Европейската фондация за подобряване на условията на живот и труд търси асистент

© Георги Кожухаров

Европейската фондация за подобряване на условията на живот и труд (Eurofound) със седалище в Дъблин, Ирландия, търси да назначи асистент към бюрото за помощ по въпроси на информационните и комуникационни технологии (ИКТ). Избраният кандидат ще бъде назначен като срочно нает служител (AST 1) с първоначален срочен трудов договор за пет години.

Асистентът ще има следните задължения:

- Управление на исканията към бюрото за помощ по въпроси на ИКТ с оказване на помощ на първо равнище и определяне на въпросите за помощ на второ равнище.

- Администриране на телефонната система (отговорник за обажданията) и гласовата поща (звено).

- Администриране на мрежовите принтери.

- Управление и поддръжка за мобилни устройства (като Blackberry, iPhone, iPad, смартфони и пр.).

- Подпомагане при управлението на финансови процеси и процедурите по възлагане на обществени поръчки, свързани с ИКТ, и други.

Изисквания

До процедурата за подбор се допускат кандидати, които:

- са граждани на Европейския съюз и имат най-малко завършена степен на средно образование, удостоверена с диплома, даваща право на следване в университет,

- имат три години стаж по специалността,

- имат познания по най-малко два работни езика на ЕС, включително високо ниво на английски език,

- имат много голям опит с ИКТ системи, по-специално с приложенията на Microsoft Office,

- имат доказано високи технически умения в областта на ИКТ (хардуер, софтуер, мрежи),

- имат опит с обслужване на клиенти.

Кандидатстване

Всички заявления трябва да бъдат подадени чрез официалния формуляр за кандидатстване, който може да бъде изтеглен от уебсайта на Eurofound.

Краен срок: 11 октомври 2013 г.

Допълнителна информация

Пълна информация за длъжността, както и относно процедурите на кандидатстване и подбор може да бъде намерена на страницата за свободни работни места на уебсайта на Eurofound.

Коментари (0)

За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK