По съвсем друг повод, чута реплика по радио "Христо Ботев" (чий ли е той сега, след многото спорове?) - т.н. "чиния" не е ли време да се организира по съответния начин - за разлика от мавзолея (като малък му гледах строенето през 1949 г.) и не като творбите на маса скулптори, художници и архитекти?
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Cara Mia
Рейтинг: 352 НеутралноЗаинтригуваме Владислав Тодоров и с интервюто,което тече в момента в студиото на България он Еър с Георги Лозанов.
labdev
Рейтинг: 8 НеутралноПо съвсем друг повод, чута реплика по радио "Христо Ботев" (чий ли е той сега, след многото спорове?) - т.н. "чиния" не е ли време да се организира по съответния начин - за разлика от мавзолея (като малък му гледах строенето през 1949 г.) и не като творбите на маса скулптори, художници и архитекти?