След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

05:00 "Приятели"/п./- сериал
06:00 "Трансформърс прайм" - анимация
07:00 "Двама мъже и половина" - сериал, с.7, еп. 16,17
08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Мутра по заместване" - сериал, с.3, еп.9
13:00 "Лудо младо" - концерт на Деси Добрева
15:00 "Бригада Нов дом" - социален проект с водеща Мария Силвестър
16:00 "Мармалад" - токшоу
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
Виж цялата програма >>

БНТ1

06:00 Внимание, роботика анимационен филм/п/
06:45 Сийбърт анимационен филм/п/
07:15 Гласувайте за Беки тв филм/п/
08:00 Пътеки седмично токшоу с водеща Деница Гергова
08:30 По света и у нас Информационна емисия
09:00 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване
10:25 Церемония по издигане на Националния трибагреник по случай Деня на Независимостта пряко предаване от Велико Търново
11:00 Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Бразди предаване за земеделие
13:00 Иде нашенската музика предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

06:00 "Подли камериерки" - сериен филм, 4 сезон /п/
07:00 "Пожарникарите от Чикаго" - сериен филм, сезон 4
08:00 "Събуди се" - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
13:00 "Принцът и аз: Приключения в рая" - с уч. на Кам Хескин, Крис Гиър, Джонатан Фърт, Селина Ло и др.
15:00 "Маймуна"(премиера) - с уч. на Юлиан Вергов, Александра Костова, Радина Боршош, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, Леонид Йовчев, Радена Вълканова, Станимир Гъмов и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
22 23 24 25 26 27 28 29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Лесна услуга

/ Филми 0
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK