ползата от хàртията е за старите партии, които имат много маймунки по места, които да го играят пъдари в секциите, което усложнява и оскъпява много живота на дб и пп. дреме им на динозаврите за изборна активност, точно обратно.
Най-гадният от гадните, проклятието на България, главната причина за сегашната катастрофа - Зеления чорап. А 7-те партии в НС, които за две седмици могат да го импийчнат, но са глухи и слепи за това бедствие, са с престъпно поведение.
"Резервиран съм към това тяхно обяснение. Става дума за политически интерес. Тези партии смятат, че гласуването с хартиени бюлетини ще им донесе някакво предимство. То е ясно", посочи той.
Същото е валидно и за гласуването с машини. Политически интерес.
Да,ето ти аргументи.Машини-ПП получава от тях 5-10% отгоре.Про100 Киро става премиер.Досега това ни струва поне 30млрд.Някаква си машина казва,че харесваме Про100 Киро за премиер и никой не може да проследи вярно ли е
ЕМИ, ЕТО ТИ ЕДИН: Ако има ВЕТО, парцалесите в НС ше почнат да мислат върху ПРАВИТЕЛСТВО И УПРАВЛЕНИЕ, не върху "нови избори". Мислим, че е силен и навременен.
Тези партии смятат, че гласуването с хартиени бюлетини ще им донесе някакво предимство. То е ясно", посочи той. Същото е валидно и за гласуването с машини. Политически интерес.
Естествено.Но който има повече гласове в НС е в правото си да реши как да се гласува.А не да слушаме басни и събиране на родата пред НС за да ни доказват че Про100 Киро и слугите му от Дай България са прави
Как работи дебилният мозък, е невъзможно нормален човек да разбере. Затова само ще щрихираме външните прояви. Увреденият мозък вярва на някакви си думи, без да прави връзка с минали събития. Така например една партия твърди, че е невъзможно да направи коалиция с ГЕРБ, но тя вече го е правила. Лидерът на тази партия иска Боко да се махне от политиката, но той даже му беше министър. И дебилният мозък не стопля. Той ако стопляше, нямаше да подкрепи партии заявили открито, че ще се коалира (и вече правили го) с най-ужасният тумор на България за всички времена, а именно комунистическата партия. Дебилният мозък си мисли, че е русофоб, но отиде да гласува за единствените партии в цивилизования свят застанали на страната на Путин и Русия, с отказът си да помогнат на бедстващата страна. Тук изобщо няма да споменаваме нравственост, достойнство и т.н., защото за психичните разстройства това е неприложимо. Увреденият ляв мозък мрази истината (така е било и така ще бъде) и затова слага минуси на този коментар.
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги (Еф. 5:11).
До коментар [#13] от "trolimzarodiny":"Мунчо" отдавна си е подпечатал сигурността, сключвайки сделка с шайката и сараите.
—цитат от коментар 15 на Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Да, ама само Радев попита Карадайъ коя е неговата родина, докато ПП и ДБ си мълчаха! А мен ме е срам, че не е имало лустрация на царските офицери и че внук на адютанта на Негово Нищожество Борис 3 през 1923 е бил председател на Народното събрание!
"Резервиран съм към това тяхно обяснение. Става дума за политически интерес. Тези партии смятат, че гласуването с хартиени бюлетини ще им донесе някакво предимство. То е ясно", посочи той.Същото е валидно и за гласуването с машини. Политически интерес.
Изобщо не е същото! Предимството на изборът с машина е това, че машината не може целенасочено да излъже, а всеки опит да се програмира според политически и други желания може да се провери и открие, а в последствие и разгласи. Мръсните ръчички, които манипулират вота при хартиеното гласуване са скрити от обективен поглед.
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Защо това герберо-депесарските тролове непрекъснато повтаряте опорките, а поне един път не обясните как става това?
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
А мен ме е срам, че не е имало лустрация на царските офицери и че внук на адютанта на Негово Нищожество Борис 3 през 1923 е бил председател на Народното събрание!
Дневник, вече прекалявате! От три дни ни заливате с мнения на бивши и настоящи светила на БСП. Първо Зарков, а днес Стоилов и сега и Маринов. Повтарям си поста от под статията за Стоилов. ======================================================================== От 100 кладенеца вода носи Дневник. Превърнаха се в трибуна на най-отявлени вчерашни деятели на БСП. Естествено е, че в последните две години пропагандата на Дневник и мнението на тези особи до голяма степен се припокри, но няма нужда да ни го натрапвате. Откъде накъде Стоилов и Зарков трябва да ни обясняват кое е правилно и кое не е. Упадъкът на Дневник се дължи на тоталната му обърканост и безпътица до която докараха дясното в България.
