Докато такива отрепки не започнат да виждат килията отвътре за минимум половин-една година + завинаги отнети МПС и книжка, все ще е така. И жалкото е, че винаги и невинни го отнасят покрай тях.
Е, нали нищо не е станало - голяма работа! Един път един мой приятел - много смотан шофьор - сгази някакви пешеходци. Обаче, понеже той си мина през тях с разрешената от закона скорост и понеже те не бяха на пешеходна пътека, само го глобиха за крушка на задния номер. А па друг път, един друг мой приятел, който беше пил, на същото място не сгази едни други пешеходци. Обаче, ако го бяха спрели по някакъв повод, щяха да го изкарат него някакъв злодей едва ли не. Как да уважаваш такива закони и такъв съд, се питам аз!
Защо!? Може би това е форма на протест ,заради липсата на консенсус за съставяне на ново правителство,или срущу тежката и несправедлива присъда на Гошето Семерджиев.🙉🐵🤡🐵🙉
Много съм прост
Прибиране на книжката е първото нещо и то за поне 1г., ако е първо нарушение. За алкохол и наркотици, отделно по бързата процедура трябва да има някаква пробация - например 2г. всяка седмица тест - да се види този човек алкохолик ли е, наркоман ли е, или и двете. И ако е такъв - лишаване от право да шофира въобще, или поне докато не издържи 2г проверки всяка седмица, като си плаща за пробите!
Прибиране на книжката е първото нещо и то за поне 1г., ако е първо нарушение. За алкохол и наркотици, отделно по бързата процедура трябва да има някаква пробация - например 2г. всяка седмица тест - да се види този човек алкохолик ли е, наркоман ли е, или и двете. И ако е такъв - лишаване от право да шофира въобще, или поне докато не издържи 2г проверки всяка седмица, като си плаща за пробите!
Ама, законът не забранява на алкохолиците и наркоманите да шофират. Забранява на всички да шофират под въздействието на алкохол или наркотици. Вие нещо си фантазирате, ми се струва...
В Гейропа съм! В Гейропа съм!
Е, как така ще конфискуват колата?! Това е все едно примерно ти с всичка сила да ме изджасаш по главата с някоя книга и теб да те глобят солено за това, а на автора на книгата да му вземат авторските права...
В Гейропа съм! В Гейропа съм!
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност.ОK
venciч
Рейтинг: 1428 ВеселоПри бае Ставри!
Боян Таксиров еврогея Се разхождаше по една алея. Бавно, плавно и с финес Въртеше гъз намазан с грес😆venciч
Рейтинг: 1428 ВеселоТакъв и да се размаже на пътя, все ще ми е весело...
Боян Таксиров еврогея Се разхождаше по една алея. Бавно, плавно и с финес Въртеше гъз намазан с грес😆SliceOfLife
Рейтинг: 722 НеутралноДокато такива отрепки не започнат да виждат килията отвътре за минимум половин-една година + завинаги отнети МПС и книжка, все ще е така. И жалкото е, че винаги и невинни го отнасят покрай тях.
cto591144385
Рейтинг: 2389 НеутралноПо някаква прищявка свише тия елементи се разминават с бетоновозите!
Нямам обяснение за факта.
Resurrection
Рейтинг: 1744 НеутралноЕ тва е
Resurrection
Рейтинг: 1744 НеутралноТова в НИКОЯ ,,бяла” държава не може да се случи
jvh26646884
Рейтинг: 31 НеутралноДо коментар [#2] от "venci4":
А ако ти е син например?
danvan
Рейтинг: 1265 НеутралноТакива са за осъждане по бърза процедура. Както и се случва в целия цивилизован свят. Само у нас делата им се влачат с Години.
Мутрите от 90-те поеха открито държавата, а ние ги последвахме. Sapienti Satjappy68
Рейтинг: 277 Неутралноhttps://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-65353210
pro_bono
Рейтинг: 383 НеутралноТози в затвора и без книжка до края на живота му.
Resurrection
Рейтинг: 1744 НеутралноДо коментар [#9] от "jappy68":
Ама я виж колко често това се случва в другите и колко често в Бг?
Митко Палаузофф
Рейтинг: 686 НеутралноЕ, нали нищо не е станало - голяма работа! Един път един мой приятел - много смотан шофьор - сгази някакви пешеходци. Обаче, понеже той си мина през тях с разрешената от закона скорост и понеже те не бяха на пешеходна пътека, само го глобиха за крушка на задния номер. А па друг път, един друг мой приятел, който беше пил, на същото място не сгази едни други пешеходци. Обаче, ако го бяха спрели по някакъв повод, щяха да го изкарат него някакъв злодей едва ли не. Как да уважаваш такива закони и такъв съд, се питам аз!
В Гейропа съм! В Гейропа съм!Шакир Зулов
Рейтинг: 1814 ЛюбопитноЗащо!?
Може би това е форма на протест ,заради липсата на консенсус за съставяне на ново правителство,или срущу тежката и несправедлива присъда на Гошето Семерджиев.🙉🐵🤡🐵🙉 Много съм прост
cto591144385
Рейтинг: 2389 НеутралноДо коментар [#13] от "Шарл Атани":
То и аз си мислех, че не съм нормален, но като гледам си ме задминал с отскок.
tacheaux
Рейтинг: 4630 НеутралноЧастица от некачествения материал.
web_2.0_vs._dc
Рейтинг: 879 НеутралноБез книжка завинаги за такива индивиди.
irl471142598
Рейтинг: 2607 ВеселоИма надежда другари, карал е натряскан! А ако трезвен бе карал 16 км в насрещното, по добре ли щеше да е ?
mso351112049
Рейтинг: 265 НеутралноАко е в Румъния години без книжка и огромна глоба ,ако го хванат пак да кара и затвор
citoyen
Рейтинг: 1871 НеутралноДа му тръснат солена глоба, да конфискуват колата и да я подарят на Украйна по примера на латвийците.
Соколов
Рейтинг: 716 ЛюбопитноЗа над 1 промил 1 година затвор и конфискация на автомобила, независимо чий е.
За над 2 промила, промилите * 2 и конфискация на автомобила.
Познайте колко ще карат пили...
cto591144385
Рейтинг: 2389 НеутралноДо коментар [#18] от "mso351112049":
Разликата е, че Румъния си има Лаура Кьовеши, а ние си имаме трибуквие!
m_style
Рейтинг: 541 НеутралноПрибиране на книжката е първото нещо и то за поне 1г., ако е първо нарушение. За алкохол и наркотици, отделно по бързата процедура трябва да има някаква пробация - например 2г. всяка седмица тест - да се види този човек алкохолик ли е, наркоман ли е, или и двете. И ако е такъв - лишаване от право да шофира въобще, или поне докато не издържи 2г проверки всяка седмица, като си плаща за пробите!
Hawaii
Рейтинг: 5178 Весело- Алоооо, чуваш ли ме ? Казаха по радиото за един дето карал в насрещното....
- Да,бе....има такова нещо....ама не е един, а са много......
lz2
Рейтинг: 2336 Неутрално[quote#13:"Шарл Атани"][/quote]
ПравописА е поле за изява на неграмотните!То вас киретата все към неспазване на законите ви влече! Ама още малко...
Роси
Рейтинг: 6987 НеутралноДо коментар [#2] от "venci4":
Той себе си само да размаже, добре, но и други може да пострадат.
bat_plamen
Рейтинг: 4772 НеутралноДобре поне , че няма пострадали .Иначе този е пълен идиот.
bat_plamen
Рейтинг: 4772 НеутралноДо коментар [#3] от "SliceOfLife":
++++++++++++++++++
Много точен коментар по темата.Такива малоумници на пътя като този екземпляр задължително трябва да лежат в затвора.
Митко Палаузофф
Рейтинг: 686 НеутралноАма, законът не забранява на алкохолиците и наркоманите да шофират. Забранява на всички да шофират под въздействието на алкохол или наркотици. Вие нещо си фантазирате, ми се струва... В Гейропа съм! В Гейропа съм!
Митко Палаузофф
Рейтинг: 686 НеутралноЕ, как така ще конфискуват колата?! Това е все едно примерно ти с всичка сила да ме изджасаш по главата с някоя книга и теб да те глобят солено за това, а на автора на книгата да му вземат авторските права... В Гейропа съм! В Гейропа съм!
vhd33692822
Рейтинг: 33 НеутралноДо коментар [#2] от "venci4":
Ама лошото е,че може да завлече със себе си невинни хора..Най- добре ще е в панделата,може и булка да стане!