
© Велко Ангелов
Пламен Георгиев
Пламен Георгиев, председател на Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобито имущество, поиска комисията му да има възможност "поне да задържа лицата". Георгиев даде пример с показания арест на кметицата на община "Младост" Десислава Иванчева. "Ние организирахме всичко, експлоатирахме СРС-ата, участвахме в цялото разследване по събиране на доказателства и в един момент вече дори не можахме да задържим г-жа Иванчева. Това не го направихме ние", каза Георгиев в парламента, след като бяха избрани членовете на комисията.
"Казах, че ще бъдат задържани хора с пари. Мисля, че изпълних първото обещание, което дадох. Оттук нататък продължаваме по същия начин", каза Георгиев. Попитан дали следващите арести ще бъдат така показни, Георгиев каза, че всичко зависи от това къде ще бъдат задържани лицата. "Ние не можем да им казваме къде да получават подкупа. Ако го получат в центъра на София, както е конкретният случай, ще бъдат задържани в центъра на София. Ако го получат пред моя кабинет, ще бъдат задържани там", закани се Георгиев. Той съобщи, че се разследват още хора от властта. Всеки един случай бих разследвал, няма чадър над никого, декларира Георгиев.
Георгиев съобщи и ресорите на новоизбраните членове на комисията му. Антон Славчев ще е с ресор разкриване на престъпление, Антоанета Цонкова ще поеме работата при отнемане на незаконно придобитото имущество. Пламен Йоцов ще оглави звеното на КПКОНПИ, отговарящо за превенцията на корупцията, а Силвия Къдрева ще се занимава с декларациите на публичните лица.
Инспектор Стрезов
Рейтинг: 558 НеутралноА направо да ги разстрелва?
"Я з москалями не балакаю!"yavooor
Рейтинг: 1398 НеутралноЗадържайте ги, осъждайте ги, разстрелвайте ги!
За какво ни е прокуратура, която в даден момент ще се извърти срещу ГЕРБ?
deepblue
Рейтинг: 1081 НеутралноАнтон Славчев е завършил Висшето военно училище "Тодор Каблешков" със специалност "Технология и организация на железопътния транспорт"
След всички решения които сте взели през живота си ,сте решили да ми прочетете коментара.Пламен Йоцов е завършил Висшето военно училище за артилерия и противовъздушна отбрана в Шумен.
Силвия Къдрева е магистър по специалността "Библиотечно-информационни науки" в Софийския университет.
cinik
Рейтинг: 2833 НеутралноХахахахахахахаааааааааааааааааааа- хахахахахахахахахахахаха!
Гяурбаджийски, червени и "патриотични" евнуси на Сараите, развейте бялото знаме! Ако нямате бял плат, събуйте си гащите! Под тях нямате нищо за криене!Stoyan Petrov
Рейтинг: 0 НеутралноАз съм съгласен. Браво.
karabastun
Рейтинг: 8848 ЛюбопитноНяма да ви стигне място за заподозрените !
[email protected]1107a
Рейтинг: 466 Неутралнорядък боклук е тоя.
Доакто такива като него не отидат за дъъъълго в затвора, няма да има прокопсия в България.
Ватник
Рейтинг: 498 НеутралноА да закрием съдилищата не иска ли? Мазничка пеевска мутричка. Май теорията за корелацията между антропологичните белези и харакетрът ще вземе да излезне вярна. Все мазни и гнусни си ги избира Шиши.
Every cradle is a grave.Пипера е много лют
Рейтинг: 753 НеутралноА така - създавайте извънредни органи, после им давайте извънредни пълномощия. После защо има осъдителни присъди срещу България в Страсбург.
седеньето го зголемува задникотПламен Георгиев като интелект и речеви конструкции много ми прилича на друга подобна креатура на ГЕРБ, оня с тефтерчето - Филип Златанов.
nsa17624486
Рейтинг: 2384 ВеселоИталианската мафия пасти да яде!
меншевик
Рейтинг: 355 НеутралноДа им се даде и право да измъчват заподозрените с цел по-бързо изтръгване на самопризнание.
Сокурсник Путина, экс-разведчик КГБ: Вы серьезно думаете, что Путин, делающий подтяжку лица, развяжет ядерную войну? У него от страха ботокс потечетSSmart
Рейтинг: 888 НеутралноКомисионните не са подкупи , така че вие си задържайте колкото си искате, а далаверата ще си върви...
