Гадното на всички като Тях е че не искат да променят Своят живот и Държава. А искат да променят Моят живот и Държава.
"Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис III
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Костадин Иванов
Рейтинг: 4481 ГневноПоследователно героизиране на всякакви навлеци.
ЕретикEbeneezer Goode
Рейтинг: 1160 НеутралноОбратно на руля и откъдето са дошли.
Schrödinger's cat walks into a bar. And doesn'tevelina_hristowa
Рейтинг: 340 НеутралноТези наистина са страхотни откачалки!
https://niskotarifni.wordpress.com/Роси
Рейтинг: 7970 НеутралноМалоумници. Те не мислят за живота си, ние все напираме да ги спасяваме.
dedoliben
Рейтинг: 2511 НеутралноГадното на всички като Тях е че не искат да променят Своят живот и Държава.
А искат да променят Моят живот и Държава. "Моите министри са англофили, моите генерали са германофили, моят народ е русофилски, само аз останах българофил". Цар Борис III
krasenoFski
Рейтинг: 281 Неутрално[quote#5:"dedoliben"][/quote]
++
pontius_glarus
Рейтинг: 3558 НеутралноБългарите да не са по-различни? Емигрират на запад, и гласуват за проруски партии. Емигрират във Виена, и гледат руска ТВ, познавам такива.
drz551142445
Рейтинг: 284 НеутралноПомислете малко: колко трябва да си закъсал, за да направиш такова нещо...
Александър Стефанов
Рейтинг: 509 ВеселоПостоянно (се опитват да влизат) нелегално, пък после реват, че били дискриминирани. Тез по-тарикати от пернишки шофьор.
Аполитичен тъпак... (っ╥╯﹏╰╥c)selqnin
Рейтинг: 2843 ВеселоКойто пипне авторските права за тази история ще направи тираж и пари...
chedeuvre
Рейтинг: 527 НеутралноДо коментар [#2] от "Ebeneezer Goode":
А от БГ това кога ще стане за наглите емигранти...а..?
Веселин Дечев
Рейтинг: 3460 Весело[quote#7:"pontius_glarus"][/quote]
В Русия съм! В Русия съм!"Българите да не са по-различни? Емигрират на запад, и гласуват за проруски партии. Емигрират във Виена, и гледат руска ТВ, познавам такива."
Аз даже ходя по Естония и пускам "Я РУСКИЙ"!