Нови политически лидери??? Оня от Банкя се задържа във властта защото е прост и се разбира със себеподобните!?!? Или има нещо друго? Нов т у л у п се подготвя. Нов политически лидер няма как!
Нови политически лидери??? Оня от Банкя се задържа във властта защото е прост и се разбира със себеподобните!?!? Или има нещо друго? Нов т у л у п се подготвя. Нов политически лидер няма как!
Почваме да редим листите на ДС-Добрите Сили и естествено искаме нови лидери. За тоя некадърник и бивш депутат на Пълен Провал лъжци, комисионери и популисти ясно търси да спаси кожичката, а малкия лъжлив Кики, кака Кокорка, Лорелал, Бойкакиев и прокурора на бай Тошо господин Гном какво мислят за необходимостта от нови "лидери"? Истината е, че нямаше лидери в ПП и ДБ, а само имитации та не трябват нови "лидери", а истински лидери, но откъде ще ги вземат ДС- Добрите Сили?
Аз пък разбирам думите на Иван Христанов като обръщение към хората от ГЕРБ да бастисат Бойко Борисов. В което ще има много здрав смисъл не само за хората от града и селото, но и за самите тях.
"Имаме нужда от политически лидери, които могат да създават обединителни каузи. Каузи, които да бъдат чути от целия народ и да привлекат неговата енергия. Аз посвещавам бъдещето си на този политически разговор и на българската мечта. И ви моля да го направим заедно", казва Христанов"
Това е добре казано, най-вероятно защото няма намерение или не очаква пак да го кандидатират. Истината е че протестите и тези които стояха зад тях заблуждаваха, че зад протеста е цялатя енергия на обществото и след нови избори проблемите ще се решат след преразпределение на силите в парламента. Оказа се обаче, че зад протестите не стоят толкова хора колкото претендираха лидерите на протестите. Това стана ясно още в първи парламент след протестите, но на Христо му трябваха 4 парламента за да вдене, че колкото и протести да има и колкото и антагонизъм да създават те си седят на 7%. ПП се пръкнаха от вота на Радев и побързаха да припознаят протестите и това сега им играе лоша шега защото хем Радев ги изостави хем протестите не бяха популярни, а всичко беше медиина истерия. Сега на тия избори ще им стане ясно и на тях, че правилните цели се постигат с целенасоченост и методичност, а не със работническо-селски революции.
До коментар [#2] от "nzm221091929":Аз пък разбирам думите на Иван Христанов като обръщение към хората от ГЕРБ да бастисат Бойко Борисов. В което ще има много здрав смисъл не само за хората от града и селото, но и за самите тях.
О, разбира се, те хората от ГЕРБ просто си умират некъф пъпъджийски жмел да им дава акъл да си сменят доказания лидер и най-успешния български политик.
Малей, тоя сам се зачеркна от листите. Как може да си помисли за смяна на Бойкикев, Кирето шарлатанина, на Кокорчо или на ДС Рабфак Атанасов? Това е светотатство, веднага анатема!
Много модерен обединител! "Хайде сега да плеснем с ръце и да се прегърнем!" Тези олигофрени не свършиха ли, с това вече и малките деца не можеш да излъжеш.
Много модерен обединител! "Хайде сега да плеснем с ръце и да се прегърнем!" Тези олигофрени не свършиха ли, с това вече и малките деца не можеш да излъжеш.
Иване, Иване, и ти си за война до последна капка кръв и метър кожа. Демокрация е, обединявайте се по роти зомбитата. На обикновения българин, не му е до войни и палячовци по телевизията. Той е гладен. Трудно му е да си изучи децата. С тази секстанщина нямате бъдеще. Не става дума за "плескане на ръце", а за работещи правителства.
Този човек има всички шансове да създаде нова партия, която ще е успешна на изборите. Защото хората искат разумни коалиции, а не безкрайно дърлене в НС. Моментът за такава дясна партия зрее. Няма кой да спре създаването ѝ. Тя ще засмуче десния спектър на ПП + нови симпатизанти. ПП от боза ще изкристализира като лява партия. Така политическия живот у нас ще се нормализира.
"Какво е бъдещето оттук нататък? Имаме нужда от политически лидери, които могат да създават обединителни каузи", казва Иван Христанов. ______________________________________________________________
Този дупетатин от ПП да не иска някой да смени про100 Кирчо от лидерската позиция?
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)
На обикновения българин, не му е до войни и палячовци по телевизията. Той е гладен. Трудно му е да си изучи децата. [quote#30:"Obh"][/quote]
Аз такива работещи българи нито познавам, нито съм виждал през последните 10 години. Работа в България много, трудно се намират свестни работници, на които да плащаш с удоволствие. И гладни има доста, вероятно защото предпочитат алкохола, мързела и самосъжалението пред храната. Иначе мантрата за бедните и глади българи явно все още се продава.
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
Мдааа,те гербаджиите си мислят тъкмо някой мошеник от Киретата да слушат...Е,Христанов не усоя да овладее Кап.Андреево и жена му няма да увеличава бизнеса с внос на чипс..?
"Мантрата за бедните и гладни българи": ти трябва да си много безсърдечен кон с капаци. Като вървя по главните улици на София ме спират непознати хора да ми искат дребни суми за екзистенциални нужди. Рязкото скачане на цените обеднява всички, не само мързеливите Иване. Ако има нормално действащ парламент и правителство - обедняването ще е ПО-МАЛКО.
Не нзам защо не виждаш основната идея на Христанов - по-конструктивно поведение на партиите. Той де факто казва, че НЕ Е ДОВОЛЕН ОТ ПОЛИТИКАТА НА ПП В ОТИВАЩИЯ СИ ПАРЛАМЕНТ. Явно той вижда нещата по по-различен начин от тебе.
Отдавна е казано: СИТ НА ГЛАДЕН НЕ ВЯРВА. Сега си сит, но кой знае как ще си утре.
"В ПП върви ленинизация на партията (от доминацията на Лена)! Всички са възмутени освен Кирил Петков, през който Лена управлява света. ПП се разпада. Не виждам как ще се обединява с ДБ, при положение че ТО, самото ПП, се разпада. Потрес пълен. Кирил отдавна трябваше да го махнат, щото глупостта му и слабостта му са като киселина, разграждат формацията отвътре. Никой не иска да участва в смешна формация с много смешен лидер. Лидерът трябва да води, не да разсмива и разочарова."
Нуждата от нови фигури е поне от 20 години, но доновете от ДС, които определят и лансират фигурите, под "нови политици" разбират само и единствено синовете и внуците на другарите от ЦК и политбюро, затова сме и на този хал...
Най-високите препятствия са тези, които сами си поставяме.
По думите му, ако ще прави партия, се насочва към лявото пространство, не дясното. Явно ще се прави опит да се отцепват още гласове от БСП, така че ГЕРБ и ДПС да не се окаже, че са си направили грешно сметката с ръкостискането с Корнелия. Може към тази нова лява партия да се присъедини и Явор Божанков, кой знае, ще видим.
Да живее Руди Гела, най-почтеният политик в България, острието от Плевен, солташака на Гриша Ганчев! Пръв депутатин на ПП-джиите и ДБ-джиите! Нека пребъде името му!
Лидери като отровното трио? И къде ще ни водят тези лидери? България е вече в нато, ес, на правилните релси.
Остава само да подредим и почистим държавата си по-добре, но това става стъпка по стъпка, а не с хвърляне на зарзават, яйца и павета.
Когато 80 процента от хората са неорганизирани и дори не забелязват мръсотията по улиците, не можем да очакваме да станем за 10-20 години като чехите и унгарците, например.
Целта за следващата петилетка е 80-те процента да станат 75 процента, това ще е голям успех и той не зависи изобщо от политическите лидери.
Много точно определение, но думичката "лидер" не пасва на човек като Кирил Петков. Той има толкова много липси , които компенсира с пресилено театрално поведение (в една роля от две части) - на нацупено човече, докато слуша въпросите - с устните надолу и като човек, на който е даден медиен комфорт и знае, че няма да бъде прекъсван, каквото и да каже. Поставен под напрежение и засичан с факти, обратни на твърденията му, се изнервя и сякаш се вижда отстрани колко е зле. За съжаление има цяла група мажоретки, които го гледат с усмивка и не смеят да му кажат нищо. Липсите му са в речниковия запас,.в разбирането на макро-процеси в страната и най-вече - в себеоценката.
За 2 години са дадени 389 милиона лева за избори в търсене на "работеща формула за ново управление", според Христо Иванов и ДБ, и явно - в "търсене на лидери", според ПП. Много по-ефективно щеше да бъде първо да намерят своите формули и лидери и после да трошат обществения ред, парламента и инфлацията. Тези 389 милиона разхищение са лично на сметката на всички, които вярват, че така се прави политика и гласуват без да си зададат въпрос "защо вярват".
Що бе, с теа сегашните сте си баш екстра. И вие от ПП и тези от ДБ. На следващите избори, ако се коалират заедно ще влезнат. Но на по-следващите нямат шанс. ДО това ги доведоха Петков / Василев и съответно Христо Иванов за ДБ.
Политиката на Дневник за администриране на форума е най-грозното лице на цензурата. Към съфоромците с най много плюсове. Кефи ли ви , че лоената топка ви ги блъска?
Не, дразни ме, че ГЕРБ много услужливо използват Възраждане и 4000 -ниците за пропагандата си. Дразни ме, че уж големите евроатлантици Митов и Атанасова се подхилват мазно на изсъпленията на Костадинов и компания. Пък после ПП били инфантили, ГЕРБ много ли са сериозни? И да, никога, ама никога не бих цитирал Андролова, ако в предишната статия съм си късал ризата в името на Украйна. Дразни ме изключителното лицемерие, което гербаджиите проявяват спрямо войната в Украйна, а в България си партнират с Радев в СЕМ и оставят националното радио да се превърне в руски пропагандатор. Но т.нар. български консерватори са далеч от думите принципност и ценности, когато се отнася до личните им интереси. И пак казвам, да цитираш Андролова, ако си евроатлантик, е направо шизофрения.
За 2 години са дадени 389 милиона лева за избори в търсене на "работеща формула за ново управление", според Христо Иванов и ДБ, и явно - в "търсене на лидери", според ПП. Много по-ефективно щеше да бъде първо да намерят своите формули и лидери и после да трошат обществения ред, парламента и инфлацията. Тези 389 милиона разхищение са лично на сметката на всички, които вярват, че така се прави политика и гласуват без да си зададат въпрос "защо вярват".
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Анти Шишковци
Рейтинг: 734 НеутралноНови политически лидери??? Оня от Банкя се задържа във властта защото е прост и се разбира със себеподобните!?!? Или има нещо друго? Нов т у л у п се подготвя. Нов политически лидер няма как!
nzm221091929
Рейтинг: 578 ВеселоИ Кон на Г 6.
И тоз разбрал,че няма да е в листите. Нищо Божанков ще бъде.
Колко време издържа тоз?
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1030 ВеселоДа бе, виж как си се сетил, че некъф пъпъджия си търси нов тулуп...
agi49370681
Рейтинг: 419 НеутралноОстави Божанков(той си е кадър на ДБ), ако сложат Руди гела, а този го махнат ще е истинска подигравка.
blondofil
Рейтинг: 2192 НеутралноИма такава клауза. Да къндисаме, че комунистите нищо няма да върнат.
Христо Атанасов
Рейтинг: 1171 НеутралноПочваме да редим листите на ДС-Добрите Сили и естествено искаме нови лидери. За тоя некадърник и бивш депутат на Пълен Провал лъжци, комисионери и популисти ясно търси да спаси кожичката, а малкия лъжлив Кики, кака Кокорка, Лорелал, Бойкакиев и прокурора на бай Тошо господин Гном какво мислят за необходимостта от нови "лидери"? Истината е, че нямаше лидери в ПП и ДБ, а само имитации та не трябват нови "лидери", а истински лидери, но откъде ще ги вземат ДС- Добрите Сили?
Шарл Атани
Рейтинг: 296 ЛюбопитноДа,нужни са нови лица и истински демократи,например Танас Атанасов и Ицко Бойкикев!🥳🤡👍
Много съм простЕдин препатил
Рейтинг: 2420 НеутралноДо коментар [#2] от "nzm221091929":
Аз пък разбирам думите на Иван Христанов като обръщение към хората от ГЕРБ да бастисат Бойко Борисов. В което ще има много здрав смисъл не само за хората от града и селото, но и за самите тях.
nema_labavo
Рейтинг: 1294 ВеселоДо коментар [#8] от "Един препатил":
И аз стигнах до този извод, след като чух днешната прогноза за ремето :)
Костадин Иванов
Рейтинг: 4162 НеутралноДо коментар [#8] от "Един препатил":
Еретик"Аз пък разбирам думите на Иван Христанов като обръщение към хората от ГЕРБ да бастисат Бойко Борисов. "
Напоследък имаш проблеми с разбирането, но ще се оправят в началото на април.
karatista
Рейтинг: 3926 Веселото верно кат опело го изкара виджото...
mr. Gorbachev, tear down this wall!emil
Рейтинг: 3071 Неутрално"Имаме нужда от политически лидери, които могат да създават обединителни каузи. Каузи, които да бъдат чути от целия народ и да привлекат неговата енергия. Аз посвещавам бъдещето си на този политически разговор и на българската мечта. И ви моля да го направим заедно", казва Христанов"
ПРОКЛЕТА ДА Е РУСИЯ!Това е добре казано, най-вероятно защото няма намерение или не очаква пак да го кандидатират. Истината е че протестите и тези които стояха зад тях заблуждаваха, че зад протеста е цялатя енергия на обществото и след нови избори проблемите ще се решат след преразпределение на силите в парламента. Оказа се обаче, че зад протестите не стоят толкова хора колкото претендираха лидерите на протестите. Това стана ясно още в първи парламент след протестите, но на Христо му трябваха 4 парламента за да вдене, че колкото и протести да има и колкото и антагонизъм да създават те си седят на 7%. ПП се пръкнаха от вота на Радев и побързаха да припознаят протестите и това сега им играе лоша шега защото хем Радев ги изостави хем протестите не бяха популярни, а всичко беше медиина истерия. Сега на тия избори ще им стане ясно и на тях, че правилните цели се постигат с целенасоченост и методичност, а не със работническо-селски революции.
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1030 НеутралноО, разбира се, те хората от ГЕРБ просто си умират некъф пъпъджийски жмел да им дава акъл да си сменят доказания лидер и най-успешния български политик.
_cska1948_
Рейтинг: 567 НеутралноПредлагам Руди Гела за нов политически лидер.
Paolo Di Canio
Рейтинг: 1321 ВеселоНови лидери от АОНСУ.
chichka
Рейтинг: 2949 ВеселоМалей, тоя сам се зачеркна от листите. Как може да си помисли за смяна на Бойкикев, Кирето шарлатанина, на Кокорчо или на ДС Рабфак Атанасов? Това е светотатство, веднага анатема!
Русия е проказата на планетата Земя.Иван Петров
Рейтинг: 703 НеутралноМного модерен обединител!
"Хайде сега да плеснем с ръце и да се прегърнем!"
Тези олигофрени не свършиха ли, с това вече и малките деца не можеш да излъжеш.
mesambria
Рейтинг: 1459 Неутралнодр. Христанов, че какво е лошото на Кирето! Нали беше от А отбора!
Още от същото
Рейтинг: 1196 НеутралноНови лидери. В хартиената коалиция.
Сериозно ли?Един препатил
Рейтинг: 2420 НеутралноДо коментар [#13] от "Toshko Afrikanski":
Не е зле хората от ГЕРб да не се помайват защото Бойко Борисов вече запова да се вмирисва.
Един препатил
Рейтинг: 2420 ЛюбопитноДо коментар [#10] от "Костадин Иванов":
Мислите ли, че на 2 април вечерта пак ще вали сняг?
chedeuvre
Рейтинг: 805 ЛюбопитноДо коментар [#19] от "Още от същото":
Ти си на карадаъто капията....не ли...?
chedeuvre
Рейтинг: 805 ЛюбопитноДо коментар [#13] от "Toshko Afrikanski":
Ти да не си кмета на онова село Симитли....а...?
realguru
Рейтинг: 1905 НеутралноДемек от Баце щото той няма проблеми да се обедини с всеки в името на България :)
realguru
Рейтинг: 1905 НеутралноРистьо и Танасчо не са ли от същото време в политиката. Верно не са били управлящи, ама щото толкова си могат. И Нинова и тя. :)
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1030 НеутралноАко нещо около теб мирише, проветрявай!
Toshko Afrikanski
Рейтинг: 1030 НеутралноИскаш да съм ли, я си кажи.
selqnin
Рейтинг: 2697 ВеселоКое/какво
БЕШЕ
пп???
Hristov
Рейтинг: 2880 ВеселоПочна се с роенето в ПП..Няма и как да е, като доста от сегашните им депутати ще гледат НС през крив макарон..
Глупостта у някои е безмилостна като Съдбата!Obh
Рейтинг: 975 НеутралноИване, Иване, и ти си за война до последна капка кръв и метър кожа.
Демокрация е, обединявайте се по роти зомбитата.
На обикновения българин, не му е до войни и палячовци по телевизията. Той е гладен. Трудно му е да си изучи децата. С тази секстанщина нямате бъдеще. Не става дума за "плескане на ръце", а за работещи правителства.
Този човек има всички шансове да създаде нова партия, която ще е успешна на изборите. Защото хората искат разумни коалиции, а не безкрайно дърлене в НС. Моментът за такава дясна партия зрее. Няма кой да спре създаването ѝ. Тя ще засмуче десния спектър на ПП + нови симпатизанти. ПП от боза ще изкристализира като лява партия. Така политическия живот у нас ще се нормализира.
Полковник Паликъщов
Рейтинг: 2457 Любопитно"Какво е бъдещето оттук нататък? Имаме нужда от политически лидери, които могат да създават обединителни каузи", казва Иван Христанов.
Ако мъжът ви преспи с украинка, да знаете че това не е изневяра, а хуманитарна помощ. (laugh)______________________________________________________________
Този дупетатин от ПП да не иска някой да смени про100 Кирчо от лидерската позиция?
Иван Петров
Рейтинг: 703 НеутралноНа обикновения българин, не му е до войни и палячовци по телевизията. Той е гладен. Трудно му е да си изучи децата.
[quote#30:"Obh"][/quote]
Аз такива работещи българи нито познавам, нито съм виждал през последните 10 години.
Работа в България много, трудно се намират свестни работници, на които да плащаш с удоволствие.
И гладни има доста, вероятно защото предпочитат алкохола, мързела и самосъжалението пред храната.
Иначе мантрата за бедните и глади българи явно все още се продава.
До руските мекерета
Рейтинг: 2257 НеутралноДо коментар [#29] от "Hristov":
Не си ли противоречиш, оракуле? Не трябваше ли всички да гледат през макарона?
Следвайки светлия пример на учиндолското чучело?
****
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше обидни или нецензурни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
wre501051215
Рейтинг: 3112 ВеселоДо коментар [#8] от "Един препатил":
Мдааа,те гербаджиите си мислят тъкмо някой мошеник от Киретата да слушат...Е,Христанов не усоя да овладее Кап.Андреево и жена му няма да увеличава бизнеса с внос на чипс..?
wre501051215
Рейтинг: 3112 ВеселоДо коментар [#10] от "Костадин Иванов":
Единия Прецоцал е гласувал за Радев,сега го плюе,какво очакваш.от такива??
wre501051215
Рейтинг: 3112 ВеселоДо коментар [#14] от "_cska1948_":
Мммм,най-нов лидер е Танас ,дето е зима и не е за избори в ДСБ,или Ицката-10 -те оставки..
jack90
Рейтинг: 684 НеутралноНови лидери?? Много бързо се наситихте на Киртака и Кукуряка....
wre501051215
Рейтинг: 3112 ЛюбопитноДо коментар [#19] от "Още от същото":
Няма Мадурковата коалиция да е,я??
wre501051215
Рейтинг: 3112 ЛюбопитноДо коментар [#20] от "Един препатил":
Ако,Борисов се вмирисва,то Ицката и Танас са набори на Рамзес Три..
wre501051215
Рейтинг: 3112 ЛюбопитноДо коментар [#31] от "Полковник Паликъщов":
Кире може да е сменяем,но е незаменим!
До руските мекерета
Рейтинг: 2257 ВеселоДо коментар [#34] от "Теди Чаплата":
Интересен зверилник. Чапла чете ПИГ.
До руските мекерета
Рейтинг: 2257 НеутралноДо коментар [#40] от "wre501051215":
Чалъмът с Рамзес Три е много характерен за най- интелектуалната прослойка на мутацията “гербер”.
Obh
Рейтинг: 975 НеутралноДо коментар [#32] от "Иван Петров":
"Мантрата за бедните и гладни българи": ти трябва да си много безсърдечен кон с капаци. Като вървя по главните улици на София ме спират непознати хора да ми искат дребни суми за екзистенциални нужди. Рязкото скачане на цените обеднява всички, не само мързеливите Иване. Ако има нормално действащ парламент и правителство - обедняването ще е ПО-МАЛКО.
Не нзам защо не виждаш основната идея на Христанов - по-конструктивно поведение на партиите. Той де факто казва, че НЕ Е ДОВОЛЕН ОТ ПОЛИТИКАТА НА ПП В ОТИВАЩИЯ СИ ПАРЛАМЕНТ. Явно той вижда нещата по по-различен начин от тебе.
Отдавна е казано: СИТ НА ГЛАДЕН НЕ ВЯРВА. Сега си сит, но кой знае как ще си утре.
Роси
Рейтинг: 7847 НеутралноИма дефицит на лидери, не само в България.
nzm221091929
Рейтинг: 578 ВеселоОх, просто чакам Нистимир и Иво Мирчев да се сборят за място. Ще бъде мазна борба
bgv521155789
Рейтинг: 273 НеутралноМоже би имаме нужда от нови шарлатани....
bgv521155789
Рейтинг: 273 НеутралноДо коментар [#46] от "nzm221091929":
Ми той Иво Свирчев отслабна и не ву е в категорията. Виж Ицето и Тлъстимир като се намажат с шарлан, голям пехливанлък ще падне.
Галя Станчева
Рейтинг: 4722 НеутралноДо коментар [#8] от "Един препатил":
Готин виц - ако беше, но отговорът на Христанов не е.
"с въпроси дали се отделя от "Продължаваме промяната" и намеква за създаване на нова партия. Той каза, че на този етап не може да коментира."
Повече от ясно е, че ще прави партия, а той - лидер. Нов.
Галя Станчева
Рейтинг: 4722 Неутрално"В ПП върви ленинизация на партията (от доминацията на Лена)! Всички са възмутени освен Кирил Петков, през който Лена управлява света. ПП се разпада. Не виждам как ще се обединява с ДБ, при положение че ТО, самото ПП, се разпада. Потрес пълен. Кирил отдавна трябваше да го махнат, щото глупостта му и слабостта му са като киселина, разграждат формацията отвътре. Никой не иска да участва в смешна формация с много смешен лидер. Лидерът трябва да води, не да разсмива и разочарова."
Калина Андролова - фейсбук
trolimzarodiny
Рейтинг: 2697 НеутралноВ България “лидерите” са до гроб!
Бирата и благата трева трябва да са безплатни за стадото !Баце- човекът партия, даже държава
Леля Курна - стабиуна кат крушовска биволица, конгрес не мож да я бутне!
Повелителят на диванчето - има си аудитория електорат от 30 години
Ристю и мон пти женерале- дават си оставките, ма тез отдолу си скубят косите и реват , че искат само тях !
Почетния шеф на дупесе - абсолютно несменяем, ще умре на поста си , пиян естествено
Кирчо и Кокорчо са пеленачета в сравнение с тях 🥴🍷😏👻🤣
Йоаникий
Рейтинг: 873 РазстроеноНуждата от нови фигури е поне от 20 години, но доновете от ДС, които определят и лансират фигурите, под "нови политици" разбират само и единствено синовете и внуците на другарите от ЦК и политбюро, затова сме и на този хал...
Най-високите препятствия са тези, които сами си поставяме.mqd581113948
Рейтинг: 607 НеутралноДо коментар [#50] от "Галя Станчева":
До Калина Андролова ли опряхте да цитирате? А нещо от Петър Волгин за Кремена Кунева, или Явор Божанков например?
mqd581113948
Рейтинг: 607 НеутралноПо думите му, ако ще прави партия, се насочва към лявото пространство, не дясното. Явно ще се прави опит да се отцепват още гласове от БСП, така че ГЕРБ и ДПС да не се окаже, че са си направили грешно сметката с ръкостискането с Корнелия. Може към тази нова лява партия да се присъедини и Явор Божанков, кой знае, ще видим.
scott
Рейтинг: 822 Неутралнорадикалише идея: имаме нужда от нов електорат!
gelethian
Рейтинг: 474 ВеселоДа живее Руди Гела, най-почтеният политик в България, острието от Плевен, солташака на Гриша Ганчев! Пръв депутатин на ПП-джиите и ДБ-джиите! Нека пребъде името му!
Alea iacta est!Галя Станчева
Рейтинг: 4722 НеутралноДо коментар [#53] от "mqd581113948":
Дразни те, че всяка дума в цитата е точна. Авторката в случая няма значение.
swy46682091
Рейтинг: 671 НеутралноЛидери като отровното трио?
И къде ще ни водят тези лидери?
България е вече в нато, ес, на правилните релси.
Остава само да подредим и почистим държавата си по-добре, но това става стъпка по стъпка, а не с хвърляне на зарзават, яйца и павета.
Когато 80 процента от хората са неорганизирани и дори не забелязват мръсотията по улиците, не можем да очакваме да станем за 10-20 години като чехите и унгарците, например.
Целта за следващата петилетка е 80-те процента да станат 75 процента, това ще е голям успех и той не зависи изобщо от политическите лидери.
truthhurts
Рейтинг: 567 Весело,, Добрите сили'' търсят своя Дъмбълдор....
Ogre
Рейтинг: 864 НеутралноДо коментар [#50] от "Галя Станчева":
Много точно определение, но думичката "лидер" не пасва на човек като Кирил Петков. Той има толкова много липси , които компенсира с пресилено театрално поведение (в една роля от две части) - на нацупено човече, докато слуша въпросите - с устните надолу и като човек, на който е даден медиен комфорт и знае, че няма да бъде прекъсван, каквото и да каже. Поставен под напрежение и засичан с факти, обратни на твърденията му, се изнервя и сякаш се вижда отстрани колко е зле. За съжаление има цяла група мажоретки, които го гледат с усмивка и не смеят да му кажат нищо. Липсите му са в речниковия запас,.в разбирането на макро-процеси в страната и най-вече - в себеоценката.
truthhurts
Рейтинг: 567 ВеселоДо коментар [#45] от "Роси":
,, Има дефицит на лидери, не само в България.''
При теб се наблюдава перманентен мозъчен дефицит.
Често граничи с възмутително и стряскащо слабоумие.
Ogre
Рейтинг: 864 НеутралноЗа 2 години са дадени 389 милиона лева за избори в търсене на "работеща формула за ново управление", според Христо Иванов и ДБ, и явно - в "търсене на лидери", според ПП. Много по-ефективно щеше да бъде първо да намерят своите формули и лидери и после да трошат обществения ред, парламента и инфлацията. Тези 389 милиона разхищение са лично на сметката на всички, които вярват, че така се прави политика и гласуват без да си зададат въпрос "защо вярват".
tolex
Рейтинг: 674 НеутралноЩо бе, с теа сегашните сте си баш екстра. И вие от ПП и тези от ДБ.
На следващите избори, ако се коалират заедно ще влезнат.
Но на по-следващите нямат шанс. ДО това ги доведоха Петков / Василев и съответно Христо Иванов за ДБ.
sarunka
Рейтинг: 1122 Любопитнотози ли разбуатваше хората с колата на нсо..?
Политиката на Дневник за администриране на форума е най-грозното лице на цензурата. Към съфоромците с най много плюсове. Кефи ли ви , че лоената топка ви ги блъска?mqd581113948
Рейтинг: 607 НеутралноДо коментар [#57] от "Галя Станчева":
Не, дразни ме, че ГЕРБ много услужливо използват Възраждане и 4000 -ниците за пропагандата си. Дразни ме, че уж големите евроатлантици Митов и Атанасова се подхилват мазно на изсъпленията на Костадинов и компания. Пък после ПП били инфантили, ГЕРБ много ли са сериозни? И да, никога, ама никога не бих цитирал Андролова, ако в предишната статия съм си късал ризата в името на Украйна. Дразни ме изключителното лицемерие, което гербаджиите проявяват спрямо войната в Украйна, а в България си партнират с Радев в СЕМ и оставят националното радио да се превърне в руски пропагандатор. Но т.нар. български консерватори са далеч от думите принципност и ценности, когато се отнася до личните им интереси. И пак казвам, да цитираш Андролова, ако си евроатлантик, е направо шизофрения.
pag
Рейтинг: 1189 НеутралноХич не е радикална, още по-малко нова.
Умнокрасивците от пръкването си реват, че все не случват ни на държава, ни на електорат... Culus capitem delit
pag
Рейтинг: 1189 ВеселоПомним, помним: "Да падне Борисов, ПОСЛЕ ЩЕ МУ МИСЛИМ".
Няма и две години и започнаха някакви мъчителни опити за "мислене"... Culus capitem delit
Николай Бучков
Рейтинг: 1192 Весело" ПРЕХОДЪТ" народи професори купища , ами да си изберат от тях , всички разбират от политика и особено от социология......
ivo
Рейтинг: 1118 НеутралноДа, лидерите на ПП не стават за нищо! Така е!
Не на глобалистите и глобуса! Make Earth Flat Again!leslin
Рейтинг: 487 НеутралноФорумите се превърнаха в место за изхождане на Гербери.Само висят по тях и се чудят къде е какво да изтропат.
wre501051215
Рейтинг: 3112 ВеселоДо коментар [#20] от "Един препатил":
Ако "вмирисан " Ви побеждава на избори,Вие какви сте?!Мумии ли??Май сте ония мумии от "Мумията"
wre501051215
Рейтинг: 3112 ВеселоДо коментар [#43] от "До руските мекерета":
Не разбирам турски...