слаб 2 с 2 милиярда миносове надигнати на квадрат и омножени по 100 на сачинителката на горната статиика., за нея и целосно делу. румана както и останалото сачинителство на вапросния сачинител е на ръба на чалгата. оважаеми днесник, дали не би било некак си сякаш и може би дженталменско да ричете едно исвинявайте и благударя на нас, оважаемите сафорумци, дето изпървом ви правиме садържанието, качесвеното, на газетата, и то бесплатно, и извторо, ви опраяме исгъсиците?? щото нали не е необходимо да сте от хравард за да се осетите че струвате колкото струват кументарите у орума, в което нема нищо срамну, щото у него списуват бая ора секи от които струва поече от целата бг медиа?!! оспехи занапреде!
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
operationsusie
Рейтинг: 9 НеутралноА защо не е написано кой е преводачът на тази чудесна книга? Или той не заслужава да бъде споменат?
Шшшт
Рейтинг: 727 НеутралноИли Иля пише на български, или Артакция и Дневник са използвали нечий труд без нужната отговорност и уважание.
enter_k
Рейтинг: 240 НеутралноДо коментар [#1] от "operationsusie":
Пржчетох, че е Мария Енчева, после ли са го добавили?
operationsusie
Рейтинг: 9 НеутралноДо коментар [#3] от "enter_k"
Да. Явно са си взели бележка. :)
betona
Рейтинг: 1391 Неутралнослаб 2 с 2 милиярда миносове надигнати на квадрат и омножени по 100 на сачинителката на горната статиика., за нея и целосно делу.
румана както и останалото сачинителство на вапросния сачинител е на ръба на чалгата.
оважаеми днесник, дали не би било некак си сякаш и може би дженталменско да ричете едно исвинявайте и благударя на нас, оважаемите сафорумци, дето изпървом ви правиме садържанието, качесвеното, на газетата, и то бесплатно, и извторо, ви опраяме исгъсиците?? щото нали не е необходимо да сте от хравард за да се осетите че струвате колкото струват кументарите у орума, в което нема нищо срамну, щото у него списуват бая ора секи от които струва поече от целата бг медиа?!!
оспехи занапреде!
gad321143860
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#5] от "betona":
Ако съм на мястото на учителят ти по Български език ще си тегля куршума че съм създал такъв герберски неграмотник като теб.