Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм
"Той подчерта, че "това е политическият морал на Борисов" и добави, че в периода преди неговото управление, такова явление(купуване на гласове) не е било познато."
Браво, Дневник, че така ни осведомявате за всяка свята дума, излязла от устата на другаря Рашков! Е, не стана ясно само какво е казал този безспорен авторитет за реколтата от рапица и за очакванията му за зимния сезон, но и така бива, благодарим!
Законът дори да го приемат няма да мине през Конституционен съд заради разследващите функции които искат да сложат. Всъщност и Рашков се изказа против това, ама сега призовава за реформа.
Аве, Бай Рашко! И ти си пенЦия като мене. Имаш 12 кенефа-вомитории, за да изхвърляш бълвоч или задни екстременти. Що се не откажеш от тази тежка задача да изфашташ врагове на дэржавата ? Аз съм пенЦия и глей кво стаа. По цял ден си кютам, разхождам се, плувам, ходя из боровите горички и балкани на чист въздух, коментирам статии и чакам да ритна камбаната. Бягай от тая политика докато още не си се изпърдял и си глей рахатя. 😎
"And ye shall know the truth, and the truth shall make you free." (KJV)
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстание
"Да видим ДБ дали ще клекнат и на това, щото на президента клекнаха, ама сега реват срещу него. :)"
ДеБъ са клекнали отдавна....... всъщност,те никога не са се изправяли,все са си клекнали!!! Вече дори предлагат кандидати за кметове заедно с БСП! А за Рашков какво да кажа,простоооо.....😂😂😂 Знае, че ако сега загуби властта, жална му майка! КПКОМПИ ще го погне пак за имотите му! Ще го погнат за репресиите срещу определени политически групи по време на изборите,за незаконния арест на Борисов,и за мноооого други неща, които сътвори дамаджан в последната година. Неистов стон и рев,за да отърве кожата.
Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм...........Мечтите са безплатни и надеждата умира последна, твърди народния епос. И си прав, особено с думите "след като направят правителство". Е бяха направили и нищо не стана, сега няма да направят правителство и ще стане същото нищо.
"Няма лошо, само да не барат чекмеджето на Буци, че издръжката на мис гащи излиза скъпо."
Ами, това с чекмеджето вече не е забавно,оказа се поредната опорка........От година властта е в ръцете на Рашката, и не намери нито чекмеджета, нито доказателства за това. Отидоха обърнаха къщата на Борисов с краката нагоре, че чак и градината му разкопаха,и оооо изненада, няма ни чекмеджета,ни пачки,ни кюлчета, нито пък доказателства в тази посока.... НИЩО!!! Ама, двадесет и двата имота на Рашков,са от честен труд, нали?????? За тях ама хич не е имало чекмеджета......😂😂😂
Дават пенсии на възрастните, ама като стане дума за политика, всички стават прекалено работливи. Това важи не само за Рашо, но и за други наши и световни лидери.
До коментар [#13] от "drz211128789":"Няма лошо, само да не барат чекмеджето на Буци, че издръжката на мис гащи излиза скъпо."Ами, това с чекмеджето вече не е забавно,оказа се поредната опорка........От година властта е в ръцете на Рашката, и не намери нито чекмеджета, нито доказателства за това. Отидоха обърнаха къщата на Борисов с краката нагоре, че чак и градината му разкопаха,и оооо изненада, няма ни чекмеджета,ни пачки,ни кюлчета, нито пък доказателства в тази посока.... НИЩО!!! Ама, двадесет и двата имота на Рашков,са от честен труд, нали?????? За тях ама хич не е имало чекмеджета......😂😂😂
Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало. Е няма такава наглост.
Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?
"Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало. Е няма такава наглост."
Е,не вярвам че си толкова наивен,честно????? Нима не си чувал за манипулация???????? Сещам се, че веднага след тези снимки, някой беше направил монтаж ама тоя път за Радев,как той стои на бюрото в кабинета си,и около него навсякъде кюлчета злато!!! И на този монтаж Радев беше заено с кюлчета на снимката!!! Сещам се,и за монтаж на Кирил с кюлчета и чекмеджета, които били уж на Борисов!!! Естествено,не вярвам нито на едните снимки, нито на другите!!! Не съм толкова наивна!!! В днешно време всеки може да направи каквито си поиска монтажи,и да представи всеки в каквато светлина си поиска! Но това, че имало някаква снимка с Борисов,и после съвсем отделна снимка с кюлчета, не е доказателство!!!
"Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?"
То за обвиненията ясно,ама, НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВААААААА..............Съда също се произнесе - ареста е НЕЗАКОНЕН!!! Рашков сам каза, че искали първо да го арестуват, пък после щели да търсят доказателства 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
До коментар [#20] от "cxn421127689": Ааа, тези ли снимки, любимите на бабичките пред блока? Я ги питай защо няма НИТО ЕДНА снимка, на която се виждат и пачките, и кюлчетата, и спящият Баце. Разбра ли въпроса - снимка, на която се виждат пачките, кюлчетата и Борисов!
Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм
Рашков призова парламента за разум и реформа на антикорупционната комисия **** Хайде, един чиновник, за който не е гласувал никой, да не изнаглява и да не призовава каквото и да е, депутати избрани на избори, а ?
Като знаеме, че от корупцията по-доходна е само борбата с нея тоест демек - антикорупционната комисия ма глождат смътни съмнения, че става въпрос за едни пари.
«Я возненавидел богатство, так как полюбил людей, так как я вижу и чувствую всеми струнами своей души, что сегодня люди поклоняются золотому тельцу, который превратил человеческие души в скотские и изгнал из сердец людей любовь»
Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм
Мдам, мафията от герб/ДПС трябва да са закове, щото по закона за КОНКУРЕНЦИЯТА в капитализма - място за две мафии няма. НАШ'ТА мафия и тя требе да са уреди, и тя сака на белия хлебец масълце да намаже!
«Я возненавидел богатство, так как полюбил людей, так как я вижу и чувствую всеми струнами своей души, что сегодня люди поклоняются золотому тельцу, который превратил человеческие души в скотские и изгнал из сердец людей любовь»
Да възможно е в паралелната реалност, в която съществуваш. Точно корумпе като Рашков ще пребори мафията. Или комиците от ПП, които бетонираха мафията на Лукойл и зърнопроизводителите. Вече си банално скучен с подвикванията дръжте крадеца.
Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?
Гогогчо, а защо напоследък забравихте да чегъртате Гешев? Преди половен година в умнокпасивия Дневник имаше по три материала на ден нрещу Гешев. Сега пълна тишина. Нови опорки, а?
Да видим ДБ дали ще клекнат и на това, щото на президента клекнаха, ама сега реват срещу него. :)
По кляканията са майстори. Така умнокрасиво, със силно наведена глава надолу. Питай doctor.no. Той е от главните клякачи, дето викат сега, че им било хубаво.
Има различни видове софтуеър - платен и безплатен - за изхващане на видео и снимкови материали за секунди. Моля, огледайте се и се ослушайте, преди да се вързвате на фалшиви фотографии и закачате, подобно шарани на гола въдица.
Eто ви и един "сполучлив" фейк със северокУрейският лидер.
https://fotoforensics.com/ е безплатна програмка, която ВЕДНАГА демонстрира добавените елементи към една снимка. За разлика от метаданните тези "допълнения" имат различна "топлина" и дори Бил Гейтс или баш кахера на епохата - Митник, не могат да ги премахнат. И приятен ден. ❤️️
Заб. Пускал съм снимките на Бацевата обител с пачките и кюлчетата за екзаминация - тотален ФЕЙК, като онези дето знамето се вее на Луната - преекспониране на кадрите, когато забиват пилона и логично знамето се вее, но когато го оставиха - хич нямаше желание да се развява. Твай.
"And ye shall know the truth, and the truth shall make you free." (KJV)
Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало. Е няма такава наглост.
Ама така и не се намери снимка, на която да са ключетата с пачките И Борисов... Няма и доказателства, уличаващи Борисов, няма и няма... И си останахте само с ДС-компроматчететата за шкафчето, за къщата в Барселона и празната рашковщина...
Freedom is a fragile thing and it's never more than one generation away from extinction.
До коментар [#20] от "cxn421127689":Ааа, тези ли снимки, любимите на бабичките пред блока?Я ги питай защо няма НИТО ЕДНА снимка, на която се виждат и пачките, и кюлчетата, и спящият Баце.Разбра ли въпроса - снимка, на която се виждат пачките, кюлчетата и Борисов!
Хахаха-ами естествено ,че няма да има такава снимка, защото винаги има вероятност спящия да се събуди.И какво ще отговари тази,която го е снимала защо е отворено чекмеджето, без той да е разрешил?Затова го е снимала как спи и като него го е нямало е снимала и съдържанието на чекмеджето.
Има различни видове софтуеър - платен и безплатен - за изхващане на видео и снимкови материали за секунди. Моля, огледайте се и се ослушайте, преди да се вързвате на фалшиви фотографии и закачате, подобно шарани на гола въдица.Eто ви и един "сполучлив" фейк със северокУрейският лидер.https://cdn.geckoandfly.com/wp-content/uploads/2017/02/FotoForensics.jpg И малко помощ за прощъпулници и наивници. https://fotoforensics.com/ е безплатна програмка, която ВЕДНАГА демонстрира добавените елементи към една снимка. За разлика от метаданните тези "допълнения" имат различна "топлина" и дори Бил Гейтс или баш кахера на епохата - Митник, не могат да ги премахнат. И приятен ден. ❤️️Заб. Пускал съм снимките на Бацевата обител с пачките и кюлчетата за екзаминация - тотален ФЕЙК, като онези дето знамето се вее на Луната - преекспониране на кадрите, когато забиват пилона и логично знамето се вее, но когато го оставиха - хич нямаше желание да се развява. Твай.
Само дето пачките и златото не са добавени към снимка на Борисов. А са снимани в негово отсъствие. Което води до две предположения-първо са внесени в негово отсъствие, второ са си били там. Първата версия означава ,че от НСО са пълни идиоти, щом може да се внесе в резиденцията такова количество пари и злато.
Кой да го изчегърта, гереберлячко? И изборът на ВСС се затлачи. Нали затова разбутахте всичко? Парламентарната квота май няма да има промяна. Да видим дали въобще ще се сменят членовете на съдийската и прокурорската. Пиявиците се махат трудно.
Изчегъртан си, можеш да си поревеш за сбогом. Освен това нагло лъжеш. Бекапето ТИ купуваше гласове из селата преди 2000 г. - по 10 лв на глас. Наемаха млади хора да обикалят само през нощта.
"и добави, че в периода преди неговото управление такова явление не е било познато."
Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм
До коментар [#5] от "nilak":Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм...........Мечтите са безплатни и надеждата умира последна, твърди народния епос. И си прав, особено с думите "след като направят правителство". Е бяха направили и нищо не стана, сега няма да направят правителство и ще стане същото нищо.
До коментар [#20] от "cxn421127689":"Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало.Е няма такава наглост."Е,не вярвам че си толкова наивен,честно?????Нима не си чувал за манипулация????????Сещам се, че веднага след тези снимки, някой беше направил монтаж ама тоя път за Радев,как той стои на бюрото в кабинета си,и около него навсякъде кюлчета злато!!! И на този монтаж Радев беше заено с кюлчета на снимката!!! Сещам се,и за монтаж на Кирил с кюлчета и чекмеджета, които били уж на Борисов!!! Естествено,не вярвам нито на едните снимки, нито на другите!!! Не съм толкова наивна!!! В днешно време всеки може да направи каквито си поиска монтажи,и да представи всеки в каквато светлина си поиска! Но това, че имало някаква снимка с Борисов,и после съвсем отделна снимка с кюлчета, не е доказателство!!!
Има различни видове софтуеър - платен и безплатен - за изхващане на видео и снимкови материали за секунди. Моля, огледайте се и се ослушайте, преди да се вързвате на фалшиви фотографии и закачате, подобно шарани на гола въдица.Eто ви и един "сполучлив" фейк със северокУрейският лидер.https://cdn.geckoandfly.com/wp-content/uploads/2017/02/FotoForensics.jpg И малко помощ за прощъпулници и наивници. https://fotoforensics.com/ е безплатна програмка, която ВЕДНАГА демонстрира добавените елементи към една снимка. За разлика от метаданните тези "допълнения" имат различна "топлина" и дори Бил Гейтс или баш кахера на епохата - Митник, не могат да ги премахнат. И приятен ден. ❤️️Заб. Пускал съм снимките на Бацевата обител с пачките и кюлчетата за екзаминация - тотален ФЕЙК, като онези дето знамето се вее на Луната - преекспониране на кадрите, когато забиват пилона и логично знамето се вее, но когато го оставиха - хич нямаше желание да се развява. Твай.
Много са ОТ ТРОЛСКАТА ФАБРИКА С ФАЛШИВИТЕ ПРОФИЛИ –те не са нали просто са платени от онуй ""чикмидже """–нищо лично просто бизнес !!!!А тоз който плаща си мисли че ИЗЛЪЖЕ ОБЩЕСТВЕНОТО МНЕНИЕ Е ПЪЛЕН ТЪПАНАР –ама карай да върви ""те са прости затова се разбират""
Ти не си общественото мнение. Ти си умнокрасивото мнение. Тоест въздух под налягане. Разликата ви с простотията на ББ е само, чертой си признава, а вие се мислите за нещо повече. Не, не сте.
До коментар [#20] от "cxn421127689":"Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало.Е няма такава наглост."Е,не вярвам че си толкова наивен,честно?????Нима не си чувал за манипулация????????Сещам се, че веднага след тези снимки, някой беше направил монтаж ама тоя път за Радев,как той стои на бюрото в кабинета си,и около него навсякъде кюлчета злато!!! И на този монтаж Радев беше заено с кюлчета на снимката!!! Сещам се,и за монтаж на Кирил с кюлчета и чекмеджета, които били уж на Борисов!!! Естествено,не вярвам нито на едните снимки, нито на другите!!! Не съм толкова наивна!!! В днешно време всеки може да направи каквито си поиска монтажи,и да представи всеки в каквато светлина си поиска! Но това, че имало някаква снимка с Борисов,и после съвсем отделна снимка с кюлчета, не е доказателство!!!
Хахаха-викаш наивен съм. Със сигурност си имам понятие за тези неща повече от теб. Ето ти анализ на цялата ситуация, пък ти си вярвай ако искаш в дядо Коледа. Първо освен тия снимки излязоха и звукозаписи,на които се чува как говори Борисов по телефона. И в един от тези записи нарича Проста кърджалийска п..,Караянчева.Което означава, че най-вероятно снимките и записите са правени от едно и също лице. На една от снимките Борисов е заснет как спи в спалнята си,а такава близост до него може да има само жена,с която е в интимни отношения. Същевременно трябва да е такава, която може да влезе в резиденцията в негово отсъствие, без да буди подозрения. А такава е само една-Севи Пиар. На тая баща й е бил полицай, та най-вероятно той я е обучил как да направи снимките и записите.Тъй като е била в близост до Борисов професионално е можела необезпокоявано да влезе в резиденцията и да направи снимките на чекмеджето с парите и кюлчетата злато. Божков каза,че на нея е давал подкупите за Борисов. Което означава, че тя много добре е знаела за тези пари,защото тя ги е носила. Естествено не тя е пуснала снимките и записите в публичното пространство, а някой й е хакнал телефона или компютъра.
и не ти прави впечатление че като се прибираш от чужбина в бг все едно влизаш в обор? изсулени митничари и милиционери, порутени тенекиени ръждясали бараки с джамове, мити преди 4 години и маркировка като у нигерия
До коментар [#45] от "gogo2011": Кой да го изчегърта, гереберлячко? И изборът на ВСС се затлачи. Нали затова разбутахте всичко? Парламентарната квота май няма да има промяна. Да видим дали въобще ще се сменят членовете на съдийската и прокурорската. Пиявиците се махат трудно.
На кривата ракета и космоса й пречи или на кривия ху... Като сте некадърни да се справите подавате оставка. А не да се въртите като калайджии и да търсите оправдания. Повече от година нищо не сте свършили.
До коментар [#60] от "cxn421127689":И в един от тези записи нарича Проста кърджалийска п..,Караянчева.Което означава, че най-вероятно снимките и записите са правени от едно и също лице.Ха ха и от къде я взе тая вероятност? Кашкавалът е жълт и Луната е жълта, следователно Луната е кашкавал?
Снимките и записите излязоха по едно и също време или по-скоро се пускаха на части в няколко седмици. А сега си напрегни мозъка и помисли каква е вероятността две различни лица, независимо едно от друго да са правили отделни компрометиращи записи,които да се появят в едно и също време?
До коментар [#60] от "cxn421127689":И в един от тези записи нарича Проста кърджалийска п..,Караянчева.Което означава, че най-вероятно снимките и записите са правени от едно и също лице.Ха ха и от къде я взе тая вероятност? Кашкавалът е жълт и Луната е жълта, следователно Луната е кашкавал?
Освен това явно е ,че Борисов говори на записите по този начин, за да се направи на много велик през любовницата си.Щом нарича председателката на парламента по този обиден начин демонстрира каква власт има и колко незначителна за него е председателката на парламента.
И откъде у роШкоФ, ПППП'то на БКП'то разум за риформа на КККККПППППконпи. Искате да си я завладеете, нищо повече.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия."
#GRETA, GO TO SCHOOL !
Както снимките в спалнята, така и аудио записите на Борисов са примитивен фалшификат, предназначен за наивници. Олигархията управлява чрез псевдо политически проекти, в които не много разсъдливият избирател вижда някакви поредни спасители. Задържането на някой произведен по рецепта 'лидер' в политическото пространство заедно с неговата 'партия' не е удобно, поради което бива премахван с компромати. Пошло театро.
Не зная дали г-н Рашков еволюира или всъщност еволюира нашата представа за него. Признавам, че г-н Рашков не ми беше симпатичен с действията си. Сега, обаче осъзнах, че на родната правосъдна система са необходими булдози (като Рашков), за да се пребори с други булдози (като Гешев). Това са кучета с различни собственици.
Едва ли има Българин, който да не се досеща, че борбата (камуфлирана като „обществено противопоставяне“) е в същност борба на бившите и настоящи номенклатурни (болешвишки) кланове. Кланът/мафия на парти-функционерите се бори да си възвърне властта (и богатствата) узурпирани от кланът/мафия на мутро-милиционерите. За нас, останалите, тези борби не ни вълнуват – те само спомагат за истинската кауза. А тя е:
„ЛУСТРАЦИЯ, НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ (на вече „приватизираното“) И ЕВРОПЕИЗАЦИЯ!“
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Paolo Di Canio
Рейтинг: 1944 ВеселоПризовавам да ме изберете, другари!
Бобо Рашъна
Рейтинг: 93 НеутралноИскам още на власт, защото знам какво ще стане с мен като ме махнат от тук....
realguru
Рейтинг: 2535 НеутралноИ е така ако може да го изберат него :)
Да видим ДБ дали ще клекнат и на това, щото на президента клекнаха, ама сега реват срещу него. :)
georgievb
Рейтинг: 1983 ЛюбопитноТова е някаква странна смес на наивитет и наглитет - гласувайта за мен, а пък вие сте лоши, отсега ви казвам.
https://www.youtube.com/watch?v=aU5J2qRrpC4nilak
Рейтинг: 796 ЛюбопитноНещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм
Активист
Рейтинг: 1141 Весело"Той подчерта, че "това е политическият морал на Борисов" и добави, че в периода преди неговото управление, такова явление(купуване на гласове) не е било познато."
Е! Ай ся...
selqnin
Рейтинг: 2764 Веселорашков - пушилката и Разум в едно изречение е ОКСИМОРОН!!!
Добро словосъчетание е с "дамаджана", "промил"....
gld441111158
Рейтинг: 618 ВеселоБраво, Дневник, че така ни осведомявате за всяка свята дума, излязла от устата на другаря Рашков!
Е, не стана ясно само какво е казал този безспорен авторитет за реколтата от рапица и за очакванията му за зимния сезон, но и така бива, благодарим!
Paolo Di Canio
Рейтинг: 1944 ВеселоДо коментар [#5] от "nilak":
Законът дори да го приемат няма да мине през Конституционен съд заради разследващите функции които искат да сложат. Всъщност и Рашков се изказа против това, ама сега призовава за реформа.
Obersturmbannführer
Рейтинг: 272 НеутралноАве, Бай Рашко! И ти си пенЦия като мене.
"And ye shall know the truth, and the truth shall make you free." (KJV)Имаш 12 кенефа-вомитории, за да изхвърляш бълвоч или задни екстременти. Що се не откажеш от тази тежка задача да изфашташ врагове на дэржавата ?
Аз съм пенЦия и глей кво стаа. По цял ден си кютам, разхождам се, плувам, ходя из боровите горички и балкани на чист въздух, коментирам статии и чакам да ритна камбаната.
Бягай от тая политика докато още не си се изпърдял и си глей рахатя. 😎
proventuss
Рейтинг: 967 РазстроеноИ тоя бил "деполитизиран"............
Някакви хора не са се примирили с агресор, който да потъпчи възможността на едни хора да правят собствения си избор - Просто Кире за Априлското въстаниеgalina georgieva
Рейтинг: 1382 НеутралноДо коментар [#3] от "realguru":
"Да видим ДБ дали ще клекнат и на това, щото на президента клекнаха, ама сега реват срещу него. :)"
ДеБъ са клекнали отдавна....... всъщност,те никога не са се изправяли,все са си клекнали!!! Вече дори предлагат кандидати за кметове заедно с БСП!
А за Рашков какво да кажа,простоооо.....😂😂😂
Знае, че ако сега загуби властта, жална му майка!
КПКОМПИ ще го погне пак за имотите му! Ще го погнат за репресиите срещу определени политически групи по време на изборите,за незаконния арест на Борисов,и за мноооого други неща, които сътвори дамаджан в последната година. Неистов стон и рев,за да отърве кожата.
drz211128789
Рейтинг: 712 НеутралноНяма лошо, само да не барат чекмеджето на Буци, че издръжката на мис гащи излиза скъпо.
qhx161045786
Рейтинг: 61 Неутралноhttps://trud.bg/октоподът-на-промяната-ii-част/
karatista
Рейтинг: 3866 Неутралноеййй, браво на меверето, почти няма толупи на снимката! много добре
Христо Атанасов
Рейтинг: 1747 НеутралноДо коментар [#5] от "nilak":
Нещо много взеха да го дъвчат тоя закон. Да не би пък да вземат да го приемат първо него след като направят правителство и най накрая да заковат мафията от герб/ДПС..хммм...........Мечтите са безплатни и надеждата умира последна, твърди народния епос. И си прав, особено с думите "след като направят правителство". Е бяха направили и нищо не стана, сега няма да направят правителство и ще стане същото нищо.
galina georgieva
Рейтинг: 1382 НеутралноДо коментар [#13] от "drz211128789":
"Няма лошо, само да не барат чекмеджето на Буци, че издръжката на мис гащи излиза скъпо."
Ами, това с чекмеджето вече не е забавно,оказа се поредната опорка........От година властта е в ръцете на Рашката, и не намери нито чекмеджета, нито доказателства за това. Отидоха обърнаха къщата на Борисов с краката нагоре, че чак и градината му разкопаха,и оооо изненада, няма ни чекмеджета,ни пачки,ни кюлчета, нито пък доказателства в тази посока.... НИЩО!!!
Ама, двадесет и двата имота на Рашков,са от честен труд, нали?????? За тях ама хич не е имало чекмеджета......😂😂😂
Родолюбец
Рейтинг: 879 ВеселоБойко Рашков призова Народното събрание да прояви разум
61. Ниkoй въ Бългapckoтo Княжecтвo нe мoжe ни дa kупувa, нитo дa пpoдaвa чeлoвeчeckи cъщecтвa. Вcekoй poбъ oт kakъвтo пoлъ, вepa и нapoднocтъ дa бъдe, cвoбoдeнъ cтaвa, щoм cтъпи нa бългapcka тepитopия............................................
А рашков познава ли значението на думата "разум"?
Костадин Иванов
Рейтинг: 3135 ГневноДават пенсии на възрастните, ама като стане дума за политика, всички стават прекалено работливи.
ЕретикТова важи не само за Рашо, но и за други наши и световни лидери.
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноИма снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало.
Е няма такава наглост.
gogo2011
Рейтинг: 1305 НеутралноКо? Герб-дпс ще се борят със зъби и нокти, никакви реформи?! Добре сме си постлали, не пипайте нищо! Крадците да си останат недосегаеми!
volarok
Рейтинг: 2984 НеутралноТе тук мафиотската симбиоза ГЕРБ/ДПС ще се запъне, като магаре на мост. Защото знаят, че ще ядат хурката, ако КПКОНПИ заработи.
gogo2011
Рейтинг: 1305 НеутралноДо коментар [#17] от "galina georgieva":
Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?
galina georgieva
Рейтинг: 1382 НеутралноДо коментар [#20] от "cxn421127689":
"Има снимки, на които се вижда чекмедже пълно с пачки по 500 евро и кюлчета злато. Има и снимки на спящият Борисов. Ама викаш нищо нямало.
Е няма такава наглост."
Е,не вярвам че си толкова наивен,честно?????
Нима не си чувал за манипулация????????
Сещам се, че веднага след тези снимки, някой беше направил монтаж ама тоя път за Радев,как той стои на бюрото в кабинета си,и около него навсякъде кюлчета злато!!! И на този монтаж Радев беше заено с кюлчета на снимката!!! Сещам се,и за монтаж на Кирил с кюлчета и чекмеджета, които били уж на Борисов!!!
Естествено,не вярвам нито на едните снимки, нито на другите!!! Не съм толкова наивна!!! В днешно време всеки може да направи каквито си поиска монтажи,и да представи всеки в каквато светлина си поиска! Но това, че имало някаква снимка с Борисов,и после съвсем отделна снимка с кюлчета, не е доказателство!!!
galina georgieva
Рейтинг: 1382 НеутралноДо коментар [#23] от "gogo2011":
"Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?"
То за обвиненията ясно,ама, НЯМА ДОКАЗАТЕЛСТВААААААА..............Съда също се произнесе - ареста е НЕЗАКОНЕН!!!
Рашков сам каза, че искали първо да го арестуват, пък после щели да търсят доказателства 🤦🏻♀️🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1740 НеутралноДо коментар [#20] от "cxn421127689":
Ааа, тези ли снимки, любимите на бабичките пред блока?
Я ги питай защо няма НИТО ЕДНА снимка, на която се виждат и пачките, и кюлчетата, и спящият Баце.
Разбра ли въпроса - снимка, на която се виждат пачките, кюлчетата и Борисов!
Моa Преaтел Тaйnи
Рейтинг: 165 НеутралноMного възможно.
Приемат ли го- това ще е поредният удар срещу мафията- Гешев никой няма да го брои за... Яж бахур.
The Polite Moose
Рейтинг: 2330 НеутралноРашков призова парламента за разум и реформа на антикорупционната комисия
🇷🇺🚢🚶🤬****
Хайде, един чиновник, за който не е гласувал никой, да не изнаглява и да не призовава каквото и да е, депутати избрани на избори, а ?
sablezub
Рейтинг: 997 НеутралноКато знаеме, че от корупцията по-доходна е само борбата с нея тоест демек - антикорупционната комисия ма глождат смътни съмнения, че става въпрос за едни пари.
«Я возненавидел богатство, так как полюбил людей, так как я вижу и чувствую всеми струнами своей души, что сегодня люди поклоняются золотому тельцу, который превратил человеческие души в скотские и изгнал из сердец людей любовь»sablezub
Рейтинг: 997 НеутралноМдам, мафията от герб/ДПС трябва да са закове, щото по закона за КОНКУРЕНЦИЯТА в капитализма - място за две мафии няма. НАШ'ТА мафия и тя требе да са уреди, и тя сака на белия хлебец масълце да намаже! «Я возненавидел богатство, так как полюбил людей, так как я вижу и чувствую всеми струнами своей души, что сегодня люди поклоняются золотому тельцу, который превратил человеческие души в скотские и изгнал из сердец людей любовь»
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноКаква реформа, бе смешник! Какво направи за повече от година? Само празни приказки и празни дамаджани.
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#27] от "Моa Преaтел Тaйnи":
Да възможно е в паралелната реалност, в която съществуваш. Точно корумпе като Рашков ще пребори мафията. Или комиците от ПП, които бетонираха мафията на Лукойл и зърнопроизводителите. Вече си банално скучен с подвикванията дръжте крадеца.
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#23] от "gogo2011":
Галке, КОЙ повдига обвинения в тази държава? Нали има един ваш човек с нахлупен каскет? Замълча си за ктб, Владко и Бочко, но поне за Рашков да свърши нещо? Да го смачка това корумпе, а?
Гогогчо, а защо напоследък забравихте да чегъртате Гешев? Преди половен година в умнокпасивия Дневник имаше по три материала на ден нрещу Гешев. Сега пълна тишина. Нови опорки, а?
Наблюдател
Рейтинг: 2054 НеутралноБутат кея на Доган!
https://www.facebook.com/birdreporting/posts/10160818504396189
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#3] от "realguru":
Да видим ДБ дали ще клекнат и на това, щото на президента клекнаха, ама сега реват срещу него. :)
По кляканията са майстори. Така умнокрасиво, със силно наведена глава надолу. Питай doctor.no. Той е от главните клякачи, дето викат сега, че им било хубаво.
mesambria
Рейтинг: 1307 НеутралноДр. Рашков, намерихте ли доказателствата от подслушванията!
Наблюдател
Рейтинг: 2054 НеутралноIntelligence Online: Доган продава луксозната си яхта „Агата” за 5,9 милиона евро
https://www.facebook.com/birdreporting/posts/10160814397461189
ubavia
Рейтинг: 539 НеутралноТова на снимката А отбора ли е?
Наблюдател
Рейтинг: 2054 НеутралноФирмата, която е собственик на "яхтата на Доган" има документална връзка към Вълка, разкрива нашата система за проследяване на икономическите връзки.
https://www.facebook.com/birdreporting/posts/10160816498481189
Obersturmbannführer
Рейтинг: 272 НеутралноИма различни видове софтуеър - платен и безплатен - за изхващане на видео и снимкови материали за секунди.
"And ye shall know the truth, and the truth shall make you free." (KJV)Моля, огледайте се и се ослушайте, преди да се вързвате на фалшиви фотографии и закачате, подобно шарани на гола въдица.
Eто ви и един "сполучлив" фейк със северокУрейският лидер.
https://cdn.geckoandfly.com/wp-content/uploads/2017/02/FotoForensics.jpg
И малко помощ за прощъпулници и наивници.
https://fotoforensics.com/ е безплатна програмка, която ВЕДНАГА демонстрира добавените елементи към една снимка. За разлика от метаданните тези "допълнения" имат различна "топлина" и дори Бил Гейтс или баш кахера на епохата - Митник, не могат да ги премахнат.
И приятен ден. ❤️️
Заб. Пускал съм снимките на Бацевата обител с пачките и кюлчетата за екзаминация - тотален ФЕЙК, като онези дето знамето се вее на Луната - преекспониране на кадрите, когато забиват пилона и логично знамето се вее, но когато го оставиха - хич нямаше желание да се развява. Твай.
kahles
Рейтинг: 1597 НеутралноАма така и не се намери снимка, на която да са ключетата с пачките И Борисов... Няма и доказателства, уличаващи Борисов, няма и няма... И си останахте само с ДС-компроматчететата за шкафчето, за къщата в Барселона и празната рашковщина...
Freedom is a fragile thing and it's never more than one generation away from extinction.
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноХахаха-ами естествено ,че няма да има такава снимка, защото винаги има вероятност спящия да се събуди.И какво ще отговари тази,която го е снимала защо е отворено чекмеджето, без той да е разрешил?Затова го е снимала как спи и като него го е нямало е снимала и съдържанието на чекмеджето.
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноСамо дето пачките и златото не са добавени към снимка на Борисов. А са снимани в негово отсъствие.
Което води до две предположения-първо са внесени в негово отсъствие, второ са си били там. Първата версия означава ,че от НСО са пълни идиоти, щом може да се внесе в резиденцията такова количество пари и злато.
gogo2011
Рейтинг: 1305 НеутралноДо коментар [#43] от "cxn421127689":
Идиоти? Има си доверен кръг от хора, които въобще не се проверяват. Иначе вождът ще ги насмете. Те може да влязат и с биг бег.
gogo2011
Рейтинг: 1305 НеутралноДо коментар [#33] от "nabliudatelnica":
Кой да го изчегърта, гереберлячко? И изборът на ВСС се затлачи. Нали затова разбутахте всичко? Парламентарната квота май няма да има промяна. Да видим дали въобще ще се сменят членовете на съдийската и прокурорската. Пиявиците се махат трудно.
ck
Рейтинг: 1512 НеутралноТиквата не харесва това! Не харесва антикорупционния закон, страхува се заради кражбите станали по негово управление!
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 ГневноИзчегъртан си, можеш да си поревеш за сбогом. Освен това нагло лъжеш. Бекапето ТИ купуваше гласове из селата преди 2000 г. - по 10 лв на глас. Наемаха млади хора да обикалят само през нощта.
"и добави, че в периода преди неговото управление такова явление не е било познато."
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 НеутралноЩе, ще - и правителство, и закон отлетяха, оттекоха в канала.
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 НеутралноТия са назначените от рашко, нямаха време да се налеят.
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 ВеселоНа тоя постовете все едно са на докторчето :))))))))))))))))))) Едни и същи фантасмагории.
karatista
Рейтинг: 3866 НеутралноДо коментар [#49] от "Галя Станчева":
бе пак пекайля, мязат на ора. малко изсулени, ама е сериозен напредък.
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 Веселоhttps://i.ytimg.com/vi/vCZgFFXOmrk/maxresdefault.jpg
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 НеутралноТе не вярват, но пропагандата изисква да поддържат лъжата. Тя трябва да се разобличава, но да убеждаваш пропагандистите е безсмислено.
Галя Станчева
Рейтинг: 5379 ВеселоНямали са време да им ушият дрехи по поръчка, зат'ва к'вот има. :)))
Роси
Рейтинг: 7378 НеутралноРазумът на нашите депутати минава през личната им изгода. Щом няма , не ходят и не гласуват.
karatista
Рейтинг: 3866 НеутралноДо коментар [#54] от "Галя Станчева":
е сега по поръчка. все едно на гърци и хървати примерно униформите ги шият дзеня и келвин клайн 😅😆
Blaga Yankova
Рейтинг: 323 Неутрално[quote#20:"cxn421127689"][/quote]
Много са ОТ ТРОЛСКАТА ФАБРИКА С ФАЛШИВИТЕ ПРОФИЛИ –те не са нали просто са платени от онуй ""чикмидже """–нищо лично просто бизнес !!!!А тоз който плаща си мисли че ИЗЛЪЖЕ ОБЩЕСТВЕНОТО МНЕНИЕ Е ПЪЛЕН ТЪПАНАР –ама карай да върви ""те са прости затова се разбират""
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#57] от "Blaga Yankova":
Ти не си общественото мнение. Ти си умнокрасивото мнение. Тоест въздух под налягане. Разликата ви с простотията на ББ е само, чертой си признава, а вие се мислите за нещо повече. Не, не сте.
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#56] от "karatista":
Е и, на германците през ВСВ ги е шил Хуго Бос. И какво? Празнословиш активно.
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноХахаха-викаш наивен съм. Със сигурност си имам понятие за тези неща повече от теб.
Ето ти анализ на цялата ситуация, пък ти си вярвай ако искаш в дядо Коледа. Първо освен тия снимки излязоха и звукозаписи,на които се чува как говори Борисов по телефона. И в един от тези записи нарича Проста кърджалийска п..,Караянчева.Което означава, че най-вероятно снимките и записите са правени от едно и също лице. На една от снимките Борисов е заснет как спи в спалнята си,а такава близост до него може да има само жена,с която е в интимни отношения. Същевременно трябва да е такава, която може да влезе в резиденцията в негово отсъствие, без да буди подозрения. А такава е само една-Севи Пиар. На тая баща й е бил полицай, та най-вероятно той я е обучил как да направи снимките и записите.Тъй като е била в близост до Борисов професионално е можела необезпокоявано да влезе в резиденцията и да направи снимките на чекмеджето с парите и кюлчетата злато. Божков каза,че на нея е давал подкупите за Борисов. Което означава, че тя много добре е знаела за тези пари,защото тя ги е носила.
Естествено не тя е пуснала снимките и записите в публичното пространство, а някой й е хакнал телефона или компютъра.
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#60] от "cxn421127689":
И в един от тези записи нарича Проста кърджалийска п..,Караянчева.Което означава, че най-вероятно снимките и записите са правени от едно и също лице.
Ха ха и от къде я взе тая вероятност? Кашкавалът е жълт и Луната е жълта, следователно Луната е кашкавал?
karatista
Рейтинг: 3866 НеутралноДо коментар [#59] от "nabliudatelnica":
и не ти прави впечатление че като се прибираш от чужбина в бг все едно влизаш в обор? изсулени митничари и милиционери, порутени тенекиени ръждясали бараки с джамове, мити преди 4 години и маркировка като у нигерия
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#45] от "gogo2011":
Кой да го изчегърта, гереберлячко? И изборът на ВСС се затлачи. Нали затова разбутахте всичко? Парламентарната квота май няма да има промяна. Да видим дали въобще ще се сменят членовете на съдийската и прокурорската. Пиявиците се махат трудно.
На кривата ракета и космоса й пречи или на кривия ху... Като сте некадърни да се справите подавате оставка. А не да се въртите като калайджии и да търсите оправдания. Повече от година нищо не сте свършили.
nabliudatelnica
Рейтинг: 704 НеутралноДо коментар [#62] от "karatista":
Да прави ми. Но това едва ли се дължи на модните къщи. Униформи могат и в чужбина да се поръчат. Населението, не.
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноСнимките и записите излязоха по едно и също време или по-скоро се пускаха на части в няколко седмици. А сега си напрегни мозъка и помисли каква е вероятността две различни лица, независимо едно от друго да са правили отделни компрометиращи записи,които да се появят в едно и също време?
cxn421127689
Рейтинг: 1043 НеутралноОсвен това явно е ,че Борисов говори на записите по този начин, за да се направи на много велик през любовницата си.Щом нарича председателката на парламента по този обиден начин демонстрира каква власт има и колко незначителна за него е председателката на парламента.
Ron Stoff
Рейтинг: 330 НеутралноОт комунистически номенклатурчик - строител на демократична правова държава! Под вола теле!
zz_s
Рейтинг: 1651 НеутралноИ откъде у роШкоФ, ПППП'то на БКП'то разум за риформа на КККККПППППконпи.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия." #GRETA, GO TO SCHOOL !Искате да си я завладеете, нищо повече.
Ron Stoff
Рейтинг: 330 НеутралноДо коментар [#66] от "cxn421127689":
Както снимките в спалнята, така и аудио записите на Борисов са примитивен фалшификат, предназначен за наивници. Олигархията управлява чрез псевдо политически проекти, в които не много разсъдливият избирател вижда някакви поредни спасители. Задържането на някой произведен по рецепта 'лидер' в политическото пространство заедно с неговата 'партия' не е удобно, поради което бива премахван с компромати. Пошло театро.
Hristo Blagoev
Рейтинг: 345 НеутралноНе зная дали г-н Рашков еволюира или всъщност еволюира нашата представа за него. Признавам, че г-н Рашков не ми беше симпатичен с действията си. Сега, обаче осъзнах, че на родната правосъдна система са необходими булдози (като Рашков), за да се пребори с други булдози (като Гешев). Това са кучета с различни собственици.
Едва ли има Българин, който да не се досеща, че борбата (камуфлирана като „обществено противопоставяне“) е в същност борба на бившите и настоящи номенклатурни (болешвишки) кланове.
Кланът/мафия на парти-функционерите се бори да си възвърне властта (и богатствата) узурпирани от кланът/мафия на мутро-милиционерите.
За нас, останалите, тези борби не ни вълнуват – те само спомагат за истинската кауза. А тя е:
„ЛУСТРАЦИЯ, НАЦИОНАЛИЗАЦИЯ (на вече „приватизираното“) И ЕВРОПЕИЗАЦИЯ!“
Mylène Jampanoï
Рейтинг: 1125 НеутралноДо коментар [#7] от "selqnin":
💕💕💕 ВЛЮБЕНА в Моа Преател Тайпи! 💕💕💕Този Галин пак ли се преработи неска? Кви ли копейки ше му отлее Псевдата на Барисич?
Mylène Jampanoï
Рейтинг: 1125 НеутралноДо коментар [#12] от "galina georgieva":
💕💕💕 ВЛЮБЕНА в Моа Преател Тайпи! 💕💕💕Севдалине, ше та глобяват, че си пропуснал линкче към онези мафиотски парцали Пик/24/труд
Mylène Jampanoï
Рейтинг: 1125 НеутралноДо коментар [#61] от "nabliudatelnica":
💕💕💕 ВЛЮБЕНА в Моа Преател Тайпи! 💕💕💕аре стой си у портиерната и не се напъвай, ча ша спукаш вена, деденце