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
koko65bg
Рейтинг: 902 НеутралноПламен Георгиев, председател на Комисията за противодействие на корупцията и за отнемане на незаконно придобито имущество, поиска комисията му да има възможност "поне да задържа лицата".
И да ги съди веднага
Petleshev
Рейтинг: 3211 НеутралноДо коментар [#9] от "Пипера е много лют":
Бивш tww09306483.М-да... Много напомня на Филип Златанов. И ще свърши, като него...! :)
hamiltonf
Рейтинг: 4428 НеутралноМежду другото, подадени са доказателства и от други бизнесмени, изнудвани от Иванчева...
Икономедиа Етичен кодекс на българските медии. 3. РЕДАКЦИОННА НЕЗАВИСИМОСТ 3.1 Няма да се поддаваме на политически или икономически натиск или влияния.Stefan
Рейтинг: 237 НеутралноВие изобщо не знаете какво искате и само повтаряте съдебна реформа до припадък. Допреди няколко месеца искахте румънски модел. Направиха едно недоносче като сегашната комисия, която по никакъв начин не може да действа сама и независимо от прокуратурата. Направиха един арест съвместно прокуратура и комисия ама едно към едно така, както ги мъкнат с белезниците в Румъния. Изпищяхте, че е диктатура. Сега комисията иска същите правомощия за разследване, които има румънската комисия за да не е нужно 50 човека да участват в един арест и вие пак пищите. Някой тук в този форум може ли без лозунги ясно да обясни каква институционална съдебна реформа очаква да се случи. Това не сме го чули от вашите гурута от Демократичната България изобщо. Защото ако е идеята е да уволните всички магистрати и да сложите ваши, то това не е съдебна реформа, а чистка. И на мен много ми се иска да задържат както опозиционни политици, така и управляващи. Предстои да видим кой ще е следващ. Но това ваше пълно отрицание е нелогично и неестествено за хора, които няколко години викат за румънски модел.
samoedin
Рейтинг: 4048 НеутралноАко може на по - оживените булеварди на страната. Също за по няколко часа с белезници на ръцете....Най - накрая да се създадат извънредни съдилища по подобие на народния съд.
И управляващите ще си изпълнят изцяло обещанието за справяне с ....ами да - с корупцията !
Petleshev
Рейтинг: 3211 Неутрално"... Казах, че ще бъдат задържани хора с пари. Мисля, че изпълних първото обещание..."!
Бивш tww09306483.Ами...! Май не го е изпълнил...! Всичко около този арест е такава показна пародия, че няма нужда и да се коментира. Особено, дето обясняваха, че имало храсти в градинката и никой не видял, как броили парите, които ги взел посредника...!
Умнокрасив
Рейтинг: 802 НеутралноЧакам момента, в който не само ще има право за задържане, ама ще задържат всички "пискливи извънпарламентарни", защото тяхното съществуване е обезсмислено от съществуването на г-н ЦацарОФФ (според него самия). После стъпката до "широка коалиция" в парламента между всички "системни партии" е съвсем малка и примерно ще се казва "Коалиция за България". После по иванкостовки коалицията ще стане партия "За България", а защо не след това да се промени Конституцията, като за по-сигурно се запише в Чл.1, ал.1 - че Партия "За България" (за краткост наричана Партията) има ръководна политическа, икономическа и обществена роля.
No Pain No GainИ тогава ще настъпи онова светло бъдеще, планирано старателно чрез структурите на ДС и Партията, под вещото ръководство на съветските другари. Няма да ни притесняват разни кресльовци, няма да ни изискват да доказваме постоянно от къде имаме пари за яхтите и самолетите, няма да се налага да плащаме за избори и на който не му харесва - прав му път. в ДС България е така!
В крайна сметка всички "системни" партии, включително ГЕРБ са рожба на ДС и БКП (Партията) и е естествен процес тяхното обединение.
THE CONCEPTUAL PENIS AS A SOCIAL CONSTRUCT
Рейтинг: 524 ГневноАбсолютен каун!!!
#killwhiteyDarcas
Рейтинг: 1226 НеутралноАбе да не вземем ние лумпените от протестите да направим едни черезвичайни комисии и такива като тоя да украсяват люлеейки се светофарите. Натам вървят нещата.
Фобиите и филиите са признак на ниско самочувствие и слугинажxhi13317223
Рейтинг: 749 РазстроеноKолкото повече се изявява публично този човечец, толкова повече хора ще разберат колко е празно пространството между ушите му...
herbaltea
Рейтинг: 899 НеутралноНЕ!
