Подкастът е да чуем умеещи да говорят водещи и събеседници, а не четящи от пластмасови папки и запъващи се с лоша дикция, позабравен български и ненаучен чужд език с български акцент. Видеата са да показват на цял екран това, за което се говори, а мъгляви образи на изгубен между хилядата боклука в студиото телевизор. Намерете си професионален екип, студио за запис и няколко урока на водещата как да говори пред камера, намерете грамотен редактор. Иначе, модата е супер тема!
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате.
Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
mkebg
Рейтинг: 951 НеутралноЗащо има проблеми с червения пипер?
Защото няма кай да копае зеления.
osando
Рейтинг: 2725 Неутралноклоунадата наречена "мода"................ ъ-ъ
Подпис: (не се чете)canuck99
Рейтинг: 764 НеутралноЯсно е че мода не се прави в България но какъв се пада този Живомир на Киро Домусчиев?
Ralchev
Рейтинг: 248 НеутралноДо коментар [#3] от "canuck99":
девер
Ralchev
Рейтинг: 248 НеутралноДо коментар [#3] от "canuck99":
или за по прости:Брат на съпруга по отношение на съпругата.
Един вампир броди из Европа
Рейтинг: 3030 НеутралноЗа Живомир не знам, но Домусчиев значи Свинаров.
Демокрацията е най-големият враг на планетата (https://foreignpolicy.com/2019/07/20/democracy-is-the-planets-biggest-enemy-climate-change/)tims
Рейтинг: 424 НеутралноПодкастът е да чуем умеещи да говорят водещи и събеседници, а не четящи от пластмасови папки и запъващи се с лоша дикция, позабравен български и ненаучен чужд език с български акцент. Видеата са да показват на цял екран това, за което се говори, а мъгляви образи на изгубен между хилядата боклука в студиото телевизор. Намерете си професионален екип, студио за запис и няколко урока на водещата как да говори пред камера, намерете грамотен редактор. Иначе, модата е супер тема!
Lee Gier
Рейтинг: 1961 НеутралноС тази фамиля, пич, си обречен в булгаристан. Пробвай се в странство, ще ти е по-лесно.
Нямам време за подлости - с много други неща съм зает.potrebitelll
Рейтинг: 1142 НеутралноМа калекшъна ...
не мога да коментирам, без да обиждамZyklonA
Рейтинг: 231 НеутралноМидираст
rpi05621103
Рейтинг: 437 НеутралноОт десетилетия от всеки ъгъл някой се опитва да "провокира емоция".
психодесенНякаква цивилизация патологични истерици станахме.
Джонджо
Рейтинг: 556 НеутралноА с неграмотния ,,ти” изказ какво искаш да провокираш?
Maria Simova
Рейтинг: 118 ВеселоАйде деверо, у левооо...
Дивият Запад
Рейтинг: 238 НеутралноТози да се научи първо да говори на български, после всичко останало.
"Дрехите МИ"?!?
Или "дрехите СИ"...
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.