"В ситуацията на криза младежите предпочитат да търсят мнението на родителите си и на експерти и изрично посочват, че не се доверяват на инфлуенсъри, хора и групи, които следват в социалните мрежи"!?
Ей това как го разбрахте - за родителите и инфлуенсърите?!
USD (долар)
Назва підприємства / company Name: ФОНД ЗНБ БО
IBAN Code: UA913052990000026006046807167
Назва банку/Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT code банку/Bank SWIFT Code: PBANUA2X
Банк-кореспондент/Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York, USA
https://butusov.com.ua/?fbclid=IwAR3IJ9aAX_ginaCZM5xD_eAbV91b463hICBn4Kddul1LaZRZFRoLydB845s
Войната не е свършила, едно дарение не стига!
Не е важно да се даряват хиляди, важното е ние да сме хиляди!
* * * Стоя на автобусната спирка, всичко наоколо е коли. Времето само се чувства топло-студено-вали. Хората...тези грозни, космати хора добре че са натикани в колите си. Изключение прави само младежта като възторг на радостта.
властта ражда паразити!
в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюцинират
" Общата изразена позиция е за преекспониране и изкуствено създаване на паника от медиите" Ами така е и в комбинация с глупотевините в т.н. социални мрежи, няма как да не се създават депресивни настроения. Но и самата анкета и въобще след цялата шумотевица, дори да попитат някоя баба на село, дали и как и се е отразила ограничителната обстановка и тя ще изреве, макар че точно нейния живот не се е променил и на милимунда. А всеки който има или е имал деца, знае прекрасно, че техните реакции на всичко са по-остри, лесно се разсърдват, радват се шумно - с една дума млади хора. А болшинството, които не си падат много по ученето и училището, мисля че не страдаха чак толкова силно.
Така е. Целта на стоенето вкъщи все повече се затвърждава не като здравна мярка, а като психичеса промяна. Който умрял - Бог да го прости, но много от живите ще страдат дълго време.
Едва ли е изненада за някого. Тези извънредни положение са изключително вредни за психическото, емоционалното и физическо здраве не само на тийнейджърите ами за всеки човек. Мерките и наплашването убиват хората, това става все по ясно.
Не тинейджърите, всички ги изпитваме, просто по-възрастните сме свикнали по-добре да ги владеем а и да ги прикриваме. Само малките деца, които не осъзнават преходността на живота и са по дефиниция напълно свободни не ги изпитват.
а бг младежите как ги барат "тИнейджърити" или "тиЙнеджърити" (бългрино ????);ех тиъ Ботьов и Лъвси и Вазов:език омайно на мамъ и тате:нъ сееленете шизофриниътъ:што ни ви го тъковъм бългЪроубийци
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Bornagain
Рейтинг: 8 НеутралноМързелът и той ли е негативна емоция?
Свободата, Санчо...****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
hamiltonf
Рейтинг: 4644 Весело"В ситуацията на криза младежите предпочитат да търсят мнението на родителите си и на експерти и изрично посочват, че не се доверяват на инфлуенсъри, хора и групи, които следват в социалните мрежи"!?
USD (долар) Назва підприємства / company Name: ФОНД ЗНБ БО IBAN Code: UA913052990000026006046807167 Назва банку/Name of the bank: JSC CB "PRIVATBANK", 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE SWIFT code банку/Bank SWIFT Code: PBANUA2X Банк-кореспондент/Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York, USA https://butusov.com.ua/?fbclid=IwAR3IJ9aAX_ginaCZM5xD_eAbV91b463hICBn4Kddul1LaZRZFRoLydB845s Войната не е свършила, едно дарение не стига! Не е важно да се даряват хиляди, важното е ние да сме хиляди!Ей това как го разбрахте - за родителите и инфлуенсърите?!
anonimnii
Рейтинг: 352 НеутралноЖивотът в бедна, непроменена България, с комунистическо възнаграждение на труда, по принцип си е пълен с негативни емоции.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
дерибеев
Рейтинг: 3021 НеутралноСнимката показва какво са натрупали и липса на какво са изпитвали в извънредно положение
всеки коментар може и ще бъде използван срещу васНезнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5602 НеутралноДо коментар [#4] от "hamiltonf":
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевПитали са децата и те така са отговорили.
Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5602 ВеселоСнимката показва добре изградени антитела... "Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. Ботев
selqnin
Рейтинг: 2864 НеутралноАко УНИЦЕФ прави подобни "фундаментални изследвания" така наречената му "ефективност е като на оон и сзо- в ляво от нулата!
bludniq_sin
Рейтинг: 1112 НеутралноДо коментар [#10] от "Незнайко в Слънчевия град":
Лесно е - http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.htmlвъобще не съм убеден, че тая снимка е на българи като ги гледам ..
Padrino
Рейтинг: 596 НеутралноТипични Британски тийнейджъри. 100%
Padrino
Рейтинг: 596 НеутралноСнимката е от миналото лято:
https://uk.finance.yahoo.com/news/beaches-barcelona-coronavirus-lockdown-100736910.html
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Бланш
Рейтинг: 65 Неутрално* * *
Стоя на автобусната спирка,
всичко наоколо е коли.
Времето само се чувства
топло-студено-вали.
Хората...тези грозни, космати хора
добре че са натикани в колите си.
Изключение прави само младежта
като възторг на радостта.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Avalon Blackmore
Рейтинг: 8 Неутралносветът е за дама
олекна ми на душата, возвисих ся!****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Николай Теллалов
Рейтинг: 466 Неутралновсички сме така, не само пуберите
властта ражда паразити! в това съобщение се съдържат всички нарушения на правилата за писане на коментари, каквито модераторите могат да си изхалюциниратtsvetko_51
Рейтинг: 1701 Неутрално" Общата изразена позиция е за преекспониране и изкуствено създаване на паника от медиите"
Ами така е и в комбинация с глупотевините в т.н. социални мрежи, няма как да не се създават депресивни настроения.
Но и самата анкета и въобще след цялата шумотевица, дори да попитат някоя баба на село, дали и как и се е отразила ограничителната обстановка и тя ще изреве, макар че точно нейния живот не се е променил и на милимунда.
А всеки който има или е имал деца, знае прекрасно, че техните реакции на всичко са по-остри, лесно се разсърдват, радват се шумно - с една дума млади хора. А болшинството, които не си падат много по ученето и училището, мисля че не страдаха чак толкова силно.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Лео
Рейтинг: 1052 НеутралноТака е. Целта на стоенето вкъщи все повече се затвърждава не като здравна мярка, а като психичеса промяна. Който умрял - Бог да го прости, но много от живите ще страдат дълго време.
fpyyh
Рейтинг: 505 ЛюбопитноКак не са ги питали най-важното - колко ви липсваха терените, на които да се забавляват без надзор от родители?
за да разберете всичко за белодробния рак, продължавайте да пушитеBilly Pilgrim
Рейтинг: 416 НеутралноЕдва ли е изненада за някого. Тези извънредни положение са изключително вредни за психическото, емоционалното и физическо здраве не само на тийнейджърите ами за всеки човек. Мерките и наплашването убиват хората, това става все по ясно.
velvoofell
Рейтинг: 330 Неутрално"леко дебалансирана по пол с превес на момичетата спрямо момчетата. 22% от участвалите тийнейджъри са момчета, 78% са момичета"
Лекичко дебалансирана.
uq
Рейтинг: 1988 НеутралноНе тинейджърите, всички ги изпитваме, просто по-възрастните сме свикнали по-добре да ги владеем а и да ги прикриваме. Само малките деца, които не осъзнават преходността на живота и са по дефиниция напълно свободни не ги изпитват.
ggot
Рейтинг: 287 Неутрално"Изследването е проведено с анонимна онлайн анкета, достигнала 4446 потребителя, от които са получени 810 изцяло попълнени анкети"
Какви заключения да очакваме от изплашени изследователи
Роси
Рейтинг: 8205 НеутралноТе и преди пандемията изпитваха негативни емоции.
bludniq_sin
Рейтинг: 1112 НеутралноДо коментар [#14] от "padrino":
Лесно е - http://gramatika-bg.com/pravopis/koga-pishem-pi6em-i-i-koga-j.htmlнаще като ползват чужди снимки да вземат да уточняват тия ра'оти
bsa22555059
Рейтинг: 15 Неутралноа бг младежите как ги барат "тИнейджърити" или "тиЙнеджърити" (бългрино ????);ех тиъ Ботьов и Лъвси и Вазов:език омайно на мамъ и тате:нъ сееленете шизофриниътъ:што ни ви го тъковъм бългЪроубийци