Софийският градски съд върна в ареста прокурорския син, пребивал хора

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (34)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Незнайко в Слънчевия град
    Незнайко в Слънчевия град
    Рейтинг: 5625 Разстроено

    Това леке със сигурност няма да влезе в затвора, подобно на Иванчева днес.

    "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
  2. 2 Профил на Мариана Кълвачева
    Мариана Кълвачева
    Рейтинг: 2061 Неутрално

    Този екзепляр, само заради външен вид трябва да е в затвора.
    Вижте гож на снимката, от такова какво може да се очаква ?
    А защо няма новини за синове и дъщери на прокурори, политици, общинари и т.н., които Не крадат коли, НЕ продават наркотици, НЕ се друсат, НЕ карат бясно коли без книжка и НЕ използват привилегиите на таткото във властта ?
    По-опасно за нас като общество, дори по-опасно от корупцията, това е ВРЪЗКАРСТВОТО.
    То е навсякъде около нас.
    Нямаш ли връзки, жив умрял си.
    При социализма бе така.
    Оплюхме го.
    Сменихме го.
    И сега пак е така.
    Извод - промяна няма, Десети е една бутафория.

    Истината рано или късно излиза наяве.
  3. 3 Профил на Наблюдател
    Наблюдател
    Рейтинг: 2513 Неутрално

    Като нямате магистрали, ходете на спа, бе!
    https://www.facebook.com/birdreporting/posts/10161090078561189

    Обвиняем за аферата #Хемусгейт финансирал покупката на луксозен спа-хотел във Велинград. Христо Савев, собственик на голямата строителна фирма "Грома Холд" и обвиняем по делото “Хемусгейт” е финансирал с 23,4 млн. лв. придобиването на луксозния „Макси парк хотел и спа“ във Велинград.
    Това става след като негови фирми получават по времето на ГЕРБ десетки милиони за строеж на лот от АМ "Хемус", който още не е проектиран. 60 милиона са изтеглени кеш в сакове и чували, а 23,4 милиона стават на... спа-хотел.

  4. 4 Профил на AdMin
    AdMin
    Рейтинг: 515 Неутрално

    А тато му кога? По-скоро той трябва да бъде разжалван и прибран на топло. Когато и да е, все ще е късно. И за каквото и да е, все ще е основателно...

  5. 5 Профил на дедо Андро
    дедо Андро
    Рейтинг: 2338 Весело

    До коментар [#2] от "Мариана Кълвачева":

    Доживях да ти цъкна плюс.

    Пич Незнам Как Да Ти Обесна Че Несъжелявам За Недостика На Некой Уникални Изразни Сретства По Български.
  6. 6 Профил на bat_plamen
    bat_plamen
    Рейтинг: 4680 Неутрално

    Този боклук не само трябва да лежи в ареста , а трябва да бъде осъден на реална присъда.

  7. 7 Профил на Зеленият кон
    Зеленият кон
    Рейтинг: 376 Неутрално

    Най-накрая добра новина .

    Читателю, да си представим, че си идиот. И да си представим, че си член на Конгреса. О, повтарям се!“ Марк Твен
  8. 8 Профил на Мариана Кълвачева
    Мариана Кълвачева
    Рейтинг: 2061 Неутрално

    До коментар [#5] от "дедо Андро":

    Абе и аз съм ти подкрепяла мнение, когато е по темата и с аргументи.
    Не съм толкова заблудена. Единствено не чета когато има епитети, не мога да приема разговор, когато хората хем си говорят, хем се обиждат.

    Истината рано или късно излиза наяве.
  9. 9 Профил на deaf
    deaf
    Рейтинг: 2927 Неутрално

    Аз досега не съм видял клипове как бие хора...

  10. 10 Профил на korpik
    korpik
    Рейтинг: 1133 Весело

    Митрофанова изявила желание да даде руско гражданство на младежа и по бърза процедура да го.изпратят на фронта, и без това имало само престъпници в рашисткатс армия.

    Неграмотен съм...,.за тая раота ., обвинявам само себе си ..,..,и най-вече комунизъма .... .- - .
  11. 11 Профил на Един вампир броди из Европа
    Един вампир броди из Европа
    Рейтинг: 2753 Неутрално

    Нема страшно, ше го отървеме детето, ма първо да оправиме правителството и бюлетината.

    Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
  12. 12 Профил на Един вампир броди из Европа
    Един вампир броди из Европа
    Рейтинг: 2753 Неутрално

    Аз досега не съм видял клипове как бие хора...
    —цитат от коментар 9 на deaf


    Пропуск.

    Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
  13. 13 Профил на deaf
    deaf
    Рейтинг: 2927 Неутрално

    До коментар [#12] от "Един вампир броди из Европа":

    От клиповете,които се въртят по телевизиите,няма показващ как бие някого. Виждат се хора,които ходят по тротоара и това е...

  14. 14 Профил на Тони КОСТОВ
    Тони КОСТОВ
    Рейтинг: 1185 Неутрално

    Е, сега вече ще се разочарова от бащенко си, ще го намрази и ще му стъжни старините 😁😁

  15. 15 Профил на parcaleste
    parcaleste
    Рейтинг: 1437 Неутрално

    Не го ли върнаха преди седмица?

    Или ще го върнат другата седмица?

  16. 16 Профил на Lou
    Lou
    Рейтинг: 1965 Неутрално

    Проблемът е корупцията, а не лекето Васил Михайлов. Години наред той пребива хора и нищо! Ако беше някой обикновен келеш, щеше отдавна да е осъден. Но той не обиковен келеш, а син на Зам.-Прокурора! Кой ще го арестува, кой ще води обвинението, кой ще го съди, щом всички в Перник са навързани като свински черва? Ако не се беше раздухал скандалът в медиите, нито МВР, нито Гешефтурата щяха да реагират. И Прокурорът Бисер Михайлов дали щеше да си подаде оставката като Зам-Прокурор? Никакъв шанс.

    Другият проблем дойде след домашния арест. Старите корумпирани ченгета в града отново си затвориха очите за постоянните му нарушения на домашния арест. Той си излизал до магазина, ходил на дискотека. А те нищо не видели, нищо не разбрали, дори гривната не можели да проследят! Цели 10-15 дни търсеха доказателства, че гривната била напуснала пределите на жилището му! То не беше вдигане на рамене, клатене на глава, блуждаещи несигурни погледи. Едно 20-годишно леке направи за смях цялата правораздавателна система. Хвала на такива актьори като онези полицаи и прокурори, които играеха ролята на идиоти половин месец - направо Оскар за цялостно творчество!

    Европа постоянно ни повтаря, че Съдебната ни система е съсипана и не работи. И кок ще работи, щом едно лекенце, сен на прокурор, прави за смях цялата система от месец насам? То какво остава за големите мутри от организираната престъпност и олигархията, които направо си пазаруват полицаи, прокурори и съдии? Как очакваме да имаме ефективно правораздаване, щом системата не може да се справи с едно вчерашно лайно?

    СССР - родина на всички безотечественици! При капитализма човек експлоатира човека, а при социализма е точно обратното! Всеки кооператор - прасе, всеки комунист - две! Всички комунисти - под земята! 25 цирк - 25 години плодотворна размяна на циркови номера между България и СССР! Който не познава Сибир, той не познава СССР! Да живее 10-ти септември - ден на народната милиция - единствената опора на народната власт! До 9 септември 1944 г. България беше на ръба на пропастта. След това направи смела крачка напред!
  17. 17 Профил на Роси
    Роси
    Рейтинг: 8319 Неутрално

    А защо въобще го пуснаха.

  18. 18 Профил на paшucm
    paшucm
    Рейтинг: 207 Неутрално

    Нали нямаше доказателства?! Според съдията, кожената глава е ходил на дискотека търси майка си или май беше ключа.

  19. 19 Профил на Галя Станчева
    Галя Станчева
    Рейтинг: 5066 Неутрално
  20. 20 Профил на deaf
    deaf
    Рейтинг: 2927 Неутрално

    До коментар [#19] от "Галя Станчева":

    Да,БългарияОнЕър има два клипа... Но не е ясно за какво се сдърпват? На първият клип пък му свали анцуга и го плесна с ръка по задника!!! На вторият някакъв търчи след него и нещо му обяснява,и синчето се обърна и му отпра една тупалка... Пак неясно защо.

  21. 21 Профил на etar
    etar
    Рейтинг: 988 Неутрално

    Обичал да бие хора с криминално минало. Сега в ареста ще намери много такива, ама дали ще има желаие да ги бие?!

