След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

13:00 "Призракът на Касли" - романтичен, драма (Германия, 2017), режисьор Щефан Бартман, в ролите: Фридерике От, Бен Бласковик, Юрген Хайнрих, Гунди Елерт и др.
15:00 "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър
16:00 "Мармалад" - токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков
18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 Мегахит: "Невъзможно твой" - романтичен, комедия (САЩ, 2003), Нанси Майърс, в ролите: Джак Никълсън, Даян Кийтън, Киану Рийвс, Аманда Пийт и др.
22:30 Мегахит: "Петдесет нюанса сиво" - романтичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Сам Тейлър-Джонсън , в ролите: Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Ийли, Люк Граймс и др.
01:00 "Двете лица на януари" - трилър (САЩ, 2014), режисьор Хосеин Амини, в ролите: Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Дейвид Уоршофски и др.
02:40 "Карбовски: Втори план" /п./
03:40 "Мармалад" /п./
Виж цялата програма >>

БНТ1

13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов предаване за фолклор
14:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура
15:00 Предизвикателства в Аляска документален филм /САЩ, 2009г./, режисьор Викрам Джайянти
16:40 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Кейт Уинслет, Идрис Елба, Крис Рок, музика Лиъм Галахар/п/ (12)
17:30 Джинс Родът на Борис Станимиров
18:00 Извън играта развлекателно предаване
18:50 Златан Ибрахимович 2-сериен документален филм /Швеция, 2015г./,1 епизод
19:45 Лека нощ, деца!
20:00 По света и у нас информационно емисия
20:30 Спортни новини
20:45 Ти, глупако игрален филм /копродукция, 2002г./, режисьор Брайан Бърнс, в ролите: Мила Йовович, Дейвид Кръмхолц, Уилям Болдуин и др.
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

13:00 "Бетовен 3" - с уч. на Джъдж Рейнхолд, Майкъл Чиколини, Михаела Гало, Франк Горшин, Джейми Марш, Джулия Суини, Джо Пихлър и др.
15:00 "Хиляда думи" - с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00 "Дух в броня" (премиера) - с уч. на Скарлет Йохансон, Жулиет Бинош, Каори Момой, Такеши Китано, Пилу Асбек, Майкъл Пит, Сам Райли и др.
22:10 "Ох, на дядо!" - с уч. на Робърт Де Ниро, Зак Ефрон, Джулиан Хаф, Обри Плаза, Дърмът Мълроуни, Зоуи Дойч, Джейсън Манцукас, Адам Пали, Мо Колинс и др.
00:15 "Хиляда думи " - с уч. на Еди Мърфи, Кери Уошингтън, Клиф Къртис, Джон Гейтинс, Кларк Дюк и др. /п/
02:10 "Невинна разходка" - с уч. на Дженифър Финигън, Сам Пейдж, Лини Евънс и др.
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6 7 8
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK