На километър в посока манастира се намира местността "Жабокрек", където комунистически партизани провеждат акция и "геройски" избиват в леглата болни германски войници ––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Мандраджиите все пак нападат хитлеристки войници? По това време сме били съюзници на Хитлер или бъркам в историята!
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)
Там наблизо е едно село, което се казва Смочево и в него има доста добра изба. Както показва самото име на селото, предполагам там традицията на консумацията е древна и известна надлъж и шир
На километър в посока манастира се намира местността "Жабокрек", където комунистически партизани провеждат акция и "геройски" избиват в леглата болни германски войници––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––Мандраджиите все пак нападат хитлеристки войници? По това време сме били съюзници на Хитлер или бъркам в историята!
Бъркаш. Разстрел на невъоражени болни войници в леглата не са врагове. По това време е в сила вече Женевската конвенция. Така че, това си е убийство, по политически причини и с особена дързост.
Там наблизо е едно село, което се казва Смочево и в него има доста добра изба. Както показва самото име на селото, предполагам там традицията на консумацията е древна и известна надлъж и шир
А след самия манастир, посока към планината, се намира м. Кирилова поляна (Партизанска поляна). До там се стига с автомобил. След това пеша, около 2-3 часа ходене, са Рибните езера. Това е "Тиха Рила". Навсякъде има езера и реки. Прекрасно е! И рибата е пъстърва, не са сомове :)
Прясна!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
kesh
Рейтинг: 1613 Весело+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
България .....!!!!!.... на ТРИ .....ПИТИЕТААА......!!!!...Полковник Паликъщов
Рейтинг: 2224 НеутралноНа километър в посока манастира се намира местността "Жабокрек", където комунистически партизани провеждат акция и "геройски" избиват в леглата болни германски войници
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––
Мандраджиите все пак нападат хитлеристки войници? По това време сме били съюзници на Хитлер или бъркам в историята!
losblanckos
Рейтинг: 1443 НеутралноКаква риба се лови от там някой знае ли.
Ан Он
Рейтинг: 2277 НеутралноДо коментар [#3] от "Gunners":
કટાક્ષ> Каква риба се лови от там някой знае ли.
Предимно черноморска пъстърва.
dobrev1
Рейтинг: 217 Весело"Предимно черноморска пъстърва"
или Рилска скумрия...
KaV
Рейтинг: 286 НеутралноЛюбимо място.
victortrt
Рейтинг: 338 НеутралноТам наблизо е едно село, което се казва Смочево и в него има доста добра изба. Както показва самото име на селото, предполагам там традицията на консумацията е древна и известна надлъж и шир
jony
Рейтинг: 485 НеутралноБъркаш. Разстрел на невъоражени болни войници в леглата не са врагове. По това време е в сила вече Женевската конвенция.
Така че, това си е убийство, по политически причини и с особена дързост.
tsvetko_51
Рейтинг: 1583 НеутралноПотвърждавам+++++++
Manol Nedyalkov
Рейтинг: 90 НеутралноА след самия манастир, посока към планината, се намира м. Кирилова поляна (Партизанска поляна). До там се стига с автомобил. След това пеша, около 2-3 часа ходене, са Рибните езера. Това е "Тиха Рила". Навсякъде има езера и реки. Прекрасно е! И рибата е пъстърва, не са сомове :)
touchthis
Рейтинг: 291 Неутрално"Магията на Рила" не е да ми седиш на маса за кюфтета
Храбър
Рейтинг: 1518 НеутралноПрясна! "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"