„Превратът срещу Гешев“ е разказ на защитен свидетел от „златния гьол“. Държат го с ревизионен акт за милиони
Обявеният от прокуратурата „заговор срещу държавата“ с участието на бизнесмени, политици, фигури от ъндърграунда и журналистите от BIRD се оказа съчинение в стил „чух, че било еди-как“ на Филип Стоянов Стоянов – екс управител и екс собственик на „златния гьол“ на Капитан Андреево. Той е станал защитен свидетел под номер 3АС-2/2023, но не е ясно от какво точно го брани държавното обвинение, освен ако не брани себе си от поредния обществен присмех. Филип Стоянов е и лицето, записало разговора на репортера ни Димитър Стоянов с арестувания и основен обвиняем по прокурорското дело за „преврата“ Дилиян Георгиев. Проверка на BIRD установи, че тайният свидетел има акт за неплатени данъци за над 4 милиона лева.===
Кога " защитеният " свидетел ще плати данъците си или ще отпаднат по давност ?
Не си губя времето да отговарям на тролове .
“Pacta sunt servanda”
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . ....
01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. .........................................................................
20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван..............................
21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................
КЗК - дежурна герб-дпс бухалка се е опитала да спре изграждането на държавната лаборатория?! Ни мое да бъде! Ма те са едни такива мили, работливи , всеотдайни. Вижте как се разкудкудякаха, като решиха, че са им малки заплатите и им требва доживотен мандат.
На 25 март 2022 в София е застрелян с три куршума бившият шеф на „Криминална полиция“ във Второ РПУ Любомир Иванов. От касата в дома му са иззети документи, които придобиват статут на веществени доказателствени средства /ВДС/ по делото за убийство, което води Софийска градска прокуратура. Сред тях са няколко справки с агентурни донесения. В една от справките се твърди, че криптокралицата Ружа Игнатова е убита през ноември 2018 г. по поръчка на Христофорос Аманатидис – Таки, а в друга се обсъждат връзките на Таки с шефа на отдел “Убийства” в ГДНП Михаил Наумов, който опънал чадър над него и групата му. Прокуратурата знае за тези документи, но не ги счита за документи по смисъла на НПК и засега не разследва нито данните за убийството на Ружа Игнатова, нито данните за корупция на Михаил Наумов, стана ясно от отговор на зам.-главния прокурор на СГП Христо Кръстев.==
Кога прокуратурата ще разследва данните за убийството на Ружа Игнатова ? А данните за корупция на Михаил Наумов ?
Не си губя времето да отговарям на тролове .
“Pacta sunt servanda”
кзп се управлява от герп+депесе нек се управлява от герп+депесе есо се управлява от герп+депесе бех се управлява от герп+депесе държавен резерв се управлява от герп+депесе квер се управлява от герп+депесе крс се управлява от герп+депесе сем се управлява от герп+депесе +радеф ............................................... можете да добавите още
Бизнесът гневен: “Булгаргаз” прибира незаслужени 10% надценка Цените на държавния доставчик са с 1/3 по-високи от котировките на европейските борси
Ценовата "политика" на държавата от началото на годината предизвика гневна реакция на българския бизнес.
Фирмите у нас плащат на "Булгаргаз" необяснимо високи цени, надхвърлящи с 30% котировките на европейските борси, се посочва в остро послание до правителството и КЕВР. Писмото е подготвено от Българската търговско-промишлена палата по поръчение на Асоциацията на работодателските организации.
Не си губя времето да отговарям на тролове .
“Pacta sunt servanda”
За Нексо не сме чули да пълни чекмеджета, а само да дава законни дарения на партии. За чекмеджетата на г-н Борисов всички знаят, и знаят че Гешефтурата не може да си причини едно разследване...
Пътят за разрешаване на конфликта е Русия да напусне Украйна! Това е пътя за разрешаване на конфликта! (Сана Марин, финландска премиер-министърка)
Да знаеш че ни си защитен от рак, който се причинява от зеленчуци с повишени нива от пестициди. Помисли си следващия път. когато си сложиш краставица от Турция. Такива си изял стотици под мъдроъто управление на мутрата.
Пак пак се радвай но онзи в Банкя.
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.
Хаха това какво е бе орка на Слави ли си какво си? Пускаш нещо в тема за Капитан Андреево, които вие хората на Славун торпилирахте. Знаеш ли какво е КАПЪКУЛЕ?
Славунските орки са включени да плюят по единствените. които се опитаха българския народ да не яде боклуци от Турция.
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.
Ти нещо ще смилаш за Капитан Андреево ли бе лелче. Смели си го за себе си.
Виж ми коментарите и ще разбереш че толкова боклуци си изяла, че няма накъде, ако имаш семейство и те са ги изяли.... да знаеш че е , заради това което защитаваш. Ако не ти плащат он Славуца ТВ и си полезен идиот (по Ленин), жалко за теб и хорат които храниш.
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.
Антимонополната комисия е следвало да съобрази, че отрицателните последици от всички интереси, които могат да бъдат увредени - включително интересите, свързани с отбраната и сигурността, превишават ползите от налагането на временната мярка, посочва в мотивите си съда, цитиран от БТА.
Би го съобразила, ако беше наистина антимонополна комисия. Понеже не е, а е сбор от калинки, които искат да осребрят престоя си на държавна длъжност, не го е съобразила. Прокуратурата едва ли ще се заинтересува, че тази комисия с действията и бездействията си, застрашава сигурността на страната.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Chironex
Рейтинг: 989 НеутралноЧастни фирми на границата е най-голямата глупост.
Някой печели, държавата губи.
nessarox
Рейтинг: 1350 Неутрално„Превратът срещу Гешев“ е разказ на защитен свидетел от „златния гьол“. Държат го с ревизионен акт за милиони
Не си губя времето да отговарям на тролове . “Pacta sunt servanda”Обявеният от прокуратурата „заговор срещу държавата“ с участието на бизнесмени, политици, фигури от ъндърграунда и журналистите от BIRD се оказа съчинение в стил „чух, че било еди-как“ на Филип Стоянов Стоянов – екс управител и екс собственик на „златния гьол“ на Капитан Андреево. Той е станал защитен свидетел под номер 3АС-2/2023, но не е ясно от какво точно го брани държавното обвинение, освен ако не брани себе си от поредния обществен присмех. Филип Стоянов е и лицето, записало разговора на репортера ни Димитър Стоянов с арестувания и основен обвиняем по прокурорското дело за „преврата“ Дилиян Георгиев. Проверка на BIRD установи, че тайният свидетел има акт за неплатени данъци за над 4 милиона лева.===
Кога " защитеният " свидетел ще плати данъците си или ще отпаднат по давност ?
vassilun
Рейтинг: 5091 НеутралноАко фирмата е на Таки другарчето на Баце, за ГЕРБ няма проблем!
uvtest
Рейтинг: 3288 НеутралноДо коментар [#3] от "vassilun":
А,ако фирмата е на Къро, работодателят на ППДБ, тогава има ли проблем?
Още от същото
Рейтинг: 1405 ВеселоКасичките, пълнещи чекмеджета, полека лека затварят. И Главният каскет не смогва да помага.
Сериозно ли?Прокопсало Парвеню
Рейтинг: 2560 НеутралноКасичките, пълнещи чекмеджета
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . .... 01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. ......................................................................... 20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван.............................. 21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................Нексо-Капитал?
qtd231109733
Рейтинг: 532 НеутралноКЗК - дежурна герб-дпс бухалка се е опитала да спре изграждането на държавната лаборатория?!
Ни мое да бъде!
Ма те са едни такива мили, работливи , всеотдайни. Вижте как се разкудкудякаха, като решиха, че са им малки заплатите и им требва доживотен мандат.
Още от същото
Рейтинг: 1405 ВеселоМного бързаш да погребваш. И то - неправилните хора. Сериозно ли?
nessarox
Рейтинг: 1350 ЛюбопитноНа 25 март 2022 в София е застрелян с три куршума бившият шеф на „Криминална полиция“ във Второ РПУ Любомир Иванов. От касата в дома му са иззети документи, които придобиват статут на веществени доказателствени средства /ВДС/ по делото за убийство, което води Софийска градска прокуратура. Сред тях са няколко справки с агентурни донесения. В една от справките се твърди, че криптокралицата Ружа Игнатова е убита през ноември 2018 г. по поръчка на Христофорос Аманатидис – Таки, а в друга се обсъждат връзките на Таки с шефа на отдел “Убийства” в ГДНП Михаил Наумов, който опънал чадър над него и групата му. Прокуратурата знае за тези документи, но не ги счита за документи по смисъла на НПК и засега не разследва нито данните за убийството на Ружа Игнатова, нито данните за корупция на Михаил Наумов, стана ясно от отговор на зам.-главния прокурор на СГП Христо Кръстев.==
Не си губя времето да отговарям на тролове . “Pacta sunt servanda”Кога прокуратурата ще разследва данните за убийството на Ружа Игнатова ?
А данните за корупция на Михаил Наумов ?
tikwuniiii
Рейтинг: 410 Неутралнокзп се управлява от герп+депесе
нек се управлява от герп+депесе
есо се управлява от герп+депесе
бех се управлява от герп+депесе
държавен резерв се управлява от герп+депесе
квер се управлява от герп+депесе
крс се управлява от герп+депесе
сем се управлява от герп+депесе +радеф
............................................... можете да добавите още
мики маус
Рейтинг: 2522 НеутралноХайде честито!
Държавата печели. А кзк чии интереси защитава?
vassilun
Рейтинг: 5091 НеутралноДо коментар [#11] от "мики маус":
"А кзк чии интереси защитава?"
На ГЕРБ и Таки!
nessarox
Рейтинг: 1350 НеутралноДо коментар [#10] от "tikwuniiii":
Не си губя времето да отговарям на тролове . “Pacta sunt servanda”БУЛГАРГАЗ
Бизнесът гневен: “Булгаргаз” прибира незаслужени 10% надценка
Цените на държавния доставчик са с 1/3 по-високи от котировките на европейските борси
Ценовата "политика" на държавата от началото на годината предизвика гневна реакция на българския бизнес.
Фирмите у нас плащат на "Булгаргаз" необяснимо високи цени, надхвърлящи с 30% котировките на европейските борси, се посочва в остро послание до правителството и КЕВР. Писмото е подготвено от Българската търговско-промишлена палата по поръчение на Асоциацията на работодателските организации.
plamen_b
Рейтинг: 2821 ЛюбопитноЗа Нексо не сме чули да пълни чекмеджета, а само да дава законни дарения на партии. За чекмеджетата на г-н Борисов всички знаят, и знаят че Гешефтурата не може да си причини едно разследване... Пътят за разрешаване на конфликта е Русия да напусне Украйна! Това е пътя за разрешаване на конфликта! (Сана Марин, финландска премиер-министърка)
Frank Zappa
Рейтинг: 1120 НеутралноДо коментар [#10] от "tikwuniiii":
Кандидат за член на ПП Четвърти километъргерп+депесе +радеф се управляват от дс милиционерите
Голяма Балига
Рейтинг: 1846 ГневноЗащото съм доста запознат с казуса на Капитан Андреево. Герб са тровили българския народ години наред. Не извършвайки никакъв контрол там.
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.Знам че някои гербери ще пискат, ама да знаят, че И ТЕ Са ЯЛИ л...на непроверени от Гроб.
Айде праскйте минуси орки.
Голяма Балига
Рейтинг: 1846 НеутралноДо коментар [#4] от "uvtest":
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.Да знаеш че ни си защитен от рак, който се причинява от зеленчуци с повишени нива от пестициди. Помисли си следващия път. когато си сложиш краставица от Турция. Такива си изял стотици под мъдроъто управление на мутрата.
Пак пак се радвай но онзи в Банкя.
plamen_b
Рейтинг: 2821 Гневно"Държавният контрол е за сметка на частната фирма "Евролаб 2011"... Тя все още работи на граничния пункт, като оператор, отговорен за пратката."
Пътят за разрешаване на конфликта е Русия да напусне Украйна! Това е пътя за разрешаване на конфликта! (Сана Марин, финландска премиер-министърка)Таки Маки не пуска държавния кокал, който е най-сладък!
4ort
Рейтинг: 1672 Неутрално[quote#3:"vassilun"][/quote]
Имам време да питам всеки идиот."Ако фирмата е на Таки другарчето на Баце, за ГЕРБ няма проблем!"
...........
Само добрите олигарси ли трябва да имат фирми?
Smile
Рейтинг: 823 Неутралноhttps://youtu.be/xoVXWf_hTnw
Голяма Балига
Рейтинг: 1846 НеутралноДо коментар [#20] от "Smile":
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.Хаха това какво е бе орка на Слави ли си какво си? Пускаш нещо в тема за Капитан Андреево, които вие хората на Славун торпилирахте. Знаеш ли какво е КАПЪКУЛЕ?
Славунските орки са включени да плюят по единствените. които се опитаха българския народ да не яде боклуци от Турция.
web_2.0_vs._dc
Рейтинг: 1054 НеутралноЕдна от касичките на ОПГ Герб и една от причините да не сме в Шенген.
Smile
Рейтинг: 823 НеутралноДо коментар [#21] от "Голяма Балига":
Отдели 5 мин. да видиш поне началото и ще разбереш каква е връзката. Така наготово няма да ти смилам нещата.
Роси
Рейтинг: 7976 НеутралноЕдин път и съдът да си свърши работата.
Дедо Лойко
Рейтинг: 45 НеутралноДо коментар [#20] от "Smile":
73 Профил на Дедо Лойко
Дедо Лойко
Рейтинг: 8
22:48, 27 мар 23
Неутрално
До коментар [#71] от "Smile":
лелче, научете се да тургате Заглавий. ясно дет със слушалките ви е мъка, ма, сепак
щоно мене примерно онаа мумия Станислави доста слабо ме интересува. ма ме изненадваш де, аз не очаквах и ти да си ча па толко изперкала
Голяма Балига
Рейтинг: 1846 НеутралноДо коментар [#23] от "Smile":
Време е да изметем Доган, Дебелото момче, каскета и Барба Ганьос в ЗАТВОРА.Ти нещо ще смилаш за Капитан Андреево ли бе лелче. Смели си го за себе си.
Виж ми коментарите и ще разбереш че толкова боклуци си изяла, че няма накъде, ако имаш семейство и те са ги изяли.... да знаеш че е , заради това което защитаваш. Ако не ти плащат он Славуца ТВ и си полезен идиот (по Ленин), жалко за теб и хорат които храниш.
foxa55
Рейтинг: 1043 НеутралноДо коментар [#2] от "nessarox":
🤣🤣🤣
До коментар [#16] от "Голяма Балига":
🤣🤣🤣
koko65bg
Рейтинг: 877 ГневноАнтимонополната комисия е следвало да съобрази, че отрицателните последици от всички интереси, които могат да бъдат увредени - включително интересите, свързани с отбраната и сигурността, превишават ползите от налагането на временната мярка, посочва в мотивите си съда, цитиран от БТА.
Би го съобразила, ако беше наистина антимонополна комисия. Понеже не е, а е сбор от калинки, които искат да осребрят престоя си на държавна длъжност, не го е съобразила. Прокуратурата едва ли ще се заинтересува, че тази комисия с действията и бездействията си, застрашава сигурността на страната.
Чърчил
Рейтинг: 1262 НеутралноКакто винаги с настъпване на пролетта се търси подходящо място в гората за "мартеницата на ревера на ГЕРБ", КЗК ,а първите щъркели отдавна са тук.
ЗАВИСТТА ТРЯБВА ДА Я ЗАСЛУЖИШ.СЪЖАЛЕНИЕ ПОЛУЧАВАШ БЕЗПЛАТНО