"По думите му е безотговорно от Министерството на здравеопазването да се правят изказвания, които рефлектират върху родителите и учениците по неправилен начин, тъй като не отговарят на реалността."
За Кацаров най-слабото определение е безотговорно, но не че му пука, както на него, така и на радев.
USD (долар)
Назва підприємства / company Name: ФОНД ЗНБ БО
IBAN Code: UA913052990000026006046807167
Назва банку/Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/Bank SWIFT Code: PBANUA2X
Банк-кореспондент/Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York, USA
https://butusov.com.ua/?fbclid=IwAR3IJ9aAX_ginaCZM5xD_eAbV91b463hICBn4Kddul1LaZRZFRoLydB845s
Войната не е свършила, едно дарение не стига!
Не е важно да се даряват хиляди, важното е ние да сме хиляди!
Всички да ги прибират, нали има смъртоносен вирОс. И никакъв онлайн, учЕните казаха, че идва нов вариант, който е толкова мутирал, че се предава онлайн!
един приятел ми разказа за реакциите в Европа, особено Северна Италия, на бубонната чума през 14-и век от което си вадя два извода утешителният извод е, че за близо 600 години хората не са станали по-глупави депресиращият е, че не са поумнели...
властта ражда паразити!
в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюцинират
Не било добре веднага да ги изпитват казва министър Денков , но ще си позволя "вътрешна " информация .: част от децата са останали онлайн защото ще имат тестове за оформяне на оценките и понеже нямат знания не искат пресъствено а да са 7а пред лаптопа ,където ще преписват отговори и няма кой да ги гледа .
И на 60% от учениците да им вържете по червена връзка и задължите момичетата да ходят със сини престилки с бяла яка. Момчетата да следят да дължината на косата. Че момчешка коса по дълга от половин см. предава Омикрона 3 пъти по заразно. Родителите на тези деца май не са скачали през 1990 г. , а явно и не могат.
Ако не правят контролни първата седмица, контролните през втората ще бъдат двойно повече. Защото срокът се е насочил към края си. Елементарно, дори за министър. Но какво да каже Денков. Изглежда е съгласен за това, че Кацаровото управление на пандемията бе като на Адам смокиновия лист.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Тая история с тестването за пореден път доказа, че българите са рядки кретени. Баят тъпунгери, или по-скоро тъпунгерки, щото училищните работи са делегирани на простите майчици от малоумните бащи, отказаха келеметата просто да плюят в някаква найлонова торбичка... Иначе искали да са присъствено... Абе все съм виждал тъпаци, ама като българина наистина няма...
—цитат от коментар 12 на Сенсей НАНАЙ Бял кон НАНАЙ
Верно за пореден път доказват, че са редки кретени. 500 години безсмислено се опъваха на едно нищо и никакво обрязване, а сега не щат и в една торбичка да плюват.
Тая история с тестването за пореден път доказа, че българите са рядки кретени. Баят тъпунгери, или по-скоро тъпунгерки, щото училищните работи са делегирани на простите майчици от малоумните бащи, отказаха келеметата просто да плюят в някаква найлонова торбичка... Иначе искали да са присъствено... Абе все съм виждал тъпаци, ама като българина наистина няма...
—цитат от коментар 12 на Сенсей НАНАЙ Бял кон НАНАЙ
От написаното е видно, че си типичен българин
По-добре един ден бик, отколкото една година вол.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Ох боже докато си пия следобедното кафе и почвам следващите задачи някой пак идва да ми дава акъл колко е полезен мързела ...Мързелувай си ...Аз мързели и разплюкани тъпи хора които не спортуват не работят и ги мързи да учат не понасям Ти гледай в тавана...Ай чао че ме мързи да те чета ..имам си по важни неща
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
20
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Много обичах хора кат теб... Аз си свърша работата 10 пъти по бързо от другите, те ми правят забележка що почивам :)))
Трябваше да симулирам работа, заради кривите разбирания на хора с пръчки в дупетата.. Радвам се, че никога няма да ми се налага да работя за друг вече...
