До Народния театър

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (15)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Mark Twain
    Mark Twain
    Рейтинг: 469 Неутрално

    Това са частни терени и колчетата показват границата между тях.
    А какъв е достъпът и дали чупят плочки е отделен въпрос.

    "Мисленето е най-тежката работа и това, вероятно, е причината толкова малко хора да я вършат." Хенри Форд
  2. 2
    ****

    Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.

  3. 3 Профил на Sabbath
    Sabbath
    Рейтинг: 1110 Любопитно

    Браво!Въпреки всичко,народът ходи на театър,дори паркира макс.близо,от страх,да не изпусне прегледа.

  4. 4 Профил на 2.5
    2.5
    Рейтинг: 1364 Неутрално

    До коментар [#1] от "Mark Twain":

    Частни или не, това там не е улица(пред банката) и няма основание да не санкционират автомобилите, които се намират в нарушение!

    I Want To Believe
  5. 5 Профил на neut
    neut
    Рейтинг: 524 Неутрално

    Гьонсурати, но основната вина е у общината

    In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the rest
  6. 6 Профил на cinik
    cinik
    Рейтинг: 2918 Неутрално

    Вероятно собственикът е отседнал по сепаретата на "знаковите заведения" наколо и обсъжда в компания на партийни лица, как "Раята е као джената - не я ли клатиш дзрао, почва ъ мисли за глуусти!"

    „Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "
  7. 7 Профил на penetrating
    penetrating
    Рейтинг: 9374 Неутрално

    Плочите са вече в трагично състояние ...

    Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbert
  8. 8 Профил на carpe_diem_
    carpe_diem_
    Рейтинг: 424 Весело

    И аз си имам едни такива пред нас. Пак на синя зона, пак след същия знак, само че на улица (даже цял булевард).
    Някои от колите са едни и същи всеки ден.
    Пускам сигнали до call sofia, звъня на 112, диктувам им регистрационни номера, резултат = 0

    Чат-пат минава паяк, вдига макс 1 кола и после пак нищо няколко дни...

    За съжаление отговорните за спазването на реда не разбират, че ако глобяват постоянно и денонощно навсякъде, където спирането и паркирането е забранено, и то с максималния размер на глобата, ще има много по-малко трафик и много по-чист въздух.

    Ако знаеш, че няма къде да паркираш, ще слизаш ли от Малинова долина или от Манастирски ливади с чисто новия жиб да пиеш кафенце на Витошка или ще си хванеш някакъв друг транспорт?!
    Особено ако са те опаткали 2-3 пъти по 200 кинта глоба преди това (която ефективно и 100% да се събира в рамките на, да речем, седмица)...
    Ех... утопични мечти, не ми обръщайте внимание...

  9. 9 Профил на doristenedi
    doristenedi
    Рейтинг: 237 Неутрално

    До коментар [#8] от "carpe_diem_":

    До болка ми е познато това, което сте писал.
    За съжаление след няколко неуспешни опита да подавам сигнали и няколко препращания от службица в службица се отказах.
    При вас е имало резултат, а при мен НЕ...

    Ако все още не си проверил това, което твърдиш - е хайде де провери го!
  10. 10 Профил на The Island
    The Island
    Рейтинг: 294 Неутрално

    Тази кола не е на случаен човек, по номера си личи. На някой височайш на държавна служба ще да е.

  11. 11 Профил на Виктор Флоров
    Виктор Флоров
    Рейтинг: 1419 Неутрално

    А НЕ БЕШЕ РЕМОНТИРАНО!
    Селяни сме и никой не може по-добре от нас да се изхвърли.Плочките са наистина разбити.Сега тези които паркират да платят по една глоба за ремонта.А имаше кандидатура за ЗЕЛЕНА София.Май по-добре да е за о'малсена София!!-взимаме предимство пред останалите веднага.
    Дали докато сме председатели а ЕС хората няма да искат да се разходят до площада.Как ли ще погледнат на нас???-до кмета на София е този въпрос.А и мястото не е далеч от Московска.

  12. 12 Профил на potrebitel3
    potrebitel3
    Рейтинг: 237 Неутрално

    Пробвайте с смс до ББ или Герджи.
    Може да стане.

  13. 13 Профил на shileto
    shileto
    Рейтинг: 1154 Неутрално

    На кой ли артист е?

  14. 14 Профил на hope
    hope
    Рейтинг: 2654 Неутрално

    Няма наказания.

    Любовта ще спаси света!!!
  15. 15 Профил на valtoro
    valtoro
    Рейтинг: 1020 Неутрално

    А утре ще паркира във фоайето !!!





За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK