Какъв малоумник трябва да е това юпи дето го набедиха за председател на НС, със симптоми и в очакване на резултати от PCR да отиде на среща с 30 души???
РЗИ са жалки. Всеки който е бил карантиниран било като болен или контактен знае от същото това РЗИ, че деня от който се смята за болния е от момента на теста, а на контактите от последния им контакт. Всички тия трябваше да са карантинирани от 10
Всъщност още по-интересна тема е, че почти две години след началото на пандемията процедурите по карантиниране и последствията са неясни. В чл. 41 от Закона за здравето са записали, че могат да те уведомят за предписание за карантина по телефона. Същото това предписание имаш право да го получиш СЛЕД изтичането на карантината. Макар, че идеята на това предписание е да те информират в началото какво означава карантина и какво може и не може да правиш през нея. Иначе в законовата им дефиниция за "карантина" няма записана забрана да излизаш от къщи, а това е нещо за което следят и наказват хората.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
.......директорът на съответната регионална здравна инспекция може да я съкращава за контактен с поставена бустерна доза ваксина срещу COVID-19. Условието е човекът да предостави по електронна поща отрицателен резултат от проведено след 72 ч. от датата на поставяне под карантина PCR изследване. Карантината се отменя до 24 часа от представяне на документа. На това условие отговаря президентът Румен Радев." ................. Как да отговаря пРезидентът, след като не са минали 72 часа и не му е правен тест?
Защо още няма някоя запъхтяна репортерка пред народното събрание да ни обясни, как рашков е докарал водно оръдие? И, че демокрацията в България е в опасност. :-)
Вчера (11 януари) здравното министерство публикува заповед, с която съкращава изолацията на заразените с COVID-19 на 10 дни, а карантината на контактните - на 7 дни. Към момента на положителния тест на Минчев обаче важеше заповед със срокове съответно 10 и 14 дни.
Направете закон за депутатите - карантината им да важи ако така решат и колкото решат. Не се мъчете
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа -
ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ
🇷🇺🚢🚶🤬
Вчера (11 януари) здравното министерство публикува заповед, с която съкращава изолацията на заразените с COVID-19 на 10 дни, а карантината на контактните - на 7 дни. Към момента на положителния тест на Минчев обаче важеше заповед със срокове съответно 10 и 14 дни.Направете закон за депутатите - карантината им да важи ако така решат и колкото решат. Не се мъчете
Няма да ми лисват ако ще и години да трае карантината им След като избълваха една кофа помия по Македония след тази сбирка на вещици сега по ирония на съдбата ще се изпоболеят
Какъв малоумник трябва да е това юпи дето го набедиха за председател на НС, със симптоми и в очакване на резултати от PCR да отиде на среща с 30 души???
стига ГЛУПОСТИ ПОЗИТИВЕН МОЗИТИВЕН ТОВА НИщО НЕ ЗНАчИ ,НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ КАК УЖ ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА СЕ ОСТАВЯТ ДА ГИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ ВЕчЕ БЛИЗО 2 ГОДИНИ. ЕВРОПА СА ВЪРНА ПО-НАЗАД ОТ ПРЕСЛЕДВАНЕТО НА ВЕщИЦИТЕ И НАЙ -АБСУРНИТЕ ЕЗИчЕСКИ СУЕВЕРИЯ.ДОКАЗАТЕЛСТВО ,чЕ ХОРАТА ОТ 10,17 ИЛИ 21 ВЕК ВЪОБщЕ НЕ СА ПОУМНЕЛИ
Протест има и е по-многолюден от протестите при ГЕРБ. Не се отразява от добрите медии и олигарси, защото някак си е неудобно. За по-малко от месец служба, това правителство и НС си докараха протест.
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа -
ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ
🇷🇺🚢🚶🤬
Друг вятър задухва вече Фармацевтичната компания Pfizer съобщи, че съкращава част от търговския си отдел в САЩ на фона на рекордни приходи от продажби от над 80 милиарда на 2021 година, информира Reuters.
Според компанията лекарите и останалите здравни служители вероятно ще желаят по-малко лични контакти с фармацевтичните търговци след края на пандемията и срещите ще бъдат повече във виртуалното пространство.
Прогнозите на Pfizer са, че половината от срещите ще бъдат провеждани дистанционно.
Компанията не уточнява колко работни места ще закрие.
Според запознати с въпроса източници Pfizer ще освободи от работа няколкостотин души.
