След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

14:00 "Наръчник по ухажване" - романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джеймс Хед, в ролите: Мегън Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарф, Линда Бойд и др.
15:50 "Ченге в детската градина" - комедия, екшън (САЩ, 1990), режисьор Айвън Райтман, в ролите: Арнолд Шварценегер, Пенелъпи Ан Милър, Кати Мориарти, Каръл Бейкър, Памела Рийд, Линда Хънт, Ричард Тайсън и др.
18:00 "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър, с.3 (2018)
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Транспортер: Ново начало" - екшън, криминален, трилър (Франция, Китай, 2015), режисьор Камий Дьоламар, в ролите: Ед Скрейн, Лоан Шабанол, Рей Стивънсън, Ленн Кудрявицки, Татяна Пайкович, Радивойе Буквич, Микаел Бъкстон и др.
22:00 "Счетоводителят" - трилър, криминален (САЩ, 2016), режисьор Гавин О`Конър, в ролите: Бен Афлек, Ана Кендрик, Джей Кей Симънс, Джон Бърнтол, Джефри Тамбър, Синтия Адай-Робинсън, Джон Литгоу, Алисън Райт, Рон Юан и др. [16+]
00:30 "Х-Мен" - фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др.
02:30 "Наръчник по ухажване" /п./ - романтичен (тв филм, Канада, 2016)
04:10 "Бригада Нов дом" /п./
Виж цялата програма >>

БНТ1

14:00 Последният ерген игрален филм /България, 1974г./, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Тодор Колев, Цветана Манева, Георги Георгиев-Гец, Невена Коканова, Татяна Лолова и др.
15:30 Религията днес /п/
16:30 Извън играта /п/
17:00 Говори сега следобеден блок
19:00 Сантиментална история документален филм /България, 2017г./, режисьор Ралица Димитрова
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 Събота вечер с БНТ /п/
22:00 Моят плейлист /п/
23:00 По света и у нас
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

13:00 "Принцът и аз: Кралска сватба" - с уч. на Люк Мейбли, Кам Хескин, Клемънси Бъртън-Хил, Джонатан Фърт и др.
15:00 "Али Баба и четиридесетте разбойници" - с уч. Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., I част
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:20 "Карай направо" с Диана Найденова
20:00 "Почти истинско семейство" - уч. на Марк Уолбърг, Роуз Бърн, Октавия Спенсър, Марго Мартиндейл, Джули Хагърти и др.
22:20 "Внедрени в час 2" - с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Питър Стормеър, Амбър Стивънс и др.
00:40 "Пасажери" - с уч. на Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия и др.
02:40 "Али Баба и четиридесетте разбойници" - с уч. на Жерар Жюно, Лейла Бехти, Мишел Берние, Кен Дукен и др., I част /п/
04:15 "Всяка твоя сълза" - сериен филм
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22