Никой не може да ме убеди, че не работят в картел! Точно в началото на годишната кампания, когато конкуренцията става най-ожесточена, вместо да падат цените ... се увеличиха групово!!!
Такава е жалката ни БГ реалност - картели, монополи ... беднотия.
Публична тайна е, че в България притежанието на автомобил излиза твърде евтино. Затова всеки киртак има по 2-3 коли, а София има 2 пъти повече автомобили на 1000 жители, отколкото Стокхолм. След като 3/4 от колите не са регистрирани по общините и не плащат данък МПС, след като за паркиране по тротоарите не се дължи нищо, а гараж няма нужда да си купуваш, застрахователните компании посегнаха те да се облажат от невижданата, ненормална за европейските разбирания употреба на автомобила с нужда и без нужда
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "
е тя как ви Цветелина към банката има и свързани застрахователни компании, да съм честен картелчето им аработи далеч преди да я направят прима-банкерка....
Калочнчо - не знам каква е комбинацията за вдигнат пръст ама си мега-прав:
"Уникално тъпо племе - жълти зъбки в държавата на проститутки и ченгета."
Но също така, общината е длъжна да си вземе данните за регистрираните автомобили от КАТ (Чл. 2, ал. 1 от Закона за електронното управление). И съответно да си наложи данъците върху МПС.
Друг въпрос е, че новите, по-сигурни и незамърсяващи автомобили плащат десетки пъти по-високи данъци от стартите "бараки" без спирачки
Ще им ги дам, бе, да си ги заврат отзад, в задния трезор имам предвид .... Мен повече ме дразни друго - че когато трябва да плащат обезщетения, се правят на големи тарикати и ни комисии, ни комитети могат да се оправят с тях. Ама то и съдът ни е толкова добър, нищо не е наред, мамка му!
Има и нова изненадка:
От Нова Година - в София стартира пилотен проект при който ще сравняваме номерата на колите в движение с наличната информация от масивите на Гаранциония фонд и който няма застрахова - ще получава автоматично в къщи честитка със жокер "обади се на приятел" като Приятеля ще е на разположение в сградата на КАТ. Носете си талоните -- те трябват за да ви спрем талигата от движение. И помнете - родната милиция ви пази
Полека! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!
Калояне, ако извинението с лошия транспорт беше правдоподобно, при пускането на метрото трябваше да се очаква спад на задръстванията. Да, сигурно 200 хиляди са се ориентирали към метро, но на тяхно място нови 400 хиляди дружно са забелязали "Бате, оно вчера го засичАх, от светофаро на Толстой до Бизнес парко са земам за нема час и двайсе през центъро! Екстра е са со метрото, нека пътуват ората, да мое ние да се метнеме по колите! Сипеш у неделя пенцин догоре и имаш до среда!
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "
И за последно тази вечер, нека да припомня една неоспорвана от никого истина: българинът ако трябва, на залъка на детето си ще посегне, но пари за цигари, пенцин и мобилен телефон винаги ще извади щедро. Ха да видя, дали всички си го записаха? Ето пак: българинът на залъка на детето си ще посегне, но пари за "пенцин" винаги ще намери. Ето тази малка подробност още дълги години ще дава кураж на застрахователи и петролни компании да вдигат цените до небето
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "
Дядото плати 120 лева на Армеец! Аз се застраховах в ДЗИ, ...после пишман станах, като можех да мина с ...120 като дядото!???Каквото и да е...вече мина!? Догодина при Армеец, ако пак е евтино!!! То така и така не виждаме някаква файда от тези плащания, освен да се отчетем пред КАТ...че сме платили!??? Иначе каква е разликата??? Само в парите, които сме дали!!!
Комисията за финансов надзор вече публикува тарифите по Гражданска отговорност на всички застрахователи, които предлагат застраховката. Файловете с тарифи са във вида, в който са предоставени от самите компании и се намират на сайта на КФН. Оттук нататък там ще са налични действащите тарифи, като в случай на изменение, новите условия ще бъдат своевременно качвани. В момента са налични актуалните към 11 декември 2010 г.
Изключително точно написано, колега! Понеже видех и ти у банка бричиш за туй ти викам колега! Сега да ти кажувам моите наблюдения - Живеем на село в Обеля и обикалям околните села - Доброславци, Мрамор, Волуяк, Кестърбридж, Житен и др.
Набор 82 съм и имам наблюдения към съселяните ми значи нетен доход (визирам група около, 100 души) 500 до 900 лв макс. Някой с по две коли, джанти от скъпите, тунинг задължително, пари за бензин задължително има винаги. Дрехи (как са облечени) под всякаква критика, зъби в устата - ужасно състояние при повечето, защото се пие и пушат цигари. Е, питам аз що са толкова тъпи парчета?! Е, тва е картинката У наште села. Ама пари за зъболекар, образование, застраховки, пенсионни продукти въобще не си и помислят да вадят. Важно е да има за колъта и да се возиш безцелно....
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
somebody0
Рейтинг: Неутралноhttp://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnair e.do - он-лайн калкулатор за ГО
Мазен чех
Рейтинг: 696 НеутралноПри 200 лв за гражданска започва да става по - изгодно да си плащаш на полицаите отколкото да правиш застраховка.
икономист - неграмотник с дипломаДимитър Нанев
Рейтинг: 409 НеутралноНикой не може да ме убеди, че не работят в картел! Точно в началото на годишната кампания, когато конкуренцията става най-ожесточена, вместо да падат цените ... се увеличиха групово!!!
Такава е жалката ни БГ реалност - картели, монополи ... беднотия.
Калоянчо
Рейтинг: НеутралноНема така държава. Едните карат като пълни идиоти, каквито са си; имат по 10 проишествия със щети на година. Другите нямат нарушения.
И накрая всички плащат еднакво.
Уникално тъпо племе - жълти зъбки в държавата на проститутки и ченгета.
IYI
Рейтинг: 294 НеутралноДо коментар [#4] от "Калоянчо":
я марш па ти от тука бе плюнко
cinik
Рейтинг: 2603 НеутралноПублична тайна е, че в България притежанието на автомобил излиза твърде евтино. Затова всеки киртак има по 2-3 коли, а София има 2 пъти повече автомобили на 1000 жители, отколкото Стокхолм. След като 3/4 от колите не са регистрирани по общините и не плащат данък МПС, след като за паркиране по тротоарите не се дължи нищо, а гараж няма нужда да си купуваш, застрахователните компании посегнаха те да се облажат от невижданата, ненормална за европейските разбирания употреба на автомобила с нужда и без нужда
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "Калоянчо
Рейтинг: НеутралноДо коментар [#6] от "cinik":
Публична тайна е, че в България градски транспорт няма.
Не си мисли че ми е кеф да се бутам по улиците с всички.
Но като трябва всеки ден да измина по 50 км, няма как.
За това с автобус ще ми отнеме около 4-5 часа и около 8 прекачвания
NWO
Рейтинг: 810 Неутралное тя как ви Цветелина към банката има и свързани застрахователни компании, да съм честен картелчето им аработи далеч преди да я направят прима-банкерка....
http://www.blitz.bg/news/article/118884Калочнчо - не знам каква е комбинацията за вдигнат пръст ама си мега-прав:
"Уникално тъпо племе - жълти зъбки в държавата на проститутки и ченгета."
Калоянчо
Рейтинг: НеутралноДо коментар [#6] от "cinik":
Колкото до декларирането в общината - прав си.
Но също така, общината е длъжна да си вземе данните за регистрираните автомобили от КАТ (Чл. 2, ал. 1 от Закона за електронното управление). И съответно да си наложи данъците върху МПС.
Друг въпрос е, че новите, по-сигурни и незамърсяващи автомобили плащат десетки пъти по-високи данъци от стартите "бараки" без спирачки
Минчо Минчев
Рейтинг: 466 ГневноЩе им ги дам, бе, да си ги заврат отзад, в задния трезор имам предвид .... Мен повече ме дразни друго - че когато трябва да плащат обезщетения, се правят на големи тарикати и ни комисии, ни комитети могат да се оправят с тях. Ама то и съдът ни е толкова добър, нищо не е наред, мамка му!
NWO
Рейтинг: 810 Неутралнохахахах, дежурните по Форум, свободно, баш-форумното ченге, жена ти те чака вземи нещо от Лидъл и марш вкъщи
http://www.blitz.bg/news/article/1188845ar
Рейтинг: 466 ВеселоВ банка срещу една торба лъжи получаваш пари, а при застраховател срещу една торба пари получаваш лъжи.
Цветан Цветанов
Рейтинг: 1097 НеутралноГодина
Полека! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!2004
2005
2006
2007
2008
2009
до 09.2010
Сума
Получени премии
181,533,667
252,744,945
269,231,438
309,715,486
383,843,604
440,534,697
320,787,429
2,158,391,266
Изплатени обезщетения
47,782,444
67,329,984
87,483,323
121,487,270
161,273,084
208,936,901
171,445,630
865,738,636
Разлика
133,751,223
185,414,961
181,748,115
188,228,216
222,570,520
231,597,796
149,341,799
1,292,652,630
Цветан Цветанов
Рейтинг: 1097 НеутралноИма и нова изненадка:
Полека! На мен жена ми е казала да не бързам, когато свърша тогава!От Нова Година - в София стартира пилотен проект при който ще сравняваме номерата на колите в движение с наличната информация от масивите на Гаранциония фонд и който няма застрахова - ще получава автоматично в къщи честитка със жокер "обади се на приятел" като Приятеля ще е на разположение в сградата на КАТ. Носете си талоните -- те трябват за да ви спрем талигата от движение. И помнете - родната милиция ви пази
cinik
Рейтинг: 2603 НеутралноДо коментар [#7] от "Калоянчо":
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "Калояне, ако извинението с лошия транспорт беше правдоподобно, при пускането на метрото трябваше да се очаква спад на задръстванията. Да, сигурно 200 хиляди са се ориентирали към метро, но на тяхно място нови 400 хиляди дружно са забелязали "Бате, оно вчера го засичАх, от светофаро на Толстой до Бизнес парко са земам за нема час и двайсе през центъро! Екстра е са со метрото, нека пътуват ората, да мое ние да се метнеме по колите! Сипеш у неделя пенцин догоре и имаш до среда!
cinik
Рейтинг: 2603 НеутралноИ за последно тази вечер, нека да припомня една неоспорвана от никого истина: българинът ако трябва, на залъка на детето си ще посегне, но пари за цигари, пенцин и мобилен телефон винаги ще извади щедро. Ха да видя, дали всички си го записаха? Ето пак: българинът на залъка на детето си ще посегне, но пари за "пенцин" винаги ще намери. Ето тази малка подробност още дълги години ще дава кураж на застрахователи и петролни компании да вдигат цените до небето
„Слушай ко ша ти кажа, уа! Човека сий направил частна митница на КПП-то, 10 години хероина за Ивропа й минавал приз ньего. И сига ко, ша са остави на някой си Киро да доди от Канада и да му я затвори? Как ша стани тази работа, то са иска мозък да помислиш малко! Нье само Киро ша падни, ами и кака ти Урсула ша падни, хъ-хъ-хъ! "bamamamu
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#16] от "cinik":
begai uegai be ...
ebter
Рейтинг: 1441 НеутралноДядото плати 120 лева на Армеец! Аз се застраховах в ДЗИ, ...после пишман станах, като можех да мина с ...120 като дядото!???Каквото и да е...вече мина!? Догодина при Армеец, ако пак е евтино!!! То така и така не виждаме някаква файда от тези плащания, освен да се отчетем пред КАТ...че сме платили!??? Иначе каква е разликата??? Само в парите, които сме дали!!!
Румен Гълъбинов
Рейтинг: 810 НеутралноКомисията за финансов надзор вече публикува тарифите по Гражданска отговорност на всички застрахователи, които предлагат застраховката. Файловете с тарифи са във вида, в който са предоставени от самите компании и се намират на сайта на КФН. Оттук нататък там ще са налични действащите тарифи, като в случай на изменение, новите условия ще бъдат своевременно качвани. В момента са налични актуалните към 11 декември 2010 г.
Дуле Савич
Рейтинг: 1040 ВеселоДо коментар [#16] от "cinik":
Forza Lazio!!!Изключително точно написано, колега! Понеже видех и ти у банка бричиш за туй ти викам колега! Сега да ти кажувам моите наблюдения - Живеем на село в Обеля и обикалям околните села - Доброславци, Мрамор, Волуяк, Кестърбридж, Житен и др.
Набор 82 съм и имам наблюдения към съселяните ми значи нетен доход (визирам група около, 100 души) 500 до 900 лв макс. Някой с по две коли, джанти от скъпите, тунинг задължително, пари за бензин задължително има винаги. Дрехи (как са облечени) под всякаква критика, зъби в устата - ужасно състояние при повечето, защото се пие и пушат цигари. Е, питам аз що са толкова тъпи парчета?! Е, тва е картинката У наште села. Ама пари за зъболекар, образование, застраховки, пенсионни продукти въобще не си и помислят да вадят. Важно е да има за колъта и да се возиш безцелно....
Reggie
Рейтинг: 520 НеутралноНе е ли дискриминация по-скъпите застраховки за софиянци ?
kazkad77
Рейтинг: 529 НеутралноДа са ни живи и здрави батя Бибитко и кохортата му от силиконки и шпиони и Болен селяндурското лумпенче!
Димитър Димитров
Рейтинг: 8 НеутралноКакво е това заглавие в стил "24 часа"?