от два дена дънят за тая карантина на управленците, а по същество какво са си говорили и обсъждали на тоя Съвет - ни дума . мирише на саботаж или конфликти , както и тенденции и решения, нямащи нищо общо с предизборните ''програми'' и обещания . занимават ни с глупости .
"Условието е човекът да предостави по електронна поща отрицателен резултат от проведено след 72 ч. от датата на поставяне под карантина PCR изследване. Карантината се отменя до 24 часа от представяне на документа." А като си карантиниран у дома без право да излизаш, как ще идеш да си направиш ПСР тест? Е, може и да ходят по домовете ако си платиш, знае ли човек. Но то ако си платиш, и без да ти вземат проба ти изкарват какъвто ПСР тест искаш - оня ден го показаха по ТВ.
трябва да ги хоспитализират в Карлуково в отделението за буйни пациенти
властта ражда паразити!
в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюцинират
Здравната инспекция няма права да карантинира никой, пък камо ли ръководството на държавата! Никой не може да намери подобни права в конституцията! Напротив, в конституцията има защита на депутатите и други от подобни глупости за да могат да си вършат работата! Даже полицията не може да ги пипа, пък камо ли някаква здравна инспекция!
Не на глобалистите и глобуса!
Make Earth Flat Again!
Е, малоумник. Костя затворен. Кирчо на сигурно далеч от народната любов. Той много искаше да ходи на протеста и да говори, ама на! Не може(и май няма желание де). Румен и той с оправдание, нищо че и той е смел. Рашо с оправдание да не разследва теча на лични данни. Ей на това му се вика "шах с пешката". Хич не е глупав той. Пък и наскоро видяхме как се купува сертификат за антитела(300 кинта). Тестът сможе и да е по - евтин...
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
kvasimodo
Рейтинг: 1244 ВеселоОт 11 , а не от 10-ти??
"Което беше порок стана обичай" - СенекаТова се нарича промяна.
selqnin
Рейтинг: 2539 ГневноВсичко е пресметнато и центрирано около клетвата на пРезидента?!
НЕДОСТОЕН!
rumen_s
Рейтинг: 1694 НеутралноЕ, както обикновено, има равни и по-равни. То всъщност цяло чудо е, че изобщо имат карантина.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)snower
Рейтинг: 281 НеутралноКакъв малоумник трябва да е това юпи дето го набедиха за председател на НС, със симптоми и в очакване на резултати от PCR да отиде на среща с 30 души???
*****
НеутралноРЗИ са жалки. Всеки който е бил карантиниран било като болен или контактен знае от същото това РЗИ, че деня от който се смята за болния е от момента на теста, а на контактите от последния им контакт. Всички тия трябваше да са карантинирани от 10
ozd05563707
Рейтинг: 432 НеутралноХехех, сакън Костадинов да не е свободен следващата Сряда. Тия гербави новопременени чиновници станаха за смях от всякъде вече...
rumen_s
Рейтинг: 1694 НеутралноВсъщност още по-интересна тема е, че почти две години след началото на пандемията процедурите по карантиниране и последствията са неясни. В чл. 41 от Закона за здравето са записали, че могат да те уведомят за предписание за карантина по телефона. Същото това предписание имаш право да го получиш СЛЕД изтичането на карантината. Макар, че идеята на това предписание е да те информират в началото какво означава карантина и какво може и не може да правиш през нея. Иначе в законовата им дефиниция за "карантина" няма записана забрана да излизаш от къщи, а това е нещо за което следят и наказват хората.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)Гугутка Проста
Рейтинг: 273 ВеселоПрасета не може, а кучета и котки може!
Купи си книга на Стоян, https://torlaka.com/ Почивай в мир, Торлак!!! Най-добрият руски фашист е мъртвият руски фашист! Путин, гори в ада!4ort
Рейтинг: 2146 Неутрално.......директорът на съответната регионална здравна инспекция може да я съкращава за контактен с поставена бустерна доза ваксина срещу COVID-19. Условието е човекът да предостави по електронна поща отрицателен резултат от проведено след 72 ч. от датата на поставяне под карантина PCR изследване. Карантината се отменя до 24 часа от представяне на документа. На това условие отговаря президентът Румен Радев."
Имам време да питам всеки идиот..................
Как да отговаря пРезидентът, след като не са минали 72 часа и не му е правен тест?
Stoyan Kostov
Рейтинг: 388 НеутралноЗащо още няма някоя запъхтяна репортерка пред народното събрание да ни обясни, как рашков е докарал водно оръдие? И, че демокрацията в България е в опасност. :-)
von_seeckt
Рейтинг: 217 НеутралноТези кокорчовци и без това досега работа за 5 стотинки не свършиха, така че не виждам проблем да ги карантинират и за по дълъг период.
The Polite Moose
Рейтинг: 2674 ВеселоВчера (11 януари) здравното министерство публикува заповед, с която съкращава изолацията на заразените с COVID-19 на 10 дни, а карантината на контактните - на 7 дни. Към момента на положителния тест на Минчев обаче важеше заповед със срокове съответно 10 и 14 дни.
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа - ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ 🇷🇺🚢🚶🤬Направете закон за депутатите - карантината им да важи ако така решат и колкото решат. Не се мъчете
Галя Станчева
Рейтинг: 4647 НеутралноКтм всеки закон трябва да има уточнение - "отнася се и за депутатите; не се отнася за депутатите".
Consumer
Рейтинг: 2495 ЛюбопитноИ сега ще има ли протест или се оттече в канала?
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantviktori
Рейтинг: 789 НеутралноНяма да ми лисват ако ще и години да трае карантината им
След като избълваха една кофа помия по Македония след тази сбирка на вещици
сега по ирония на съдбата ще се изпоболеят
Араламбене му е майката
Рейтинг: 749 ВеселоТрябва да се пълни биография с бомбастични участия. При това по-бързо, че не се знае докога... таковата.
bnc59488372
Рейтинг: 544 НеутралноДо коментар [#9] от "4ort":
стига ГЛУПОСТИ ПОЗИТИВЕН МОЗИТИВЕН ТОВА НИщО НЕ ЗНАчИ ,НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ КАК УЖ ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА СЕ ОСТАВЯТ ДА ГИ ПРАВЯТ НА МАЙМУНИ ВЕчЕ БЛИЗО 2 ГОДИНИ. ЕВРОПА СА ВЪРНА ПО-НАЗАД ОТ ПРЕСЛЕДВАНЕТО НА ВЕщИЦИТЕ И НАЙ -АБСУРНИТЕ ЕЗИчЕСКИ СУЕВЕРИЯ.ДОКАЗАТЕЛСТВО ,чЕ ХОРАТА ОТ 10,17 ИЛИ 21 ВЕК ВЪОБщЕ НЕ СА ПОУМНЕЛИ
dark'star
Рейтинг: 4485 Неутралноизпокриха се заради протеста на Възраждане ... все едно Ковида идва
КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТОConsumer
Рейтинг: 2495 ЛюбопитноДо коментар [#17] от "bnc59488372":
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantНе е само Европа, а целия свят, декарбонизация му се вика.
dark'star
Рейтинг: 4485 Неутралнопроблемите в обществото не се решават с милиционерски хитринки КОНТРА_ТРОЛ_ БАН_ХАКЕР от ПОЕТИЧЕСКИЯ фланг на НАТО
pacinaldo15
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#14] от "Consumer":
Има и Костадинов е там, тежко ли ти е ;)
The Polite Moose
Рейтинг: 2674 ВеселоПротест има и е по-многолюден от протестите при ГЕРБ.
Не се отразява от добрите медии и олигарси, защото някак си е неудобно.
За по-малко от месец служба, това правителство и НС си докараха протест. Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа - ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ 🇷🇺🚢🚶🤬
ALEX BA
Рейтинг: 12 НеутралноДруг вятър задухва вече
Фармацевтичната компания Pfizer съобщи, че съкращава част от търговския си отдел в САЩ на фона на рекордни приходи от продажби от над 80 милиарда на 2021 година, информира Reuters.
Според компанията лекарите и останалите здравни служители вероятно ще желаят по-малко лични контакти с фармацевтичните търговци след края на пандемията и срещите ще бъдат повече във виртуалното пространство.
Прогнозите на Pfizer са, че половината от срещите ще бъдат провеждани дистанционно.
Компанията не уточнява колко работни места ще закрие.
Според запознати с въпроса източници Pfizer ще освободи от работа няколкостотин души.
Фармацевтичната компания очаква тази година да има още по-високи приходи, които да достигнат 100 милиарда долара. Почти половината от тях трябва да дойдат от продажбата на ваксината срещу COVID-19 и новото лекарство за лечение на COVID-19.
https://www.bloombergtv.bg/a/2-novini/102103-pfizer-sakrashtava-sluzhiteli-pri-rekorden-oborot-za-2021
pzo361076007
Рейтинг: 67 НеутралноДневник, ще отразите ли протеста или ще пробутвате поредните статии с Кунчев, разни математици и т.н?
pavur
Рейтинг: 1980 Неутралноот два дена дънят за тая карантина на управленците, а по същество какво са си говорили и обсъждали на тоя Съвет - ни дума .
мирише на саботаж или конфликти , както и тенденции и решения, нямащи нищо общо с предизборните ''програми'' и обещания .
занимават ни с глупости .
Камен
Рейтинг: 872 Неутрално"Условието е човекът да предостави по електронна поща отрицателен резултат от проведено след 72 ч. от датата на поставяне под карантина PCR изследване. Карантината се отменя до 24 часа от представяне на документа."
А като си карантиниран у дома без право да излизаш, как ще идеш да си направиш ПСР тест? Е, може и да ходят по домовете ако си платиш, знае ли човек. Но то ако си платиш, и без да ти вземат проба ти изкарват какъвто ПСР тест искаш - оня ден го показаха по ТВ.
Consumer
Рейтинг: 2495 ЛюбопитноДо коментар [#21] от "pacinaldo15":
Every time you spend money you're casting a vote for the kind of world you wantКажи честно, ей сега се прекарах.
4ort
Рейтинг: 2146 НеутралноДо коментар [#17] от "bnc59488372":
Имам време да питам всеки идиот.Нали си Ентелегентен? Защо крещиш?
4ort
Рейтинг: 2146 Неутрално[quote#20:"dark'star"][/quote]
Имам време да питам всеки идиот."проблемите в обществото не се решават с милиционерски хитринки"
...........
А с Копейки/н/ ли се решават?
Николай Теллалов
Рейтинг: 426 Неутралнослаба е тази мярка
властта ражда паразити! в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюцинираттрябва да ги хоспитализират
в Карлуково
в отделението за буйни пациенти
Таралеж
Рейтинг: 2795 НеутралноКой ли от “елита” няма да издържи пръв на карантината?
И ще иде на някое елитно събитие?
Кръчма? Парти? Селска софра?
Роси
Рейтинг: 7580 НеутралноДо коментар [#21] от "pacinaldo15":
Костадинов трябва да е под карантина, ама някои хора не се интересуват нито от правила, нито от закони.
Роси
Рейтинг: 7580 НеутралноДо коментар [#24] от "pzo361076007":
Не ви ли стига да гледате злобното говорене на Копейкин в парламента,че сега и последователите му искате да слушате.
KNG
Рейтинг: 793 НеутралноА Минчев за колко е карантиниран?
I know not all that may be coming, but be it what it will, I will go to it laughingrvr12572942
Рейтинг: 1238 НеутралноДори и под карантина Костадинов продължава да им стъжнява живота. Браво!
https://trud.bg/костадин-костадинов-възраждане-за-мен-въпросите-след-показания-от-минчев-тест-станаха-още-/
MPetr
Рейтинг: 639 НеутралноЗдравната инспекция карантинира ръководството на страната от 11 януари=======крийте се плъхчетa, крийте се ......
ivo
Рейтинг: 1065 НеутралноЗдравната инспекция няма права да карантинира никой, пък камо ли ръководството на държавата! Никой не може да намери подобни права в конституцията! Напротив, в конституцията има защита на депутатите и други от подобни глупости за да могат да си вършат работата! Даже полицията не може да ги пипа, пък камо ли някаква здравна инспекция!
Не на глобалистите и глобуса! Make Earth Flat Again!Ogre
Рейтинг: 844 НеутралноРадев е безспорният пилот на самолет, който е на автопилот. Това е изводът. Гледа пейзажа и се пъчи.
t_
Рейтинг: 426 НеутралноДо коментар [#4] от "snower":
Е, малоумник. Костя затворен. Кирчо на сигурно далеч от народната любов. Той много искаше да ходи на протеста и да говори, ама на! Не може(и май няма желание де). Румен и той с оправдание, нищо че и той е смел. Рашо с оправдание да не разследва теча на лични данни. Ей на това му се вика "шах с пешката". Хич не е глупав той. Пък и наскоро видяхме как се купува сертификат за антитела(300 кинта). Тестът сможе и да е по - евтин...