Каракачанов сигурно има и други възможности да изрази безпокойството си точно пред човека, който отговаря за решаването на тези проблеми.
Да го пита човек от какъв зор той реши, че трябва да изрази това си безпокойство пред медиите, а чрез тях и пред обществото. Дали не цели чисто политически дивиденти от това си изказване? Още повече след като всяко такова "компетентно" изказване създава отрицателен образ на България пред света и Европа.
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
[quote#8:"takeshi303"]Не върви на един политик дори и самобявил се за патриот да прави подобни хашлашки сравнения с паметта на Ботев , ако бил имал каска. [/quote]
Ами ... и той кат' Баце - за тези, с които се разбира ...
Такова е нивото днес.
Бил е Паисий, който писал просто за простите, та да не са прости.
Днес Водачите са прости, които си се разбират с простите, за да могат да си се вихрят просташки ...
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
oporna_to4ka
Рейтинг: 458 НеутралноОбщо взето -вярно. Каракачанов - стягай се да оглавиш "гранична полиция" на ЕС !
Добрата тролска практика повелява - Дявол трябва да играе в главите на гражданите на републиката, за да може крадците да олепят власттаHawaii
Рейтинг: 5042 Неутрално"агент" Иван от МВРо
И той да каже гледната точка на Москва
thefun.net
Рейтинг: 233 ВеселоА Каракачанов е като Бай Ганьо без интелект.
chicago514
Рейтинг: 1312 НеутралноРазграден двор.
Станислав
Рейтинг: 1303 ВеселоДо коментар [#3] от "thefun.net": Или просто Бай Ганьо...
“Wine makes daily living easier, less hurried, with fewer tensions and more tolerance” B. Franklinstenli1
Рейтинг: 1038 ЛюбопитноВчера, дядото от пограничното село си го каза, че границата ни е РАЗГРАДЕН ДВОР. Всякакви талибани си минават необезпокоявани.
Гарантирано от ГЕРБ
Храбър
Рейтинг: 2876 НеутралноКаракачанов сигурно има и други възможности да изрази безпокойството си точно пред човека, който отговаря за решаването на тези проблеми.
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"Да го пита човек от какъв зор той реши, че трябва да изрази това си безпокойство пред медиите, а чрез тях и пред обществото. Дали не цели чисто политически дивиденти от това си изказване? Още повече след като всяко такова "компетентно" изказване създава отрицателен образ на България пред света и Европа.
takeshi303
Рейтинг: 796 НеутралноНе върви на един политик дори и самобявил се за патриот да прави подобни хашлашки сравнения с паметта на Ботев , ако бил имал каска.
Индивидуален паметник на културата
Рейтинг: 642 ГневноОт постоянното опиянение, агентът патриот лидер на МВРО вече не се усеща какво говори.
Мечтая за България, в която пожарникарите са просто пожарникари.И този се води наследник на Ванче Михайлов...
izabell
Рейтинг: 1385 НеутралноВМРО създава суматоха.Още малко ще кажат, че са и без пушка.
xm...
Рейтинг: 2234 Неутрално[quote#8:"takeshi303"]Не върви на един политик дори и самобявил се за патриот да прави подобни хашлашки сравнения с паметта на Ботев , ако бил имал каска. [/quote]
Ами ... и той кат' Баце - за тези, с които се разбира ...
Такова е нивото днес.
Бил е Паисий, който писал просто за простите, та да не са прости.
Днес Водачите са прости, които си се разбират с простите, за да могат да си се вихрят просташки ...
xm...
Рейтинг: 2234 Весело[quote#9:"The Dark Prince Of Bankya"]И този се води наследник на Ванче Михайлов... [/quote]
Наследник? Ванче би го резнал с калъчката!
Тоя е "наследник" на оная реклама дет' беше ...
"Е те' за наденицата ви утепАх!"
Велков
Рейтинг: 1416 НеутралноА каската требе да е кевларена. Железните не са модерни, даже са и евтини...
А иде реч за бизнес все пак...
Индивидуален паметник на културата
Рейтинг: 642 НеутралноДо коментар [#12] от "xm...":
Мечтая за България, в която пожарникарите са просто пожарникари.Същото си помислих да напиша, но реших да запазя добър тон. И този и Джамбазки са срам за организацията чието име са узурпирали.
Роси
Рейтинг: 7720 НеутралноТъпо сравнение.