Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
Няма да и падне клюна на г-жа Магдалена Милтенова и ще протестират въпреки, че са се разбрали с правителството. Защо трябва да не плащат данъци и такси тия, не ми е ясно. Като не им отърва да возят, да не возят... кой ги кара да возят. Пилешка работа.
😂😂😂😂🤣🤣🤣 Кирил у. не го беше сърах от протести,а като чуе за протест и му настръхва гребена 😂😂😂😂😂. Поднася извинения, лъже, маже......... ама,тоя път явно номера не мина....,и все по - малко ще минава, щото тя работата при него е като лъжливото овчарче..... един път,два пъти.....!!!! Незнам,то остана ли сектор в България който да не протестира????
"Като не им отърва да возят, да не возят... кой ги кара да возят." Nick Sabev, дето "оправи" БДЖ
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
До коментар [#4] от "galina georgieva": "Незнам,то остана ли сектор в България който да не протестира????" Сектор "мисирки", за Ваше сведение....
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
Е така и на 9ти 44 свалянето на тогавашните некадърници започва с транспортна стачка после съвсем естествено идва и Народният съд -възмездието за тогавашните джендари
Пробвахте ли с евтаназия за вашето избавление от мъките!?
До коментар [#6] от "Гошо":Е така и на 9ти 44 свалянето на тогавашните некадърници започва с транспортна стачка после съвсем естествено идва и Народният съд -възмездието за тогавашните джендариПробвахте ли с евтаназия за вашето избавление от мъките!?
Лоботомия върши същата работа....
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
Превозвачите плашат куче с кренвирш. Като не им се работи, друг ще им вземе поръчките - не само утре. Вероятно после и за това ще протестират. А за градския транспорт така и не стана ясно защо се включват, вместо да са пред кметства, областни и общински управи. Съответно бакшишите - пред Лукойл. Очаква ни пълна пародия, антипротестни клаксони и сърбеж в задните части на протестерите.
Превозвачите ще протестират утре въпреки "конструктивния диалог" с правителството
Интересно. Никой не вярва на Киро чесния
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . ....
01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. .........................................................................
20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван..............................
21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................
Уж не е политически протеста им, а сега съобщиха , че към тях се присъединява Възраждане. В такъв случай, определено, превозвачите може да се каже, че изпълняват Кремълски поръчки!
Имаме морален ангажимент пред нашите членове?!? Аз като почна да обсъждам какво може да покрие компанията като разходи за мен прекъсвам шефа и му викам да гиеори по същество и после слизам под прозореца и викам: Оставка! На 100% сте поели ангажимент, но пред кого? Баце? Карадайъ? Митрофанова? И трите отговора са верни? Качвайте тировете и на Запад, където няма тол такси и горивото е евтино.
Аз промяна не виждам. Всички, които живееха и крадяха комфортно при Бойче, пак се наслаждават на същия комфорт. Загатват за протест - Кире отвързва кесията. Кво е новото?
Имаме морален ангажимент пред нашите членове?!? Аз като почна да обсъждам какво може да покрие компанията като разходи за мен прекъсвам шефа и му викам да гиеори по същество и после слизам под прозореца и викам: Оставка! На 100% сте поели ангажимент, но пред кого? Баце? Карадайъ? Митрофанова? И трите отговора са верни? Качвайте тировете и на Запад, където няма тол такси и горивото е евтино.
Също капо Бойко - взел парите и иска не иска ще строи газопровод. Та тези сега - взели парите - ами ще протестират я, що да правят, да ги върнат ли ?? Да не са луди!!
Всеки протест е политически. Този, например, претендира да е свързан с транспортната политика.
Дори когато жената протестира срещу мъжа си, протестът е политически - свързан е с вътрешносемейната политика :)))
Този протест, обаче, освен политически е с партийна подкрепа, което също е нормално и е характерно за практически всички протести напоследък.
Освен това, при много протести вече има и външна намеса, от изток или от запад, и с това също трябва да свикваме и да реагираме по необходимия начин, ако сме за или против протеста.
По груби сметки, всички искания на протестиращите превозвачи ще струват на бюджета около 2 милиарда лева. Отделно ще са загубите на производителите на рапица и биодизел - 100% българско производство. Днес преговорите бяха с представители на превозвачи, заплащащи общо около 100 млн. лв ТОЛ такси или между 5-10% от всички разходи за подръжка и строеж на пътна инфраструктура. Заради осакатената ТОЛ система, от 03.2020г. до сега, щетите за държавата от ниските такси плащани от транзитен трафик само по направлението Кап. Андреево -Русе са около 120 млн лв. Компенсиращите приходи са от българските данъкоплатци.
ОТНОСНО ПРОТЕСТИТЕ НА ТРАНСПОРТНИТЕ СИНДИКТИ Бих искал да попитам Кметицата на София и членовете на транспортните синдикати, в коя друга нормална държава в света е възможно това, което се случва в България: многогодишният Председател на Съюза на транспортните синдикати в България ( СТСБ) Екатерина Йорданова да бъде в същото време и председател на политическа организация –тази на Жени-ГЕРБ. Преди 2015г. същата госпожа(другарка) беше хипер активен член на БСП и също председател на СТСБ. След това се прехвърли в по-захлебващата партия – ГЕРБ. Драги приятели, членове на СТСБ, не се ли срамувате, че унижавате вековната история на един от най-старите синдикати у нас!?!?
😂😂😂😂🤣🤣🤣Кирил у. не го беше сърах от протести,а като чуе за протест и му настръхва гребена 😂😂😂😂😂.Поднася извинения, лъже, маже......... ама,тоя път явно номера не мина....,и все по - малко ще минава, щото тя работата при него е като лъжливото овчарче..... един път,два пъти.....!!!!Незнам,то остана ли сектор в България който да не протестира????
Сектор мисирки се премести в Икономедия, Клуб З, Медиапуул, Дума. Нали сега експлоатират властта воглаве с таварищ Нинова- истинският премиер на България...
И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ...
Защо не проверят колко от шофьорите са с договор за минимална заплата. Да, получават командировъчни по 120 - 150 лв. на ден, но върху тях няма нито данъци, нито осигуровки.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
star bastun
Рейтинг: 2043 НеутралноПрез половин час ли ще пускате тази новина?
proventuss
Рейтинг: 847 ВеселоВкиснат Кире/на снимката/ омекна като печен праз.
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстаниеrumen_g
Рейтинг: 588 НеутралноНяма да и падне клюна на г-жа Магдалена Милтенова и ще протестират въпреки, че са се разбрали с правителството.
Защо трябва да не плащат данъци и такси тия, не ми е ясно.
Като не им отърва да возят, да не возят... кой ги кара да возят.
Пилешка работа.
galina georgieva
Рейтинг: 1731 Неутрално😂😂😂😂🤣🤣🤣
Кирил у. не го беше сърах от протести,а като чуе за протест и му настръхва гребена 😂😂😂😂😂.
Поднася извинения, лъже, маже......... ама,тоя път явно номера не мина....,и все по - малко ще минава, щото тя работата при него е като лъжливото овчарче..... един път,два пъти.....!!!!
Незнам,то остана ли сектор в България който да не протестира????
proventuss
Рейтинг: 847 НеутралноДо коментар [#3] от "rumen_g":
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание"Като не им отърва да возят, да не возят... кой ги кара да возят."
Nick Sabev, дето "оправи" БДЖ
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Ray
Рейтинг: 489 ЛюбопитноЕдин чисто политически протест, обслужващ мутрите и задкулисието
nema_labavo
Рейтинг: 1279 НеутралноАко участва камиончетата на "Морски риболов Несебър" , ще има морски дарове. Тамън до обяд ще са се размразили :))
proventuss
Рейтинг: 847 НеутралноДо коментар [#4] от "galina georgieva":
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание"Незнам,то остана ли сектор в България който да не протестира????"
Сектор "мисирки", за Ваше сведение....
Dankol
Рейтинг: 612 НеутралноДо коментар [#6] от "Гошо":
Е така и на 9ти 44 свалянето на тогавашните некадърници започва с транспортна стачка после съвсем естествено идва и Народният съд -възмездието за тогавашните джендари
Пробвахте ли с евтаназия за вашето избавление от мъките!?
proventuss
Рейтинг: 847 НеутралноЛоботомия върши същата работа.... Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
442
Рейтинг: 1383 ВеселоЕ, те знаят, като вземеш пари, вършиш работата до край.
linard
Рейтинг: 832 ЛюбопитноA Mилтенова извини ли се за купона?
Таралеж
Рейтинг: 2465 НеутралноАха?
Обикновенния гражданин ще плаща тол такси и заради рейсаджиите, а?
Щото гражданинът не може да блокира кръстовище?
Bourbon Street
Рейтинг: 80 НеутралноНе е лесно да си продажен боклук
AS
Рейтинг: 208 НеутралноПревозвачите плашат куче с кренвирш. Като не им се работи, друг ще им вземе поръчките - не само утре. Вероятно после и за това ще протестират.
А за градския транспорт така и не стана ясно защо се включват, вместо да са пред кметства, областни и общински управи. Съответно бакшишите - пред Лукойл.
Очаква ни пълна пародия, антипротестни клаксони и сърбеж в задните части на протестерите.
Dankol
Рейтинг: 612 НеутралноКогато протеста от жълтите павета се измести 500 метра в посока на запад пред сградата на Лукойл - тогава ще се нормализират нещата с цените!
Преброяваме Педалите
Рейтинг: 1793 НеутралноПревозвачите ще протестират утре въпреки "конструктивния диалог" с правителството
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . .... 01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. ......................................................................... 20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван.............................. 21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................Интересно. Никой не вярва на Киро чесния
boevbisser
Рейтинг: 2536 РазстроеноНе трябваше да им отстъпва на тия лапачи и хитреци. Скоро ще дойдат слддващите. Като при терористите. Асен Василев ми се види по- твърд.
zara09
Рейтинг: 400 НеутралноДо коментар [#7] от "Ray":
Уж не е политически протеста им, а сега съобщиха , че към тях се присъединява Възраждане. В такъв случай, определено, превозвачите може да се каже, че изпълняват Кремълски поръчки!
Gavril
Рейтинг: 1074 НеутралноВзели са едни хора едни пари, трябва да се протестира.
България, къде е нашия change we can believe in?рИформата идва
Рейтинг: 751 Неутрално“ Превозвачите ще протестират утре въпреки "конструктивния диалог" с правителството”
И в морето ми е до колене .....................А нещо за социалогичните проучвания и реитингите ще побликува ли Дневник? Само тук нищо ни се пише по темете. Информационно затъмниние?
Роси
Рейтинг: 6602 НеутралноА Милтенова извини ли се за грубия тон и невъзпитаното си държане.
Бачо Филип
Рейтинг: 916 НеутралноИмаме морален ангажимент пред нашите членове?!? Аз като почна да обсъждам какво може да покрие компанията като разходи за мен прекъсвам шефа и му викам да гиеори по същество и после слизам под прозореца и викам: Оставка!
На 100% сте поели ангажимент, но пред кого? Баце? Карадайъ? Митрофанова? И трите отговора са верни? Качвайте тировете и на Запад, където няма тол такси и горивото е евтино.
diary_q
Рейтинг: 431 НеутралноНаправо да ги извозят "Продължаваме Промяната". Нямат място във властта. Само мизерии от тях и обкръжението им.
hasmokar
Рейтинг: 763 НеутралноКалаш оркестра, световното в Катар пичели Украйна, превозвачите карат по рубла тарифа.
rumen_g
Рейтинг: 588 ВеселоДо коментар [#6] от "Гошо":
Браво Гоше, още помниш 9-ти 44, тогава ли взе булката?
karabadjakliev
Рейтинг: 401 НеутралноАз промяна не виждам. Всички, които живееха и крадяха комфортно при Бойче, пак се наслаждават на същия комфорт. Загатват за протест - Кире отвързва кесията. Кво е новото?
