След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

18:00 "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
19:00 bTV Новините - централна емисия
19:30 bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
20:00 "Най-екзотичният хотел Мариголд" - комедия, драма (САЩ, Великобритания, 2012), режисьор - Джон Мадън, актьори - Бил Най, Роналд Пикъп, Силия Имри, Пенелъпи Уилтън, Дев Пател,  Том Уилкинсън, Маги Смит, Джуди Денч и др.
22:30 "Косвени жертви" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор - Андрю Дейвис, актьори - Актьори: Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др.
00:30 "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.5
01:30 "Космос" - научно-популярна поредица
02:30 "Кенгуруто Джак" - екшън (САЩ, 2003), режисьор - Дейвид МакНали, актьори - Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др.
04:00 "Cool…T" /п./ - токшоу
Виж цялата програма >>

БНТ1

18:00 Животът е вкусен
19:00 Олимпийски върхове студийна програма
19:50 Лека нощ, деца!
20:00 По света и у нас
20:30 Спортни новини
20:45 Шоуто на Канала
21:45 Скрити белези игрален филм /копродукция, 2003г./, режисьор Робърт Бентън, в ролите: Антъни Хопкинс, Никол Кидман, Гари Синийз, Ед Харис и др.(14)
23:40 По света и у нас
23:55 Адам и Ева игрален филм /САЩ, 2005г./, режисьор Джеф Канеф, в ролите: Камерън Дъглас, Емануеле Крики, Брандън Уилямс и др.(14)
01:35 Флеминг - човекът, който щеше да се превърне в Бонд тв филм /2 епизод/п/(12)
02:30 Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне - галаконцерт
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

18:00 "Ничия земя" - предаване
19:00 Новините на NOVA - централна емисия
19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
20:00 "Аз съм номер четири" - с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др.
22:15 "Момичето от влака"- с уч. на Емили Блънт, Хейли Бенет, Ребека Фъргюсън, Джъстин Теру, Люк Евънс, Лиса Кудроу и др.
00:30 "Затворник на миналото" - с уч. на Колин Фърт, Никол Кидман, Стелън Скарсгард, Хироюки Санада, Джереми Ървин и др.
02:50 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA /п/
03:40 "Ничия земя" - предаване /п/
04:30 "Аз съм номер четири" - с уч. на Алекс Петифър, Тимъти Олифант, Диана Агрон, Тереза Палмър, Калан Маколиф, Кевин Дюранд и др. /п/
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
24 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Нощни игри

/ Филми 0
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах