Тия предишните как прецакаха изборите- внедриха бременни и слаботелесни в комисиите, а моите Мозъци...

Статистика

  1. 306272 Комикса общо
    /
    0 Комикса за деня

Коментари на часа

Мъж стреля в университеска болница в Ротердам, има убити

/ Свят 43
zakkwylde zakkwylde / Неутрално
Недирландскъта полиция е арестувала стрелеца - 32-годишен "студент"!?, който бил познат на властите като насилник на животни. Но още ги е срам да му кажат името. Извод: службите у нас да проверят дали сорбоната зарков не държи пистолет под възглавницата.
(Виж повече >)

Снимка на деня: Дървото на Робин Худ беше отсечено

/ Галерии 12
Mushichka Mushichka / Неутрално
вГъзрожденец трябва да е. В ЮК е пълно с такива помияри, пък се видя каква страхлива измет са още на простеста с 200 човека. Такива могат само на жени и природа да отмъщават за малките си пишки.

Мъж стреля в университеска болница в Ротердам, има убити

/ Свят 43
МОЙШЕ  ТОЛКОЗ МОЙШЕ ТОЛКОЗ / Неутрално
[quote#35:"Един вампир броди из Европа"]Заподозреният се казва Фуад Л. Кметът на Ротердам се казва Ахмед Абуталеб[/quote] Което ми напомня стар виц: Двама катаджии в немачко спират нарушител ей тамо в 2030-40-50. И Ахмед'катаджията казва на колегата си, Моханед'катаджията: Глей' ко странно име има този-ХАНС! До коментар [#35] от "Един вампир броди из Европа":
(Виж повече >)