Интересно ми е къде щяхте да поберете всичко онова, което руските гадове и неграмотници ограбиха и изнесоха веднага след Руско-турската война (според български и чуждестранни очевидци 121 огромни коли теглени от волове) и целия архив след окупацията на страната на 9-ти септември 1944 година???
Архивът на българската книжнина се поддържа след 1878 г. и никога не е бил обект на каквито и да е посегателства освен невъзможността да се опази днес поради лошите условия, при които се съхранява
Загубата на архивите би било загуба на идентичност на българския народ. От загубата на идентичност най-добре би се възползвала Русия, която и без това предявява нагли претенции към произхода на много голяма част от българската религия, култура и най-вече писмеността. Претенциите на РСМ са следствие на лъжите и заблудите разпространявани още от времето на СССР. Реалните документи са най-доброто доказателство срещу каквито и да е претенции...
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
idianata
Рейтинг: 818 НеутралноФорум - мечта! :)
gpj101139736
Рейтинг: 1552 НеутралноИнтересно ми е къде щяхте да поберете всичко онова, което руските гадове и неграмотници ограбиха и изнесоха веднага след Руско-турската война (според български и чуждестранни очевидци 121 огромни коли теглени от волове) и целия архив след окупацията на страната на 9-ти септември 1944 година???
Армеец
Рейтинг: 489 НеутралноДигитализация...
Сашка Николаева
Рейтинг: 8 ГневноДо коментар [#2] от "gpj101139736":
Архивът на българската книжнина се поддържа след 1878 г. и никога не е бил обект на каквито и да е посегателства освен невъзможността да се опази днес поради лошите условия, при които се съхранява
jwq000
Рейтинг: 2649 НеутралноЗагубата на архивите би било загуба на идентичност на българския народ.
От загубата на идентичност най-добре би се възползвала Русия, която и без това предявява нагли претенции към произхода на много голяма част от българската религия, култура и най-вече писмеността.
Претенциите на РСМ са следствие на лъжите и заблудите разпространявани още от времето на СССР.
Реалните документи са най-доброто доказателство срещу каквито и да е претенции...
nabliudatelnica
Рейтинг: 1509 НеутралноДано това нескопосано заглавие да е дело на мисирката, а не на доцентката, че майко мила роден език!