Ако българският писател навреме беше осъзнал смисъла, и целите на неолиберализма , трябваше да им обяви война, за да предотврати голяма част от случилото се до днес. Той обаче избяга , защото чисто и просто се изплаши и предпочете да продължи да се надява, че ще получи някакво подаяние от постмодернистите.
Какво терзание - един писател и изведнъж....жена. Не е срамно, кажи една, кажи една Българка!
За умрелите - или добро или нищо
За живите - само критика или нищо няма да свършат:)
Ако българският писател навреме беше осъзнал смисъла, и целите на неолиберализма , трябваше да им обяви война, за да предотврати голяма част от случилото се до днес.Той обаче избяга , защото чисто и просто се изплаши и предпочете да продължи да се надява, че ще получи някакво подаяние от постмодернистите.
Фантастично твърдение. Как би могъл българският писател да предотврати световни процеси, особено като имаме предвид, че четящите българи са малко, а извън България четящите българска литература са единици? И кои са "постмодернитстите," от които българският писател би могъл да получи някакви подаяния?
A man without faith is like a fish without a bicycle.
А относно рецензията на Амеля Личева -- не ме интересува чак толкова дали романът е за скорошни и настоящи събития и процеси, а дали е различен от предходните романи на Т. Димова. Навремето с голямо удоволствие прочетох "Майките." И досега този роман ми харесва много. След това прочетох "Емине" и Адриана." И когато стигнах до "Пътят към Емаус" вече бях загубила интерес, защото този роман беше толкова подобен на трите предишни. Бих прочела "Не Ви познавам," ако Теодора Димова прави нещо действително различно в него.
A man without faith is like a fish without a bicycle.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
karabastun
Рейтинг: 2831 НеутралноАко българският писател навреме беше осъзнал смисъла, и целите на неолиберализма , трябваше да им обяви война, за да предотврати голяма част от случилото се до днес.
[email protected]Той обаче избяга , защото чисто и просто се изплаши и предпочете да продължи да се надява, че ще получи някакво подаяние от постмодернистите.
selqnin
Рейтинг: 3082 НеутралноУВАЖЕНИЕ и ПОКЛОН пред Теодора Димова -
един от малцината Християнски Български Писатели!
petrow1973
Рейтинг: 2143 НеутралноКакво терзание - един писател и изведнъж....жена. Не е срамно, кажи една, кажи една Българка! За умрелите - или добро или нищо За живите - само критика или нищо няма да свършат:)
7777
Рейтинг: 2755 ЛюбопитноФантастично твърдение. Как би могъл българският писател да предотврати световни процеси, особено като имаме предвид, че четящите българи са малко, а извън България четящите българска литература са единици? И кои са "постмодернитстите," от които българският писател би могъл да получи някакви подаяния? A man without faith is like a fish without a bicycle.
7777
Рейтинг: 2755 НеутралноА относно рецензията на Амеля Личева -- не ме интересува чак толкова дали романът е за скорошни и настоящи събития и процеси, а дали е различен от предходните романи на Т. Димова. Навремето с голямо удоволствие прочетох "Майките." И досега този роман ми харесва много. След това прочетох "Емине" и Адриана." И когато стигнах до "Пътят към Емаус" вече бях загубила интерес, защото този роман беше толкова подобен на трите предишни. Бих прочела "Не Ви познавам," ако Теодора Димова прави нещо действително различно в него.
A man without faith is like a fish without a bicycle.