А бе защо не дават вече Цецко по талавизията бе ... да не е заседнал в асансьора? Толкова години ни убеждаваше след всеки доклад, че пустия мониторинг щял да отпадне, докато не отпадна той самия... а може и това да е причината :)
простотията ходи по хората, затова обичам животните ...Цъкам само "+" ... но не на всеки!
Да не се чудим защо все повече хора (за съжаление) стават евро-скептични. Трябва някой лидер с топки като Макрон, защото се видя че дотук ЕК е орел, рак и щука - огромна бюрократична машина, която трудно взима решения.
До коментар [#2] от "olga_kokoshkina": "Да не се чудим защо все повече хора (за съжаление) стават евро-скептични. Трябва някой лидер с топки като Макрон, защото се видя че дотук ЕК е орел, рак и щука - огромна бюрократична машина, която трудно взима решения. " ========== Кокошкина, Макрон може и да е надежда за жените над 60, доказал го е, но топки за друго няма. Не решава проблеми, а създава нови. В страната му има бунтове на жълти жилетки, бюджетът му кънти на кухо, но ти го хвали, щом ти харесва.
Преведено от брюкселския дипломатичен жаргон ни казаха, че ще ни купят колело, ама някой друг път. Нещо подобно ни казват и за Шенген и Евро зоната. Пък ГЕРБ-рите още измазват онова КПП и отчитат все по-големи успехи. ;)
За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
ь
Рейтинг: 1158 ВеселоА бе защо не дават вече Цецко по талавизията бе ... да не е заседнал в асансьора? Толкова години ни убеждаваше след всеки доклад, че пустия мониторинг щял да отпадне, докато не отпадна той самия... а може и това да е причината :)
простотията ходи по хората, затова обичам животните ...Цъкам само "+" ... но не на всеки!olga_kokoshkina
Рейтинг: 562 НеутралноДа не се чудим защо все повече хора (за съжаление) стават евро-скептични. Трябва някой лидер с топки като Макрон, защото се видя че дотук ЕК е орел, рак и щука - огромна бюрократична машина, която трудно взима решения.
Костадин Иванов
Рейтинг: 3760 НеутралноДо коментар [#2] от "olga_kokoshkina":
Еретик"Да не се чудим защо все повече хора (за съжаление) стават евро-скептични. Трябва някой лидер с топки като Макрон, защото се видя че дотук ЕК е орел, рак и щука - огромна бюрократична машина, която трудно взима решения. "
==========
Кокошкина, Макрон може и да е надежда за жените над 60, доказал го е, но топки за друго няма. Не решава проблеми, а създава нови. В страната му има бунтове на жълти жилетки, бюджетът му кънти на кухо, но ти го хвали, щом ти харесва.
Petleshev
Рейтинг: 3229 НеутралноПреведено от брюкселския дипломатичен жаргон ни казаха, че ще ни купят колело, ама някой друг път.
Бивш tww09306483.Нещо подобно ни казват и за Шенген и Евро зоната. Пък ГЕРБ-рите още измазват онова КПП и отчитат все по-големи успехи. ;)
zfm52680934
Рейтинг: 497 НеутралноКазват че,ставаме птлноправен член,без мониторинг,а Румъния продължава,по стария начин.
sdgЯзък,че ни я давахте толкова за пример, афтвнтичните.
дерибеев
Рейтинг: 3026 НеутралноКазват край на опитите "ще пукам кости" от умнокрасивите писачи на доноси. И казват успех на Гешев
всеки коментар може и ще бъде използван срещу васРоси
Рейтинг: 8064 Неутралнои без това тука никой не се съобразяваше с тези доклади. Мълчим си и правим, каквото си знаем.
Petleshev
Рейтинг: 3229 НеутралноДо коментар [#7] от "Роси":
Бивш tww09306483.Правят каквото си знаят, ама само някои...! То и затова, България остана без хора.