А отвъд локвата само се хилят в шепи и гледат сеир, как Стара Европа е като лека жена, вайкаща се на улицата. Кой не разбра, че целта на щатите бе да се отслаби конкурента Европа и да се осигури пазар за американските енергоносители тук.
А отвъд локвата само се хилят в шепи и гледат сеир, как Стара Европа е като лека жена, вайкаща се на улицата.Кой не разбра, че целта на щатите бе да се отслаби конкурента Европа и да се осигури пазар за американските енергоносители тук.
Европа конкурент? Колониална администрация в Брюксел, все повече държавни лидери под американско глобалистко влияние. Европа в момента реално е послушен сателит.
Сега мирният вот не мина, но зимата като задуха студът правителството ще го атакуват с камъне и дърве! Не може постоянно да се раздават на калпак помощи, а нормални търговски отношения са нужни, които да осигурят нормални цени на енергията. Същото се отнася и за РБ, за целия ЕС!
Freedom's just another word for nothin' left to lose
Чехия предлага комунизъм :)) Кой ще поеме разликата ?? Нали РЕГЛАМЕНТ направиха за да създадат "енергиен пазар" . Псуваха Русия за дългосрочните договори ...и тн ?? Казваха на Русия колко не ги разбира нещата, колко е не пазарна...
Колоездач, този, който рита кошера, а после се хили, че пчелите жилят съседите, той не е нападател, нали ? А какъв е по твоята евро-атлантическа логика ? За похвала или за порицание.
Позволявам си да препостна нещо тук, тъй като редакцията спазва принципа на правата партийна линия и не отразява всички гледни точки: - ""Цивилизованият" свят не може да свикне, че с нас може да говори само като с равни. Да, това захласване по чара на "свободния свят" е все още живо - дънки-дъвки-рокендрол. Но този свят, който беше толкова желан и очарователен за нас, изчезна. Представяте ли си какво е, когато очарованието на цял континент изчезне? Това е чарът. Вече няма и няма да я има онази Великобритания с "Бийтълс", с Шекспировия театър или гения на Дикенс, който между другото преди близо 200 години написа „Мисията на Америка е да опошли Вселената“."
Позволявам си да препостна нещо тук, тъй като редакцията спазва принципа на правата партийна линия и не отразява всички гледни точки:-""Цивилизованият" свят не може да свикне, че с нас може да говори само като с равни. Да, това захласване по чара на "свободния свят" е все още живо - дънки-дъвки-рокендрол. Но този свят, който беше толкова желан и очарователен за нас, изчезна. Представяте ли си какво е, когато очарованието на цял континент изчезне? Това е чарът. Вече няма и няма да я има онази Великобритания с "Бийтълс", с Шекспировия театър или гения на Дикенс, който между другото преди близо 200 години написа „Мисията на Америка е да опошли Вселената“."
Той путлер затуй ли ходи на 20см. токчета? Да го приемат за равен? Няма как да стане, лилипут си беше, лилипут си и остана. Лилипутското му отношение към починалия Горбачов за пореден път го доказа.
Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Паник-планът на путкин да сваля правителства, избрани от европейските народи и да инсталира такива, които ще му облекчат санкциите, се проваля и пак се проваля. Кагебистка, днес напълно фашистка шайка, дошла и държаща се на власт с терор, насилие и измама - желае да задава дневния ред на Европа. Некадърна във всичко, няма и да успее в гадните си начинания, но ще прави гадно на хората. Много мина, малко им остана. Шибани кремълски фашаги.
Като българин съм горд, че думата "неудачник" е незаменяема чуждица в българския език, заемка от руския език.
А отвъд локвата само се хилят в шепи и гледат сеир, как Стара Европа е като лека жена, вайкаща се на улицата.Кой не разбра, че целта на щатите бе да се отслаби конкурента Европа и да се осигури пазар за американските енергоносители тук.
Чехия предлага комунизъм :)) Кой ще поеме разликата ?? Нали РЕГЛАМЕНТ направиха за да създадат "енергиен пазар" . Псуваха Русия за дългосрочните договори ...и тн ?? Казваха на Русия колко не ги разбира нещата, колко е не пазарна...
ние като имаме договор с Русия/Газпром, да не би да го изпълняват те. Дългосрочен, краткосрочен. Интересен факт е, че СССР десетки години изнася газ за западна Европа, въпреки студената война и не е прекъсвала доставки, не е шантажирала.
не цените, а мафията ГЕРБ-ДПС-Копейкин-ИТН, всички с връзки с Москва. От там наредиха, Бойко и компания изпълниха. Сега може Борисов да получи едно куче подарък от Путин.
Ами естевствено, чехите имат акъл. В такива кризи не се сменя правителство. Това само на руските подлоги им идва на ума, щото не им пука за България. Важно е, на Русия да се харесат.
Като по учебник: Бабиш корумпето и патреотите им плюс раздухан скандал= активно мероприятие на раша. Много сериозно трябва да се отнесем към тези избори!
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
drtruth
Рейтинг: 669 НеутралноСофия не е Прага!
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 1803 НеутралноА отвъд локвата само се хилят в шепи и гледат сеир, как Стара Европа е като лека жена, вайкаща се на улицата.
Истината рано или късно излиза наяве.Кой не разбра, че целта на щатите бе да се отслаби конкурента Европа и да се осигури пазар за американските енергоносители тук.
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 4647 НеутралноНедоволството скоро ще ескалира.
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!brazza
Рейтинг: 596 НеутралноЕвропа конкурент?
Колониална администрация в Брюксел, все повече държавни лидери под американско глобалистко влияние.
Европа в момента реално е послушен сателит.
Вашият профил
Рейтинг: 2933 ВеселоДо коментар [#2] от "Мариана Кълвачева":
☠ ☠ ☠ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that. ☠ ☠ ☠за това нападнаха Русия :)
amerikanbastard
Рейтинг: 1010 НеутралноСега мирният вот не мина, но зимата като задуха студът правителството ще го атакуват с камъне и дърве!
Freedom's just another word for nothin' left to loseНе може постоянно да се раздават на калпак помощи, а нормални търговски отношения са нужни, които да осигурят нормални цени на енергията.
Същото се отнася и за РБ, за целия ЕС!
dejmos
Рейтинг: 2356 ВеселоЧехия предлага комунизъм :)) Кой ще поеме разликата ?? Нали РЕГЛАМЕНТ направиха за да създадат "енергиен пазар" . Псуваха Русия за дългосрочните договори ...и тн ?? Казваха на Русия колко не ги разбира нещата, колко е не пазарна...
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 1803 НеутралноДо коментар [#5] от "( ͡⊙ ͜ʖ ͡⊙)":
Истината рано или късно излиза наяве.Колоездач, този, който рита кошера, а после се хили, че пчелите жилят съседите, той не е нападател, нали ?
А какъв е по твоята евро-атлантическа логика ?
За похвала или за порицание.
Мариана Кълвачева
Рейтинг: 1803 НеутралноПозволявам си да препостна нещо тук, тъй като редакцията спазва принципа на правата партийна линия и не отразява всички гледни точки:
Истината рано или късно излиза наяве.-
""Цивилизованият" свят не може да свикне, че с нас може да говори само като с равни. Да, това захласване по чара на "свободния свят" е все още живо - дънки-дъвки-рокендрол. Но този свят, който беше толкова желан и очарователен за нас, изчезна. Представяте ли си какво е, когато очарованието на цял континент изчезне? Това е чарът. Вече няма и няма да я има онази Великобритания с "Бийтълс", с Шекспировия театър или гения на Дикенс, който между другото преди близо 200 години написа „Мисията на Америка е да опошли Вселената“."
1001
Рейтинг: 2668 Неутралноа какви са цените да не се окаже че са по ниски от тези у нас
vassilun
Рейтинг: 5266 ВеселоУбеден съм, че "Кирчо и Кокорчо" са виновни за високите цени на енергоносителите в Чехия! А и не само там! :-)
pet_fire
Рейтинг: 4420 НеутралноОще доста тревоги ги чака правителството на Чехия, дано успеят
шарлатани
Рейтинг: 819 Неутрално[quote#11:"vassilun"][/quote]
Гузен, негонен бяга....:)
rumen_s
Рейтинг: 1893 НеутралноТой путлер затуй ли ходи на 20см. токчета? Да го приемат за равен? Няма как да стане, лилипут си беше, лилипут си и остана. Лилипутското му отношение към починалия Горбачов за пореден път го доказа. Браво Дневниче за цензурата. Мода си знае какъв е, ПКП :)
Тейлър Ле Жуен
Рейтинг: 440 РазстроеноЗа съжаление тея цени свалиха Киро от Цанада.😢🤡😢
Много съм простТорбеш
Рейтинг: 1726 НеутралноПаник-планът на путкин да сваля правителства, избрани от европейските народи и да инсталира такива, които ще му облекчат санкциите, се проваля и пак се проваля.
Като българин съм горд, че думата "неудачник" е незаменяема чуждица в българския език, заемка от руския език.Кагебистка, днес напълно фашистка шайка, дошла и държаща се на власт с терор, насилие и измама - желае да задава дневния ред на Европа.
Некадърна във всичко, няма и да успее в гадните си начинания, но ще прави гадно на хората. Много мина, малко им остана.
Шибани кремълски фашаги.
SS
Рейтинг: 2837 ВеселоСега не !
Обаче Швейк накрая ще му намери цаката ...на правителството !!!
Wordie Wordie
Рейтинг: 49 Неутралнозаври си конспиративните теории в засъхналата ....
lcj441103717
Рейтинг: 471 Неутралноние като имаме договор с Русия/Газпром, да не би да го изпълняват те. Дългосрочен, краткосрочен. Интересен факт е, че СССР десетки години изнася газ за западна Европа, въпреки студената война и не е прекъсвала доставки, не е шантажирала.
lcj441103717
Рейтинг: 471 Неутралноне цените, а мафията ГЕРБ-ДПС-Копейкин-ИТН, всички с връзки с Москва. От там наредиха, Бойко и компания изпълниха. Сега може Борисов да получи едно куче подарък от Путин.
Роси
Рейтинг: 7937 НеутралноАми естевствено, чехите имат акъл. В такива кризи не се сменя правителство. Това само на руските подлоги им идва на ума, щото не им пука за България. Важно е, на Русия да се харесат.
Judjuk
Рейтинг: 2755 НеутралноОцеля засега.
JudjukBoris Todorov
Рейтинг: 289 НеутралноДо коментар [#2] от "Мариана Кълвачева":
Дааа и затова накараха Путин да нападне Украйна.... явно искате да затвърдите усещането ми , че русофилския мозък е болен
linard
Рейтинг: 1346 НеутралноКато по учебник: Бабиш корумпето и патреотите им плюс раздухан скандал= активно мероприятие на раша.
Много сериозно трябва да се отнесем към тези избори!