  22. 22 Профил на Галя Станчева
    Галя Станчева
    Рейтинг: 5066 Неутрално

    До коментар [#20] от "deaf":

    Има и още, в телевизионни новини също показваха

  23. 23 Профил на angevins
    angevins
    Рейтинг: 1198 Неутрално

    До коментар [#2] от "Мариана Кълвачева":

    Ей един път да ти дам плюс

    ...ЕвОлЮцИЯ а Не РеВоЛюЦиЯ...
  24. 24 Профил на Liberast
    Liberast
    Рейтинг: 779 Неутрално

    Този ще да е най-глупавият престъпник на вселената. Да се изтъпанчиш пред камера и да обясняваш неща против защитата си...няма такъв мозъчен донор.

  25. 25 Профил на keepwalking
    keepwalking
    Рейтинг: 485 Неутрално

    Те първа ше разбира че е съсипал живота си на 18 години .
    Кой ше го вземе на работа ?Кой ше прави бизнес с него ?
    Ако знам ,че тоя има някъв бизнес никога не бих отишъл там и една стотинка да му дам.

  26. 26 Профил на Един вампир броди из Европа
    Един вампир броди из Европа
    Рейтинг: 2753 Неутрално

    Този ще да е най-глупавият престъпник на вселената. Да се изтъпанчиш пред камера и да обясняваш неща против защитата си...няма такъв мозъчен донор.
    —цитат от коментар 24 на jtf57549525


    Имаше -- A.B.Normal в "Младият Франкенщайн".

    Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)
  27. 27 Профил на head_hunter
    head_hunter
    Рейтинг: 543 Неутрално

    Това дори не би трябвало да е новина, а естествено развитие на една ситуация

  28. 28 Профил на Ранмакан от Манве
    Ранмакан от Манве
    Рейтинг: 484 Неутрално

    Примат

  29. 29 Профил на vovka
    vovka
    Рейтинг: 672 Неутрално

    А бащицата? Той е важен. Чадъри дълго е опъвал над синчето

  30. 30 Профил на chepokalipsis
    chepokalipsis
    Рейтинг: 242 Неутрално

    Винаги когато видя някой с бръсната глава, който очевидно няма проблеми с косата, ми е ясно, че това е някой келеш, който през живота си едни 1000 лева не е изработил.

  31. 31 Профил на Корки
    Корки
    Рейтинг: 3157 Неутрално

    Шуробаджанащината в окръжните градове е тотална. Съдебната система в тези градове изпълнява приятелските препоръки. Пернишкият съд отказа да го прибере в ареста, но не и софийски градски съд.

    Червена линия, червен картон
  32. 32 Профил на Vency Mirchev
    Vency Mirchev
    Рейтинг: 1087 Любопитно

    Момчето тежи примерно 50 кила с мокри дрехи. Не разбирам защо го изкарвате, едва ли не най - големия побойник и престъпник в България! Просто един буен младеж който с годините ще се поулегне. Виждал съм стотици като него и къде- къде по- палави и страшни...

    Аз съм тук и там. – Навред. –Един работник от Тексас, хамалин от Алжир, поет...
  33. 33 Профил на Vency Mirchev
    Vency Mirchev
    Рейтинг: 1087 Неутрално

    Къде беше репресивният държавен апарат, когато 90те години дупеха или заравяха мъжете на Витуша, а от улиците на София отвличаха момите и им правеха файтони по вили и апартаменти? Къде беше Държавата, когато чупеха ръце и крака, и режеха пръсти на провинилите се? Не виждам в това момче такава голяма обществена опастност та да ни занимавате постоянно с него.

    Аз съм тук и там. – Навред. –Един работник от Тексас, хамалин от Алжир, поет...
  34. 34 Профил на sega_007
    sega_007
    Рейтинг: 1996 Неутрално

    До коментар [#33] от "Vency Mirchev":

    "Държавата" бе там, където е и сега.
    Тоест тя винаяги е била в услуга на мутрите, а не на населението.
    ДНЕС, ПО ВАШИТЕ ДУМИ, ДУПЕНЕТО СИ ПРОДЪЛЖАВА, ФАЙТОНИТЕ СЪЩО.

    Разговарям с всеки, дори и с промити мозъци, стига да са възпитани и да не използват епитети. Само аргументи и факти.




За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK