Малко е жалко подобно изказване. Демерджиев изглеждаше да е по-културен и интелигентен човек, но още към края на първото служебно правителство на Радев започна да се показва какъв е в действителност. Лежи на стари лаври от една негова битка с прокуратурата, която се опитваше да заграби бизнес на чуждестранен гражданин. Там обаче има́ късмет, а не заслуга.
Очевидно това нещо е "решило" всички проблеми със сигурността на Отечеството и се прави на цивилен "изкуствовед"... Имали ме и по-слаби "министри" на "мвр", но никога по- ЖАЛЪК!!!
И поради каква причина държавата ще иска да открадне картината? Всъщност от кога да притежаваш картина (която доказано не е открадната и не е издирвана от никой) е престъпление? И защо има задържан човек в ареста за това?
Отвратителна каскетско-милиционерска проста държава. Да си припомним за картините и другите нещица усвоени от колекцията на Божков (май появили се за продажба на нелегалния пазар, къде е ритона, каскет?), каскетите плещеха и за картини при произвола с Неско.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
И поради каква причина държавата ще иска да открадне картината? Всъщност от кога да притежаваш картина (която доказано не е открадната и не е издирвана от никой) е престъпление? И защо има задържан човек в ареста за това?Отвратителна каскетско-милиционерска проста държава. Да си припомним за картините и другите нещица усвоени от колекцията на Божков (май появили се за продажба на нелегалния пазар, къде е ритона, каскет?), каскетите плещеха и за картини при произвола с Неско.
Да беше само това. Къде са конфискуваните биткойни 200 000 биткойна от Прокураттурата ?
За конфискуваните биткойни се разбра след като на 29 май 2017 Центъра за противодействие на престъпността в Югоизточна Европа (SELEC) съобщи на официалния си сайт за мащабната международна операция ПРАТКА/ВИРУС, при която българските власти са конфискували над 200 000 биткойна.
Не си губя времето да отговарям на тролове .
“Pacta sunt servanda”
Картината е страхотна , определено става за столовата на клиника занимаваща се с лечение на хора с наднормено тегло Е д-р Емилова и колегите ѝ да си поръчват репродукции ,а може и сами да си я нарисуват Ако изпитват затруднение винаги могат да се обърнат за съдействие кум пациентите от Курило Раднево Карлуково
Че това с Нексо си беше произвол - така си беше. Обаче недейте много да величаете Нексо. Всичко що работи с криптовалути, под каквато и да е форма, рано или късно ще рухне и ще повлече хиляди и дори милиони шарани.
Картината може да остане в България само, ако г-н Борисов я поиска. Показаха, че той си има достатъчно евро и злато в чекмеджето за да му я дадат. Г-н Борисов и суджук не яде, ама на онзи добруджанец му прибраха стоката за подарък към шефа на Герб. Така и за картината Тиквата ще се разправа, че нищо не знае за нея, защото е прост като публиката си (това са негови думи) и даже не знае как да я закачи на дувара.
Много интересно как така държавата ще си присвои картината. Не е открадната, никой не я търси. От кога притежанието на скъпа картина, пък била тя и цапаница на Джаксън Полък, е престъпление, че държавата ще я конфискува?
Some say the end is near,
Some say we'll see Armageddon soon,
I certainly hope we will,
I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.
До коментар [#5] от "rumen_s":Че това с Нексо си беше произвол - така си беше. Обаче недейте много да величаете Нексо. Всичко що работи с криптовалути, под каквато и да е форма, рано или късно ще рухне и ще повлече хиляди и дори милиони шарани.
Ами това не е много ясно вече, след като американците се намесиха и почнаха да правят пари от това. И в САЩ, и в Европа се спрягат регулации и контрол, а не забрани и затваряне. Както навсякъде, и тук ще има измами и завлечени (дори повече от обикновено), но оцелелите могат и да се окажат доста печеливши...
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Това наистина е много интересен казус. Някой намери на тавана на старата си наследствена къща картина, която никой не търси, никъде не е обявена зз открадната. Та тоя гражданин си окачва картината на стената в хола понеже му харесва и един ден идват от МВР и му я вземат, понеже била много ценна и нямал фактура ???
Мен ми е интересно, дали наследниците, ако има такива, на актрисата Лорън Бекол, на кято е посветена картината, точно на нейният рожден ден, могат да претендират за права?
Мен ми е интересно, дали наследниците, ако има такива, на актрисата Лорън Бекол, на кято е посветена картината, точно на нейният рожден ден, могат да претендират за права?
Ама останалата част твърди, че картината е имала румънски печати и е била част от колекцията на Чаушеску, т.е. нищо чудно точно наследниците на Бекол да са я продали.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
В момента, в който Чаушеску я бил "дал", на неговия генерал, хей така, като някаква непотребна вещ, тази картина става без собственик, чисто юридически. Щом лицето, от което е отнета, няма документи за притежание, картината остава собственост на държавата. А дали е истинска, или фалшикат, това вече е съвсем друга тема. Само да не изчезне, като ритоните на Черепа...
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
Може, може и Секуритате да са я откраднали. Ако пък легално са се сдобили с нея колхозниците на Чаушеску, Румъния е с основание основен претендет за правата върху картината.
... Щом лицето, от което е отнета, няма документи за притежание, картината остава собственост на държавата...
—цитат от коментар 27 на Незнайко в Слънчевия град
Това изобщо не е така. По тази логика, в чиято и къща да влязат, могат да си вземат произволно какво ли не, вкл. пендарите на баба ти или пра-баба ти, за които нямаш документи. А идва ли всеки си пази документите за печката, климатика, телевизора или пералнята, купени преди 10 години, заради това може да ни ги изземва ли?
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Демерджиев и то по течението. Всичкото друго свършихте, захванахте се с въпроса чия е картината. Ако е била част от колекцията на Чаушеску и няма данни как и кой се е разпоредил с нея, та се е озовала в България, очевидно ще трябва да бъде върната на Румъния. Ако няма данни как се е сдобил Чаушеско с тази картина, ще е по-сложно. Обаче първо установете, че е на Полък, а не е менте, пък после спорете със САЩ и Румъния чия е картината.
Подсъзнателно, крадливото, партизанщината е вече в генома на такива другаре, колко хиляди картини са заграбили през 40-те на миналият век, колко безценни предмети, с историческо значение, са потънали в сейфове на другарите активни борци. УБО уж старателно са водели на отчет какво се изземва, но преди да почнат да водят отчет, за която и да е одържавена къща, първо са минавали две вълни мюлюционери с болтове, на "оглед".
В момента, в който Чаушеску я бил "дал", на неговия генерал, хей така, като някаква непотребна вещ, тази картина става без собственик, чисто юридически. Щом лицето, от което е отнета, няма документи за притежание, картината остава собственост на държавата. А дали е истинска, или фалшикат, това вече е съвсем друга тема. Само да не изчезне, като ритоните на Черепа...
—цитат от коментар 27 на Незнайко в Слънчевия град
Не те знам дали изобщо имаш някоя картина у дома си, но много хора имат. Те са купувани от различни места, подарявани и т.н. Да не мислиш че всеки има накакъв документ как при какви обстоятелства и от кого се е сдобил със свойте картини. Ставали собственост на държавата. И от къде накъде. Държавата ( или претендент върху предмета), трябва да докаже че има право на собственост, върху произведение на изкуството ( пък и върху всяка вещ), а не ние да доказваме че е наше.
Не говорим за картини от х 200, 300 лв., въпреки, че и при тях не е проблем лесно да си набавиш документ, било от галерия, било от художника, или документ оформен под формата на дарение
Този човечец е на всяко гърне мерудия! А мигрантите станаха повече от нас! Но, човекът е ценител на абсткрактното изкуство. Така е хайлайфът на Фелибето.
И просото чуждо. Изобщо не отива на държавен служител, пък този и министър на вътрешните работи, да говори с такъв ентусиазъм как нещо, очевидно чуждо, може да се окаже наши ръце, за да се разпоредим с него или да го турим някъде, вероятно на следващата реклама на България като културна дестинация. Що за пън трябва да си, да не те вълнува въпроса кой е действителния собственик на една вещ, но да се хилиш като малоумен при мисълта, че чуждата вещ може да остане за теб. Тарикатлъка не може да бъде отделен от българина. По-зле сме от циганите.