AS
Рейтинг: 208 НеутралноОще повече са феновете на благоденствието на Североизток от Черно море. Пожелавам им след протеста веднага да поемат в тази посока.
Амазонка
Рейтинг: 8 НеутралноСъщо капо Бойко - взел парите и иска не иска ще строи газопровод. Та тези сега - взели парите - ами ще протестират я, що да правят, да ги върнат ли ?? Да не са луди!!
HeavenMrHide
Рейтинг: 428 ВеселоЖиви и здрави! Да ги видим!
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering. I sense much fear in you.swy46682091
Рейтинг: 708 НеутралноВсеки протест е политически. Този, например, претендира да е свързан с транспортната политика.
Дори когато жената протестира срещу мъжа си, протестът е политически - свързан е с вътрешносемейната политика :)))
Този протест, обаче, освен политически е с партийна подкрепа, което също е нормално и е характерно за практически всички протести напоследък.
Освен това, при много протести вече има и външна намеса, от изток или от запад, и с това също трябва да свикваме и да реагираме по необходимия начин, ако сме за или против протеста.
acarid
Рейтинг: 759 НеутралноПо груби сметки, всички искания на протестиращите превозвачи ще струват на бюджета около 2 милиарда лева. Отделно ще са загубите на производителите на рапица и биодизел - 100% българско производство.
Днес преговорите бяха с представители на превозвачи, заплащащи общо около 100 млн. лв ТОЛ такси или между 5-10% от всички разходи за подръжка и строеж на пътна инфраструктура.
Заради осакатената ТОЛ система, от 03.2020г. до сега, щетите за държавата от ниските такси плащани от транзитен трафик само по направлението Кап. Андреево -Русе са около 120 млн лв. Компенсиращите приходи са от българските данъкоплатци.
vspassov
Рейтинг: 388 НеутралноОТНОСНО ПРОТЕСТИТЕ НА ТРАНСПОРТНИТЕ СИНДИКТИ
Бих искал да попитам Кметицата на София и членовете на транспортните синдикати, в коя друга нормална държава в света е възможно това, което се случва в България: многогодишният Председател на Съюза на транспортните синдикати в България ( СТСБ) Екатерина Йорданова да бъде в същото време и председател на политическа организация –тази на Жени-ГЕРБ.
Преди 2015г. същата госпожа(другарка) беше хипер активен член на БСП и също председател на СТСБ. След това се прехвърли в по-захлебващата партия – ГЕРБ.
Драги приятели, членове на СТСБ, не се ли срамувате, че унижавате вековната история на един от най-старите синдикати у нас!?!?
pppdaemon
Рейтинг: 458 НеутралноВ ИТ сектора работим на свободния пазар, не чакаме някой да ни дава пари без труд и не протестираме...
Синовете на лейтенант Шмид и Решетников
Рейтинг: 1829 НеутралноСектор мисирки се премести в Икономедия, Клуб З, Медиапуул, Дума. Нали сега експлоатират властта воглаве с таварищ Нинова- истинският премиер на България... И да знаеш, Минке, че последният комунист на планетата ще умре в България. Даже когато в Съветска Русия няма да има нито един жив комунист. Какъв народ сме, Минке, какъв народ...
qqv391093118
Рейтинг: 1585 НеутралноАман от тия! Да си вдигат цените и да не работят, ако не им изнася, какво са оревали орталъка!
ch_petrov
Рейтинг: 16 НеутралноДо коментар [#19] от "boevbisser":
Защо не проверят колко от шофьорите са с договор за минимална заплата. Да, получават командировъчни по 120 - 150 лв. на ден, но върху тях няма нито данъци, нито осигуровки.