Накратко.. Има мързеливи и проспериращи има и работливи, които вършат цял ден работа ама по най неефективния начин възможно и реално се опитват да съборят стена с камък късче по късче... Ама са работливи ! :))
60% присъствено и 40% отсъствено. Музика по желание, за да е доволен избирателят или поне от това да не се дразни. А как точно ще се случи.... майната му.
Ами ако на кожената ти инжекция е останала само кожата?
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Имало едно време ссср!
Маргарет Татчър: "Комунизмът свършва тогава, когато свършат чуждите пари, които харчиш!"
40% от децата да не ходят на училище... по принцип човек може да му мине през главата, че това е проблем, обаче после може да реши, че училището е по-скоро вредно и че всъщност няма лошо да не индоктринират децата.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
anonimnii
Рейтинг: 328 НеутралноИдва омикрона ало вие как я смятате тази работа?...
Всички държави локдаун, а България се отваря...Никакво отваряне... И насън с маски...
Ramon Asvalda
Рейтинг: 1603 ВеселоДо коментар [#1] от "anonimnii":
Даже ако си сам, полицията ще влиза у вас да проверява дали си с маска поне по 3 пъти на ден :)))
Не знам вече как да се шегувам... Те всички мой шеги станаха реалност......
Ако това беше сценарии на филм никои нямаше да го гледа... Ама на реалност е......
hamiltonf
Рейтинг: 4295 Неутрално"По думите му е безотговорно от Министерството на здравеопазването да се правят изказвания, които рефлектират върху родителите и учениците по неправилен начин, тъй като не отговарят на реалността."
USD (долар) Назва підприємства / company Name: ФОНД ЗНБ БО IBAN Code: UA913052990000026006046807167 Назва банку/Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE SWIFT code банку/Bank SWIFT Code: PBANUA2X Банк-кореспондент/Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York, USA https://butusov.com.ua/?fbclid=IwAR3IJ9aAX_ginaCZM5xD_eAbV91b463hICBn4Kddul1LaZRZFRoLydB845s Войната не е свършила, едно дарение не стига! Не е важно да се даряват хиляди, важното е ние да сме хиляди!За Кацаров най-слабото определение е безотговорно, но не че му пука, както на него, така и на радев.
Полковник Паликъщов
Рейтинг: 2319 НеутралноЗащо ще ги тестват учениците масово, като се доказа с първите тестове, че те дори не пренасят заразата?
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)Consumer
Рейтинг: 2577 ЛюбопитноРодителите не желаещи да им тестват децата да си ги прибират в къщи и да си ги обучават. Никакъв онлайн за тях.
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantprobba
Рейтинг: 8 ВеселоВсички да ги прибират, нали има смъртоносен вирОс. И никакъв онлайн, учЕните казаха, че идва нов вариант, който е толкова мутирал, че се предава онлайн!
Николай Теллалов
Рейтинг: 434 Неутралноедин приятел ми разказа за реакциите в Европа, особено Северна Италия, на бубонната чума през 14-и век
властта ражда паразити! в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюциниратот което си вадя два извода
утешителният извод е, че за близо 600 години хората не са станали по-глупави
депресиращият е, че не са поумнели...
viktori
Рейтинг: 896 НеутралноНе било добре веднага да ги изпитват казва министър Денков , но ще си позволя
"вътрешна " информация .: част от децата са останали онлайн защото ще имат тестове за оформяне на оценките и понеже нямат знания не искат пресъствено а да са 7а пред лаптопа ,където ще преписват отговори и няма кой да ги гледа .
Petia Nikolova
Рейтинг: 305 НеутралноИ на 60% от учениците да им вържете по червена връзка и задължите момичетата да ходят със сини престилки с бяла яка. Момчетата да следят да дължината на косата. Че момчешка коса по дълга от половин см. предава Омикрона 3 пъти по заразно. Родителите на тези деца май не са скачали през 1990 г. , а явно и не могат.
anonimnii
Рейтинг: 328 НеутралноДо коментар [#9] от "Petia Nikolova":
И да се бият шамари на децата пред всички, ако не са изрядни в облеклото и външният си вид...
dorko
Рейтинг: 505 НеутралноАко не правят контролни първата седмица, контролните през втората ще бъдат двойно повече. Защото срокът се е насочил към края си. Елементарно, дори за министър.
Но какво да каже Денков. Изглежда е съгласен за това, че Кацаровото управление на пандемията бе като на Адам смокиновия лист.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
probba
Рейтинг: 8 ВеселоВерно за пореден път доказват, че са редки кретени. 500 години безсмислено се опъваха на едно нищо и никакво обрязване, а сега не щат и в една торбичка да плюват.
akad.nedeltcev
Рейтинг: 464 НеутралноОт написаното е видно, че си типичен българин По-добре един ден бик, отколкото една година вол.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Ramon Asvalda
Рейтинг: 1603 ВеселоДо коментар [#15] от "eog581083556":
Мързела е баща на удобствата :)))) Теб като не те мързи отиди пери на ръка... Мързеливите хора са измислили пералнята...
Като са търсели иновации във фабриките, не са ходели при най работливите, а при онея, които по бързо са си свършвали работата щот са мързеливи..
Мързела е лошо нещо, ако ти нарушава качеството на живота... Абе същото е като при пристрастяването...
Ако едно пристрастяване ти подобрява живота се нарича страст, ако пък не е пристрастяване, нещо което трябва да се поправи..
viktori
Рейтинг: 896 НеутралноДо коментар [#16] от "Ramon Asvalda":
Ох боже докато си пия следобедното кафе и почвам следващите задачи някой пак идва да ми дава акъл колко е полезен мързела ...Мързелувай си ...Аз мързели и разплюкани тъпи хора които не спортуват не работят и ги мързи да учат не понасям Ти гледай в тавана...Ай чао че ме мързи да те чета ..имам си по важни неща
papunqk
Рейтинг: 1186 НеутралноЯвно ще влезем в нормалността, но по трудния и бавен начин.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Ramon Asvalda
Рейтинг: 1603 ВеселоДо коментар [#17] от "eog581083556":
Много обичах хора кат теб... Аз си свърша работата 10 пъти по бързо от другите, те ми правят забележка що почивам :)))
Трябваше да симулирам работа, заради кривите разбирания на хора с пръчки в дупетата.. Радвам се, че никога няма да ми се налага да работя за друг вече...
Накратко.. Има мързеливи и проспериращи има и работливи, които вършат цял ден работа ама по най неефективния начин възможно и реално се опитват да съборят стена с камък късче по късче... Ама са работливи ! :))
viktori
Рейтинг: 896 НеутралноДо коментар [#21] от "Ramon Asvalda":
Ааа значи си нервак като мен Аз за минути изгладих 5 ризи ...Но да не разводняваме темата Децата не е добре да мързелуват .
pet fire
Рейтинг: 3118 НеутралноИ тестването на учениците ще отмине
cormoranstrike
Рейтинг: 434 НеутралноДо коментар [#4] от "Полковник Паликъщов":
Комисионни трябва да прибират министерските калинки. Комисионни!
Consumer
Рейтинг: 2577 ЛюбопитноДо коментар [#19] от "ozd05563707":
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantВашите навремето не са ти казали колко си прост.
Костадин Иванов
Рейтинг: 4105 Неутрално60% присъствено и 40% отсъствено. Музика по желание, за да е доволен избирателят или поне от това да не се дразни. А как точно ще се случи.... майната му.
ЕретикОнуфри
Рейтинг: 1405 НеутралноАми ако на кожената ти инжекция е останала само кожата?
: ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Имало едно време ссср! Маргарет Татчър: "Комунизмът свършва тогава, когато свършат чуждите пари, които харчиш!"
poitoucharante
Рейтинг: 1033 НеутралноНещастник неадекватник.
Радикален Панчевист
Рейтинг: 11 Неутрално40% от децата да не ходят на училище... по принцип човек може да му мине през главата, че това е проблем, обаче после може да реши, че училището е по-скоро вредно и че всъщност няма лошо да не индоктринират децата.
Вашият профил
Рейтинг: 2891 Неутралноте 40% по принцип не искат да присъстват въобще на училище...
☠ ☠ ☠ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. ☠ ☠ ☠wxq241083778
Рейтинг: 8 НеутралноОбразът на рекетьор се превърна от нацепена батка през 90-те е белужняв мижитурник през 20-те!