Интересно би било да сравним стандарта им на живот - дали няма да се окаже, че пловдивският има несъразмерно по-висок стандарт от селския, въпреки разликата в заплащането?
Ешреф Реджеб е от ГЕРБ?! Каква изненада, другарки и другари! И като правоверен герболяк е осъден за ощетяване на държавата, макар и само с 90 000 лева! Крадци ГЕРБ!
Интересно би било да сравним стандарта им на живот - дали няма да се окаже, че пловдивският има несъразмерно по-висок стандарт от селския, въпреки разликата в заплащането?
Естествено. Не знам кметът на моята община колко взима (говорим за община до София), ама знам че таман в инфлацията вдигна замък на три ката, хахахаха. И 10 000 лева да му е заплатата - не вярвам да е от нея.
Браво демократи - станахте по-лоши от тези с които се борите!
Тази заплата е гарантирана от ДПС както и заплатите на артистите в Народният от над 6000 лева. Така че само турско управление на ДПС зад което стои силата и мощта на Турция както се изразява почетния може да вдигне заплатите и да ни вкара в Европа през Босфора.
Още едно доказателство за “симбиозата“ между най-долнопробните престъпници ГЕРБ и ДПС! Членство в партия и “френско“ име типично за тютюноберачите читаци ...
Спокойно може да се завижда на съселяните на Реджеб. Умно село, както ни го показваше Д. Донев. Избират си кмет осъден крадец и му осигуряват "прилична" за тежкия му труд заплата. Но за всичко са ни виновни брюкселските зелки, САЩ и НАТО, а ние сме много добри, гостоприемни и най-вече умни. Реално само един Путин ни липсва, та хептен да се оправим и не за коскоджамити 800 дни, а моментално:)
Спокойно може да се завижда на съселяните на Реджеб. Умно село, както ни го показваше Д. Донев. Избират си кмет осъден крадец и му осигуряват "прилична" за тежкия му труд заплата. Но за всичко са ни виновни брюкселските зелки, САЩ и НАТО, а ние сме много добри, гостоприемни и най-вече умни. Реално само един Путин ни липсва, та хептен да се оправим и не за коскоджамити 800 дни, а моментално:)
И след това продължавайте да се чудите защо не искат България където и да е било. Шенген ли? Продължавайте да сънувате. Да обобщя: Кмет от ГЕРБ с влязла в сила присъда за ощетяване на държавата за 90 хилки взима заплата колкото един народен представител. Въпросният кмет е за населено място от 6000 души...... Този защо не го прекръстят на Султан бе? Има си вилает човека, има си 6000 бели роби и общински съвет който прави каквото му наредят.....
Естествено. Не знам кметът на моята община колко взима (говорим за община до София), ама знам че таман в инфлацията вдигна замък на три ката, хахахаха. И 10 000 лева да му е заплатата - не вярвам да е от нея.
На Зико (кметът на Пловдив) и 3300лв. са му много! Той и без заплата е облажил предостатъчно покрай герберастките схеми. То не бяха стадиони на Ботев и Локомотив, то не беше Панаира, то не бяха чудеса. Ако и сега пловдивчани не го махнат, не знам... В малките населени места пък се облажват от схеми с фирмите за дърводобив и с евросредствата. Изобщо - пробита от корупция държавица, на всички нива. На местно ниво никой или почти никой не смее да се опълчи на схемите, понеже работа много трудно се намира, а почти всички работодатели са обвързани с кмета и схемите му. И масово говорим за кметове от хартиената коалиця на ГЕРБ, БСП и ДПС.
Всички се хващат за заплатата. Никой не става кмет за едната заплата, ама нейсе. Тотев с Хотел, сега на Зико жена му и тя строи до Колодрума, па вие си бройте кой колко взима!
Всичко това е така, защото липсв политическа воля да се намали броят на общините! Другото, което трябва да се направи е, издръжката на общинската администрация да не е за сметка на субсидията, а при сегашната ситуация 50-70% от субсидията в повечето общини отива за издръжка на общинската администрация!
Кмета Ешреф Реджеб от ГЕРБ получава официално почти толкова пари, колкото е населението на подопечната му община. Чакайте бе, хора с такива имена не трябваше ли да представляват ДПС с които ГЕРБ са официално на нож? Или то на местна основа всичко си е алъш-вериш as usual? Сега ясно ли ви става защо им трябваше хартиената бюлетина на тия синковци? Идат местните избори на есен и там е парата - всичко останало е цирк за тълпата. Тоя турски хубавец от ГЕРБ за да прави такива кинти официално, колко ли трябва да гарантира за партийните каси?
Децентрализацията решава проблема - сега София плаща 8 процента от всички данъци, а харчи 80+. Ако общините отчитат данъци на столицата десет процента, а другото остава за тях - ще са много по-добре. А сега централизацията - въведена с комунизма - изяжда малките общини, както преди изяде селата "със затихващи функции" - после ще изяде и големите, докато столицата не остане сама и почне да се самоизяжда.
Ти ли си грамотния който даже едно членоразделни име не може да си избере? Как си представяш че в турско село където ДПС коли и беси някой който живее в същото село ще се кандидатира за кмет от българска партия че даже и ще го изберат за кмет? Всичко е спазарено с ГЕРБ, неслучайно в Шумен ГЕРБ бяха сложили за полицейски шеф турчин.
Ти ли си грамотния който даже едно членоразделни име не може да си избере? Как си представяш че в турско село където ДПС коли и беси някой който живее в същото село ще се кандидатира за кмет от българска партия че даже и ще го изберат за кмет? Всичко е спазарено с ГЕРБ, неслучайно в Шумен ГЕРБ бяха сложили за полицейски шеф турчин.[/quote]
................. нещо не виждам как в ...............................ТРУРСКО СЕЛО дуписе........................................КОЛИ И БЕСИ! ############ КОГО ше "коли и беси", бе, ИДИОТЕ....ееееееееееееееееейй
Подпис: (не се чете)
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
pro_bono
Рейтинг: 2205 НеутралноА-уу , какъв шампион?!
КМЕТ В СЯНХА
Рейтинг: 250 НеутралноСелски кмет взима по 4400 лв. месечно? Аз взимам само по 4000...
РУСИЯ Е ВСИЧКО ЗА МЕН ! МЕЧТАТА МИ Е ДА СЕ ДЪРЖИМ ЗА РЪКА С ВОЛОДЯ!Бляд!!
osando
Рейтинг: 1861 Неутрално...................... а джипката, джипката ква му е.................................а!
Подпис: (не се чете)знаеме ли.....................
tulup
Рейтинг: 1864 ВеселоХубави хора, наши
Не ме търсете преди обядosando
Рейтинг: 1861 Неутрално..................................убре!........................................................................ с 4000
купейки ш'ом съ упраяш те прай'м финмин на момента!........... Подпис: (не се чете)
акулата
Рейтинг: 88 НеутралноХаха! Това е добро.
brazza
Рейтинг: 1266 ВеселоПравилно. В малките общини има по-малко възможности за крадене.
Следователно заплатите трябва да са по-високи.
Pipilot
Рейтинг: 380 ЛюбопитноИнтересно би било да сравним стандарта им на живот - дали няма да се окаже, че пловдивският има несъразмерно по-висок стандарт от селския, въпреки разликата в заплащането?
vassilun
Рейтинг: 4733 НеутралноЕшреф Реджеб е от ГЕРБ?! Каква изненада, другарки и другари! И като правоверен герболяк е осъден за ощетяване на държавата, макар и само с 90 000 лева! Крадци ГЕРБ!
Тюфлекчия
Рейтинг: 3190 ВеселоЕстествено. Не знам кметът на моята община колко взима (говорим за община до София), ама знам че таман в инфлацията вдигна замък на три ката, хахахаха. И 10 000 лева да му е заплатата - не вярвам да е от нея. Браво демократи - станахте по-лоши от тези с които се борите!
osando
Рейтинг: 1861 Неутрално......................................... така малките общинки ще
стават все по-малки............................................................
.....................................................а заплатките все по-, какво.... а? хихихи Подпис: (не се чете)
vassilun
Рейтинг: 4733 НеутралноДо коментар [#4] от "tulup":
"Хубави хора, наши"
Герберопитеци!
vassilun
Рейтинг: 4733 НеутралноДо коментар [#10] от "Тюфлекчия":
От ГЕРБ е този кмет, нали?
Julian Mall
Рейтинг: 3693 ГневноТази заплата е гарантирана от ДПС както и заплатите на артистите в Народният от над 6000 лева. Така че само турско управление на ДПС зад което стои силата и мощта на Турция както се изразява почетния може да вдигне заплатите и да ни вкара в Европа през Босфора.
По-добре миг свобода отколкото живот в робствоbiolakotka
Рейтинг: 248 НеутралноДо коментар [#14] от "Julian Mall":
Айде скрий се ве ръждясъл чугун. 🤮🤮🤮
gpj101139736
Рейтинг: 1684 НеутралноОще едно доказателство за “симбиозата“ между най-долнопробните престъпници ГЕРБ и ДПС! Членство в партия и “френско“ име типично за тютюноберачите читаци ...
isidro
Рейтинг: 224 ЛюбопитноКметицата на район Красно село от ДБ колко взима, че не пише?
vassilun
Рейтинг: 4733 НеутралноДо коментар [#14] от "Julian Mall":
"Тази заплата е гарантирана от ДПС"
Прочете ли статията? Ешреф Реджеб е от ГЕРБ!
Ivan Ivanov
Рейтинг: 1250 ВеселоДо коментар [#7] от "brazza":
дори тези на софия,пловдив ,варна и подобни центрове,кметовете требе да работят само с подкупите които получават а заплатите да даряват
Галя Станчева
Рейтинг: 4587 НеутралноНа районните кметове също Общинските съвети ги гласуват!
Julian Mall
Рейтинг: 3693 НеутралноВ тази турска община да станеш кмет от ГЕРБ можеш да станеш само с позволението на ДПС. По-добре миг свобода отколкото живот в робство
tsvetko_51
Рейтинг: 1606 НеутралноСпокойно може да се завижда на съселяните на Реджеб. Умно село, както ни го показваше Д. Донев.
Избират си кмет осъден крадец и му осигуряват "прилична" за тежкия му труд заплата.
Но за всичко са ни виновни брюкселските зелки, САЩ и НАТО, а ние сме много добри, гостоприемни и най-вече умни.
Реално само един Путин ни липсва, та хептен да се оправим и не за коскоджамити 800 дни, а моментално:)
tsvetko_51
Рейтинг: 1606 НеутралноСпокойно може да се завижда на съселяните на Реджеб. Умно село, както ни го показваше Д. Донев.
Избират си кмет осъден крадец и му осигуряват "прилична" за тежкия му труд заплата.
Но за всичко са ни виновни брюкселските зелки, САЩ и НАТО, а ние сме много добри, гостоприемни и най-вече умни.
Реално само един Путин ни липсва, та хептен да се оправим и не за коскоджамити 800 дни, а моментално:)
xnn15596995
Рейтинг: 209 НеутралноТой е функционално неграмотен. Чете, но не разбира какво пише.
Infinitum
Рейтинг: 2326 ЛюбопитноИ след това продължавайте да се чудите защо не искат България където и да е било. Шенген ли? Продължавайте да сънувате. Да обобщя:
Кмет от ГЕРБ с влязла в сила присъда за ощетяване на държавата за 90 хилки взима заплата колкото един народен представител. Въпросният кмет е за населено място от 6000 души...... Този защо не го прекръстят на Султан бе? Има си вилает човека, има си 6000 бели роби и общински съвет който прави каквото му наредят.....
jazzdevil
Рейтинг: 1860 НеутралноЗико има откъде да си докара нещо отгоре на скромната кметска заплата.
blondofil
Рейтинг: 2112 НеутралноМа то кмета на Пловдив и заплата ли получава. Сладка работа ей.
jazzdevil
Рейтинг: 1860 НеутралноАбе щом Джо Байдън може със заплата на сенатор $170К да си купи 5 имения за към $30Млн сигурно и други могат да нацелят тая аритметика.
Nikolay Rusanov
Рейтинг: 377 НеутралноНа Зико (кметът на Пловдив) и 3300лв. са му много! Той и без заплата е облажил предостатъчно покрай герберастките схеми. То не бяха стадиони на Ботев и Локомотив, то не беше Панаира, то не бяха чудеса. Ако и сега пловдивчани не го махнат, не знам...
В малките населени места пък се облажват от схеми с фирмите за дърводобив и с евросредствата.
Изобщо - пробита от корупция държавица, на всички нива. На местно ниво никой или почти никой не смее да се опълчи на схемите, понеже работа много трудно се намира, а почти всички работодатели са обвързани с кмета и схемите му. И масово говорим за кметове от хартиената коалиця на ГЕРБ, БСП и ДПС.
svv03688321
Рейтинг: 1385 НеутралноАко си вършат работата трябва да се насърчават ако не да са без заплати !
Октопод против Рxсия
Рейтинг: 10 НеутралноДо коментар [#28] от "jazzdevil":
Тука темата е друга, товарищ герберопитек-оркофил. Не бегай сега по допирателната.
Роси
Рейтинг: 7580 НеутралноКакво ли е направил за Никола Козлево този кмет, че да заслужи такава заплата...освен да краде.
Johnnie Glupavia
Рейтинг: 281 НеутралноА аз бях сигурен, че на Пловдив е селски кмет...
Слава на Украйна! Слава на героите! Съд и затвор за крадеца Румен Радев!plamenss
Рейтинг: 1343 НеутралноВсички се хващат за заплатата. Никой не става кмет за едната заплата, ама нейсе.
Тотев с Хотел, сега на Зико жена му и тя строи до Колодрума, па вие си бройте кой колко взима!
TzZar
Рейтинг: 823 Неутралнои на единия и другия работата им толкова, никаква. Нормално , нали са си от ГЕРБ
Тиква под наем.silverman
Рейтинг: 692 НеутралноВсичко това е така, защото липсв политическа воля да се намали броят на общините! Другото, което трябва да се направи е, издръжката на общинската администрация да не е за сметка на субсидията, а при сегашната ситуация 50-70% от субсидията в повечето общини отива за издръжка на общинската администрация!
bvm041155241
Рейтинг: 337 ВеселоКмета Ешреф Реджеб от ГЕРБ получава официално почти толкова пари, колкото е населението на подопечната му община. Чакайте бе, хора с такива имена не трябваше ли да представляват ДПС с които ГЕРБ са официално на нож? Или то на местна основа всичко си е алъш-вериш as usual? Сега ясно ли ви става защо им трябваше хартиената бюлетина на тия синковци? Идат местните избори на есен и там е парата - всичко останало е цирк за тълпата. Тоя турски хубавец от ГЕРБ за да прави такива кинти официално, колко ли трябва да гарантира за партийните каси?
sasoss
Рейтинг: 611 ВеселоПосле Варна била такава-онакава. Нашият кмет поне не е осъден...все още.
puck_futin
Рейтинг: 3261 ВеселоХа-ха!
Fu*k Your OpinionСопол... Сокола е щедър!
osando
Рейтинг: 1861 Неутрално[quote#28:"jazzdevil"][/quote]
Подпис: (не се чете).............................я патоа.....................................................жужи има 20 двореца
еееее, оня де.....................хем без пари!
osando
Рейтинг: 1861 Неутралночшшшшшшшшшшшш............... Варна е била България, ма
........................вече не е! Подпис: (не се чете)
Тони КОСТОВ
Рейтинг: 1066 НеутралноДо коментар [#32] от "Роси":
Съгласили го от ДпСто да го играе кандидат на ГЕРБ 😁😁 Там ГЕРБ си е ДпС отвсякъде.
Deaddark
Рейтинг: 1894 НеутралноДо коментар [#36] от "silverman":
Децентрализацията решава проблема - сега София плаща 8 процента от всички данъци, а харчи 80+. Ако общините отчитат данъци на столицата десет процента, а другото остава за тях - ще са много по-добре. А сега централизацията - въведена с комунизма - изяжда малките общини, както преди изяде селата "със затихващи функции" - после ще изяде и големите, докато столицата не остане сама и почне да се самоизяжда.
Julian Mall
Рейтинг: 3693 Любопитно[quote#24:"xnn15596995"][/quote]
По-добре миг свобода отколкото живот в робствоТи ли си грамотния който даже едно членоразделни име не може да си избере? Как си представяш че в турско село където ДПС коли и беси някой който живее в същото село ще се кандидатира за кмет от българска партия че даже и ще го изберат за кмет? Всичко е спазарено с ГЕРБ, неслучайно в Шумен ГЕРБ бяха сложили за полицейски шеф турчин.
abc
Рейтинг: 1648 НеутралноНе знам от коя партия е сега този тупан, но съм сигурен, че е от ДС.
osando
Рейтинг: 1861 Неутрално................. нещо не виждам как в ...............................ТРУРСКО СЕЛО
дуписе........................................КОЛИ И БЕСИ!
############ КОГО ше "коли и беси", бе, ИДИОТЕ....ееееееееееееееееейй Подпис: (не се чете)
ivø
Рейтинг: 5 НеутралноАз взимам с 20 бона по-малко от евродепутатите, ама за това няма да пише в никой вестник.