Не знам какво повече трябваше да направи Рибери през годината за да заслужи "Златната топка" ! Вероятно и той като Кристиано Роналдо трябваше да е рекламно лице на "Pepsi" , "Nike", "Armani", пък и не участва в рекламата на Samsung",в която най-добрите футболисти в света се събират в сборен отбор на Земята, за да играят в мач срещу извънземни нашественици http://www.youtube.com/watch?v=EC-zB2aSXXM
До коментар [#7] от "VenRus 2008 #Нова година - нов премиер!":
трябва да разделят Наградата на Фифа от Златната топка, както беше допреди няколко години, за да има реално отчитане на постигнатите резултати от футболистите. Сега на практика се мери на популярността на меси или роналдо, останалите футболисти, кучета ги яли. През 2010 носител трябваше да стане Снайдер, а тази някой от Байерн. Фифа ако иска, да си дава отделна награда.
Резултатите за Роналдо бяха поради:
1. Гафа на Блатер дето Роналдо изкарвал повече във фризьорския салон. Блатер манипулира резултатите, за да замаже гафа си и оправи отношения с Роналдо, който пък като малък келеф му отговори с цупни и вероятно "нещастно чувстване". Блатер манипулира голяма част от избирателите, като ги накара да гласуват приоритетно за Роналдо. Справка - онзи от Катар ли, отде беше капитана на отбора.
2. Тази Златна топка не е ОНАЗИ Златна топка - дето беше преди, когато списанието я организираше. Вота на журмалистите (по старите правила) беше за Рибери. Изкривиха го треньорите и капитаните. В този смисъл, този избор не е съпоставим със старите избори, когато са избирали само журналистите, защото техния вот вече не е единствен.
3. Много хора бъркат Златната топка със Златната обувка и пледират за отбелязалия най-много голове. А само преди 8 години Канаваро я взе... Топката де.
4. Роналдо класирал сам Португалия. Като е класирал сам Португалия, що не я класира когато трябва, при все че в групата им беше Русия, а не Испания например? Що трябваше да минава през иглени уши на бараж, за да стане герой там ли? И не на последно място - състава на Португалия (извън Роналдо) не е по-слаб от този на Русия (който пък няма дори Роналдо).
5. За миналите години награждаваха този, който е спечелил титли през годината. От тази гледна точка днешното гласуване е ДВОЕН СТАНДАРТ.
За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Veselin Petkov
Рейтинг: 237 НеутралноКомбо от 1 и 2...
gogo2011
Рейтинг: 528 НеутралноДо коментар [#1] от "darumdumdum":
Комбо 3 и 4
dragozow
Рейтинг: 810 НеутралноНе е вкарал най-много голове, Меси е вкарал повече и има повече голови подавания.
Сложете бутон "редактирай" на собствените комeнтари.За да останат ХОРА в България.
Рейтинг: 753 НеутралноТребвасхе некой от Бистришките тигри..
TAC
Рейтинг: 769 Неутрално1+2
rock n' roll is king!Freedom of Speech
Рейтинг: 696 НеутралноВечно мрънкащият и обиден Ронално не си заслужи Златната топка - подариха му я.
Езикът е машина и не бива да се допуска пружините й да скърцат.Bicho Raro
Рейтинг: 1452 НеутралноКатегорично НЕ. Рибери трябваше да я спечели.
"Tolerance is a crime when what is tolerated is evil or sin" - Thomas MannГьонсурати на Едноличния Ръководител Борисов
Рейтинг: 1212 НеутралноИ двамата с Рибери я заслужаваха за 2013г. , а вота по инерция за Меси е странен.
"В сърцето на тирана,аз отворих такава люта рана, която никога няма да заздравее." Георги БенковскиТанас
Рейтинг: 1441 НеутралноИ според мен Франк Рибери трябваше да я вземе.
Цацарoff - Оставка ! >:-)girl power
Рейтинг: 1096 НеутралноРибери си заслужи отвсякъде наградата.
Самотата обливаше сърцето миmurttle
Рейтинг: 1029 НеутралноРибери.
grinda
Рейтинг: 516 НеутралноТова съперничество между Меси и Кристияно тази година прецака Рибери. Жалко.
http://grinda.se/pavelsilistra
Рейтинг: 667 НеутралноНе знам какво повече трябваше да направи Рибери през годината за да заслужи "Златната топка" ! Вероятно и той като Кристиано Роналдо трябваше да е рекламно лице на "Pepsi" , "Nike", "Armani", пък и не участва в рекламата на Samsung",в която най-добрите футболисти в света се събират в сборен отбор на Земята, за да играят в мач срещу извънземни нашественици
http://www.youtube.com/watch?v=EC-zB2aSXXM
До коментар [#7] от "VenRus 2008 #Нова година - нов премиер!":
До коментар [#9] от "Танас":
До коментар [#10] от "girl power":
До коментар [#11] от "murttle":
melchett
Рейтинг: 638 Неутралноне ме интересува.
alieng
Рейтинг: 466 Неутралнотрябва да разделят Наградата на Фифа от Златната топка, както беше допреди няколко години, за да има реално отчитане на постигнатите резултати от футболистите. Сега на практика се мери на популярността на меси или роналдо, останалите футболисти, кучета ги яли. През 2010 носител трябваше да стане Снайдер, а тази някой от Байерн. Фифа ако иска, да си дава отделна награда.
m.c.marinoff
Рейтинг: 459 НеутралноРезултатите за Роналдо бяха поради:
Топката де.
И не на последно място - състава на Португалия (извън Роналдо) не е по-слаб от този на Русия (който пък няма дори Роналдо).
1. Гафа на Блатер дето Роналдо изкарвал повече във фризьорския салон. Блатер манипулира резултатите, за да замаже гафа си и оправи отношения с Роналдо, който пък като малък келеф му отговори с цупни и вероятно "нещастно чувстване". Блатер манипулира голяма част от избирателите, като ги накара да гласуват приоритетно за Роналдо. Справка - онзи от Катар ли, отде беше капитана на отбора.
2. Тази Златна топка не е ОНАЗИ Златна топка - дето беше преди, когато списанието я организираше. Вота на журмалистите (по старите правила) беше за Рибери. Изкривиха го треньорите и капитаните. В този смисъл, този избор не е съпоставим със старите избори, когато са избирали само журналистите, защото техния вот вече не е единствен.
3. Много хора бъркат Златната топка със Златната обувка и пледират за отбелязалия най-много голове. А само преди 8 години Канаваро я взе...
4. Роналдо класирал сам Португалия. Като е класирал сам Португалия, що не я класира когато трябва, при все че в групата им беше Русия, а не Испания например? Що трябваше да минава през иглени уши на бараж, за да стане герой там ли?
5. За миналите години награждаваха този, който е спечелил титли през годината. От тази гледна точка днешното гласуване е ДВОЕН СТАНДАРТ.