Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
И, между другото – кога успяха да отменят грипа? Срещу него има ваксини. Които се менят едва ли не всяка година. Мутация. Нормална мутация. А този ковид така ли застива? И кой ще гарантира, че днешната ваксина спира утрешния мутирал ковид?
А в същото време в САЩ тримата бивши президенти – Буш, Обама, Клинтън – се ваксинират пред телевизионните камери. Вижте снимката – паната… Продуктово позициониране, скрита реклама или откровена?
Миличкият ББ! Ще изчака на опашката всички пенсионери , хора в риск и тези от първа линия... Ехоо! Нали беше болен уж. Би трябвало да имаш поне още 5-6 месеца антитела. какъв ти е проблемът да изчакаш, че го изтъкваш? :)
Що бе, било безопасно и даже полезно! Не вярваш ли на честната дума на управащи и корпорации? Та те сън не спят, бе човеко, за да мислят за твоето добро! Шъ съ убидят, недей така!
Хммм... тук освен създателите на ваксината, ще е необходимо и специални технилогични разработки от специалисти за изработката на сплав за направата на иглата за спринцовката на ваксината. Според мен такъв доказано дебелокож човек, като Борисов, не може да бъде ваксиниран по стандартен начин с изработваните в момента игли и спринцовки. Поздрави от Isla Robinson Crusoe.
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.
Така е.Както има ваксиниране всяка есен за грип,така и тази ваксина би трябвало да се поставя всяка година.Предварително се изяснява кои щамове грип ще има през дадена зима,и се решава кой тип ваксина да се слага на хората.Единствено не знаем дали ковида ще се появява периодично както всички останали грипни шамове.Според мен е логично,но може и да греша,да кажат умните глави.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Дори най-сериозните учени все още не са съвсем наясно по този въпрос. Антитела, Т-клетки, едното изчезвало с времето, другото оставало, ще има траен имунитет, няма да има траен имунитет, всеки ден различна информация. Само дървения философ знае, да се чуди човек, откъде знае, след като денонощно виси в този форум.
Ваксината е лоша, умира се, забременява се.... пък и няма да има за всички! Затова не се ваксинирайте, изчакайте..... ние балъците първи ще се ваксинираме!
Русия- проказата на планетата Земя.
Гребете роби, фараона ще кара водни ски!
Абе... тя и Цвета от Кърджали, когато катастрофира с Мерцедеса на НСО, първоначално мислела да отиде в Бърза помощ в Шумен. Ама взела, че размислила и отлетяла с хеликоптер за Правителствена болница...! Не знам някой дали се съмнява в това, какво ще направи нарцистична натура, като Борисов.
До коментар [#11] от "КМЕТ В СЯНКА":Отрядник, за тази ваксина КОНКРЕТНО, ти какво знаеш, а? Я да видим, къде пише, че не може да се ваксинираш, ако вече си преболедувал.
Бойчо, задръж още малко, нали имаме фризер. Виж какви парички се въртят благодарение на Ковѝда. Спокойно си преразпределяте и милиардите за обществени поръчки. Голям късмет извади с тази Ковид истерия. Слава на другарите, които контролират медиите и въртят едни болници.
Много ми е интересно от къде ще намерят 60 000 желаещи изобщо да се ваксинират. Като махнем 10 човека от тоя форум, дето сън не ги лови да ги набодат, за други не се сещам.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Доказва се с тест. Май почна да вдяваш, макар и доста бавно. Ще узреш съвсем скоутре слушаш внимателно брифинга. Вече няколко пъти го казват раззлични специалисти. Просто не ми се хабят време и нерви да просвещавам тотално безпросветни индивиди фенове на еднокнижник. Капиш?
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!
Е то и при ваксината е така. В момента никой не гарантира нищо, всичко е пожелание. Кво правим всеки месец боц,боц. не е оферта. За странични дефекти даже не говорим. По последни данни масово алергични дават фира в УК.
ДругарЮ Методиевич, в тази ситуация един истински лидер (а не комунистическа храчка), би излязъл и пред всички пръв би се ваксинирал, за да даде пример, защото хората в България са прости и вярват в милиони глупости относно Ковид и относно ваксините, а вие какво направихте ?
Иначе, посмещището - прецедент каза, че нямало засега да се ваксинира, за да не изгуби кем-трейлс електората, все пак за него те са основа.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноКоето означава, че някой е излъгал, че е преболедувал и има антитела.
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!rumen_s
Рейтинг: 1729 НеутралноКогато и да ти дойде реда за бай Ставри, все ще е късно.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)Vlado Nikolov
Рейтинг: 3811 НеутралноПо ред, трябва да е първи! Да даде пример на народа! 😀
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Корки
Рейтинг: 3089 ВеселоНесправедливо са пропуснали футболистите. Процента на заразени сред тях е най-висок в сравнение с останалите професии.
Свободата е възможноста сам да си наложиш дисциплина, преди да са ти я наложили други.****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
kzj35678888
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#3] от "Vlado Nikolov":
Ами ще се ваксинира. Това го каза. Но първи ще са хората на първа линия, като докторите и мед. сестрите.
димитър димитров
Рейтинг: 207 ВеселоАз пък си мислех , че коронавируса ще се самоваксинира, като види Баце.
reply
Рейтинг: 685 НеутралноДАЙ ИНСТРУКЦИ НА РАДИ ПРЕДИ ТОВА С КАЙМЕТАТА КВО ДА ПРАВИ , А ДАНО ДА Е ДОШЪЛ И ТВОЯ РЕД
karabastun
Рейтинг: 3071 НеутралноАз няма да се ваксинирам.
[email protected]КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#6] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Провери какви са противопоказанията за ваксиниране преди да се изказваш неподготвен.
Не знам къде и как ви подбират без елементарни познания.
karabastun
Рейтинг: 3071 ЛюбопитноИ, между другото – кога успяха да отменят грипа? Срещу него има ваксини. Които се менят едва ли не всяка година. Мутация. Нормална мутация. А този ковид така ли застива? И кой ще гарантира, че днешната ваксина спира утрешния мутирал ковид?
[email protected]ButtHead
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#11] от "КМЕТ В СЯНКА":
Отрядник, за тази ваксина КОНКРЕТНО, ти какво знаеш, а? Я да видим, къде пише, че не може да се ваксинираш, ако вече си преболедувал.
karabastun
Рейтинг: 3071 ВеселоА в същото време в САЩ тримата бивши президенти – Буш, Обама, Клинтън – се ваксинират пред телевизионните камери. Вижте снимката – паната… Продуктово позициониране, скрита реклама или откровена?
[email protected]КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#13] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Чети.
ButtHead
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#15] от "КМЕТ В СЯНКА":
Дай де. Дай линк да чета. Хайде да те видим, колко струваш, дървен философ такъв.
Веселин Дечев
Рейтинг: 1387 ВеселоЦитат на деня: Щом ми дойде ред, ще се ваксинирам
В Русия съм! В Русия съм!...
АААА НЕ!
Ти си сред нак-най-важните ръководители в държВата, трябва първи!
debruckere
Рейтинг: 907 НеутралноМиличкият ББ!
Ще изчака на опашката всички пенсионери , хора в риск и тези от първа линия...
Ехоо! Нали беше болен уж. Би трябвало да имаш поне още 5-6 месеца антитела. какъв ти е проблемът да изчакаш, че го изтъкваш? :)
Веселин Дечев
Рейтинг: 1387 ВеселоДо коментар [#10] от "karabastun":
В Русия съм! В Русия съм!"Аз няма да се ваксинирам."
Що бе, било безопасно и даже полезно!
Не вярваш ли на честната дума на управащи и корпорации? Та те сън не спят, бе човеко, за да мислят за твоето добро! Шъ съ убидят, недей така!
робин от Крузо
Рейтинг: 388 ВеселоХммм... тук освен създателите на ваксината, ще е необходимо и специални технилогични разработки от специалисти за изработката на сплав за направата на иглата за спринцовката на ваксината. Според мен такъв доказано дебелокож човек, като Борисов, не може да бъде ваксиниран по стандартен начин с изработваните в момента игли и спринцовки.
Има хора, които пишат това което знаят, аз съм от другите, тези които знаят това което пишат.Поздрави от Isla Robinson Crusoe.
ivanpopov
Рейтинг: 994 НеутралноКато знам как носеше маска...
Веселин Дечев
Рейтинг: 1387 ЛюбопитноДо коментар [#14] от "karabastun":
В Русия съм! В Русия съм!" в същото време в САЩ тримата бивши президенти – Буш, Обама, Клинтън – се ваксинират пред телевизионните камери."
С физиологичен разтвор?
Dimiter Monev
Рейтинг: 16 НеутралноMTV
bulit
Рейтинг: 139 ЛюбопитноДо коментар [#13] от "ButtH
Така е.Както има ваксиниране всяка есен за грип,така и тази ваксина би трябвало да се поставя всяка година.Предварително се изяснява кои щамове грип ще има през дадена зима,и се решава кой тип ваксина да се слага на хората.Единствено не знаем дали ковида ще се появява периодично както всички останали грипни шамове.Според мен е логично,но може и да греша,да кажат умните глави.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
pet_fire
Рейтинг: 5624 Неутрално"Щом ми дойде ред, ще се ваксинирам"
Боко приоритетно чака ред за спални шкафчета
ButtHead
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#24] от "bulit":
Дори най-сериозните учени все още не са съвсем наясно по този въпрос. Антитела, Т-клетки, едното изчезвало с времето, другото оставало, ще има траен имунитет, няма да има траен имунитет, всеки ден различна информация. Само дървения философ знае, да се чуди човек, откъде знае, след като денонощно виси в този форум.
chichka
Рейтинг: 2713 ВеселоВаксината е лоша, умира се, забременява се.... пък и няма да има за всички! Затова не се ваксинирайте, изчакайте..... ние балъците първи ще се ваксинираме!
Русия- проказата на планетата Земя. Гребете роби, фараона ще кара водни ски!Petleshev
Рейтинг: 2505 НеутралноАбе... тя и Цвета от Кърджали, когато катастрофира с Мерцедеса на НСО, първоначално мислела да отиде в Бърза помощ в Шумен. Ама взела, че размислила и отлетяла с хеликоптер за Правителствена болница...!
Бивш tww09306483.Не знам някой дали се съмнява в това, какво ще направи нарцистична натура, като Борисов.
Vøxy
Рейтинг: 488 НеутралноАртистите пък каква първа линия са :)) по-скоро касиерите и продавачите в магазините са първа линия и трябва да са сред първите ваксинирани
ski39696013
Рейтинг: 8 НеутралноАко имаш антитела и се вакинираш си глупак, който предизвиква съдбата.
Корки
Рейтинг: 3089 НеутралноСтрахотен вой че Бойко ще спази реда. Комунягите са свикнали да са с привилегии. При демокрацията реда и законноста са задължителни за всички!
Свободата е възможноста сам да си наложиш дисциплина, преди да са ти я наложили други.gogo4343
Рейтинг: 8 НеутралноВаксина за простотия все още не са открили,не знам Тикво за какво ще се ваксинирани.
Роси
Рейтинг: 7281 НеутралноКакво ни интересува дали и кога ще се ваксинира?
ski39696013
Рейтинг: 8 НеутралноПросот не му стиска. Срахуват го иглите. Бойко е шубе.
Не иска да е сред първите опитни зайчета.
Мария Янкова
Рейтинг: 1565 НеутралноБойчо, задръж още малко, нали имаме фризер.
Виж какви парички се въртят благодарение на Ковѝда. Спокойно си преразпределяте и милиардите за обществени поръчки.
Голям късмет извади с тази Ковид истерия.
Слава на другарите, които контролират медиите и въртят едни болници.
Vlado Nikolov
Рейтинг: 3811 НеутралноДо коментар [#20] от "робин от Крузо":
Има спринцовки и игли за едрите животни в зоопарка. Ще свършат работа.
doctor.no
Рейтинг: 2966 НеутралноПрезидентът пак го закопа тоя. Ама не е лесно да си тъп!
Alexander97
Рейтинг: 2908 НеутралноБоко също е зелен чорап!
Ipolit
Рейтинг: 31 НеутралноМного ми е интересно от къде ще намерят 60 000 желаещи изобщо да се ваксинират. Като махнем 10 човека от тоя форум, дето сън не ги лови да ги набодат, за други не се сещам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Николай Бучков
Рейтинг: 984 ВеселоСъвестта го изисква и защото не е на първа линия в борбЪта.....( Така прави капитанът на потъващ кораб.....последен е !).
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#41] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Доказва се с тест. Май почна да вдяваш, макар и доста бавно.
Ще узреш съвсем скоутре слушаш внимателно брифинга. Вече няколко пъти го казват раззлични специалисти. Просто не ми се хабят време и нерви да просвещавам тотално безпросветни индивиди фенове на еднокнижник.
Капиш?
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#41] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Научи ли за ваксината и алкохола как си взаимодействат?
Локомотив
Рейтинг: 378 НеутралноКакъв ред спазиха, та за ПКП се намери медицински хеликоптер?
ButtHead
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#44] от "КМЕТ В СЯНКА":
Руски ваксини не ме интересуват. Тях си ги гледай сам. А може и да се ваксинираш, там на място. И да не се връщаш.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#45] от "Локомотив":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Реда на истинските комунисти.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#46] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Не е руската другарю гербер. Ограмоти се поне малко. Скоро и тук ще го прочетеш.
ski39696013
Рейтинг: 8 НеутралноЕ то и при ваксината е така. В момента никой не гарантира нищо, всичко е пожелание. Кво правим всеки месец боц,боц. не е оферта. За странични дефекти даже не говорим. По последни данни масово алергични дават фира в УК.
Смятай колко са били сериозни изпитанията.
ButtHead
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#48] от "КМЕТ В СЯНКА":
Другари ще наричаш другите отрядници в пенсионерския клуб, ясно ли ти е комуне изкуфяло? А точно ти не можеш да научиш никого на нищо.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#50] от "ButtHead":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Тогава защо все мен ме питате другарю?
Лопе де Вега
Рейтинг: 8 НеутралноАко не се ваксинира публично и да е ясно с какво точно, значи лъже, че е ваксиниран.
без подпис!КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 3996 НеутралноДо коментар [#52] от "Лопе де Вега":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Ще го боцнат за парлама. Не е много сложно.
LudLustrator
Рейтинг: 534 НеутралноБаце, Баце....какъв ред бе, що мераклии има да те ваксинират с 200 в дупарата!!!
bokster
Рейтинг: 480 НеутралноДругарЮ Методиевич, в тази ситуация един истински лидер (а не комунистическа храчка), би излязъл и пред всички пръв би се ваксинирал, за да даде пример, защото хората в България са прости и вярват в милиони глупости относно Ковид и относно ваксините, а вие какво направихте ?
Иначе, посмещището - прецедент каза, че нямало засега да се ваксинира, за да не изгуби кем-трейлс електората, все пак за него те са основа.
Plamen Shopov
Рейтинг: 592 НеутралноДо коментар [#17] от "Веселин Дечев":
Ще му дам мойта!Да не се притеснява!
Plamen Shopov
Рейтинг: 592 НеутралноДо коментар [#17] от "Веселин Дечев":
Ще му дам мойта!Да не се притеснява!
ь
Рейтинг: 1161 ВеселоСеляк, теляк ... или и двете? :)
простотията ходи по хората, затова обичам животните ...Цъкам само "+" ... но не на всеки!