Това все повече се превръща в комунистическо-олигархичен модел на управление с правомощия да преследва всеки за всичко по всяко време.
Не, не и не!! Набий си го в зализаната чутура КОНПИр!
Petleshev
Рейтинг: 3211 НеутралноДо коментар [#17] от "Stefan":
Бивш tww09306483.Истинска съдебна реформа, ще направи излишно съществуването на такива, като този на снимката...!
Съдебната реформа е обобщаващо понятие и никой трезво мислещ човек не си мисли, че се изразява и изчерпва с подмяна на съдии. Съдебната реформа обхваща всички структури и звена, които имат отношение, към спазването на законността и демократичния правов ред. Като се започне от полиция, мине се през разследване и следствие, през прокуратура и се стигне до съда. Когато и ако някое от тези звена не работи, цялата система е неефективна.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
Хи-хи
Рейтинг: 1587 НеутралноКогато хванеш оня за шестте апартамента и оня за сандъците, тогава може да си дуеш перките. Ма да държиш една фризьорка за половин ден на улицата.... още не си дорасъл. Ако у колата на Иванчева е имало 500 хил. евра както е искала, сигурно щяхте да я държите още на палатка на улицата и щеше да искаш цела армия... Ми то няма толкоз хора у БГ, бе ц.рвул нескопосан. Като си спомним какви несвързаности наговори срещу Прокопи, се чудим дали си адекватен за позицията, която заемаш
джендър NATO generals
Рейтинг: 1060 НеутралноАз пък искам предсъдебно осъждане на всички олигарси-според САЩ 23 на борй, всички свързани с ДС! Защо предсъдебно-защото съдебната система е .....а на управляващите! Защото при деморацията няма наказани виновни!
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на токmara71
Рейтинг: 817 Неутрално"Казах че ще бъдат задържани хора с пари"
Ръководителят на Пеевските медии от къде е научил за този арест и тези пари?
Stefan
Рейтинг: 237 НеутралноДо коментар [#25] от "tww09306483":
Добре де, ясно. Но вие в момента отричате това, което се случва без дори да сте изчакали да мине и месец от създаването на комисията. След като сте толкова яростни сега трябва да имате ясна концепция какво да се промени в полицията, какво в разследването, какво в прокуратурата, какво в съда за да заработят тези звена и цялата система да е ефективна. Това питам. Ясна концепция имат ли тези, които сега са толкова против? Може да има, Демократична България да е излязла с такава. Аз обаче не съм я чул.
Иван K
Рейтинг: 3071 ВеселоИ този поиска да задържа, вероятно ще иска и да проверява за непорочност.
подписНиколай Колев
Рейтинг: 2023 ЛюбопитноА Чрезвычайная комисия когда?
*ПЦК-Проста Цинкова Кофа. Просто кофа.yorddj
Рейтинг: 756 НеутралноЧудя се кой ги ражда и възпитава подобни мазни, коленопреклони, фалшиви и злобни типове. В комуноидо-герпъвото пространство е бъкано с тях.
джендър NATO generals
Рейтинг: 1060 НеутралноДо коментар [#30] от "aramissss":
Само от 2009 - 2012-та са "инвестирани" 8 милиарда евро във ВЕИ тролово производство на токти питай 100 пъти, аз ще ти отговоря веднъж.
1)Цацаров е уважаван виден половидвси СЪДИЯ. Т.е. прокуратурата се оглави то СЪДИЯ
2)Цацаров е стажувал в САЩ по програма на Америка за България. Така те помагат на България. Нали бе?
3)за 28 г деморкация, в Българиия имаме 4 главни прокурори. един посочен от БСП(Първанов, 2-ма от СДС, еди от тях от Костов. И един от ЕНП Бойко. Вероятно при избора съгласуван с американското посолство.
И 4-те главни прокуророра имат ЕДНАКВИ и НУЛЕВИ разултати в "борбата с корупцията". Без значение КОЙ ги е посочил. Не очаквам това да се промени и със 5-тия главен прокурор. Поне докато България е в НАТО и ЕС! Докато Венцианската комисия и адвокати на дявола пишат законите. Докато България е олигарчично-офшорна колониална територия.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Locke
Рейтинг: 521 НеутралноЩе бъдат задържани хора с пари? Явно ще минаваме към бартерна икономика. Суджуците не са идеални, но може да се измисли нещо друго.
FvH
Рейтинг: 971 ВеселоМа разбира се, не ни трябват такива неща като полиция, следствие, прокуратура, съд.. всичко на подчинение на комисията.
One should be free to do whatever he wants, as longs this does not interfere with the equal right of everybody else to do the same.yorddj
Рейтинг: 756 НеутралноДо коментар [#23] от "xhi13317223":
Ми те такива лица си назначават. Какво очакваш от Боко и Цецо? Кой свестен човек ще тръгне след тях? Кой нормален би им служил?
dearblue
Рейтинг: 574 НеутралноВ България има военен преврат от офицери придобили офицерски звания по време на варшавския договор и сега служещи на нато
дерибеев
Рейтинг: 3243 НеутралноДо коментар [#17] от "Stefan":
всеки коментар може и ще бъде използван срещу васискат румънски модел те да го прилагат , не на тях да им го прилагат . същото е с реформата им .
dearblue
Рейтинг: 574 НеутралноВоенна диктатура
solange
Рейтинг: 294 НеутралноПълна липса на задръжки. Чудя се какво дава такава смелост на герберските милиционери. Да не са се разбрали вече да ни харижат на дребния нацист от Кремъл?
Защото прокурорската република, която изградиха, във всеки момент може да се обърне срещу тези не особено интелигентни депутати, министри и други случайно овластени хорица. Човек би казал, че поне толкова трябва да им стига акълът, за да видят, че пълната липса на законност не е в техен интерес.
aramissss
Рейтинг: 528 Неутрално?
Petleshev
Рейтинг: 3211 НеутралноДо коментар [#41] от "Stefan":
Бивш tww09306483.Съдейки по съвсем близкото минало, всякакви напъни и усилия от страна на ГЕРБ в тази посока са, с клонящи към нулата резултати...! Ако може да ни припомниш, какво се случи с БОРКОР, голямата гордост на Борисов?! Дето потроши незнайно колко милиони, че да се бори с корупцията...!
За какви концепции ни говориш? ГЕРБ е във властта от десет години и искаш да ни убедиш, че с някакви действия на пожар и на парче, ще решават подобни проблеми? Няма как да се случи. Искаш да кажеш, че някой трябва да предлага концепции на ГЕРБ и да им върши работата, а пък ГЕРБ да обяснява, кой бил виновен и кой им пречел? Стара и изтъркана практика на ГЕРБ...!
Мога да ти гарантирам, че съвсем скоро дейността на тази комисия ще заглъхне и никой няма да се сеща за тях. Защо ли...? Защото ще бъде направен някакъв нов орган, дето ще обещава поредните чудеса. Тази комисия е поредната симулация на дейност, нищо повече...!
Храбър
Рейтинг: 3692 ЛюбопитноИскаш да кажеш, че ако не се извърти срещу ГЕРБ прокуратурата може да остане? "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Храбър
Рейтинг: 3692 ЛюбопитноПрокурорска диктатура! "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
dearblue
Рейтинг: 574 НеутралноЗащо спряха колата на иванчева по пътя а не на края където щеше да предаде парите
Stefan
Рейтинг: 237 НеутралноДо коментар [#55] от "tww09306483":
Никъде в горните две мнения не съм написал думата ГЕРБ. Аз мисля, че ГЕРБ обрекоха този орган да бъде в подчинено положение на прокуратурата като не му дадоха разследващи функции каквито има аналогичният орган в Румъния и съм скептичен по отношение бъдещата му работа, но все пак съм склонен да видя какво ще се случи след първия голям арест. Вие сте тези, които на всяка новина се нахвърляте като побеснели. Аз питам за вас, ти ми говориш за ГЕРБ. Нали съдебна реформа е най-големият топ приоритет на демократичната общност, с този приоритет очаквате хората да гласуват за вас и в същото време не сте в състояние да кажете какво ще правите в тая съдебна система за да пресечете корупцията. Първо, второ, трето. Само писъци от вас, хората, които имате претенции да сте интелектуално извисени и уникални.
Alexander97
Рейтинг: 3015 НеутралноМега неприятен образ мания за свръх власт!
penetrating
Рейтинг: 5969 НеутралноРядко неприятна личност...
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbertdearblue
Рейтинг: 574 НеутралноРодиме мамо глупава аз сама ще се изруся
mto
Рейтинг: 1096 НеутралноДо коментар [#17] от "Stefan":
Вместо виц: "Високият морален стандарт в политиката, който зададе ГЕРБ!"А, дали може да проверят 6i6i? От собственик на апартаментите и стар Опел, докъде стигна този корпулентен млад преуспял бизнесмен...
Свободният за Съвършенство! (Ново ВМРО)
Рейтинг: 294 Любопитно"експлоатирахме СРС-ата" - хмм.. това има доста спорно тълкуване...
Свободният за Съвършенство! (Ново ВМРО)
Рейтинг: 294 НеутралноДо коментар [#53] от "solange":
"Чудя се какво дава такава смелост на герберските милиционери"
Ами те всички изпълняват безусловно заповедите отгоре. Накрая ББ и ЦЦ ще сключат сделка със "следващите" (вероятно бСПатриоти) и ще се изсулят кой в Банкя, кой в САЩ, а останалия гербоматрял ще го отнесат мъжката... Знаем как лесно и бърже баце бяга от отговорност и се оправдава с подчинените си. Даже и с киселите лелки от гишетата...
Petleshev
Рейтинг: 3211 НеутралноКоментарът е скрит от модераторите, защото съдържа вулгарни, нецензурни квалификации, лични нападки, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на други коментиращи и лица, цитирани в публикациите. Ако въпреки това желаете да го видите, натиснете тук.
До коментар [#59] от "Stefan":
Сега, да ти кажа директно, без да се обиждаш... Ти си, тъп и злобен ГЕРБ-ер даже, без да си написал абревиатурата ГЕРБ!
Лично мене, въобще не ме вълнува, какви мисли и страсти са вълнували създателите на този орган. Какво щяло да се случи, след първия арест...? Ами, каквото се случва, след всякакви подобни показни акции. Нищо повече. Какво се случи, след показната акция, когато конфискуваха 1 милион евро, от офиса на някаква строителна фирма...? Големи приказки бяха...!
Кой и на какво се хвърля, като побеснял? Побеснели са ГЕРБ-ерите, че да ни убеждават, че това дето го гледаме, не е истина...?!
Какво ме питаш мене, за съдебна реформа? Властта е в ГЕРБ и смешната им червена коалиция с Волен Сидеров, нали?! Кой ти каза, че някой очаква хората да гласуват за дясното или демократичната общност? Няма такова нещо...! Хората си обичат червените крадци и червените милиционери и ще си гласуват, пак за тях. Това е толкова сигурно, колкото и това, че утре сутрин слънцето ще изгрее от изток.
ЛУСТРАЦИЯ
Рейтинг: 409 РазстроеноДо коментар [#22] от "Darcas":Само много приказвате.Години вече чакам да се случи нещо токова,ама нищо не става.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Един препатил
Рейтинг: 3217 НеутралноДо коментар [#59] от "Stefan":
Първо - изборност чрез всеобщо гласуване на гражданите на съдиите от първа инстанция; изборност на съдиите от втора и трета инстанция чрез гласуване на съдиите от по-долната.
Второ - изборност чрез всеобщо гласуване на прокурорите както тази на съдиите
Трето - закриване на Националната следствена служба, следствието изцяло към МВР
Четвърто - избор по жребий измежду гражданите на съдебните заседатели
Пето - закриване на Висшия съдебен съвет
Шесто - изброяване в Закона за съдебната власт на точно определени провинения, при извършване на едно от които на съответния магистрат се отнема юридическата квалификация
Като мнение на гражданин на първо четене толкова.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
инж. Ганев - малцинство от 5.87%
Рейтинг: 308 ВеселоТезата на статуквото :
Руският посланик : 80% русофили. Проф. Иво Христов : 80% дебили. Корелация, нали?Щом полиция, съд и прокуратура не работят ефективно, то те не бива да бъдат ремонтирани и приведени в работещо състояние, а трябва да се създаде поредното изключение - мега-структура, която се занимава с разследване и задържане .... а може би и осъждане на престъпниците.
инж. Ганев - малцинство от 5.87%
Рейтинг: 308 ВеселоДо коментар [#71] от "инж. Ганев - малцинство от 5.87%":
Руският посланик : 80% русофили. Проф. Иво Христов : 80% дебили. Корелация, нали?Нещо като :
Ако двигателя на колата ви няма мощност - не го ремонтирате, а някъде отстрани на него монтирате един допълнителен - да върти ...
Свободният за Съвършенство! (Ново ВМРО)
Рейтинг: 294 ЛюбопитноДо коментар [#66] от "tww09306483":
Не е гербер, атакист е! В другите теми е яко за Крим руски... А може да е герб ултра русофил, няма да се учудя ако и такива има вече. Другия вариант е от пасола!
grem
Рейтинг: 428 НеутралноТолкова е прозрачен този. Бил си изпълнил първото обещние, няма що.
Свободният за Съвършенство! (Ново ВМРО)
Рейтинг: 294 ВеселоДо коментар [#73] от "bulgarian sun":
Имам предвит "СтепАн" :-)
svoboden
Рейтинг: 1607 НеутралноЧовека на #КОЙ съвсем се разпаса, утре ще поиска и да разстрелва!
Vili Jambov
Рейтинг: 1076 ВеселоХа-ха. Няма да е нужно. Като му дадат право да "задържа", ще им уреди да се самоубиват. Ще скачат от високо, например. Като в Русия. :)
klimentm
Рейтинг: 4217 ВеселоЗнаех си че Америка е виновна!!!
klimentm
ck2013
Рейтинг: 841 Неутралное какво друго да се очаква от един шапкар.
“I am sorry for the length of my letter, but I had not the time to write a short one.” Blaise Pascalgaliwer1880
Рейтинг: 372 НеутралноДо коментар [#18] от "samoedin":
пропускаш нещо допълнително. и когато тръгнат от мястото на задържане се прави една табелки и се слага на гърдите,нали се сещате? " С различен текст."Аз поисках подкуп ......лева" и т.н.
Slick
Рейтинг: 473 ЛюбопитноЧастна милиция, викаш. Идеално, разбира се, защо са ни съд и прокуратура?
Таралеж
Рейтинг: 2876 НеутралноЗащо ли ще ги задържате? По един печат на челото "Взел Подкуп".
Fiji
Рейтинг: 1712 НеутралноЕто още информация за новите борци с корупцията:
Пламен Йоцов – изплува в разработките „Араби“ и „Алчния“, според които Станимир Флоров и Йоцов покровителствали лица, участващи в наркотрафик и канали за контрабанда за прехвърляне на стоки зад граница, за което използвали услугите на Васил Василев-Мавър. После покриха случая, нямало доказателства.
Антон Славчев – човек на бившия главен секретар на МВР и настоящ координатор на „Атака” Светлозар Лазаров. "Сдушиха се с Лазаров в началото на 2012 година, след като Славчев беше изгонен от дирекция „Правна”. Беше написал 12 страници донос срещу шефа си Ангел Риджаков. Тогава всички служители от звеното изпратиха писмо до директора на ДАНС, с което защитиха Риджаков." – коментират от ДАНС.
Роси
Рейтинг: 8478 НеутралноТози за какъв се мисли. За какво има полиция, че той ще задържа. Ние да не сме прокурорска република.
xhi13317223
Рейтинг: 749 НеутралноДо коментар [#66] от "tww09306483":
... както е също толкова сигурно, че точно поради тази причина, мнозинството от хората ще продължават да обитават най-бедната и най-корумпирана държава в Европа, и да си дръгнат продраните гащи...
xhi13317223
Рейтинг: 749 Разстроено[quote#78:"klimentm"][/quote]
... и Костов, разбира се, за къде без него....
Lady Zeppelin
Рейтинг: 1441 Неутрално"Пламен Георгиев поиска антикорупционната комисия да задържа заподозрени"
Je suis Charlie. Fluctuat nec mergitur.Без съд и присъда?!
Nikolay Kolev
Рейтинг: 8 Весело"Казах, че ще бъдат задържани хора с пари. Мисля, че изпълних първото обещание, което дадох. Оттук нататък продължаваме по същия сценарий", каза Георгиев.
Поправка от сценариста!😢
Без коз
Рейтинг: 927 НеутралноАми,да почва от суджука и Цвъки и съм съгласен! Цацаратурата също е заподозрян.
Народ, който избира корумпирани, самозванци, крадци и предатели, не е жертва! Съучастник е !И даже да се смени постолатът "До доказване на противноте е невинен" с "прилича ми на виновен"
Герберастията много нагла взе да става и ще яде кютук!
Fred
Рейтинг: 1967 ЛюбопитноАми ако го получават в кабинета му, там ще имат ли имунитет? Аз мисля, че срещу скромните 10% той би дал кабинета си за тази цел.
Юда се продаде за 30 сребърника, ДБ за 8 районни кмета.
everlast666
Рейтинг: 1305 НеутралноКомунистите биха се гордели с този!