
© Юлия Лазарова
Премиерът Бойко Борисов и президентът Румен Радев да осъдят намесата на Русия във вътрешните работи на България, да поискат извинение от президента Владимир Путин и да отменят поканата към него да посети страната догодина. Това поискаха в позиция от "Демократична България".
"Време е Русия да разбере, че България е суверенна държава и като такава е член на Европейския съюз и НАТО, а не е част от "руския свят" или Руската федерация", се казва още в нея.
Настояването на "Демократична България" е по повод "демонстративното" награждаване с руски орден на обвинения в шпионаж в полза на Русия Николай Малинов и изказването на прессекретаря на Путин Дмитрий Песков, заявил, че България е част от "руския свят".
Ето и пълния текст на позицията:
Дни след като България даде коридор на руски военни самолети, натоварени с оборудване за Сърбия с разрешение на българското правителство, в Москва лично от Путин – изключително демонстративно, беше награден с орден Николай Малинов, който лично българският министър-председател Борисов обвини в шпионаж в полза на Кремъл. Веднага след този арогантен акт говорителят Дмитрий Песков обяви, че Русия счита България като част от "руския свят", а защо не и като част от "руската федерация", като не случайно денят на връчване на наградата на Малинов съвпадна с празниците на "Денят на руската нация". В свое изявление Малинов сподели, че Путин, на когото се оплакал от обвиненията срещу себе си, го посъветвал да има търпение, защото българските власти се намирали под "сериозен натиск".
Ние от "Демократична България" определяме тези събития като безпрецедентна намеса във вътрешните работи на държавата, а менторският имперски тон на Кремъл като недопустим за международни отношения и считаме, че българските власти се намират действително под натиск – този натиск е от страна на Путин и неговото правителство.
Ние призоваваме българското правителство в лицето на министър-председателя Борисов и президента Радев да осъдят ясно и недвусмислено грубата намеса на Русия във вътрешните работи на България и в нейната съдебна система и да поискат извинение от президента Путин. Борисов и Радев са длъжни да отменят поканата към руския държавен глава да посети страната ни. Време е Русия да разбере, че България е суверенна държава и като такава е член на Европейския съюз и НАТО, а не е част от "руския свят" или Руската федерация. Настояваме Радев и Борисов да защитят честта и достойнството на българската държава.
Велков
Рейтинг: 1350 НеутралноНяма да стане тая...
Petleshev
Рейтинг: 3100 НеутралноДБ първо да влязат в парламента, пък тогава да питат и да настояват!
Бивш tww09306483.Преди това Христо Иванов да каже, защо провали коалицията с ДСБ и влизането в парламента?!
victortrt
Рейтинг: 638 НеутралноНещо заглавието определено не се връзва с текста, но берекет версин.
Willy Messerschmitt
Рейтинг: 1954 ЛюбопитноПутев създава прецедент...и настройва руските еничари тук!Разделяйки обществото!За съжаление няма кой в прав текст на каже на ватниците:Че не сме руска губерния и не искаме от Расия -НИЩО!!!Да си седят в калните полета и се напиват!
До истината се достига с познание! Не влизам в диалог с лумпени !И не храня руски тролове...Велков
Рейтинг: 1350 НеутралноДо коментар [#4] от "Willy Messerschmitt":
Правителството иска газ и ядрена централа...
DDR
Рейтинг: 2747 НеутралноСега да видиме позицията на министър Каракачанов. По френска линия голям патриотизъм и дране на ризи, да видиме сега по руска линия.
Im Kapitalismus wird der Mensch durch den Menschen ausgebeutet; im Sozialismus ist es umgekehrt. "Gleichberechtigung ermöglicht Freiheit, weil Ungleichheiten nicht negiert werden. Gleichstellung ist Gleichmacherei, die den Menschen nicht mehr in seiner Individualität, sondern nur als Vertreter eines Kollektivs wahrnimmt"пп. Дрането и по френска и по руска линия е ветър и мъгла, ама щом се счита за патриотизъм и се очаква от народонаселението ...
Radosveta Koleva
Рейтинг: 269 ЛюбопитноТой тая дума не я разбира.
Да го питат готов ли е да дарява органи. Ако се наложи... /за мозъка знаем/
АмброзСП
Рейтинг: 864 НеутралноЩо ги обичате толкова тия рашки,А?що не обичате българския народ?Те само ни клатят и лапат,нищо не са дали за доброто на нашата държава.Аман от подлоги,радетели,предатели!!! Има три вида истина-моята,твоята и ИСТИНАТА Радев - ОСТАВКА
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Willy Messerschmitt
Рейтинг: 1954 НеутралноДо коментар [#5] от "Велков":
До истината се достига с познание! Не влизам в диалог с лумпени !И не храня руски тролове...Велков старшинка...правителството нищо НЕ иска!!!Иска го някой от Масква!Ако бяхме нормална страна предатели като Запалката,Малинов и Болен или трябваше да са в затвора или лишени от българско гражданство!Като предатели!
Norman Granz
Рейтинг: 3009 НеутралноПодкрепям!
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.Разбира се, за потурнаците, готови да платят за газа на Путин с г*за си, работата "няма да стане".
Всеки да си прави изводите. 😈
Norman Granz
Рейтинг: 3009 НеутралноДо коментар [#10] от "SS":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ.Щеше ли да си русофил, ако не мразеше България...
ogp03622986
Рейтинг: 793 НеутралноНЕКА ПЪРВО
Атанасов да разясни, как има наглостта да ги говори тия, след като самият той по време на шпионския скандал плично заяви, че това било ПРОВОКАЦИЯ срещу Малинов! Тогава всичките лъжеДесни сипеха огън и жупел срещу правителството и Борисов.....
Този скандал им отнемал част от (лъжливия) имиджа на "борци срещу руското влияние"
SSS
Рейтинг: 833 НеутралноГерп просто е една проруска партия. От "калната" локва в Белене, до Скрипал и съветските самолети, свободно преминаващи през територията, всичко това е белязано с кагебейски знаци.
И финикийски , разбира се.
Danubio
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#6] от "DDR":
Любопитно е наистина как всички псевдопатриоти дерат ризи и се кълнат в княза, като чуят за имигранти или им се е причуло че някой казал нещо накриво например, обаче като чуят Русия да говори с назидателен тон към България или откровено да ни се подиграва - не можеш и дума да измъкнеш от тях.
George Svinarov
Рейтинг: 787 НеутралноДо коментар [#5] от "Велков":
"Правителството иска газ"
Държавата има нужда от газ. И не ни го дават даром. Купуваме си го скъпо и прескъпо. Колко ние "искаме" газ, толкова (да не кажа повече) Русия иска да го продава. Тезата на колегата е, че не искаме (даром) от Русия.
А по повод първия ти коментар, показваш че си типичния русороб и според мен би трябвало да изпитваш поне малко срам. Как можеш да слагаш инъересите на чужда държава пред тези на собствената си?
SS
Рейтинг: 2920 ВеселоДо коментар [#13] от "Norman Granz":
Естествено , че не съм фил както и фоб !
Ама съм реалист ...
doroteus
Рейтинг: 1246 НеутралноИ аз така мисля ! "Тройката попове " нещо са изперкали след "сполучливата " изборна коалиция с Костинброд ????
Ние призовававаме българското правителство в лицето на министър-председателя Борисов и президента Радев да осъдят ясно и недвусмислено грубата намеса на Русия във вътрешните работи на България и в нейната съдебна система и да поискат извинение от президента Путин. Борисов и Радев са длъжни да отменят поканата към руския държавен глава да посети страната ни. Време е Русия да разбере, че България е суверенна държава и като такава е член на Европейския съюз и НАТО, а не е част от "руския свят" или "Руската федерация". Настояваме Радев и Борисов да защитят честта и достойнството на българската държава
Парвата част - горе - долу АДЕКВАТНО !
НО ЗАЩО ДА СЕ ИЗВИНЯВАТ НА ПУТИН ???
По- логично е ТЕ да се ИЗВИНЯТ на шепата , ОСТАНАЛИ ИМ ВЕРНИ "последователи и симпатизанти " за меко казано НЕЧИСТОПЛЪТНИТЕ договорки с ПОЗИТАНО ???
С омраза никой не е стигнал далеч ! "Демократична България " би могла да изпее последни ТРЕЛИ от "псевдолебедовата " си песен и да се извини ОЩЕ ВЕДНЪЖ за ИЗЛЪГАНОТО ДОВЕРИЕ !
КМЕТ В СЯНКА
Рейтинг: 5443 ВеселоДо коментар [#10] от "SS":
ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!Личи си милиционерската Школа в Русия !
kashpirovska
Рейтинг: 479 ВеселоЯ!,дневникът знаел и нова дума :настоявали,не ИСКАЛИ! Бравос!
Дневник-токсичният сайтKaranikolov
Рейтинг: 8 НеутралноПуделите на Путин, участвали във всички хибридни атаки на ОФ-то - Костинброд, КТБ, Галева за кмет и стотици други, искат някой друг да иска извинения от работодателя им? Те да не са му сърдити? Излъгал ги е с коеките, можеть бъйть? Обадете бе, радикални комуня...!
krf54523578
Рейтинг: 269 НеутралноБъдете така добри да не говорите от името на цял народ. И друго - защо не искате извинения от президента Тръмп ? Че нима няма намеса във вътрешните работи от страна на САЩ чрез фондация "Отворено общество" ?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
MPetr
Рейтинг: 2211 НеутралноТея двамката съвсем полудяха...... "Другарю, ти мина ли в новото агрегатно състояние или......."
tsyrvulan
Рейтинг: 844 ВеселоДо коментар [#5] от "Велков":
ГЕРБ = Сборище от герберунгело-паралелепипедоиди с онбашия Бойка Мутрашенко начело.Ама правителството, респективно държавата даром ли ги иска? Не си ли чувал че БГ плаща!
Корки
Рейтинг: 2411 НеутралноИскането съгласувано ли е с Позитано? А оценка на решението на независимия съд да пусне шпионина на среща в империята на злото?
Свободата е възможноста сам да си наложиш дисциплина, преди да са ти я наложили други.****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Капабланка
Рейтинг: 536 НеутралноА ти да не би случайно да си в парламента, та да даваш акъл!?Малоумното ти мислен, че само онези 240 мъртви души в парламента имат право да се разпореждат с бъдещето на милиони българи е явно комунистическо наследено мислене - страх, покорство и тъпотия!
А това, че не приемаш България за суверенна държава, но навярно си с татуиран Ботев на крак или ръка те прави патриот и милеещ за нея, нали?
Radosveta Koleva
Рейтинг: 269 НеутралноЗащото той е много възпитан, никога не се е бутал с другите президенти, като Тръмп, който ги изблъска за да се изтипоса на първи ред за снимка.
Norman Granz
Рейтинг: 3009 НеутралноДо коментар [#15] от "SSS":
НЯМАМ ВРЕМЕ ДА ОТГОВАРЯМ НА ВСЕКИ ИДИОТ."Герп просто е една проруска партия."
Вече извън всякакво съмнение.
С всеки свой ход Бойко Борисов изпълнява програмата на БСП за пълно овладяване на България от Русия.
Разликата е, че ако бяха напраили червените, сега хората щяха да са на улицата.
Но понеже го прави "десният евроатлантик", червените потриват доволно ръце, а герболята мълчат гузно.
Или псуват Демократична България.
Michael Jordan
Рейтинг: 1563 НеутралноПутин само се възхвалява,
той извинения не признава.
Капабланка
Рейтинг: 536 НеутралноИ кое не ти харесва - че някои смятаме България за суверенна и независима държава или че не желаем руска зависимост, така, както до сега?!
А на вас - рубладжиите - първата ви работа е, като чуете критика към Путин и Русия, да смятате, че това значи, че някой обича и желае САЩ да заемат нейното място в тиранията и заповедническия тон.
Пък като смяташ, че Русия има право да прави каквото си ще у нас - ти българин ли си изобщо или някаква долна подлога?!Не, не ми отговаряй - ясно е, че си ближещ руската подметка на ботуша, който те рита!
BULEXIT
Рейтинг: 269 НеутралноРутинното плюене по Русия носи дребни спонсорски спомоществования от разни фондации, но закотвя формацията в рамките на трите процента.
В такова жалко съществувание вегетират от доста време насам един файтон трипроцентови "политици".
tda10501756
Рейтинг: 313 НеутралноАми сега как ще се разберат с госпожа Лъжа Техноимпексова умните и красивите? Пак ще дойдат избори и ще трябва да разчитат на гласовете на БСП. Чудя се и какво мисли сестра Галева за този призив на нейните избиратели от ДБ.
plynii
Рейтинг: 566 НеутралноГЕРеБъ няма да поискат извинение.
sarunka
Рейтинг: 1249 Неутралнокога генерал атанасов лъже
Политиката на Дневник за администриране на форума е най-грозното лице на цензурата. Към съфоромците с най много плюсове. Кефи ли ви , че лоената топка ви ги блъска?сега или когато каза това:
"Многофункционално активно мероприятие на властта и на управляващата олигархия непосредствено с цел манипулиране на общественото мнение преди два много важни избора – за местна власт и за главен прокурор", така съпредседателят на "Демократична България" и бивш началник на НСС ген. Атанас Атанасов коментира днес пред Би Ти Ви разследването за шпионаж в полза на чужда държава, по което беше обвинен председателят на движение "Русофили" Николай Малинов."
Росен съм аз и голем капут
Рейтинг: 262 НеутралноАко не бяха активните мероприятия на властта, нямаше и да разберем, че има русофилска НПО. Колко всъщност са русофилските НПО-та в България, някой може ли да ги изброи? Съмнявам се, че са повече от пръстите на едната ръка.
А колко са НПО-тата с финансиране от САЩ да речем, които лобираха за определени американски интереси ( например корупционните сделки за БТК, ТЕЦ "Марица-изток" 1 и 3, както и Ф-16, ощетяващи държавата с няколко милиарда лева).
kvasimodo
Рейтинг: 1639 НеутралноРадев да поиска извинение ?!
"Което беше порок стана обичай" - СенекаПо интересно ми е Бате Боко как ще се извърти. Или ще я кара на принципа на бай Тошо - да се снишим. Макар, че това не е мачовски приом ,а ББ се представя за такъв.
Един препатил
Рейтинг: 2908 НеутралноДо коментар [#3] от "victortrt":
До коментар [#19] от "doroteus":
Извинявайте - различни статии ли четем, "Дневник" ли са сгафили нещо и са го поправили впоследствие или вие не сте внимавали в часовете по български в школата на КГБ?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
dimvelinov
Рейтинг: 8 НеутралноДо коментар [#12] от "Norman Granz":
И какво стана? Нали нямаше да минават руски тръби през България? Така огласяхте преди година-две тук ти и други жалки тролчета ;) Смешнички и зле платени!
Един препатил
Рейтинг: 2908 НеутралноНаивно е да се очаква някаква реакция от управляващите. Както навсякъде по света и в Москва по това време се пишат бюджети за следващата година и никой не иска да изпадне от ведомостта.
KRAFTWERK
Рейтинг: 913 НеутралноТака , така.....и да му теглят една майна и от мен....може и без превод на дипломатичен език.....
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Slick
Рейтинг: 431 НеутралноПо руска линия нямат толкова топки. Вижте, в България добре са се окопали библиотекарския-сарайски кръг. Във външнополитически план сме джуджета, които търкат дъното.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
atmanpg
Рейтинг: 2097 НеутралноТъпо!
Извинение може да се иска, ако има достатъчно съществен повод. А това, кой ще награждават руснаците, си е само тяхна работа.
Такива смешни подскачания в търсене на медийно внимание, будят съжаление.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
neut
Рейтинг: 4752 НеутралноИзвинение от Путин - надали- Трябва да се потърси друга форма за реакция.
In the forest all animals are equal except a few that are more equal than the restЕдин препатил
Рейтинг: 2908 ВеселоДо коментар [#41] от "sarunka":
Сарунке, душице нежна, къде се загуби? Откога те чакам! Казах ти, че имам изненада за тебе. Ето на: на балотажа въобще не гласувах. За нито една от двете комунистки!
Продължавай да раздуваш само как съм гласувал за Радев. И в никакъв случай де не вземеш да се изпуснеш, че пък ти си гласувала за Цачева. Сакън!
дерибеев
Рейтинг: 2876 Весело"Искам да питам Цацаров, когато ходеше в кабинета на главния руски консул Гергов, дали не трябва да бъде разследван за шпионаж?" Това попита председателят на ДСБ ген. Атанас Атанасов във връзка с разразилия се шпионски скандал с бившия издател на в. "Дума" Николай Малинов. Той допълни още: "Как гледаме на това, че Борисов и министърът на енергетиката създават условия "Росатом" да вземе десетки милиарди, за да строи АЕЦ "Белене" и да произвежда ненужен ток - дали това не е в услуга на руските интереси?"
всеки коментар може и ще бъде използван срещу васПрочети още : https://www.actualno.com/politics/gen-atanas-atanasov-shte-se-razsledva-li-cacarov-za-shpionaj-za-sreshtata-mu-s-gergov-news_1375159.html
© Actualno.com
Анти Шишковци
Рейтинг: 515 НеутралноЩе му поискат, ама друг път. Оня ще им откъсне топките, само да посмеят. Путин съвсем открито се гаври с нашите управници.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Умнокрасив
Рейтинг: 768 НеутралноТролетарята в губернията се вълнува. Молодци
No Pain No Gain****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
Един препатил
Рейтинг: 2908 ВеселоДо коментар [#56] от "sarunka":
Сарунке, недей така - аз да лъжа? Че кога съм те излъгал? Да не би да искаш да кажеш, че съм те излъгал, че съм гласувал за Радев? Отнюдь! Така си беше. Ама за Манолова не съм. Ако бях нали знаеш какво щеше да стане? А така - знаеш, добре!
ambros
Рейтинг: 479 ВеселоИ аз се учудих. Да не са настъпали Путин в трамвая, че ще му се извиняват? ;-)
moreee
Рейтинг: 1344 ВеселоРодните демократи на американска издръжка възмутени защо Малинов бил на руска издръжка. Бухахахахаха
Джони Глупавия
Рейтинг: 269 НеутралноКолко човека представляват тия? Четири?
Judjuk
Рейтинг: 3226 НеутралноТез го дават по-големи натовци от пасито. Не си дават сметка, че годината свършва, а договор за транзит с Украйна няма. Няма и да има. И конекторчета няма да топлят душите и сърцата демократични, то и да има файда йок. Даже горивото за Козлодуй и то е под въпрос. Знаехме, че след изборите под опашката на коня няма да им е комфортно. Но чак толкоз бързо да пощуреят от конските мухи не се предполагаше. Добре че са един файтон хора, та няма кой да им обръща внимание.
espresso
Рейтинг: 277 ВеселоИскат да ни успокоят нас, гневните старчета след гафа с Мая Манолова. Още доста трябва да се постараят. Усещането е като след мача на националния с Англия - остави загубата, ами резилът заради някакви кресливи кретенчета, дето се мислят за много хитри...
ГЕРБ - Граждани... Европейско... Развитие... - баси тъпия виц.Но пак както с националния - засега нямаме друг отбор.
petyo9
Рейтинг: 755 НеутралноНикой не влиза в Парламента по собствено желание, а по желание на НВ Избирателя. Ако българският избирател узрее умствено (хипотетично, някой ден) ще вкара ДБ в Парламента. Ако не, ще продължи да гласува за БСП-1, БСП-2, ДПС, УЖ патреотите, политически ГМО-та (Слави Трифонов) и др. под.
Fred
Рейтинг: 1652 НеутралноА извинение от Макрон защо не поискаха? При което при него причините са много по-важни, оплюва ни като народ. А Путин награждава с орден един свой човек, отдавна го знаем какъв е. Интересно, когато ние наградим с орден чужд гражданин всеки път ли ще трябва да се извиняваме?
Юда се продаде за 30 сребърника, ДБ за 8 районни кмета.Кризисен PR, да позамажат пред десният електорат как се прегърнаха с лявата БСП. Същата БСП в която се намира този руски агент. Тогава той не им попречи за братската прегръдка, сега изведнъж се сетиха.
Доста ще има да лъжат и мажат тези уж "десните" дано хората позабравят как крачеха заедно в стройни редици с руската агентура. Защото Мая Манолова беше главното острие в един КГБ план за държавен преврат 2013г. И те я подкрепиха, и тогава и сега.
kwy38371721
Рейтинг: 563 НеутралноВажното е да се вдига тупурдия.Тези юнаци само това могат.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
penetrating
Рейтинг: 5433 ВеселоПутин иска да влезе през задния вход в ЕС като използва своето "Троянско магаре" :)
Some people have got a mental horizon of radius zero and call it their point of view. David Hilbert"...Русия счита България като част от "руския свят", а защо не и като част от "руската федерация"..."
Julian Mall
Рейтинг: 2211 Гневно"Веднага след този арогантен акт говорителят Дмитрий Песков обяви, че Русия счита България като част от "руския свят", а защо не и като част от "руската федерация""
По-добре миг свобода отколкото живот в робствоИзмишльотините на антибългарите! Един наш съсед и "съюзник" в НАТО ни счита за временно загубена част от империята си и окупира територии в Сирия! По този повод разбира вие десебарии нещастни мълчите като риби но щом стане дума за Русия веднага скачате под команда!
zle_platen_trol
Рейтинг: 493 НеутралноИзвинение от руснаците, когато и да поискаме все ще има основание. Хубаво ще е да се случи, но за жалост реалностите са други.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
001
Рейтинг: 722 ВеселоДъБъГъбари сър,
Защо по времето на другаря Костов подарихме нефтохима на руснаците и не гонихме техни дипломати от България
Защо не купихме тогава американски изтребители
Тези имат 00 депутати, да помолят бензинджията да предаде какво искат , че той е там за разлика от тях
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Храбър
Рейтинг: 3433 НеутралноНямаш нито ум, ни чувство за да схванеш за какво става дума сега и за какво е ставало дума тогава!
Такива тъпаци като теб, дето сменят темата, очедивно нямат нищо съществено за казване! "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Храбър
Рейтинг: 3433 НеутралноА ти като много адекватен изобщо не ти пука как излагат името на родината ти! "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
001
Рейтинг: 722 ВеселоДъБъГъбарите вдигат пушилка, за да се забрави , че гласуваха за БСП в София и Изгрев си има червен кмет
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Храбър
Рейтинг: 3433 НеутралноДето казваш даже на собствения си авторитет и име са готови да плюят тези управници в името на благополучието си.
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
bocovid_19
Рейтинг: 0 ВеселоСлед провала на изборите явно е време за генериране на актив! Ха ха аха ах! Путин щял да се извинява на служителите си?!?! Вие кога бе вождове последно се извинихте на индианците дето гласуват за вас, че сте крайно дебилни????А?
Храбър
Рейтинг: 3433 ГневноАман от гъзолизци и предатели!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"Оставам с впечатлението, че между гербери, червени и цялата останала гмеж дето успя да добута до Народното събрание няма нито един истински българин!
Вси1ки дето са там се бият у гърдите, че били патриоти, че мислели за България, а няма един измежду тях, който да защити достойнството на родината си!
Срам и позор!
Виж колко те уважават твоите управници народе!
boevbisser
Рейтинг: 3115 РазстроеноЕто заради такива изявления да българия са маргинална партия. Аз мисля, че са прави , но това ли е важното, от което се интересуват привържениците им. Ицо хазарта им го беше казал - високи доходи, хубави пътища, а не - путин, гей паради, тротинетки.
И аз смятам, че не се справиха добре на изборите и за оставка чак не знам, но едно извинение могат да поднесат.
chichka
Рейтинг: 2086 НеутралноИ да крякаме и да не крякаме.... скоро руското знаме ще е забито над президентството ни!
Русия- проказата на планетата Земя.дерибеев
Рейтинг: 2876 ЛюбопитноВсъщност тези пробваха ли въобще да вдигнат 300 както ги посъветва Хазарта. Ей така за собствено уважение
всеки коментар може и ще бъде използван срещу васХрабър
Рейтинг: 3433 НеутралноАз смятам, че се чудиш какво да напишеш така щото да изкараш ДБ виновни за нещо.
Все пак, за разлика от другите небългари и сбърканяци, не си посмял да оплюеш България в защите на нахалните и нагли руснаци. "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Напуснал Поради ОграниченДостъп
Рейтинг: 269 НеутралноГласоподавателите на Радко Решетников искат извинение от Россия
Президент Плевнелиев - Трудно мога да не споделя своето дълбоко унижение като дясномислещ човек от ръководството на "Демократична България" да влезе в съюз на балотажа с Мая Манолова. Не трябва да дават оставки, а да си изберат Манолова за шефЦирк
doroteus
Рейтинг: 1246 НеутралноА за това КОЙ и КОГА се е ИЗВИНИЛ или ЩЕ СЕ ИЗВИНИ ???
Приватизация или грабеж ? Част Четвърта-Защо “Нефтохим” отиде в ръцете на руснаците
С Решение № 658/21.10.1999 г. на МС са отписани задълженията на „Нефтохим“ ЕАД към държавата
17.11.2017г. 15:44ч.
0
735
Share
Facebook
Twitter
Pinterest
приватизация
Решението на правителството, с което се опрощават задълженията на "Нефтохим".
Наистина ли комбинатът можеше да работи само с руски петрол ?
От ГЕРБ предложиха допълнение в Конституцията за да отпадне давността при престъпления, свързани с приватизацията.
Изменението ще бъде в член 31, като се създава алинея 8 с текст:
„Не се погасява по давност наказателното преследване и изпълнението на наказанието за тежки престъпления, извършени по повод приватизацията в периода 1992-2017 г.„
1992 г е началната, защото тогава е приет първият приватизационен закон. Търси се консенсус между партиите в парламента, за да бъде променен основният закон по темата с приватизацията.
Храбър
Рейтинг: 3433 ГневноСами си го викате!
Къде отидоха едновремешните възрожденци Боже!?
Къде са онези, които имаха самочувствието и смелостта да се опълчат на две империи!?
Къде се изгубиха истинските българи!?
Като гледам из форума смърди на валенки и немити алкаши!
Смърди та се не трае!
Не сте народ, а мърша!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Хакуна Матата !
Рейтинг: 667 ЛюбопитноОт подобни декларации, след които нищо не се случва, няма никакъв смисъл .
Stupid people make me sickАко някой мисли различно, нека обясни.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Храбър
Рейтинг: 3433 НеутралноПри такова нагло отношение, един достоен народ просто би скъсал всякакви отношения с подобни нахалници и негодяи!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
КъНгРеЧуЛеЙшЪн БаЙ ДоНчО аЙ лАв и дИмокРАти и РипублИканци
Рейтинг: 285 НеутралноЕто за такива неща гледат парламента само по телевизора тия!
Очите ти могат да те излъжат, не им вярвай!Всичката им Мара втасала тръгнали да се занимават с простотии......
Или ги е яд, че Путин не награди тях?
Това от завист ли?
Вместо да си подадат оставките заради тъпотиите им по изборите те тръгнали с Путин да се занимават!
Ако вземете властта пак ли това ще правите?
Имаше един дето искаше да обявява война на Русия......запитайте се какво стана с него!
extraCACA
Рейтинг: 1210 Веселодебелия е зает, рита мачле