Ние повтаряме "опорките" на ГЕРБ, а вие тези на БСП. Обърна ли внимание колко почервеня Дневник само и само за да ви дресира ви пуска мнения на кой ли не червен реакционер. Зарков, Стоилов, Маринов. Това са новите ви съмишленици.
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
До коментар [#1] от "Калник":Да,ето ти аргументи.Машини-ПП получава от тях 5-10% отгоре.Про100 Киро става премиер.Досега това ни струва поне 30млрд.Някаква си машина казва,че харесваме Про100 Киро за премиер и никой не може да проследи вярно ли е
Няма да го прочетете в "Дневник", но ГЕРБ току що дадха пресконференция по договора с "Джемкорп". Предстоят интересни дни, а за някои умнокрасивци - и нощи!
Не ви харесва да ви повтарят, но това е реалната истина недраги. Затова и непрекъснато се оплаквате. Непрекъснато повтаряте, че и при единия, и при другия начин се лъже, но нямате нито едно валидно доказателство за измами при машинното гласуване. За сметка на това измами при хартиеното гласуване колкото искаш. То затова и бандитите от ГЕРБ/ДПС напънаха за гласуване с хартиени бюлетини. Защото могат по-лесно да манипулират вота.
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
До коментар [#22] от "emil":Това го написа и под другата статия, кретен. Не е толкова умно, че да го копи-пействаш, спокойно...
—цитат от коментар 24 на Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Аз няма да обиждам. Ясно съм написал защо си повтарям поста. Ако си го чел под предишната статия не го чети повторно, макар че няма да ти навреди.
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
Герберята ми слагат минуси на постове 18 и 19, но нито един не смее да приведе доводи срещу казаното там!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Киро, Христо и Дневник. Имат голяма нужда да поддържат с нещо "пламъкът на революцията" та затова сега се хванаха за хартиената бюлетина. От 30 години, който е посъбрал мнозинство все първо се захваща с избирателния кодекс и досега никой не е умрял от това, че се гласува с хартиена бюлетина. Същото ще е сега, но Киро, Христо и Дневник имат нужда да отклонят вниманието от това, че докараха страната до политическа катастрофа от която изход няма. Просто сега вадят поредния фетиш върху който да продължат нескончаемата си революция. Понеже вече се разправиха с корупцията и с КОЙ, та сега дойде време да се справят и с хартиената бюлетина. Едва ли има по-големи тъпанири от тези които за две години подлудиха народа и докарах страната до под кривата круша.
"Аргументи да искаш! Чекмеджето, кюлчетата, суджуците, чувалите, Костинброд, Барселона..."
Хубаво, само че това не са аргументи,а дежурни опорки! От всичко това което си изброил/а , нито едно не е доказано! Ако ще търсим аргументи като гугЛена от Гугъл,от там могат да се изкарат достатъчно аргументи, и за другата страна!
Колкото си прав, толкова и си неправ. Ако с хартиените бюлетини евентуално може се лъже на дребно, то с машинното гласуване може да се излъже яко и на едро, За това става дума. На мен по прицип ми е все тая дали машинно или хартиено ще изберем следващия няколкомесечен парламент. Твоите идейни другари всъщност докараха нещата дотам, че няколко процента повече или по-малко вече нищо не променят. Каквито и да са резултатите пак ще ходим на избори и пак Радев ще управлява със служебно правителство. И това е деяние на Радев, на ПП, на ДБ, а също така и на заблудени овци като теб. Заедно ни докарахте дотук.
Бате, ти си патологичен лъжец. За каква "истина" точно говориш? "Маджо", "Мадуровките", "Бобоков"... тва са все лъжи и то само тия от многото, които сипеш тука. Във всеки твой пост се съдържа някаква лъжа, освен ако не е във въпросителна форма, и даже и тогава успяваш, понякога.
Осъзнай се малко, червей на мисълта, преди да споменаваш думата "лъжа".
Е, Радев е предвидим и последователен. Бесепар, русофил. Обаче тези, които агитираха за него и го намираха за приемлив и нямаха забележки към него, те са глупаците. Не схванаха, че Радев си играе неговата игра, а го обявиха за лидер на промяната. Е, или той си е представял промяната по друг начин или тези, които той вкара в политиката са си правили грешни сметки. Измамените камилчета, както казва един многоников участник във Форума.
ПППП..../ДБ ясно показаха, че са в парламента благодарение на безконтролните мадуровки.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия."
#GRETA, GO TO SCHOOL !
"Президентът Радев назначи явочник „МАЙСТОРА” за председател на Стратегическия си съвет.
Маринов, който е бивш депутат от БСП, е разкрит като съдържател на явочна квартира на ДС под псевдонима „МАЙСТОРА”. Той е вербуван от Софийско градско управление на МВР-ДС през 1983 г.
Принадлежността му към Държавна сигурност бе установена и разкрита от Комисията по досиетата още през 2007 г. при проверката на народните представители."
"Резервиран съм към това тяхно обяснение. Става дума за политически интерес. Тези партии смятат, че гласуването с хартиени бюлетини ще им донесе някакво предимство. То е ясно", посочи той.Същото е валидно и за гласуването с машини. Политически интерес.
Да, същото е и за машините, но машините вече веднъж са били приети и са в сила, а сега става дума за хартията и трябва да се докаже защо се иска нейното връщане - на какво основание, на база на какви неоспорими изводи от проведените с машини избори, а не на налудничави твърдения като това, че вецецуелски инженери били пипали машините и хората се плашели от машините. А като се приемаха машините, не се ли знаеха тези рискове. Какво се промени сега, хората по-прости ли станаха?
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . ....
01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. .........................................................................
20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван..............................
21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................
ползата от хàртията е за старите партии, които имат много маймунки по места, които да го играят пъдари в секциите, което усложнява и оскъпява много живота на дб и пп. дреме им на динозаврите за изборна активност, точно обратно.
тоест боклуците-ГЕРБ в ИО са променяли "отворените си данни" след обявяване на резултатите
Хора, не допускайте лесноманипулируеми машини с чужди ОС-и да фалшифицират изборите! Информационно Обслужване да броят и смятат на ръка вместо да изключват контроли!
До коментар [#31] от "uvtest": Като всеки герберо-депесарски трол лъжеш нагло. Не веднъж, а хиляди пъти е било обяснявано точно как стават манипулациите с хартиената бюлетина. Първи начин: при броенето герберски или депесарски член на секционната комисия драсва или изцапва вражеска бюлетина и после я обявява за невалидна. Резултат - стотици хиляди невалидни бюлетини и хора с отнет глас. Това може само при хартиена бюлетина, не може при машинно гласуване. Втори начин (използва се при местни избори в малки населени места, където хората се познават): За него са разказали жертвите при проучване за честността на вота и беше огласено по телевизията. В деня преди вота хората, за които се знае, че ще гласуват против местния герберски или депесарски кандидат, биват посетени и им се съобщава, че трябва да напишат на бюлетината си някакво име или дума, всеки различно, например Христо Стоичков, Левски, Лили Иванова, свобода и т.н. Това разбира се ще направи бюлетината им невалидна. Предупреждават ги на 4 очи, че ако в урната не се намери бюлетина със зададената дума на член на семейството им ще се случи нещо много лошо. Разбира се заплашените изпълнили указанията, но после се оплакали в прокуратурата. Разследването било прекратено никакви последствия. Както и би се очаквало от цацаратурата и гешефтурата. Трети начин: контролиран вот - гласуващият снима бюлетината си след като я попълни. Невъзможно при машинното гласуване поради липса на закрито помещение.
До коментар [#34] от "emil": ===Ако с хартиените бюлетини евентуално може се лъже на дребно, то с машинното гласуване може да се излъже яко и на едро, За това става дума. === Нали при последните избори се броиха и машинните разписки в 33% от секциите и то избрани на случаен принцип в края на изборния ден и то от ЦИК - доминирана от ГЕРБ. Оказа се, че има пълно съвпадение на данните според машинния протокол и според ръчното броене по секции. А всяка партия си има математици, които сумират данните от секциите и ги сверяват с публикуваните резултати. Данните от всяка секция се разлепват отвън до вратата на секцията и всеки може да ги види и запише. ТИ СЕГА МИ ОБЯСНИ КОНКРЕТНО КАК СТАВА ИЗЛЪГВАНЕТО "ЯКО И НА ЕДРО" с машините.
Когато бях дете в магазините касиерите сумираха на ръка с молив върху хартиена бележка сметката на всеки купувач. Като се появиха касовите бонове в първите дни някои баби си смятаха паралелно на ръка всичко в къщи, все мислеха, че тая пущина машината може нещо да ги е измамила.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Калник
Рейтинг: 774 НеутралноХартиени бюлетини = невалидни бюлетини + изборни измами. Зелен чорап за президент = упадък на държавата. Още аргументи трябват ли ви?
karatista
Рейтинг: 3935 Неутралноползата от хàртията е за старите партии, които имат много маймунки по места, които да го играят пъдари в секциите, което усложнява и оскъпява много живота на дб и пп. дреме им на динозаврите за изборна активност, точно обратно.
mr. Gorbachev, tear down this wall!Незнайко в Слънчевия град
Рейтинг: 5533 НеутралноАргументи да искаш!
"Свестните у нас считат за луди, глупецът вредом всеки почита" Хр. БотевЧекмеджето, кюлчетата, суджуците, чувалите, Костинброд, Барселона...
Sran Tors
Рейтинг: 164 НеутралноНай-гадният от гадните, проклятието на България, главната причина за сегашната катастрофа - Зеления чорап. А 7-те партии в НС, които за две седмици могат да го импийчнат, но са глухи и слепи за това бедствие, са с престъпно поведение.
nema_labavo
Рейтинг: 1417 Неутрално"Резервиран съм към това тяхно обяснение. Става дума за политически интерес. Тези партии смятат, че гласуването с хартиени бюлетини ще им донесе някакво предимство. То е ясно", посочи той.
Същото е валидно и за гласуването с машини. Политически интерес.
peen40
Рейтинг: 890 НеутралноДо коментар [#1] от "Калник":
Да,ето ти аргументи.Машини-ПП получава от тях 5-10% отгоре.Про100 Киро става премиер.Досега това ни струва поне 30млрд.Някаква си машина казва,че харесваме Про100 Киро за премиер и никой не може да проследи вярно ли е
scott
Рейтинг: 1053 НеутралноЕМИ, ЕТО ТИ ЕДИН:
Ако има ВЕТО, парцалесите в НС ше почнат да мислат върху ПРАВИТЕЛСТВО И УПРАВЛЕНИЕ, не върху "нови избори". Мислим, че е силен и навременен.
Альоша
Рейтинг: 119 НеутралноС две думи чорапа няма да наложи вето, то и да наложи се тая
peen40
Рейтинг: 890 НеутралноЕстествено.Но който има повече гласове в НС е в правото си да реши как да се гласува.А не да слушаме басни и събиране на родата пред НС за да ни доказват че Про100 Киро и слугите му от Дай България са прави
Изобличител
Рейтинг: 628 НеутралноКак работи дебилният мозък, е невъзможно нормален човек да разбере. Затова само ще щрихираме външните прояви. Увреденият мозък вярва на някакви си думи, без да прави връзка с минали събития. Така например една партия твърди, че е невъзможно да направи коалиция с ГЕРБ, но тя вече го е правила. Лидерът на тази партия иска Боко да се махне от политиката, но той даже му беше министър. И дебилният мозък не стопля. Той ако стопляше, нямаше да подкрепи партии заявили открито, че ще се коалира (и вече правили го) с най-ужасният тумор на България за всички времена, а именно комунистическата партия. Дебилният мозък си мисли, че е русофоб, но отиде да гласува за единствените партии в цивилизования свят застанали на страната на Путин и Русия, с отказът си да помогнат на бедстващата страна. Тук изобщо няма да споменаваме нравственост, достойнство и т.н., защото за психичните разстройства това е неприложимо. Увреденият ляв мозък мрази истината (така е било и така ще бъде) и затова слага минуси на този коментар.
Не участвувайте в безплодните дела на тъмнината; напротив, изобличавайте ги (Еф. 5:11).Галя Станчева
Рейтинг: 5466 ВеселоЕ, аз к'во рекох под другата статия :))) Концерт по желание на деберисти и пъпъджии няма да има.
trolimzarodiny
Рейтинг: 3185 НеутралноНакратко , изборнаха схема Понци с мъдурките отече…
Бирата и благата трева трябва да са безплатни за стадото !пРезидентът май няма да наложи вето
trolimzarodiny
Рейтинг: 3185 НеутралноТрагичното е, че в тоз парламент има мнозинство за импийчмънт на Мунчо, но партиите се карат, кат брачеди за двора на село…
Бирата и благата трева трябва да са безплатни за стадото !selqnin
Рейтинг: 2610 ГневноГНУСНЯР!!!