До коментар [#34] от "dorn":Не говорим за картини от х 200, 300 лв., въпреки, че и при тях не е проблем лесно да си набавиш документ, било от галерия, било от художника, или документ оформен под формата на дарение
Картината е страхотна , определено става за столовата на клиника занимаваща се с лечение на хора с наднормено тегло Е д-р Емилова и колегите ѝ да си поръчват репродукции ,а може и сами да си я нарисуват Ако изпитват затруднение винаги могат да се обърнат за съдействие кум пациентите от Курило Раднево Карлуково
Да, българското МВР е група за грабежи що се отнася до ценни движими активи. Особено харесват злато и сребро, но гледам напоследък се отвориха и на картини и биткойни. Само не разбирам този министър не осъзнава ли как наивно демонстрира пиратската същност на подопечното му ведомство с това изказване.
Никога не казвайте какво притежавате на тези.
Заради този манталитет сме зад запада - защото тук личното богатство още се приема, че някак си е и на батюшката-цар ("държавата"), а не на индивида.
Сигналите за купуване на гласове се обработвали. Веч трябваше да има осъдени по бързата процедура и в затвора. А стигнаха ли до поръчителите и тези, които осигуряват парите?
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
qpq311163596
Рейтинг: 24 НеутралноИзненадващо българите станаха специалисти по Джаксън Полак.
Изследвания, мнения, Чаушеску....
Даже ще си остане наша, българска!!!
Ей ееееей
qqv391093118
Рейтинг: 2252 НеутралноМалко е жалко подобно изказване. Демерджиев изглеждаше да е по-културен и интелигентен човек, но още към края на първото служебно правителство на Радев започна да се показва какъв е в действителност. Лежи на стари лаври от една негова битка с прокуратурата, която се опитваше да заграби бизнес на чуждестранен гражданин. Там обаче има́ късмет, а не заслуга.
selqnin
Рейтинг: 1694 ГневноОчевидно това нещо е "решило" всички проблеми със сигурността на Отечеството
и се прави на цивилен "изкуствовед"...
Имали ме и по-слаби "министри" на "мвр",
но никога по- ЖАЛЪК!!!
courage.tcd
Рейтинг: 523 НеутралноСамо да не стане после да я видим да се продава анонимно в онлайн аукцион. Че едни ритони така спонсорираха прокуратурата...
rumen_s
Рейтинг: 2062 НеутралноИ поради каква причина държавата ще иска да открадне картината? Всъщност от кога да притежаваш картина (която доказано не е открадната и не е издирвана от никой) е престъпление? И защо има задържан човек в ареста за това?
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)Отвратителна каскетско-милиционерска проста държава. Да си припомним за картините и другите нещица усвоени от колекцията на Божков (май появили се за продажба на нелегалния пазар, къде е ритона, каскет?), каскетите плещеха и за картини при произвола с Неско.
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 176 НеутралноОткак окончателно сложи край на незаконните преминавания на държавната граница, този субекточевидно се готви за кариера в Сотби.
selqnin
Рейтинг: 1694 НеутралноДо коментар [#6] от "Toshko Afrikanski":
При огромен късмет биха го взели за носач в депото
зад кулисите!!!
nessarox
Рейтинг: 508 НеутралноДа беше само това.
Къде са конфискуваните биткойни 200 000 биткойна от Прокураттурата ?
За конфискуваните биткойни се разбра след като на 29 май 2017 Центъра за противодействие на престъпността в Югоизточна Европа (SELEC) съобщи на официалния си сайт за мащабната международна операция ПРАТКА/ВИРУС, при която българските власти са конфискували над 200 000 биткойна.
Не си губя времето да отговарям на тролове . “Pacta sunt servanda”
ТимурБезКомандаПродаващКодове
Рейтинг: 189 ВеселоВеднага в квадрат 500 :)
До творбите на любимия творез Вежди
Гошо
Рейтинг: 890 НеутралноКартината е страхотна , определено става за столовата на клиника занимаваща се с лечение на хора с наднормено тегло Е д-р Емилова и колегите ѝ да си поръчват репродукции ,а може и сами да си я нарисуват Ако изпитват затруднение винаги могат да се обърнат за съдействие кум пациентите от Курило Раднево Карлуково
ГоШоbobsan75
Рейтинг: 252 ВеселоАз предлагам Гешев да направи едно разследване и картината да отиде при антиките на Билков и биткойните. Ще бъде справедливо
qqv391093118
Рейтинг: 2252 НеутралноДо коментар [#5] от "rumen_s":
Че това с Нексо си беше произвол - така си беше. Обаче недейте много да величаете Нексо. Всичко що работи с криптовалути, под каквато и да е форма, рано или късно ще рухне и ще повлече хиляди и дори милиони шарани.
bobsan75
Рейтинг: 252 ВеселоБошков
hrx16647690
Рейтинг: 230 НеутралноКартината може да остане в България само, ако г-н Борисов я поиска. Показаха, че той си има достатъчно евро и злато в чекмеджето за да му я дадат.
Г-н Борисов и суджук не яде, ама на онзи добруджанец му прибраха стоката за подарък към шефа на Герб.
Така и за картината Тиквата ще се разправа, че нищо не знае за нея, защото е прост като публиката си (това са негови думи) и даже не знае как да я закачи на дувара.
До коментар [#4] от "courage.tcd":
nessarox
Рейтинг: 508 ВеселоЕдинствено експерта Сийка Милева може да каже оригинал или не е картината.
Веднага разпозна картини на Пикасо, Дали и Матис
Не си губя времето да отговарям на тролове . “Pacta sunt servanda”
Хриси
Рейтинг: 1335 ЛюбопитноМного интересно как така държавата ще си присвои картината. Не е открадната, никой не я търси. От кога притежанието на скъпа картина, пък била тя и цапаница на Джаксън Полък, е престъпление, че държавата ще я конфискува?
Some say the end is near, Some say we'll see Armageddon soon, I certainly hope we will, I sure could use a vacation from this bullshit three-ring circus sideshow.rumen_s
Рейтинг: 2062 НеутралноАми това не е много ясно вече, след като американците се намесиха и почнаха да правят пари от това. И в САЩ, и в Европа се спрягат регулации и контрол, а не забрани и затваряне. Както навсякъде, и тук ще има измами и завлечени (дори повече от обикновено), но оцелелите могат и да се окажат доста печеливши... Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
НеКой
Рейтинг: 311 НеутралноТоя смешник какво работи?
hamiltonf
Рейтинг: 4276 ВеселоАйде, тоз бузанчо отвори халката
https://uapostcards.org/?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=ua-postcard_website-conversion_abo_upd-23&utm_content=eu-zone_feed_interest_charity_25-65_140923&fbclid=IwAR3ClQksNsxiXeov7KUie6sSWkd8tezQ8gjXihDiuml7rq9uUnWVUdnd9uAgobay
Рейтинг: 732 НеутралноДо коментар [#18] от "НеКой":
Медийна звезда и плашило в ромските махали.
georgi_ww
Рейтинг: 704 НеутралноДа я продадат в Сотби и да построят една детска градина, може и няколко - зависи от наддаването
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 176 НеутралноИзказването на тоя е най-малкото скандално!
dorn
Рейтинг: 1269 НеутралноТова наистина е много интересен казус. Някой намери на тавана на старата си наследствена къща картина, която никой не търси, никъде не е обявена зз открадната. Та тоя гражданин си окачва картината на стената в хола понеже му харесва и един ден идват от МВР и му я вземат, понеже била много ценна и нямал фактура ???
hamiltonf
Рейтинг: 4276 ЛюбопитноМен ми е интересно, дали наследниците, ако има такива, на актрисата Лорън Бекол, на кято е посветена картината, точно на нейният рожден ден, могат да претендират за права?
https://uapostcards.org/?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=ua-postcard_website-conversion_abo_upd-23&utm_content=eu-zone_feed_interest_charity_25-65_140923&fbclid=IwAR3ClQksNsxiXeov7KUie6sSWkd8tezQ8gjXihDiuml7rq9uUnWVUdnd9uApenetrating
Рейтинг: 7932 Неутрално“… Министър Демерджиев: Има голям шанс картината на Полък да стане собственост на България…”
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David HilbertМного далавераджийско изказване
rumen_s
Рейтинг: 2062 НеутралноАма останалата част твърди, че картината е имала румънски печати и е била част от колекцията на Чаушеску, т.е. нищо чудно точно наследниците на Бекол да са я продали. Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5147 НеутралноВ момента, в който Чаушеску я бил "дал", на неговия генерал, хей така, като някаква непотребна вещ, тази картина става без собственик, чисто юридически.
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевЩом лицето, от което е отнета, няма документи за притежание, картината остава собственост на държавата.
