Татяна Дончева, Румен Петков, Константин Проданов и още водачи на листи на "АБВ - Движение 21"

Лидерите на АБВ и на "Движение 21" Константин Проданов и Татяна Дончева водят по две кандидатдепутатски листи на коалиция "АБВ-Движение 21".

© Надежда Чипева, Капитал

Лидерите на АБВ и на "Движение 21" Константин Проданов и Татяна Дончева водят по две кандидатдепутатски листи на коалиция "АБВ-Движение 21".



Лидерите на АБВ и на "Движение 21" Константин Проданов и Татяна Дончева водят по две кандидатдепутатски листи на коалиция "АБВ - Движение 21". Проданов е водач в 23 МИР в София и в Стара Загора, а Дончева - в 24 МИР в София и във Варна.


Водач в Бургас е Румен Петков, който бе зам.-председател на АБВ. Ивайло Калфин не е сред водачите.


"Около 90% от листата е съставена от висшисти, половината са млади хора, има почти равно представителство на двата пола – мъже и жени. Кандидати за депутати на коалицията са експерти в различни области, сред които лекари, юристи, икономисти, преподаватели и др.", съобщиха от коалицията.


Ето и целия списък на водачите на листи, който пресцентърът на коалицията разпространи:

  1. 1-ви МИР – БЛАГОЕВГРАД: ВЛАДИМИР ЕЛЕЗОВ – ПП АБВ
    2-ри МИР – БУРГАС: РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
    3-ти МИР – ВАРНА: ТАТЯНА ДОНЧЕВА – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    4-ти МИР - ВЕЛИКО ТЪРНОВО: НИКОЛАЙ ИЛЧЕВ – ПП АБВ
    5-ти МИР – ВИДИН: ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
    6-ти МИР – ВРАЦА: ИВАН АСПАРУХОВ – ПП АБВ
    7-ми МИР - ГАБРОВО: ПЛАМЕН МАРКОВ – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    8-ми МИР - ДОБРИЧ: МИЛКО ПЕНЧЕВ – ПП АБВ
    9-ти МИР - КЪРДЖАЛИ: ПАВЕЛ КРАЛЕВ – ПП АБВ
    10-ти МИР - КЮСТЕНДИЛ: ЮРИЙ ХРАНОВ – ПП АБВ
    11-ти МИР – ЛОВЕЧ: ДАНАИЛ ГЕОРГИЕВ – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    12-ти МИР – МОНТАНА: ПЕТЪР ПЕТРОВ – ПП АБВ
    13-ти МИР – ПАЗАРДЖИК: ТРЕНДАФИЛ ВЕЛИЧКОВ – ПП АБВ
    14-ти МИР – ПЕРНИК: ПЕТЪР ПЪРВАНОВ – ПП АБВ
    15-ти МИР – ПЛЕВЕН: РУМЕН ПЕТКОВ – ПП АБВ
    16-ти МИР – ПЛОВДИВ–ГРАД: ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ
    17-ти МИР – ПЛОВДИВ ОБЛАСТ: ВЛАДИМИР МАРИНОВ – ПП АБВ
    18-ти МИР – РАЗГРАД: КРИСТИЯН КАЛЧЕВ – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    19-ти МИР – РУСЕ: КИРИЛ ЦОЧЕВ – ПП АБВ
    20-ти МИР – СИЛИСТРА: ДОЦ. Д-Р ГЕОРГИ КЮЧУКОВ – ПП АБВ
    21-ви МИР – СЛИВЕН: ИВАН СЛАВОВ ИВАНОВ – ПП АБВ
    22-ри МИР – СМОЛЯН: ПРОФ. ЛЮБОМИР ХАЛАЧЕВ – ПП АБВ
    23-ти МИР – СОФИЯ–ГРАД: КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
    24-ти МИР – СОФИЯ–ГРАД: ТАТЯНА ДОНЧЕВА – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    25-ти МИР - СОФИЯ–ГРАД: МАРИАНА ТОДОРОВА – ПП АБВ
    26-ти МИР – СОФИЯ–ОБЛАСТ: ДОЦ. ПЛАМЕН РАЛЧЕВ – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    27-ми МИР – СТАРА ЗАГОРА: КОНСТАНТИН ПРОДАНОВ – ПП АБВ
    28-ми МИР – ТЪРГОВИЩЕ: ЙОРДАНКА ГЕОРГИЕВА – ПП АБВ
    29–ти МИР – ХАСКОВО: ЛИДИЯ ЧОРБАНОВА – "ДВИЖЕНИЕ 21"
    30-ти МИР – ШУМЕН: МАРИН КИРОВ – ПП АБВ
    31-ви МИР – ЯМБОЛ: ГЕН. МИХО МИХОВ – ПП АБВ


Всичко, което трябва да знаете за:
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK