до тогава Киряк Петков ще е направил съдебната с Хрисо
и няма да може да бъде съден
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . ....
01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. .........................................................................
20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван..............................
21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................
Кой е прав и кой е крив в тези изказвания не знам, но едно знам. Време е вече обществените фигури да си поемат отговорността за думите. Не може всеки с медиен достъп, да се появява, да изговаря 1 торба лъжи и да се прибира вкъщи усмихнат. В монета това го прави всеки един политик. Без значение от коя партия е. Затова и народът е така поляризиран. Не може да се определи ясна граница между лъжа и истина.
Интересно обаче, за "лъжец, лъжци", никой никого не съди, а това след "мафия" беше най-употребяваното и вървежното, и от тошко, Балабанов и караджов от една страна към към К. Петков и Асен Василев, и от К. Петков и Асен Василев към тези тримата, както и към Слави.
http://archives.bg/wars/SEARCH-f-2
Тук може да намерите данни за загинали във войните ваши близки
В "Дневник" всички изглеждат лошо на снимка. Хайде, Бойко, Орбан и Гешев са врагове, ама на таз снимка Кире е като впиянчен селски сватбар. Любимата Кьовеши пък обикновено прилича на матрьошка.
Съдебният състав по жалбата на Дългия ще са Тиквата, Дебелия и Каскета и ще осъдят Кирил Петков заради нарушаване на омертата на потапяне в залива на Росенец с бетонови ботуши.
Слави му каза на Киро какво е определението за мафия. Киро нищо не разбра, защото разбирането не се учи в Харвард, а ти го дава майката природа. Не може да си мафия, ако не си във властта. Кире, схващаш ли ? Ти си във властта, а Слави не е. дори когато имаше министри, те бяха далеч от лостовете за раздаване на пари. Кире, схващаш ли ? Кириле, ти си във властта и вероятността ти да си заедно с мафията е твърде голяма. ще ти кажа защо. Защото нито ти, нито Асен Василев можете да кажете за какво точно са изхарчени онези 9 000 000 000 български лева. Случайно да не са заминали в посока мафията !?
Слави му каза на Киро какво е определението за мафия.Киро нищо не разбра, защото разбирането не се учи в Харвард, а ти го дава майката природа.Не може да си мафия, ако не си във властта.Кире, схващаш ли ?Ти си във властта, а Слави не е.дори когато имаше министри, те бяха далеч от лостовете за раздаване на пари.Кире, схващаш ли ?Кириле, ти си във властта и вероятността ти да си заедно с мафията е твърде голяма.ще ти кажа защо.Защото нито ти, нито Асен Василев можете да кажете за какво точно са изхарчени онези 9 000 000 000 български лева.Случайно да не са заминали в посока мафията !?
Много сте зле, ама много. И си го знаете. И продължавате да ръсите "мъдри"мисли, ама не ви се получава, макар да е разбираемо ЗАЩО го правите - такива са нарежданията, нали?
А някой ще съди ли Пеевски задето нарече министерския съвет "кабинетът Иво Прокопиев"? Ако друг не иска, аз ще заведа дело за клевета срещу Шиши, ще види той кон боб яде ли и вика ли се на ходжа пезевенк!
Славчо, ти ако не беше от мафията, нямаше да имаш нито телевизия, нито толкова имоти. Останалите, с които почна в студентските предавания,бяха по-умни и талантливи, но само ти беше от мафията и то си ти личи и по поведението и по простотията... и по богатството.
Кой е прав и кой е крив в тези изказвания не знам, но едно знам. Време е вече обществените фигури да си поемат отговорността за думите. Не може всеки с медиен достъп, да се появява, да изговаря 1 торба лъжи и да се прибира вкъщи усмихнат. В монета това го прави всеки един политик. Без значение от коя партия е. Затова и народът е така поляризиран. Не може да се определи ясна граница между лъжа и истина.
Мумията не разбра ли, че става за смях всеки път, когато пусне холаграма? На следващите избори и Тошко няма да гласува за него и ще си отиде на бунището на историята като Волен, Барека и други национални предатели.
В социалните медии е невероятна бесовица.Каквото се сетят,това му лепват на Слави.Особено сините болшевики,които подкрепят ДБ.Отвратителна история!Уж някой се грижи да ограничи езика на омразата,път влезна ли там,първо тези ми излизат.
Той е стара ,злобна , вулгарна ,магистрална жрица на мафията с над 20 годишен стаж. Десетилетното екранно обслужване на мафията го превърна във физическа и психическа развалина.
Трифонов да изчезва от политиката, която явно не е за него. Показа само че може да руши, а не да гради. Липсват му идеи, пък и от чалга няма да му дойдат...
Интересно обаче, за "лъжец, лъжци", никой никого не съди, а това след "мафия" беше най-употребяваното и вървежното, и от тошко, Балабанов и караджов от една страна към към К. Петков и Асен Василев, и от К. Петков и Асен Василев към тези тримата, както и към Слави.
Гешев е и Кирова радост защото явно се ориентира според това накъде духа вятъра - и остави Киро без наказание за това, че подаде невярна декларация и няколко месеца беше незаконно министър
Трифонов, ти самият в цяла книга се фалеше на чий морал от мафията си се възхищавал, ся са сърдиш, че са ти рекли вярното. Ако не си такъв, що не декларираш имането си, а?
Трифонов да не се прави на ни лук ял, ни лук мирисал. То е ясно, че смъкването на това правителство е подкрепа за мафията, която сигурно може да пусне някой и друг милион тук и там за да си осигури по-спокойно и безнаказано съществиване.
Ще мине време докато делото изреди инстанциите, но вероятно към края на 2023, началото на 2024 исковете ще бъдат отхвърлени, защото Кирил Петков не е казал нищо конкретно за Смазнислав, а това е политическо изказване.
В "Дневник" всички изглеждат лошо на снимка. Хайде, Бойко, Орбан и Гешев са врагове, ама на таз снимка Кире е като впиянчен селски сватбар. Любимата Кьовеши пък обикновено прилича на матрьошка.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Ivan Ivanov
Рейтинг: 30 НеутралноПо-добре вампир да му беше казал.
selqnin
Рейтинг: 2695 РазстроеноАко не беше тъжно и жалко и не се случваше на нас можеше и да е много смешно...
Mushichka
Рейтинг: 325 НеутралноГнусен чалгар-социопат. Така по-добре ли е?
Преброяваме Педалите
Рейтинг: 948 Неутралнодо тогава Киряк Петков ще е направил съдебната с Хрисо
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . .... 01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. ......................................................................... 20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван.............................. 21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................и няма да може да бъде съден
aym091123508
Рейтинг: 349 НеутралноТрубадура на мафията, съди премиера, че го нарекъл по име.
meteowrite
Рейтинг: 461 Разстроеноох...
You don't know what you don't know.Прост Еднокнижник
Рейтинг: 1666 ЛюбопитноЧалгата прави всякакви циркове, само за да отклони вниманието че не подал данъчна декларация и КПКОМПИ го проверяват.
"….Акъл се набива, Томиславе, на умен човек. На прост човек к... се набива!"nrf351128655
Рейтинг: 188 НеутралноСлави не мафията той е поддръжник на мафията
themtrx
Рейтинг: 80 НеутралноКой е прав и кой е крив в тези изказвания не знам, но едно знам. Време е вече обществените фигури да си поемат отговорността за думите. Не може всеки с медиен достъп, да се появява, да изговаря 1 торба лъжи и да се прибира вкъщи усмихнат. В монета това го прави всеки един политик. Без значение от коя партия е. Затова и народът е така поляризиран. Не може да се определи ясна граница между лъжа и истина.
pro_bono
Рейтинг: 1234 НеутралноНе е мафия , а нещо още по-лошо -подлога на мафията.
kasko
Рейтинг: 697 НеутралноГузен негонен бяга.
Колективното вземане на решение налага споделяне на колективна отговорност.хм
Рейтинг: 862 Неутралноне е лъжа - славчо е беквокалистката на герберосарайския дует
Синдбад-мореход
Рейтинг: 559 НеутралноТая работа ще е много неприятна за арвардецо! Приземяване...
легендарный купец, моряк и путешественник, попадавший во множество фантастических приключенийhamiltonf
Рейтинг: 3672 ВеселоИнтересно обаче, за "лъжец, лъжци", никой никого не съди, а това след "мафия" беше най-употребяваното и вървежното, и от тошко, Балабанов и караджов от една страна към към К. Петков и Асен Василев, и от К. Петков и Асен Василев към тези тримата, както и към Слави.
http://archives.bg/wars/SEARCH-f-2 Тук може да намерите данни за загинали във войните ваши близкиКостадин Иванов
Рейтинг: 3027 НеутралноВ "Дневник" всички изглеждат лошо на снимка.
ЕретикХайде, Бойко, Орбан и Гешев са врагове, ама на таз снимка Кире е като впиянчен селски сватбар.
Любимата Кьовеши пък обикновено прилича на матрьошка.
spiegel
Рейтинг: 1589 НеутралноСъдебният състав по жалбата на Дългия ще са Тиквата, Дебелия и Каскета и ще осъдят Кирил Петков заради нарушаване на омертата на потапяне в залива на Росенец с бетонови ботуши.
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 965 НеутралноСлави му каза на Киро какво е определението за мафия.
Истината рано или късно излиза наяве.Киро нищо не разбра, защото разбирането не се учи в Харвард, а ти го дава майката природа.
Не може да си мафия, ако не си във властта.
Кире, схващаш ли ?
Ти си във властта, а Слави не е.
дори когато имаше министри, те бяха далеч от лостовете за раздаване на пари.
Кире, схващаш ли ?
Кириле, ти си във властта и вероятността ти да си заедно с мафията е твърде голяма.
ще ти кажа защо.
Защото нито ти, нито Асен Василев можете да кажете за какво точно са изхарчени онези 9 000 000 000 български лева.
Случайно да не са заминали в посока мафията !?
alg57373608
Рейтинг: 1908 ВеселоСъдът ще постанови това. А Слави ще плати съдебните разноски:)))))))))))
Синдбад-мореход
Рейтинг: 559 НеутралноИ много да си откраднал, като те жилнат с 50 бимберици боли! Както казва народа, "език кокали няма, ама кокали троши"
легендарный купец, моряк и путешественник, попадавший во множество фантастических приключенийoliverstone
Рейтинг: 479 ВеселоПро100Кирчо нема да биде осъден! Бас!
selqnin
Рейтинг: 2695 РазстроеноДо коментар [#17] от "Мариана Кълвачева":
Може човек да напусне североизтока,
но очевидно следите/деформациите/ остават и североизтока не го напуска никога!!!
ГЕМ
Рейтинг: 1232 ЛюбопитноМного сте зле, ама много. И си го знаете. И продължавате да ръсите "мъдри"мисли, ама не ви се получава, макар да е разбираемо ЗАЩО го правите - такива са нарежданията, нали?
svoboden
Рейтинг: 2389 НеутралноХа, нищо чудно да се окаже, че Киро отново е лъгал и заливал с помия политическите си опоненти!?
Един препатил
Рейтинг: 1487 ВеселоСега остава и мафията да заведе дело защото са я нарекли Слави.
vassilun
Рейтинг: 4663 ВеселоДо коментар [#19] от "Синдбад-мореход":
"И много да си откраднал, като те жилнат с 50 бимберици боли!"
Сезирай Каскет Гешев! Той е герберска радост! :-)
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1965 ГневноА някой ще съди ли Пеевски задето нарече министерския съвет "кабинетът Иво Прокопиев"?
Ако друг не иска, аз ще заведа дело за клевета срещу Шиши, ще види той кон боб яде ли и вика ли се на ходжа пезевенк!
nilak
Рейтинг: 767 ВеселоМай някой е изпуснал половината от дефиницията.
Роси
Рейтинг: 6650 НеутралноСлавчо, ти ако не беше от мафията, нямаше да имаш нито телевизия, нито толкова имоти. Останалите, с които почна в студентските предавания,бяха по-умни и талантливи, но само ти беше от мафията и то си ти личи и по поведението и по простотията... и по богатството.
mbv041127981
Рейтинг: 182 НеутралноНе можеш да съдиш колониалната администрация назначена от Империята.
Българския съд няма власт над соросоидите.
На Тъп0т0 му се размина нарушаване на конституцията та за клевета ли ще го осъдиш.
mbv041127981
Рейтинг: 182 НеутралноДо коментар [#26] от "Toshko Afrikanski":
Аз предпочитам кабинет "Радева Зима"
4ort
Рейтинг: 3142 НеутралноКогато ИТН гласува с ГЕРБ е мафия, когато с техните гласове беше избран Киро за премиер, бяха почтени.
Толкова е просто, като......
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 965 НеутралноДо коментар [#22] от "geordgeo":
Истината рано или късно излиза наяве.Типичен евро-атлантически трол.
Нито дума по текста, нито дума.
Но си лае по инерция.
Поне кажи кое не е вярно от това което аз пиша.
Еделвайс.
web_2.0_vs._dc
Рейтинг: 933 НеутралноМумията не разбра ли, че става за смях всеки път, когато пусне холаграма? На следващите избори и Тошко няма да гласува за него и ще си отиде на бунището на историята като Волен, Барека и други национални предатели.
Вячеслав Атанасов
Рейтинг: 840 НеутралноВ социалните медии е невероятна бесовица.Каквото се сетят,това му лепват на Слави.Особено сините болшевики,които подкрепят ДБ.Отвратителна история!Уж някой се грижи да ограничи езика на омразата,път влезна ли там,първо тези ми излизат.
Крадливото ромче
Рейтинг: 1427 НеутралноАз самУ да попитам:
Комунистите са виновни! ⚪🔵🔴Ако не си МАФИЯ, защо криеш данъци????
А нека Славчу отговори, ако му стиска.
selqnin
Рейтинг: 2695 ГневноДо коментар [#32] от "Мариана Кълвачева":
Такива "оценки" можете да давате САМО в североизточните степи и блата-
и то САМО ако гасударя Ви позволи да дишате!!!
antonio_vivaldi
Рейтинг: 1053 НеутралноТой е стара ,злобна , вулгарна ,магистрална жрица на мафията с над 20 годишен стаж. Десетилетното екранно обслужване на мафията го превърна във физическа и психическа развалина.
alfonsie88
Рейтинг: 426 НеутралноТрифонов да изчезва от политиката, която явно не е за него. Показа само че може да руши, а не да гради. Липсват му идеи, пък и от чалга няма да му дойдат...
Николов
Рейтинг: 1386 НеутралноКиро няма да може да осъди когото и да е ако бъде наречен "лъжец".
"Сертификата за Лъжец" му го издаде КС
Николов
Рейтинг: 1386 НеутралноГешев е и Кирова радост защото явно се ориентира според това накъде духа вятъра - и остави Киро без наказание за това, че подаде невярна декларация и няколко месеца беше незаконно министър
пРезидента!
Рейтинг: 2809 НеутралноДа разбирам, че плямпащият мутроклоун съди Петков за комплимент?
Petia Nikolova
Рейтинг: 854 ЛюбопитноТрифонов, ти самият в цяла книга се фалеше на чий морал от мафията си се възхищавал, ся са сърдиш, че са ти рекли вярното. Ако не си такъв, що не декларираш имането си, а?
mbv041127981
Рейтинг: 182 НеутралноДо коментар [#35] от "Крадливото ромче":
А киро честния дойде на власт с нарушение на конституцията.
И нагло нарушаване на изборния закон рекламирайки началника радев в деня на изборите.
mbv041127981
Рейтинг: 182 НеутралноДо коментар [#41] от "пРезидента!":
Какъв ли процент от вас с украинските знамена и коментари "пРезидента" са гласували на вдигнаитя юмрук на радев на президентските избори...
За електората на дб мисля. че е 70 %
alfonsie88
Рейтинг: 426 НеутралноТрифонов да не се прави на ни лук ял, ни лук мирисал. То е ясно, че смъкването на това правителство е подкрепа за мафията, която сигурно може да пусне някой и друг милион тук и там за да си осигури по-спокойно и безнаказано съществиване.
hahohehi
Рейтинг: 309 НеутралноЩе мине време докато делото изреди инстанциите, но вероятно към края на 2023, началото на 2024 исковете ще бъдат отхвърлени, защото Кирил Петков не е казал нищо конкретно за Смазнислав, а това е политическо изказване.
Ray
Рейтинг: 443 ЛюбопитноОсвен Кирил Петков, поне още два милиона вменяеми българи, го свързват с мафията, всички тях ли ще съди чалгарят
Костадин Иванов
Рейтинг: 3027 НеутралноСмениха снимката. Еретик