А дали е истинска, или фалшикат, това вече е съвсем друга тема. Само да не изчезне, като ритоните на Черепа...
hamiltonf
Рейтинг: 4276 НеутралноДо коментар [#26] от "rumen_s":
https://uapostcards.org/?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=ua-postcard_website-conversion_abo_upd-23&utm_content=eu-zone_feed_interest_charity_25-65_140923&fbclid=IwAR3ClQksNsxiXeov7KUie6sSWkd8tezQ8gjXihDiuml7rq9uUnWVUdnd9uAМоже, може и Секуритате да са я откраднали. Ако пък легално са се сдобили с нея колхозниците на Чаушеску, Румъния е с основание основен претендет за правата върху картината.
Онуфри
Рейтинг: 807 НеутралноКато за далавераджия!
: ))) Имало едно време ссср! Маргарет Татчър: "Комунизмът свършва тогава, когато свършат чуждите пари, които харчиш!"
rumen_s
Рейтинг: 2062 НеутралноТова изобщо не е така. По тази логика, в чиято и къща да влязат, могат да си вземат произволно какво ли не, вкл. пендарите на баба ти или пра-баба ти, за които нямаш документи. А идва ли всеки си пази документите за печката, климатика, телевизора или пералнята, купени преди 10 години, заради това може да ни ги изземва ли? Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
potrebitelll
Рейтинг: 898 НеутралноДемерджиев и то по течението. Всичкото друго свършихте, захванахте се с въпроса чия е картината. Ако е била част от колекцията на Чаушеску и няма данни как и кой се е разпоредил с нея, та се е озовала в България, очевидно ще трябва да бъде върната на Румъния. Ако няма данни как се е сдобил Чаушеско с тази картина, ще е по-сложно. Обаче първо установете, че е на Полък, а не е менте, пък после спорете със САЩ и Румъния чия е картината.
не мога да коментирам, без да обиждамoua58686497
Рейтинг: 571 НеутралноТърсят купувач в България ?
Странна работа. В най бедната страна в ЕС, такива богати българи да купуват нещо за 100 милки.
hamiltonf
Рейтинг: 4276 НеутралноПодсъзнателно, крадливото, партизанщината е вече в генома на такива другаре, колко хиляди картини са заграбили през 40-те на миналият век, колко безценни предмети, с историческо значение, са потънали в сейфове на другарите активни борци. УБО уж старателно са водели на отчет какво се изземва, но преди да почнат да водят отчет, за която и да е одържавена къща, първо са минавали две вълни мюлюционери с болтове, на "оглед".
https://uapostcards.org/?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=ua-postcard_website-conversion_abo_upd-23&utm_content=eu-zone_feed_interest_charity_25-65_140923&fbclid=IwAR3ClQksNsxiXeov7KUie6sSWkd8tezQ8gjXihDiuml7rq9uUnWVUdnd9uAdorn
Рейтинг: 1269 НеутралноНе те знам дали изобщо имаш някоя картина у дома си, но много хора имат. Те са купувани от различни места, подарявани и т.н. Да не мислиш че всеки има накакъв документ как при какви обстоятелства и от кого се е сдобил със свойте картини. Ставали собственост на държавата. И от къде накъде. Държавата ( или претендент върху предмета), трябва да докаже че има право на собственост, върху произведение на изкуството ( пък и върху всяка вещ), а не ние да доказваме че е наше.
penetrating
Рейтинг: 7932 ВеселоДо коментар [#29] от "Онуфри":
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbert… но пък законно :)
hamiltonf
Рейтинг: 4276 ВеселоДо коментар [#34] от "dorn":
https://uapostcards.org/?utm_source=fb&utm_medium=Facebook_Desktop_Feed&utm_campaign=ua-postcard_website-conversion_abo_upd-23&utm_content=eu-zone_feed_interest_charity_25-65_140923&fbclid=IwAR3ClQksNsxiXeov7KUie6sSWkd8tezQ8gjXihDiuml7rq9uUnWVUdnd9uAНе говорим за картини от х 200, 300 лв., въпреки, че и при тях не е проблем лесно да си набавиш документ, било от галерия, било от художника, или документ оформен под формата на дарение
meleager
Рейтинг: 576 НеутралноНа коя България? Питам и отговор не ща.
victor_victim
Рейтинг: 563 НеутралноТози човечец е на всяко гърне мерудия! А мигрантите станаха повече от нас! Но, човекът е ценител на абсткрактното изкуство. Така е хайлайфът на Фелибето.
The Polite Moose
Рейтинг: 126 НеутралноСамо не я слагайте в НТ, че току виж някой модерен артист ще я изчегърта.
Къро:"ПП и ДБ са моите хора, малко са малоумни, но вършат работа - ДБ #ВЪРНЕТЕПАРИТЕБЕ 🇷🇺🚢🚶🤬Ivan Cholakov
Рейтинг: 22 НеутралноО-о-х,гладна кокошка,просо сънува...
potrebitelll
Рейтинг: 898 НеутралноДо коментар [#40] от "Ivan Cholakov":
не мога да коментирам, без да обиждамИ просото чуждо. Изобщо не отива на държавен служител, пък този и министър на вътрешните работи, да говори с такъв ентусиазъм как нещо, очевидно чуждо, може да се окаже наши ръце, за да се разпоредим с него или да го турим някъде, вероятно на следващата реклама на България като културна дестинация. Що за пън трябва да си, да не те вълнува въпроса кой е действителния собственик на една вещ, но да се хилиш като малоумен при мисълта, че чуждата вещ може да остане за теб. Тарикатлъка не може да бъде отделен от българина. По-зле сме от циганите.
username333
Рейтинг: 367 НеутралноМинистъро е виждал Полак само на дознание, станал е почитател, ама отвътре
pariah
Рейтинг: 873 ВеселоНАЙ-ОБИЧАМЕ далаверката и гепенето, ей!!!
- A witty saying proves nothing. VoltaireГОЛЕМИ!
tlr33621309
Рейтинг: 138 НеутралноИ аз ги правим същите произведения с четка и кофа Люс на пода в неколко цвята Даже и на стената ги праим
Всичко, което може да се яде е обект на власттаmihail_p
Рейтинг: 1520 Неутралноебати байганьовското изявление.
https://youtu.be/uqAM3Y-tEC8 https://youtu.be/rXi3kBXMWo8 https://youtu.be/9po73BlvBnkи какво като остане българска собственост.
ше цъфнем и вържем ли.
или ивана ще започне да ходи по изложби.
bat_plamen
Рейтинг: 4583 ЛюбопитноИзненадващ развой на събитията!
pilgrim.epsylon
Рейтинг: 742 НеутралноПолЪк, рийш ли. Умрете да се праите на велики.
[quote#114:"trollhunter"]Айде да спрем да обиждаме нацистите на хитлер.[/quote]dorn
Рейтинг: 1269 НеутралноБихте ли ми цитирали закон, който поставя подобни граници в стойноста на картини или др. произведения на изкуството.
osando
Рейтинг: 1863 НеутралноOOOOOO! НЕ! никъ'ф шанЗ!.................................в Карлуково са твърде заети
да тиражират копия на иконата "Св. Жужарий сере в Свето Куфарче"
Подпис: (не се чете)
osando
Рейтинг: 1863 Неутралнопрай'ш ма не ти плащат, а те глобяват.........................
....................................................................що па си мацАл МОЧА... хехе Подпис: (не се чете)
Галя Станчева
Рейтинг: 4892 Неутрално"Бях точен с парите" - какво друго :((((
johnniewalker
Рейтинг: 571 НеутралноДа, българското МВР е група за грабежи що се отнася до ценни движими активи. Особено харесват злато и сребро, но гледам напоследък се отвориха и на картини и биткойни.
Papa was king of the bongo...Само не разбирам този министър не осъзнава ли как наивно демонстрира пиратската същност на подопечното му ведомство с това изказване.
Никога не казвайте какво притежавате на тези.
Заради този манталитет сме зад запада - защото тук личното богатство още се приема, че някак си е и на батюшката-цар ("държавата"), а не на индивида.
Роси
Рейтинг: 6787 НеутралноСигналите за купуване на гласове се обработвали. Веч трябваше да има осъдени по бързата процедура и в затвора. А стигнаха ли до поръчителите и тези, които осигуряват парите?
Kaka Mara
Рейтинг: 2083 НеутралноДо коментар [#49] от "osando": Вече има нов шедьовър - Свети Джуджарий свири на кавал на Поднебесния му господар