Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
... като се правят намеци и внушения, че е възможно евентуалното участие на Кирил Домусчиев в концесията да бъде обяснение за отсрочването на концесионните такси за 10 години, а не както е било съобщено официално от правителството на Бойко Борисов, че това се прави заради пандемията и драстичния спад на полетите след първата Covid вълна.
Категорично заявявам, че тези твърдения, намеци и внушения са поредната 100-процентова лъжа ...
Това заявява Домуса.
За дяловото му участие - не знам. Но за разсрочването на концесионните такси се вдигна патаклама далеч преди още да се чуе за Ковидя!
Т.е. Домуса лъже и заблуждава за концесионните такси. Умишлено. Не е глупак. Ерго - има явно някакъв интерес. Какъв точно - дял или друго участие в далаверата около летищата в България - все тая!
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Важното е да се пусне някакъв слух. Разчита се най-вече на първо сигналните. После иди и доказвай, че нямаш сестра.
"Ако ние нямахме взаимоотношения с политиците щяхме да бъдем една банда от чакали. Или една обикновена банда и щяхме да бъдем анулирани."
Тото Риина след атентатите
Forza Giorgia, in bocca al Lupo !
Гербавите тролове не смогват завалиите... Трябва постоянно да бършат дупетата на Боко и хунтата му, на Доган, Пеевски, на Каскета... На назначените милиардери като Домуса... Изведнъж ярки авторитети станаха Петьо Блъсков и Недялко Недялков....
И ако успее да го осъди?
"Ако ние нямахме взаимоотношения с политиците щяхме да бъдем една банда от чакали. Или една обикновена банда и щяхме да бъдем анулирани."
Тото Риина след атентатите
Forza Giorgia, in bocca al Lupo !
Към момента няма факти Домусчиев да участва в концесията, а само голи твърдения. Важно е да се извадят фактите и или министърът да си признае че е лъгал, или Домусчиев. Докато няма факти, аз приемам, че е лъгал министърът, макар е да съм бил винаги против ГЕРБ и схемите им, в които чрез Нова ТВ участваше за известно време и Домусчиев.
Хайде, провери лесно, че казаното не е истина. Следи винаги остават а Домуса е от близкото обкръжение на Тиквата. Наистина ли смяташ, че ОПГ то на ГЕРБ ще даде концесията на чужда държава и след това веднага ще удължи срока за плащането на таксите? Сериозно ли ве трол?
Обичам нещата да са прости а не хората да са такива!
бТВ ли размени за концесията? Защото там сега ГЕРБ коли и беси, антиваксърите в Преди обед си канят гости антиваксъри, Папи Ханс при Светльо и после Боросив го цитира ни разказва как всеки сам си преценял, а след това в новините громят провалената кампания, за да наливат гласове към ББ. Не че подкрепям Кацаров, но рязко бившите управляващи станаха невинни при сегашните собственици.
за да разберете всичко за белодробния рак, продължавайте да пушите
" името на Домусчиев" Тоя какво име си мисли че носи? Построил ли е едно училище, един дом за социално слаби хора, дал ли е една стипендия за надарени деца без възможности за обучение? Това е един измислен въшлив с усукани пари зализан ПВЦ герой, който никой няма да запомни с нищо добро. Пристанища, фотоволтаици, фармации..Нищо. Един от богатите г-н Нищо.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
pro_bono
Рейтинг: 1719 НеутралноС подставено лице Домус. По-познатата схема.
samoedin
Рейтинг: 4028 НеутралноСамо въпрос на време е тоя да стане обект на прокуратурата и ЧОПНИ комисията, всичко друго е губене на време !
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Петър Георгиев
Рейтинг: 527 НеутралноНе е на добре работата, щом лъжата се мери в проценти.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
galapagas
Рейтинг: 777 НеутралноА сега де! Транспортният ще подаде ли оставка, ако е излъгал? Много лесно може да се провери.
Ядосан Октопод
Рейтинг: 0 НеутралноДо коментар [#5] от "Трезвеник":
Само дебил може да вярва на дума излизаща от устата на Домуса.
xm...
Рейтинг: 1324 Неутрално... като се правят намеци и внушения, че е възможно евентуалното участие на Кирил Домусчиев в концесията да бъде обяснение за отсрочването на концесионните такси за 10 години, а не както е било съобщено официално от правителството на Бойко Борисов, че това се прави заради пандемията и драстичния спад на полетите след първата Covid вълна.
Категорично заявявам, че тези твърдения, намеци и внушения са поредната 100-процентова лъжа ...
Това заявява Домуса.
За дяловото му участие - не знам.
Но за разсрочването на концесионните такси се вдигна патаклама далеч преди още да се чуе за Ковидя!
Т.е. Домуса лъже и заблуждава за концесионните такси. Умишлено.
Не е глупак.
Ерго - има явно някакъв интерес.
Какъв точно - дял или друго участие в далаверата около летищата в България - все тая!
galapagas
Рейтинг: 777 НеутралноНе е необходимо да се вярва. Може да се провери в регистрите.
xm...
Рейтинг: 1324 ВеселоЩо? Напротив!
Да минеш от бакалската "на килограм" към нАучното "в проценти" си е прогрес!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
kaiser
Рейтинг: 2010 НеутралноЗаковал е яко министЕра.
Онзи няма да гъкне повече.
AModoMio
Рейтинг: 2422 НеутралноВажното е да се пусне някакъв слух. Разчита се най-вече на първо сигналните. После иди и доказвай, че нямаш сестра.
"Ако ние нямахме взаимоотношения с политиците щяхме да бъдем една банда от чакали. Или една обикновена банда и щяхме да бъдем анулирани." Тото Риина след атентатите Forza Giorgia, in bocca al Lupo !Николай Колев
Рейтинг: 3180 Весело" определени лица и медиен кръг се опитват да извлекат политически дивиденти и ползи"
🇺🇦* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събрание🇺🇦Домус е усвоил опорките на Данчо Гьозума.
doctor.no
Рейтинг: 3344 НеутралноЕй го и тоя подскача, щял да съди. Кого плашиш бе?
Големи яйца:)
Рейтинг: 701 ВеселоГербавите тролове не смогват завалиите... Трябва постоянно да бършат дупетата на Боко и хунтата му, на Доган, Пеевски, на Каскета... На назначените милиардери като Домуса... Изведнъж ярки авторитети станаха Петьо Блъсков и Недялко Недялков....
AModoMio
Рейтинг: 2422 НеутралноИ ако успее да го осъди? "Ако ние нямахме взаимоотношения с политиците щяхме да бъдем една банда от чакали. Или една обикновена банда и щяхме да бъдем анулирани." Тото Риина след атентатите Forza Giorgia, in bocca al Lupo !
Някой си!
Рейтинг: 217 Неутрално"Той допълва в позицията си, че няма да допусне името му да бъде замесвано в политически интриги, защото не се занимава с политика."
Само оказва "пълен съпорт" в някои държавни институции!!!
Trayan
Рейтинг: 741 НеутралноКъм момента няма факти Домусчиев да участва в концесията, а само голи твърдения. Важно е да се извадят фактите и или министърът да си признае че е лъгал, или Домусчиев. Докато няма факти, аз приемам, че е лъгал министърът, макар е да съм бил винаги против ГЕРБ и схемите им, в които чрез Нова ТВ участваше за известно време и Домусчиев.
vassilun
Рейтинг: 4865 Неутрално"Той завършва с това, че адвокатите му ще предприемат "всички допустими от действащото законодателство действия и мерки", за да защитят правата му."
Нека видим!
el_comendante
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#6] от "galapagas":
Обичам нещата да са прости а не хората да са такива!Хайде, провери лесно, че казаното не е истина. Следи винаги остават а Домуса е от близкото обкръжение на Тиквата. Наистина ли смяташ, че ОПГ то на ГЕРБ ще даде концесията на чужда държава и след това веднага ще удължи срока за плащането на таксите? Сериозно ли ве трол?
dofftora
Рейтинг: 681 Неутрално🤥
kumanistan
Рейтинг: 269 НеутралноСлухът, че Киро дължи 55 милиона на Агенцията по приватизацията не се оказа верен, а много верен.
wvk19677913
Рейтинг: 8 НеутралноСигурно са на брат му фирмите и той затова е силно възмутен.
Хи-хи
Рейтинг: 1694 НеутралноМалко цирк не е зле, че напоследък Рашков сговнява събитията...
fpyyh
Рейтинг: 484 НеутралнобТВ ли размени за концесията? Защото там сега ГЕРБ коли и беси, антиваксърите в Преди обед си канят гости антиваксъри, Папи Ханс при Светльо и после Боросив го цитира ни разказва как всеки сам си преценял, а след това в новините громят провалената кампания, за да наливат гласове към ББ. Не че подкрепям Кацаров, но рязко бившите управляващи станаха невинни при сегашните собственици.
за да разберете всичко за белодробния рак, продължавайте да пушитеmajorman
Рейтинг: 774 НеутралноИхтамнет. Отново.
We are just a war away from Amerikhastan/ When God versus God;the undoing of mandoctor.no
Рейтинг: 3344 НеутралноНа тая снимка така се е ококорил, все едно току що си е пробвал стоката. :)
konservator.bg
Рейтинг: 723 НеутралноТова което казва Домусчиев е неъмнено 100 процентовата истина! Не вярвам някой да се съмнява!
Caps Lock Error! Ако има дискусия за нещо, за което не сте достатъчно запознати, устоявайте на желанието да се включите.Роси
Рейтинг: 7230 НеутралноДомусчиев кога ще внесе онези 60 млн. , свързани с приватизацията на БМФ?
enter_k
Рейтинг: 191 Неутрално" името на Домусчиев"
Тоя какво име си мисли че носи?
Построил ли е едно училище, един дом за социално слаби хора, дал ли е една стипендия за надарени деца без възможности за обучение?
Това е един измислен въшлив с усукани пари зализан ПВЦ герой, който никой няма да запомни с нищо добро. Пристанища, фотоволтаици, фармации..Нищо.
Един от богатите г-н Нищо.