След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

17:00 "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Невъзможно бягство" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор Микаел Хафстрьом, в ролите: Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, 50 cent, Винсънт Д`Онофрио, Вини Джоунс, Сам Нийл, Ейми Райън, Джеймс Кавийзъл, Катрина Балф и др.
22:20 "Папараци - ново 20!" - телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова
23:20 "Разобличен" - фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+]
01:20 "Шпиони: За общото благо" - екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите: Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др.
03:20 "Приятели" /п./ - сериал, с.5 еп.5
03:40 "120 минути" /п./
Виж цялата програма >>

БНТ1

16:30 Сграда на годината 2020 церемония по награждаването
18:00 Домът на вярата Всяко човешко сърце е дом на вярата
18:30 Джоузеф иска да ходи детски тв филм /Ирландия, 2019г./
18:45 Спорт ТОТО
19:00 БНТ на 60
20:00 По света и у нас
20:30 След новините
20:45 Спортни новини
21:00 Българска киновечер представя: Посоки игрален филм /България, 2017г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Васил Банов, Иван Бърнев, Асен Блатечки, Стефан Денолюбов, Добрин Досев и др. (12)
22:50 По света и у нас
23:00 БГ версия /п/
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

16:00 Неделята на NOVA - публицистично токшоу
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:20 Темата на NOVA
20:00 "БСП - Бесни Страшни Пенсии" - с уч. на Брус Уилис, Морган Фрийман, Джон Малкович, Хелън Мирън, Мери-Луис Паркър, Карл Ърбан, Браян Кокс, Крис Оуенс, Ричард Драйфус и др.
22:10 "Съюзени" - с уч. на Брад Пит, Марион Котияр, Джаред Харис, Матю Гуди, Лизи Каплан и др.
00:30 "Вечерята" - с уч. на Ричард Гиър, Лора Лини, Стив Кугън, Ребека Хол, Клои Севини, Чарли Плъмър, Адеперо Одуйе  Майкъл Чернъс и др.
02:30 "Една заскрежена любов" - с уч. на Тейлър Кол, Джак Търнър, Рукия Бернард, Дюшейн Уилямс и др. /п/
04:10 "Музата на артиста" - с уч. на Джейсън Доринг, Брий Уилямсън, Кейтлин Кармайкъл, Корбин Бърнсен, Франсис Фишер, Сам Бокслайтнър, Джейсън Доринг и др. /п/
Виж цялата програма >>

Какво следва

Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С
17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6