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноДо коментар [#13] от "trolimzarodiny":
"Мунчо" отдавна си е подпечатал сигурността, сключвайки сделка с шайката и сараите.
*****
ВеселоИ като наложи вето какво ще стане?
А да след няколко дена пак ще го гласуват и приемат🤣
pernikforbg
Рейтинг: 716 НеутралноДа, ама само Радев попита Карадайъ коя е неговата родина, докато ПП и ДБ си мълчаха! А мен ме е срам, че не е имало лустрация на царските офицери и че внук на адютанта на Негово Нищожество Борис 3 през 1923 е бил председател на Народното събрание!
Храбър
Рейтинг: 1958 НеутралноИзобщо не е същото!
Предимството на изборът с машина е това, че машината не може целенасочено да излъже, а всеки опит да се програмира според политически и други желания може да се провери и открие, а в последствие и разгласи.
Мръсните ръчички, които манипулират вота при хартиеното гласуване са скрити от обективен поглед. "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Храбър
Рейтинг: 1958 ЛюбопитноЗащо това герберо-депесарските тролове непрекъснато повтаряте опорките, а поне един път не обясните как става това? "Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноТова беше преди да се помирят със същия.
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноАаа, извинявай.... ти си бил не у ред... Ясно.
emil
Рейтинг: 4035 НеутралноДневник, вече прекалявате! От три дни ни заливате с мнения на бивши и настоящи светила на БСП. Първо Зарков, а днес Стоилов и сега и Маринов. Повтарям си поста от под статията за Стоилов.
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!========================================================================
От 100 кладенеца вода носи Дневник. Превърнаха се в трибуна на най-отявлени вчерашни деятели на БСП. Естествено е, че в последните две години пропагандата на Дневник и мнението на тези особи до голяма степен се припокри, но няма нужда да ни го натрапвате. Откъде накъде Стоилов и Зарков трябва да ни обясняват кое е правилно и кое не е. Упадъкът на Дневник се дължи на тоталната му обърканост и безпътица до която докараха дясното в България.
emil
Рейтинг: 4035 НеутралноНие повтаряме "опорките" на ГЕРБ, а вие тези на БСП. Обърна ли внимание колко почервеня Дневник само и само за да ви дресира ви пуска мнения на кой ли не червен реакционер. Зарков, Стоилов, Маринов. Това са новите ви съмишленици. ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноДо коментар [#22] от "emil":
Това го написа и под другата статия, кретен. Не е толкова умно, че да го копи-пействаш, спокойно...
Красимир
Рейтинг: 104 ВеселоНяма да го прочетете в "Дневник", но ГЕРБ току що дадха пресконференция по договора с "Джемкорп". Предстоят интересни дни, а за някои умнокрасивци - и нощи!
Храбър
Рейтинг: 1958 НеутралноДо коментар [#22] от "emil":
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"Не ви харесва да ви повтарят, но това е реалната истина недраги.
Затова и непрекъснато се оплаквате.
Непрекъснато повтаряте, че и при единия, и при другия начин се лъже, но нямате нито едно валидно доказателство за измами при машинното гласуване.
За сметка на това измами при хартиеното гласуване колкото искаш.
То затова и бандитите от ГЕРБ/ДПС напънаха за гласуване с хартиени бюлетини. Защото могат по-лесно да манипулират вота.
emil
Рейтинг: 4035 НеутралноАз няма да обиждам. Ясно съм написал защо си повтарям поста. Ако си го чел под предишната статия не го чети повторно, макар че няма да ти навреди. ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!
Големи яйца:)
Рейтинг: 795 НеутралноКак го виждаш този импийчмънт като Радев има по-голямо одобрение сред хората отколкото всички партии взети заедно?
Храбър
Рейтинг: 1958 ВеселоГерберята ми слагат минуси на постове 18 и 19, но нито един не смее да приведе доводи срещу казаното там!
"Безнаказаността на похищенията и произволното разполагане с притежанията на повалените стари имуществени прослойки след 9-ти септември има като пряко следствие създадената и поддържана политическа обстановка за корупция"emil
Рейтинг: 4035 НеутралноКиро, Христо и Дневник. Имат голяма нужда да поддържат с нещо "пламъкът на революцията" та затова сега се хванаха за хартиената бюлетина. От 30 години, който е посъбрал мнозинство все първо се захваща с избирателния кодекс и досега никой не е умрял от това, че се гласува с хартиена бюлетина. Същото ще е сега, но Киро, Христо и Дневник имат нужда да отклонят вниманието от това, че докараха страната до политическа катастрофа от която изход няма. Просто сега вадят поредния фетиш върху който да продължат нескончаемата си революция. Понеже вече се разправиха с корупцията и с КОЙ, та сега дойде време да се справят и с хартиената бюлетина. Едва ли има по-големи тъпанири от тези които за две години подлудиха народа и докарах страната до под кривата круша.
