Мила Кунис е "най-секси жената сред живите" за 2012 според сп. Esquire

За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
Коментари (46)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Øϰϰå Çҩßё
    Øϰϰå Çҩßё
    Рейтинг: 652 Неутрално

    WTF? сред живите? има класация за мъртвите???

    иронията е моята първа, втора и трета природа, аронията няма нищо общо
  2. 2 Профил на xflood
    xflood
    Рейтинг: 1045 Неутрално

    На снимките горе е наистина хубава, но на клипа е отблъскваща.
    Моника Белучи е с пъти по-секси..

    Fail with honour then succeed by fraud
  3. 3 Профил на niki2003
    niki2003
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Момичето е хубаво,но чак пък най-сексапилната "сред живите",да няма грешка някаква

  4. 4 Профил на Sion с 27,Дневник , амнистия по изборите?
    Sion с 27,Дневник , амнистия по изборите?
    Рейтинг: 1196 Неутрално

    Мне.Великолепната бразилска тройка модели са в пъти по секси,според мен.Дори Ана Иванович е пред тази девойка.

    "Някои хора цял живот отстояват правото си да нямат собствени убеждения."
  5. 5 Профил на Мадлен
    Мадлен
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Тази новина я знам от вчера и не съм много съгласна, но все пак съм жена, така че може и да греша.

  6. 6 Профил на КМЕТ В СЯНКА
    КМЕТ В СЯНКА
    Рейтинг: 4365 Неутрално

    една жена която спокойно крие и двете си гърди само с една ръка няма как да е по-по-най !!!

    ИСТИНАТА Е ПО-СИЛНА ОТ ВСЯКА ВЛАСТ !ДОБРИЯТ ДАНЪКОПЛАТЕЦ СЕ ОСИГУРЯВА 40 ГОДИНИ И СЕ ВЪЗНАСЯ 2 МЕСЕЦА ПРЕДИ ПЕНСИОНИРАНЕТО !!!
  7. 7 Профил на Деян
    Деян
    Рейтинг: 388 Неутрално

    До коментар [#5] от "Мадлен":

    Грешиш

  8. 8 Профил на Angelina
    Angelina
    Рейтинг: 497 Неутрално

    До коментар [#6] от "КМЕТ В СЯНКА":

    Цицоман

  9. 9 Профил на gabrovski
    gabrovski
    Рейтинг: 485 Неутрално

    "Мег Грифин в анимационната комедийна поредица на "Фокс" Family Guy."

    Участията в други продукции са второстепенни

  10. 10 Профил на Darth Plagueis
    Darth Plagueis
    Рейтинг: 1435 Неутрално

    Аз пък съм напълно съгласен. Мацката е прекрасна, и то не точно на снимка, а в действие - във филм, клип..
    Сексапила далеч не е само във физиката, а до голяма степен в реакциите, поведението, движението.

    Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕК
  11. 11 Профил на gsb
    gsb
    Рейтинг: 660 Неутрално

    Пу де... Анджелина, Шакира и прочие убавици а не са се гърнали?

  12. 12 Профил на milena_82
    milena_82
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Красива е,но като актриса не е кой знае какво, но пък красотата й запълва празнините. Да е жива и здрава и все така красива!

  13. 13 Профил на kuku032
    kuku032
    Рейтинг: 660 Неутрално

    Много е хубава, но от нея не струи сексапил. На този свят има милиони по-грозни, по-слаби, по-пълни, по-стари, по-млади, които са в пъти по-атрактивни и запомнящи се.

  14. 14 Профил на Paolo Di Canio
    Paolo Di Canio
    Рейтинг: 1727 Неутрално

    Супер мацка! И аз я смятам за №1. Абе, украинското си е украинско

  15. 15 Профил на The.Teacher
    The.Teacher
    Рейтинг: 605 Неутрално

    Красива е няма спор но и талантът и като актриса не е по-малък
    http://vbox7.com/play:dd2feef15a

    Местоживеене:---> Магратеа. Образование:---> Антична филология, трансформационна етика и вълново-хармонична теория на историческата перцепция.
  16. 16 Профил на Нихната Макя
    Нихната Макя
    Рейтинг: 1094 Неутрално

    Доста красива, истинска жена, не с мутренско-курвенското излъчване на родните чалгаждийки.

  17. 17 Профил на Darth Plagueis
    Darth Plagueis
    Рейтинг: 1435 Неутрално

    До коментар [#12] от "milena_82":

    Доколкото красотата и сексапила са твърде лични, и съответно твърде спорни поянтия, то актьорското майсторство не е. Що реши, че не я бива като актриса всъщност?

    Евродепутати от ГЕРБ, БСП и ДПС искат отпадане на мониторинга от ЕК
  18. 18 Профил на Петър Костов
    Петър Костов
    Рейтинг: 605 Неутрално

    Не знам как изобщо може да има такива класации. Има толкова хубави ,секси,красиви и какви ли не жени. Какъв е критерия за красота? Всеки си има някакви виждания за красиво. Не мога да проумея как някой ще заяви -Това е най-секси жената сред живите.
    Аз я намирам за красива,но има толкова жени,които ми харесват повече от нея...
    Също така и конкурсите за красота. Показват жените като стока за продан и особено в България избират винаги най-грозната.

    Не се въргаляй с прасе в калта! За разлика от теб на него ще му хареса.
  19. 19 Профил на xxxxx1963
    xxxxx1963
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Такива едни суперлативи винаги са спорни, но списанието трябва да се продава, следователно трябва да тръби около себе си. Някаква класация, направена от някои си, обявява госпожата за най-секси. Скоро някои си бяха обявили Дженифър Лопес за най-красива на планетата. Което най-малкото буди недоумение. В крайна сметка всичко в шоубизнеса е пари.

  20. 20 Профил на ДПС-Атака
    ДПС-Атака
    Рейтинг: 714 Неутрално

    Не харесвам украинки, а още по-малко треторазрядни актриси, които са минали през ципа на една дузина осветители, режисери , продуценти и др.
    Гнус.

    все пак аз карам влака...има две партии - БСП и ДПС, - които разполагат със собствен обръч от фирми
  21. 21 Профил на Александър Йорданов
    Александър Йорданов
    Рейтинг: 987 Любопитно

    ПОДКРЕПЯМ!

    Often plays a very angry brute character, who swears a lot at people he dislikes
  22. 22 Профил на gabarkov
    gabarkov
    Рейтинг: 652 Неутрално

    Готина си е мацката, и секси!!!
    П.С. След 3 ракии зрението ми се подобрява, и забелязвам наоколо си много повече готини мацки, отколкото преди първата

  23. 23 Профил на bora bora
    bora bora
    Рейтинг: 1046 Весело

    Готино е мацето! особено в "Черния лебед"

    Ама на клипа -само две сюжетни линии - Кой ми скри сутиена? и Полегнала е Тудора ,за всички които я пожелаха!


  24. 25 Профил на petar_333
    petar_333
    Рейтинг: 442 Неутрално

    До коментар [#14] от "Cassano":
    веднага си личи славянският корен, одобрявам и аз!

  25. 26 Профил на Милен Минчев
    Милен Минчев
    Рейтинг: 768 Неутрално

    Въпрос на вкус....... на мен ми харесва .

  26. 27 Профил на losovelamigusi
    losovelamigusi
    Рейтинг: 442 Неутрално

    [quote#25:"petar_333"]веднага си личи славянският корен, одобрявам и аз![/quote]
    Какъв славянски корен, бе! Мила Кунис е еврейка!
    Ако попиташ Ами-гой, веднага ще ти каже, че носът и е "крив".

  27. 28 Профил на Bolyar
    Bolyar
    Рейтинг: 388 Весело

    Изненадан съм... определено мислех, че Искра Фидосова ще е с едни "гърди" напред!

  28. 29 Профил на mtmb+дневник+Eврeинa зайo цицин=низши говедa!
    mtmb+дневник+Eврeинa зайo цицин=низши говедa!
    Рейтинг: 1250 Неутрално

    По софийските улици вървят по-красиви момичета от тая мутреса.
    Мъжете да не се офлянкват , ми да подкрепт думите ми за красотата на българката!

    И. Троянов:B България има борба между клановете на "мафията"...и тази борба може да приеме кървав характер, още повече че зад клановете днес HE стои Москва.
  29. 30 Профил на dreamer
    dreamer
    Рейтинг: 1149 Неутрално

    Една моя колежка е по-хубава. И е българка.

    Отделете време навреме.
  30. 31 Профил на mtmb+дневник+Eврeинa зайo цицин=низши говедa!
    mtmb+дневник+Eврeинa зайo цицин=низши говедa!
    Рейтинг: 1250 Неутрално

    До коментар [#28] от "Bolyar":

    На това е грех да се смееш.

    И. Троянов:B България има борба между клановете на "мафията"...и тази борба може да приеме кървав характер, още повече че зад клановете днес HE стои Москва.
  31. 32 Профил на Blackradio
    Blackradio
    Рейтинг: 547 Неутрално

    Нещо сте са отнесли .... "...сред живите актриси" ли стаа на въпрос, че иначе много помпозно и пресилено иде. Ше се окаже, че са преровили целото население на Земътъ и те точно тая те е най-най и отгоре.

    Всичко е преходно, освен простотията. Тя е вечна.
  32. 33 Профил на С. Колелото
    С. Колелото
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Зависи кой какво разбира под сексапил. В мацката има нещо много първично и мръснишко. Ако това е атестат за сексапил - то тя определено е супер сексапилна.

  33. 34 Профил на losovelamigusi
    losovelamigusi
    Рейтинг: 442 Неутрално

    [quote#20:"ДПС-Атака"]Не харесвам украинки, а още по-малко треторазрядни актриси, които са минали през ципа на една дузина осветители, режисери , продуценти и др.[/quote]
    Мила Кунис е напуснала Украйна със семейството си, на 7-годишна възраст и в момента е толкова украинка, колкото ти си израелски гражданин!
    А през колко "ципа" е минала...тебе кво те боли късият израстък под симфизис пубис с неподмивана от седмици смегма.

  34. 35 Профил на losovelamigusi
    losovelamigusi
    Рейтинг: 442 Неутрално

    [quote#30:"dreamer"]Една моя колежка е по-хубава. И е българка.[/quote]
    И един мой колега е по-умен от Айнщайн, само дето не може да си формулира мислите...

  35. 36 Профил на luiza
    luiza
    Рейтинг: 388 Весело

    според мен е секси. и красива. разбира се всичко е относително понятие - разни хора, разни разбирания. подкрепям.

    ПП а в Черен лебед е много готина!

  36. 37 Профил на Цъкам минуси
    Цъкам минуси
    Рейтинг: 551 Неутрално

    Верно е, че е хубава.

    Верно е, че понякога виждаме и по-хубави по интернета.

    Верно е, че по софийските улици също има хубави.

  37. 38 Профил на MMK
    MMK
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Много правилно - сред живите, повечето звезди приличат на мумии

  38. 39 Профил на diegos
    diegos
    Рейтинг: 662 Неутрално

    Итън Хоук- "Един от най-ясните примери за това е, че когато бях по-млад, беше смятано, че ако приемеш договор за манекен или рекламно лице, значи си изключително посредствен. Сега всеки се стреми да получи подобни оферти. Не искам, когато някой гледа "Преди изгрев", да си каже: "А, ето го човека от рекламите на Калвин Клайн."

    Мила Кунис - Междувременно стана и рекламно лице на "Диор",

  39. 40 Профил на carmello
    carmello
    Рейтинг: 1399 Неутрално

    абе тук са са и сложили е*аси тъпите снимки, много по- яка е всъщност

  40. 41 Профил на Anna
    Anna
    Рейтинг: 442 Неутрално

    Красива е, но не чак толкова. .... мисля, че ПР-а й свърши голяма услуга .

    "With freedom, flowers, books, and the moon, who could not be perfectly happy?" ~Oscar Wilde
  41. 42 Профил на mr. wonderworld.
    mr. wonderworld.
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    Няма цици!

    In my Wonderworld each sleeping vision is so real.
  42. 43 Профил на Karla BAN Hanneman XIII
    Karla BAN Hanneman XIII
    Рейтинг: 707 Неутрално

    Очевидно е , че в Ескуайър не ме познават

    Не ГЕРБ - българският народ пречи на Костов. - цитат на коментар #40 от “dodge_ram”
  43. 44 Профил на heatseeker
    heatseeker
    Рейтинг: 1366 Неутрално

    Без съмнение е хубавица. И е доста секси. Ама..... "най-секси жената сред живите".... пресиленичко ми се струва. При това на фона и на доста по-възрастни от нея.

    Свобода за Надежда Савченко!
  44. 45 Профил на groznik90
    groznik90
    Рейтинг: 599 Неутрално

    Абе не е чак толкова яка мацка

  45. 46 Профил на princess_x
    princess_x
    Рейтинг: 1257 Неутрално

    [quote#6:"КМЕТ В СЯНКА"]една жена която спокойно крие и двете си гърди само с една ръка няма как да е по-по-най !!! [/quote]

    Истинският сексапил не се мери с цици и други подобни атрибути - или го имаш, или не, пък ако ще и да си като дъска или като слон.





За да коментирате, е нужно да влезете в профила си или да се регистрирате.
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK