
© Юлия Лазарова
Единственото, което не сме видели до моментът, са сънищата на премиера, които да бъдат визуализирани по някакъв начин. С тези думи вицепремиерът Томислав Дончев коментира поредният разпространен запис на телефонен разговор на Бойко Борисов. Той добави, че дали записите са автентични или манипулирани, трябва да се произнесат специалистите. До момента Елена Йончева съобщи, че поръчан от нея анализ в американска лаборатория е показал, че няма следи от монтаж в разпространения на 12 юни запис.
За последния запис, в който в телефонен разговор с него Борисов употребява много вулгарни изрази и цинизми, обижда президента и гласуващите, Дончев каза, че може и да е истински, но не може нито да потвърди, нито да отрече
Вицепремиерът даде и интересно определения за властта: "Отстрани властта изглежда като нещо от сферата на удоволствията, но тя е тежка раница и трябва да имаш здрави рамене, и гръбнак, за да я носиш".
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 5543 НеутралноИ тоя се готви да сменя бойко ?
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Днес тотално олекна
И пред Лъжата клекна !!!
onl12664043
Рейтинг: 0 ЛюбопитноОт вчера, размишлявам върху един екзистенциален въпрос - премиерът и председателят на парламента, акъла ли могат да поемат, или другото?
3biri
Рейтинг: 635 НеутралноБоже упази!
liz31552545
Рейтинг: 124 НеутралноСънищата му не ни интересуват. Интересува ни да го няма вече. Както и вас заедно с него.
neut
Рейтинг: 4761 НеутралноИ твоите сънища, Томи, и те са държавен проблем
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the rest3biri
Рейтинг: 635 НеутралноДо коментар [#3] от "onl12664043":
Аз знам само, че са екзестенциално свързани и единият може да поеме всичко от другия. Не знам само дали и той я обича.
ju.li
Рейтинг: 1308 НеутралноПотрисам се от представата какво има в тях.
Silence
Рейтинг: 363 НеутралноКакто му лъсна съзнанието не щем и да знаем за подсъзнанието....
citoplast
Рейтинг: 1186 НеутралноАко изобщо има такива Тиквата томиславе, ако изобщо има!
Имало едно време ссср...3biri
Рейтинг: 635 НеутралноСагата между Бойко и Караянчева ми припомни вица:
Двама пенсионери гледат порно.
Дядото:
- Хайде да си лягаме.
Бабата:
- Чакай бе! Може и да се оженят.
pafaka22
Рейтинг: 863 ВеселоАйде пишете К*Р и си тръгвайте ....
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
3biri
Рейтинг: 635 НеутралноДо коментар [#11] от "3biri":
И тука идва ред на сцената от Опасен чар:
- Сгодихме се! Сгодихме се!
witch_doctor
Рейтинг: 694 ВеселоКак да има, че той тиквоний и без това живее в наложен му от гасударя свят, сънища не му трябват защото може и да се отклони, въприки вродената му простотия!
K2
Рейтинг: 1906 НеутралноЩом единствения който що годе се държеше с достойнство започна с похвални слова за Бойко , ще дойде време и за говорЕщия БУДА.
SHADOWS of SOFIAеспресо
Рейтинг: 910 ВеселоИ така след Димитър Николов и другият дофин заплува щастливо в мръсния канал. И кой сега ще наследи краля-слънце?
SSS
Рейтинг: 833 НеутралноДо коментар [#12] от "pafaka22":
Те са написали вече, ма още се офлянкват и не си тръгват.
На Баце сънищата ако са като реалността...само п@@и, к[email protected]ве и т.н.
В Празната милиционерска тиква са останали травмиращи спомени от нерадостното МВР детство, изпълнено със строева, физзарядка по потник и бой по манерката вечерно време.
А тръбата за вечерна проверка още кънти в опразненото помещение между двете уши.
Соломон Рибентоп
Рейтинг: 0 ЛюбопитноМдам.... ,Онирофилм в кой ше видим най-после и "Мис Гащи".
Много съм тъпPisnaMi
Рейтинг: 2111 Весело"не може нито да потвърди, нито да отрече"
Познато, нали?
(за по-младите - Подполковник Оливър Норт. За повече - гооглето)
dnevnikar
Рейтинг: 3654 НеутралноUNITED EU UNION
Значи не било разговор.
Сън сънувал премиера как беседвал с Томислав.
Визуализация на записа ще опраи... записа.
"Единственото, което не сме видели до моментът, са сънищата на премиера,
които да бъдат визуализирани по някакъв начин.
С тези думи вицепремиерът Томислав Дончев коментира поредният
разпространен запис на телефонен разговор"
3biri
Рейтинг: 635 НеутралноЖивяхме в чалга действителност и преживяхме. Живеем в порно действителност. Дали ще преживеем и нея.
Аз съм българче обичам наште планини зелени
Рейтинг: 2434 ВеселоОх недейте да му показвате сънищата😂!
Имайте милост!!!
vassilun
Рейтинг: 4433 Неутрално"Отстрани властта изглежда като нещо от сферата на удоволствията, но тя е тежка раница и трябва да имаш здрави рамене, и гръбнак, за да я носиш"
Дончев, хората по площадите искат да ви освободят от тази тежка раница властта! Толкова много ви обичат, че искат да не се мъчите повече! Хвърляйте кърпата на ринга и сваляйте тежката раница!
citoyen
Рейтинг: 865 НеутралноЧувал съм хвалби от самия г-н премиер, че е носител на "черен пояс" и не зам кой си "дан" в прекрасното бойно изкуство Карате. Всеки малко просветен знае, че неизменна част от философията на Бушидо е достойнството и ако този човек претендира, че е достоен да ръководи съдбините на България трябва без да се замисли да се изправи пред своя народ и направи едно хубаво обръщение, в което да обясни всички въпросителни, които вълнуват българите в момента. Снимки, шкафчета с пари, записи, недвижимости и т.н. Може и да успее да ни убеди но струва ми се, че не му стиска.
K2
Рейтинг: 1906 НеутралноТихо е! БУДАлите чакат опорки.
SHADOWS of SOFIAvassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноОбича я Баце тази ПКП! Видях как я цунка по главата!
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Big Muzzy
Рейтинг: 1395 НеутралноДо коментар [#3] от "onl12664043":
Кметът на Симитли знае отговора.
Reggie
Рейтинг: 540 ВеселоОбаче след всеки запис на разговорите с баце се убеждавам, че е бил много прав Радан Кънев като го кръсти Бай Онуй
Fiji
Рейтинг: 1559 НеутралноТомито хитрува и се опитва да го обръща на шега, защото не му е лесно. Но да си носи кръста (Бойко) на гърба, щом така е решил. Това е негов съзнателен избор.
papunqk
Рейтинг: 502 НеутралноНе ни трябват сънищата му. Навярно са само кошмари. По-добре Той да си коментира и видеото, и снимките и аудиозаписите. Но Той подозрително мълчи. За всичко това. Не може да си държи устата затворена, не може да прикрива действията си, не иска да бъде нормален човек. А ние уж сме го избрали да ни води.... Той себе си не може да контролира и да да се въздържа, ние искаме да се съобразява с всички българи....
бАрни
Рейтинг: 550 НеутралноВидяхме ги евро и кюлчета злато.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
ь
Рейтинг: 1140 ВеселоНе ми се мисли наистина, какво садо- мазо ще са сънищата на тоя видимо завършен простак ... не мерси ... и мамите ми стигат :) Това да си гербер требе си голем тапир :)
простотията ходи по хората, затова обичам животните ...Цъкам само "+" ... но не на всеки!Аз съм българче обичам наште планини зелени
Рейтинг: 2434 НеутралноВсичко Мара втасала само сънищата на Борисов и липсват...
K2
Рейтинг: 1906 НеутралноПредставяш ли си да си в сънищата на злокачествен ид,,,т. SHADOWS of SOFIA
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Аз съм българче обичам наште планини зелени
Рейтинг: 2434 НеутралноДо коментар [#37] от "K2":
Толкова започват да изпростяват 🙁. Толкова ми паднаха в очите след всички компромати които излезнаха в публичното пространство, че си задавам въпроса В КАКВО СЪМ ВЯРВАЛА?
b_52_strato
Рейтинг: 907 ЛюбопитноМи тоя човечец успял да изкласи едва до средношколски учител - къф да му е хоризанта, освен средношколски!
Забранявам на бокулизачи и комуняги да четат постингите ми!Обаче някой помни ли преди колко години гоя го туриха за създател на електронното правителство?
И де го него, електронното правителство?
Поне задава ли се в далечината?
Прочее, кой опапа милиардите за структурирането на електранното правителство.
Едва ли е само средношколския учител, има много гърчав вид.
Кой тогава?
pirvt
Рейтинг: 47 НеутралноМного ченгета, много нещо, трябваше лустрация преди 30 години!!!
LudLustrator
Рейтинг: 579 НеутралноДончев, ще ти подскажа какво сънува Боко, че си прост!!!
Аз съм българче обичам наште планини зелени
Рейтинг: 2434 НеутралноБолниците в скоро време ще са задръстени с болни от коронавирус, а те тръгнали да говорят за сънищата на Бойко Борисов
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 2640 НеутралноОще много неща не сме видели, но, както вече имах удоволствието да отбележа, стриптизът се прави бавно, много бавно. Отпусни се, Томи.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Alex Ivanov
Рейтинг: 1621 НеутралноЕх, колко тежка била властта, Томчо ..... тежало ви да я носите тая власт, ама не пускате кокала, явно сте някакви мазохисти.
palav_nik
Рейтинг: 1057 НеутралноСамо едно е ясно. Записите са незаконни...
никола николов
Рейтинг: 10 НеутралноПази Мутрьо да ти видя сънищата. Скапаняка от Габрово се излага, ама си мисли, че е много остроумен, ироничен и ала "Джером К. Джером". Ми, тъп си и си срам за габровци подлого безпринципна . Дойде и твоето време. Най-са противни такива псевдоинтелектуалци с претенции. Философ на ента степен, самозабравил се. Марш при Боко и си остани там.
vassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноНезаконни са, но пък са красноречиви за интелекта на любимият ти Баце!
И BTW след като записите са незаконни, защо не сезирате каскета?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Мишо Петров
Рейтинг: 685 НеутралноАко има някой по-прост от Тиквата, то това е Томето... Мъчи се стане и по-крадлив от шефа, но безуспешн...
vassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноТомето е обикновена герберска калинка! Хванал се е за кокала и се държи доката може! Лиже на Баце задника и му е сладко! Достойнство да търсиш там е безсмислено!
razor
Рейтинг: 970 ВеселоДа, ама г-н Гешев каза, че когато има голям обществен интерес, законът не важи!
никола николов
Рейтинг: 10 НеутралноДо коментар [#47] от "palav_nik":
Както и "Ало, Ваньо" , Ало, Банов съм.", "И си се върти", "Кур се набива" и още убавини.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
ivo
Рейтинг: 698 НеутралноЗаписите, които Бойко сам си разпространява, са идеален начин да напсува публично който си иска, без да го напсува публично! Затова с Дончев са толкова доволни от тия записи!
Не на глобалистите и глобуса! Make Earth Flat Again!palav_nik
Рейтинг: 1057 Весело"Незаконни са, но пък са красноречиви за интелекта на любимият ти Баце!"
Вий като сте грамаден интиликтуален капацитет що не не земите да спичилите изборите найсе пъти, па да да управлявате, ъм...
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5764 ВеселоИскам песни и други звуци от банята!!!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевextraCACA
Рейтинг: 1229 Неутралнотой откъде знае че не ги е виждал, щом не ги е виждал
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
vassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноДо коментар [#58] от "palav_nik":
"Вий като сте грамаден интиликтуален капацитет що не не земите да спичилите изборите найсе пъти, па да да управлявате, ъм..."
Не съм интИлИктуален капацитет! Не искам да спИчИля избори! Предпочитам малко по малко да се опитвам да ви ограмотя! Учете го този български език! Не боли!
Николай Колев
Рейтинг: 2146 НеутралноА, сънищата му са описани отдавна:
* ПКП-Прекрасна Кърджалийска Принцеса. Политкоректна формулировка на думи на министър председателя за председателя на Народното събраниеПростакът е кремък- корав и могъщ,
Простакът е демон без лик, весдесъщ.
Акула на сухо, безкрил, а хвърчи.
Удариш на кухо, простакът звучи.
Простакът не чака, не знае предел
и стига простакът до своята цел,
Защото простаци край него вървят
и дават му знаци и правят му път
Надкласов, безкласов, без род и съюз,
но винаги касов, но винаги в плюс.
Без ден да протакаш, дори да кърви
война на простака до смърт обяви
За срам на Европа, на всичките нас,
когато докопа в ръцете си власт.
По страшен от спина, по-жилав от рака,
сега засега се оказа простака
gianni
Рейтинг: 875 НеутралноА бе сигурно да водиш в бърлогата на министър председателя гражданки с понижена социална отговорност не е също законно. Каквото сам си направиш, никой друг не може да ти го направи. Ганьос е вече аут от политиката, това въпрос на не много време.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
vassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноАми не съм интИлИктуален капацитет и не мога за се ЗЕМА да спИчИля избори! Не ми стигат силиците дори да Ви ограмотя! Жалко за родителите Ви, които са пропуснали Вашите първи седем години!
Димитър Мачев
Рейтинг: 333 НеутралноДо коментар [#47] от "palav_nik":
Наистина е така, защото се публикуват без съгласието на Автора, в сила е законът за авторското право и авторът може да ги съди до дупка...
vassilun
Рейтинг: 4433 НеутралноМного бих се радвал Борисов да съди автора на записите! Хайде!
palav_nik
Рейтинг: 1057 Весело"Ганьос е вече аут от политиката, това въпрос на не много време."
Мечтите и розовите сънища са безплатни, но суровата реалност е съвсем различна.
По-скоро аут са тези с плажните хавлии на Орлов мост и техните ментори...
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
2.5
Рейтинг: 1526 Неутрално"Единственото, което не сме видели до моментът, са сънищата на премиера, които да бъдат визуализирани по някакъв начин."
I Want To BelieveИ това ще стане, вероятно в съвсем недалечно бъдеще...
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
gianni
Рейтинг: 875 НеутралноДо коментар [#69] от "palav_nik":
Да бе, вярвай си. В момента в който чичо Сам наложи мерки срещу продължението на турския у нас, Ганьос ще изхвърчи като тапа. Па и кой знае колко чекмеджета ще има да връща за патока и централката в Белене.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Роси
Рейтинг: 7887 НеутралноКато чуваме, какви ги плещи, когато е буден, кой знае насън какво е.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Virgin
Рейтинг: 2205 НеутралноСънищата на Борисов - пачки от по банкноти от по 5 000 евро в шкафчето.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
kaiser
Рейтинг: 1369 НеутралноДо коментар [#28] от "uyp20674575":
Хаха, кой измисли този лозунг. Винаги се пукам от смях като го видя.
kaiser
Рейтинг: 1369 НеутралноДо коментар [#70] от "lui32674589":
Бухахаха 😂😂😂😂
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
karatista
Рейтинг: 2631 Неутралнохахаха... добра смешка се е получила, но по-добре да не разбираме за сънищата :)
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Дедов'та Колюуа Унукя!
Рейтинг: 1063 ВеселоИ уграмоти!
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
БАСИ ТЪПИЯ САЙТ!
робин от Крузо
Рейтинг: 567 ВеселоХммм.... Томиславе, че селянина от Банкя е по-прост от каруцар, го чу и разбра целия български народ. Само тъпанари и идиоти като теб и главният каскет, няма да разберат и да се сетят за какво иде реч. Управници, които по такъв вулгарен начин говорят и псуват всеки, който не е съгласен с тях не сме имали и няма да имаме. Каруцаря от Банкя си заслужи и подържници и министерсво и вицепремиери като теб, които ще останат в политическата история на България, като най-просташкото, корумпирано, безочливо и вулгарно правителство.
robin ot CrusoeИма ли поне един читав и нормален привърженик на ГЕРБ, който да не направи подобно тъпанарско изказване, като това на Томислав? Фалшификация на простака от Банкя!!!
Поздрави от непознат остров.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Enter_K
Рейтинг: 1297 НеутралноЗаразата "БХ" е плъзнала из цялото герберастко гето.
Няма Томи, няма Влади всички до един са отвратително вредни за страната.
Изгубени години и пари от заслепените в чалгата на на един псевдополитик и мутрафон лансиран от мафиотския картел на крадците на ресурси и идеали от клетия и неориентиран гласоподавател.
Оставка и наказателна отговорност.
Първото е сигурно, за второто зависи от паметта на суверена.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.