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!uvtest
Рейтинг: 2949 НеутралноДо коментар [#18] от "Храбър":
"Мръсните ръчички, които манипулират вота при хартиеното гласуване са скрити от обективен поглед"
Защо това червено-лилавите тролове непрекъснато повтаряте тази опорка, а веднъж не обясните как става това манипулиране?
galina georgieva
Рейтинг: 1042 НеутралноДо коментар [#3] от "Незнайко в Слънчевия град":
"Аргументи да искаш!
Чекмеджето, кюлчетата, суджуците, чувалите, Костинброд, Барселона..."
Хубаво, само че това не са аргументи,а дежурни опорки!
От всичко това което си изброил/а , нито едно не е доказано! Ако ще търсим аргументи като гугЛена от Гугъл,от там могат да се изкарат достатъчно аргументи, и за другата страна!
doctor.no
Рейтинг: 3489 ВеселоДемек, ще има вето и ще го пратим законопроекта на КС. Герберастите много рано се зарадваха,
emil
Рейтинг: 4035 НеутралноДо коментар [#26] от "Храбър":
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!Колкото си прав, толкова и си неправ. Ако с хартиените бюлетини евентуално може се лъже на дребно, то с машинното гласуване може да се излъже яко и на едро, За това става дума. На мен по прицип ми е все тая дали машинно или хартиено ще изберем следващия няколкомесечен парламент. Твоите идейни другари всъщност докараха нещата дотам, че няколко процента повече или по-малко вече нищо не променят. Каквито и да са резултатите пак ще ходим на избори и пак Радев ще управлява със служебно правителство. И това е деяние на Радев, на ПП, на ДБ, а също така и на заблудени овци като теб. Заедно ни докарахте дотук.
galina georgieva
Рейтинг: 1042 НеутралноДо коментар [#19] от "Храбър":
"Защо това герберо-депесарските тролове непрекъснато повтаряте опорките, а поне един път не обясните как става това?"
Ами обяснено е, стига човек да иска да се информира, може да намери материали по темата!
uvtest
Рейтинг: 2949 НеутралноДо коментар [#33] от "doctor.no":
"ще го пратим законопроекта на КС
Щото е почивен ден ли, червено-лилавите са пратили на барикадата най неукия си трол, който не знае, че КС гледа ЗАКОНИ, а не ЗАКОНОПРОЕКТИ.
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноТи вярно ли имаш дебелокожието да говориш за тролове?
😀😀😀
uvtest
Рейтинг: 2949 НеутралноДо коментар [#37] от "Враг Номер Едно на кафевите мозъци":
Истината/дума непозната на вас, сектантите/,трябва да се казва,независимо харесва ли на някой, или не.
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноБате, ти си патологичен лъжец. За каква "истина" точно говориш? "Маджо", "Мадуровките", "Бобоков"... тва са все лъжи и то само тия от многото, които сипеш тука. Във всеки твой пост се съдържа някаква лъжа, освен ако не е във въпросителна форма, и даже и тогава успяваш, понякога.
Осъзнай се малко, червей на мисълта, преди да споменаваш думата "лъжа".
doctor.no
Рейтинг: 3489 ВеселоДо коментар [#36] от "uvtest":
Хахаха, с конституционалистите, къде могат за една нощ нова КРБ да напишат не се спори - Барни Ръбъл ли ти шушне или Дуловската ТОП юридическа мисъл
Галя Станчева
Рейтинг: 5466 Неутрално"Кееееффф", "Смееееххх" - ама сега ви се реве, щом опряхте да ви адвокатстват най - големите комуняги.
uvtest
Рейтинг: 2949 НеутралноДо коментар [#39] от "Враг Номер Едно на кафевите мозъци":
Защо намесваш обвиняемия Бобоков? Голяма работа, че привикал Ристю Бойкикев в джипа си, да обсъдят някои културни проекти за Русе.
uvtest
Рейтинг: 2949 НеутралноДо коментар [#40] от "doctor.no":
Могат-пишат. Не са като некадърниците от ОФ мафията, дето за 6 месеца, само един закон успяха да приемат.
pamela
Рейтинг: 2837 ВеселоЕ, Радев е предвидим и последователен. Бесепар, русофил.
Обаче тези, които агитираха за него и го намираха за приемлив и нямаха забележки към него, те са глупаците. Не схванаха, че Радев си играе неговата игра, а го обявиха за лидер на промяната.
Е, или той си е представял промяната по друг начин или тези, които той вкара в политиката са си правили грешни сметки.
Измамените камилчета, както казва един многоников участник във Форума.
Враг Номер Едно на кафевите мозъци
Рейтинг: 66 НеутралноЗащото с него е свързана една от коронните ти лъжи. Мисля, че го написах доста ясно, но ти нали си леко глупавичък...
doctor.no
Рейтинг: 3489 ВеселоДо коментар [#43] от "uvtest":
Така е, не са като последните пАбедители. Що закона приеха от пАбедата преди почти два месеца - Ехааааааааа!
zz_s
Рейтинг: 1461 НеутралноПППП..../ДБ ясно показаха, че са в парламента благодарение на безконтролните мадуровки.
"Терминът "русофоб" е измислен от руснаците и техните мекерета, за да дамгосат българските патриоти, поставящи интересите на България над интересите на Русия." #GRETA, GO TO SCHOOL !spaceman
Рейтинг: 567 Неутрално"Александър Маринов: Налагането на вето върху Изборния кодекс изисква аргументи"
А нима нищо не е чул/видял/прочел в медийното пространство???
spaceman
Рейтинг: 567 НеутралноИ да не забравим - https://agentibg.com/index.php/bg/a-bg/179-2014-12-17-10-04-09
"Президентът Радев назначи явочник „МАЙСТОРА” за председател на Стратегическия си съвет.
Маринов, който е бивш депутат от БСП, е разкрит като съдържател на явочна квартира на ДС под псевдонима „МАЙСТОРА”. Той е вербуван от Софийско градско управление на МВР-ДС през 1983 г.
Принадлежността му към Държавна сигурност бе установена и разкрита от Комисията по досиетата още през 2007 г. при проверката на народните представители."
https://desebg.com/prezident/4287-2020-02-14-06-00-40
Lee Gier
Рейтинг: 2263 НеутралноТоя па, чорапогащник, още на обсъждането се аргументираха десните и Асен. Какви други аргументи иска, да го таковам у спеца?
Нямам време за подлости - с много други неща съм зает.kmat
Рейтинг: 1057 НеутралноДа, същото е и за машините, но машините вече веднъж са били приети и са в сила, а сега става дума за хартията и трябва да се докаже защо се иска нейното връщане - на какво основание, на база на какви неоспорими изводи от проведените с машини избори, а не на налудничави твърдения като това, че вецецуелски инженери били пипали машините и хората се плашели от машините. А като се приемаха машините, не се ли знаеха тези рискове. Какво се промени сега, хората по-прости ли станаха?
regular_observer
Рейтинг: 594 НеутралноПрез'дентът беше против мутрите.
Беше надежда на много хора, че може да заживеем норомално, без чудовщна корупция .
Беше......
Моа Преател Тайпи
Рейтинг: 3102 НеутралноГалино, сайтчето на ЦИК знаеш ли гоо къде е? Щото изборните фашшификации на ГЕРБ-ДПС блестят там.
Дай да видим твоите протоколи и анализи? Дали ше та затрудни да ни кажеш от кой гъз ги изсмука? яж бахур...
Мария Янкова
Рейтинг: 1277 НеутралноБиблиотекарският посредник предупреждава Президента чрез медиите!
Интересно е.
Моа Преател Тайпи
Рейтинг: 3102 НеутралноСатчето на ЦИК да ти го покажа ли къде е? яж бахур...
star bastun
Рейтинг: 1903 НеутралноАргументи колкото искаш другарю.
Стоян Хлебаров
Рейтинг: 13 ГневноАргументи за вето-колкото щеш! Да,ама сол-ташака на Президента не ги вижда!? Колко удобно....и в синхрон с Мафията...
Преkрояваме Парцалите
Рейтинг: 2324 НеутралноТаратайко аха дни разплаче
09-06-20 - Радев: Смущаващо е, че Божков звучи по-убедително от неговите обвинители . . . . . . . . .... 01-09-21 - Кирил Петков: С две ръце гласувам за президента Радев. ......................................................................... 20-03-22 - Бойко Рашков: Божков няма да откаже да даде показания, че е бил изнудван.............................. 21-03-23 - Кирил Петков: За мен е просто умопомрачаващо как може прокуратурата дори да не направи досъдебно производство заради изнесеното от Васил Божков...........................................................Johnnie Glupavia
Рейтинг: 223 НеутралноЕдни и същи мръсни комунистически доносници крадат и при Гоце и при вмирисания чорап…
Слава на Украйна! Слава на героите! Съд и затвор за крадеца Румен Радев!tlr33621309
Рейтинг: 410 НеутралноМи да сложи и как се гласува после ако има отказ от бсп
Всичко, което може да се яде е обект на власттаМоа Преател Тайпи
Рейтинг: 3102 НеутралноЗабележете че хеша на "отворените данни" на гнидите в ИО дресирани от Мишо Константинав и публикувани на сайта на ЦИК:
SHA1
9B59EC36A526B0CE9A34F862A4589BF712F89668
не съответства на публикувания в статията в Бивол:
SHA1
B7DFE2A1E4C19C64A3E44B414CA4B6ABF3994B2A
https://duckduckgo.com/?q=B7DFE2A1E4C19C64A3E44B414CA4B6ABF3994B2A
тоест боклуците-ГЕРБ в ИО са променяли "отворените си данни" след обявяване на резултатите
Хора, не допускайте лесноманипулируеми машини с чужди ОС-и да фалшифицират изборите! Информационно Обслужване да броят и смятат на ръка вместо да изключват контроли!
ЗАБРАНЕТЕ МАШИНИТЕ В ИО! яж бахур...
ruse_island
Рейтинг: 1139 НеутралноПреди дни някой от ДБ или ПП го каза много ясно - борбата не е за това КАК да се гласува, а КОЙ да брои гласовете и ПИШЕ протоколите.
gbn48395586
Рейтинг: 833 НеутралноДо коментар [#31] от "uvtest":
Като всеки герберо-депесарски трол лъжеш нагло. Не веднъж, а хиляди пъти е било обяснявано точно как стават манипулациите с хартиената бюлетина.
Първи начин: при броенето герберски или депесарски член на секционната комисия драсва или изцапва вражеска бюлетина и после я обявява за невалидна. Резултат - стотици хиляди невалидни бюлетини и хора с отнет глас. Това може само при хартиена бюлетина, не може при машинно гласуване.
Втори начин (използва се при местни избори в малки населени места, където хората се познават): За него са разказали жертвите при проучване за честността на вота и беше огласено по телевизията. В деня преди вота хората, за които се знае, че ще гласуват против местния герберски или депесарски кандидат, биват посетени и им се съобщава, че трябва да напишат на бюлетината си някакво име или дума, всеки различно, например Христо Стоичков, Левски, Лили Иванова, свобода и т.н. Това разбира се ще направи бюлетината им невалидна. Предупреждават ги на 4 очи, че ако в урната не се намери бюлетина със зададената дума на член на семейството им ще се случи нещо много лошо. Разбира се заплашените изпълнили указанията, но после се оплакали в прокуратурата. Разследването било прекратено никакви последствия. Както и би се очаквало от цацаратурата и гешефтурата. Трети начин: контролиран вот - гласуващият снима бюлетината си след като я попълни. Невъзможно при машинното гласуване поради липса на закрито помещение.
gbn48395586
Рейтинг: 833 НеутралноДо коментар [#34] от "emil":
===Ако с хартиените бюлетини евентуално може се лъже на дребно, то с машинното гласуване може да се излъже яко и на едро, За това става дума. ===
Нали при последните избори се броиха и машинните разписки в 33% от секциите и то избрани на случаен принцип в края на изборния ден и то от ЦИК - доминирана от ГЕРБ. Оказа се, че има пълно съвпадение на данните според машинния протокол и според ръчното броене по секции. А всяка партия си има математици, които сумират данните от секциите и ги сверяват с публикуваните резултати. Данните от всяка секция се разлепват отвън до вратата на секцията и всеки може да ги види и запише. ТИ СЕГА МИ ОБЯСНИ КОНКРЕТНО КАК СТАВА ИЗЛЪГВАНЕТО "ЯКО И НА ЕДРО" с машините.
gbn48395586
Рейтинг: 833 НеутралноКогато бях дете в магазините касиерите сумираха на ръка с молив върху хартиена бележка сметката на всеки купувач. Като се появиха касовите бонове в първите дни някои баби си смятаха паралелно на ръка всичко в къщи, все мислеха, че тая пущина машината може нещо да ги е измамила.