С този лов на вещици, започнат от демократите, не очаквам подобрение. Студената война м/у двете партии в САЩ, вече премина в гореща. За спасение на положението очаквам ново огнище на напрежение по света, меко казано.
Прочетете призивите на политици от ДП, за отстраняване и прочистване редиците от нелоялни елементи (разбирай, привърженици на Тръмп). Типичният стил на НКВД от 30-те години в СССР и търсенето на врага. Не очаквах, че тези неща ще се върнат 90 години по - късно. В люлката на демокрацията (хм?!) - САЩ.
Къде е отговор "Да започне война"? За него гласувам.
Perhaps you and I have lived with this miracle too long to be properly appreciative. Freedom is a fragile thing and is never more than one generation away from extinction. It is not ours by inheritance; it must be fought for and defended constantly by each generation, for it comes only once to a people. Those who have known freedom and then lost it have never known it again. #ОСТАВКА
Анкетата наистина е доста странно и удобно формулирана. Очаквам голямо напрежение в САЩ тъй като демократите ще се опитат да наложат някакъв социализъм, високи данъци, зелени утопични идеи с наливане на трилиони, тотално печатане на долари, отваряне на границите за угнетените "бежанци" и тотална цензура и дори социално изолиране на всички несъгласни (де факто копиране на социалния рейтинг от Китай). Ще има и пренаписване на историята и събаряне на паметници, точно по описанията на Оруел. Няма да се учудя и на проблеми във конфедерацията, масов отлив на здравомислещи хора от демократични щати към републикански такива, какъвто вече се наблюдава. Любопитно ми е как ще подходи към справяне с пандемията и дали ще приложи агресивно затваряне на икономиката и ковид-паспорт за ваксинираните.
Хахах, такъв наклон от Дневник скоро не бях виждал като в отговорите в тази т.нар. анкета. Къде са отговорите, че ще срине държавата, бюджета, здравеопазването, междурасовите отношения, военния капацитет, че ще започне войни, че ще увеличи корупцията, расизма и засили полицейската държава и т.н. Къде е и един от най-логичните отговори - че нищо няма да се промени?
За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
Vlado Nikolov
Рейтинг: 3486 НеутралноС този лов на вещици, започнат от демократите, не очаквам подобрение. Студената война м/у двете партии в САЩ, вече премина в гореща. За спасение на положението очаквам ново огнище на напрежение по света, меко казано.
blondofil
Рейтинг: 3229 НеутралноДа не е Доналд Тръмп.
vassilun
Рейтинг: 4465 ЛюбопитноДо коментар [#1] от "Vlado Nikolov":
"С този лов на вещици, започнат от демократите, не очаквам подобрение."
Къде видяхте лов на вещици? Кого са изловили демократите?
Stargate
Рейтинг: 1790 НеутралноОчакваме големи хвалебствия за всеки провал на бай дън от пуделите работещи в медиите.
gianni
Рейтинг: 900 НеутралноДа отърве съседните държави от любовта на матушката.
kvasimodo
Рейтинг: 1518 НеутралноЗа да е обективна анкетата трябваше да има още една точка - САЩ да тръгнат надолу по пистата.
"Което беше порок стана обичай" - СенекаVlado Nikolov
Рейтинг: 3486 НеутралноДо коментар [#3] от "vassilun":
Прочетете призивите на политици от ДП, за отстраняване и прочистване редиците от нелоялни елементи (разбирай, привърженици на Тръмп). Типичният стил на НКВД от 30-те години в СССР и търсенето на врага. Не очаквах, че тези неща ще се върнат 90 години по - късно. В люлката на демокрацията (хм?!) - САЩ.
Костадин Иванов
Рейтинг: 3531 НеутралноДо коментар [#6] от "kvasimodo":
Еретик"За да е обективна анкетата трябваше да има още една точка - САЩ да тръгнат надолу по пистата."
===============
Както и да не завърши мандата.
vassilun
Рейтинг: 4465 ЛюбопитноДо коментар [#7] от "Vlado Nikolov":
"Прочетете призивите на политици от ДП, за отстраняване и прочистване редиците от нелоялни елементи (разбирай, привърженици на Тръмп)."
Аз не мисля, че кой да е мениджър може да бъде обвиняван, ако прочисти НЕЛОЯЛНИТЕ елементи! Ти би ли назначил на работа нелоялен към тебе човек?
KRAFTWERK
Рейтинг: 934 НеутралноДо коментар [#6] от "kvasimodo":
И с тази засилка да бие шут в седалището на Путин за патоците и Навални ....нали?!
Hristov
Рейтинг: 1043 НеутралноОчаквам Китай да са но 1 в края на мандата му.
Sic transit gloria mundigogo63
Рейтинг: 946 НеутралноИмате предвид какво очакваме от мандата на Харис, нали?
vassilun
Рейтинг: 4465 ВеселоТе и сега са №1 по население!
vassilun
Рейтинг: 4465 ВеселоЧакай малко! След четири години на Байдън, ще има два пъти по четири години на Харис!
Просто денег нет
Рейтинг: 575 НеутралноСлед 8г., няма да могат!
Веселин Дечев
Рейтинг: 1942 ВеселоТрета световна война.
В Русия съм! В Русия съм!Perry_Mason
Рейтинг: 0 НеутралноНяма отговор НИЩО не очаквам.
atmanpg
Рейтинг: 2290 НеутралноОчаквам подновявяне на войните, от които се издържа военно-промишленият комплекс на САЩ.
Нищо лично - просто бизнес.
Ivanov
Рейтинг: 241 НеутралноВсички сме наясно с ляво-либералния уклон на Дневник но /така формулирана/ тази анкетка е обида към интелекта на читателите им.
Поздрави!онтамнебыл-любовалсявагнера
Рейтинг: 452 НеутралноЗалагам $100, че името на оранжевия лузър ще бъде забравено по-бързо от републиканците отколкото от демократите.
Darulio
Рейтинг: 944 ЛюбопитноКъде е отговор "Да започне война"? За него гласувам.
Perhaps you and I have lived with this miracle too long to be properly appreciative. Freedom is a fragile thing and is never more than one generation away from extinction. It is not ours by inheritance; it must be fought for and defended constantly by each generation, for it comes only once to a people. Those who have known freedom and then lost it have never known it again. #ОСТАВКАclarkv622
Рейтинг: 824 НеутралноНе е очакване, а по-скоро надежда:
България е на 111 място по свобода на словото. Ако дневник се откаже от грантовете ще се изкачим до 110Да не забравя какъв е поста, който заема.
geordgeo
Рейтинг: 1232 ВеселоБоли ме фара к'ви ще ги върши Джо Байдън, важното за мен е аз и семейството ми да сме здрави, останалото е суета...
Помяр
Рейтинг: 633 ЛюбопитноЯвно ремонтирахме всички проблеми в Територията, та е важно сега да се интересуваме от президент, който едва ли ще ни намери къде сме на картата.
Българинът е едно изключително неприятно създание.oziris
Рейтинг: 1469 НеутралноАнкетата наистина е доста странно и удобно формулирана. Очаквам голямо напрежение в САЩ тъй като демократите ще се опитат да наложат някакъв социализъм, високи данъци, зелени утопични идеи с наливане на трилиони, тотално печатане на долари, отваряне на границите за угнетените "бежанци" и тотална цензура и дори социално изолиране на всички несъгласни (де факто копиране на социалния рейтинг от Китай). Ще има и пренаписване на историята и събаряне на паметници, точно по описанията на Оруел. Няма да се учудя и на проблеми във конфедерацията, масов отлив на здравомислещи хора от демократични щати към републикански такива, какъвто вече се наблюдава. Любопитно ми е как ще подходи към справяне с пандемията и дали ще приложи агресивно затваряне на икономиката и ковид-паспорт за ваксинираните.
Nedyalko Lazarov
Рейтинг: 937 Неутрално40 акара земя и четири мулета компенсация за Камала. Тя каза, че ги искала мъжки. Обама каза, че искал женски, защото вече имал едно мъжко.
Geo
Рейтинг: 605 ВеселоХахах, такъв наклон от Дневник скоро не бях виждал като в отговорите в тази т.нар. анкета. Къде са отговорите, че ще срине държавата, бюджета, здравеопазването, междурасовите отношения, военния капацитет, че ще започне войни, че ще увеличи корупцията, расизма и засили полицейската държава и т.н. Къде е и един от най-логичните отговори - че нищо няма да се промени?
Истината ще ви освободи