След 5

Програмите на всички канали се публикуват така както са предоставени от телевизиите. "Дневник" не носи отговорност за грешки или допълнително направени промени в тях.

bTV

05:30 "Аватар - легендата за Анк" - анимация
06:00 "Робо и Страшко" - анимация
07:00 "Теория на глупостта" - развлекателна поредица, с.1, еп. 3
07:30 "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.17
08:00 "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
11:00 "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
12:00 bTV Новините - обедна емисия
12:30 "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.10
13:00 "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
15:00 "Приятели" - сериал, с.3, еп.9,10
16:00 "Мармалад" - токшоу
Виж цялата програма >>

БНТ1

05:40 Панорама с Бойко Василев /п/
06:45 Телепазарен прозорец
07:00 Милион и две усмивки детско предаване
08:00 По света и у нас Информационна емисия
09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев
11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
12:00 По света и у нас Информационна емисия
12:30 Бразди Предаване за земеделие
13:00 Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
14:00 Малки истории предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви
Виж цялата програма >>

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ

06:00 "Войната на розите"- сериен филм /п/
07:00 "Непорочната Джейн" - сериен филм
08:00 "Събуди се..." - предаване
11:00 "Съдебен спор" - предаване на NOVA
12:00 Новините на NOVA
12:30 Темата на NOVA
12:50 "Един рицар в Камелот" - с уч. на Упи Голдбърг, Майкъл Йорк, Палома Баеза, Саймън Фентън, Джеймс Кумбс и др.
14:45 "Мечтател" - с уч. на Кърт Ръсел, Дакота Фанинг, Крис Кристоферсън, Елизабет Шу, Луис Гусман и др.
17:00 "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
17:55 "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
18:00 "Ничия земя" - предаване
Виж цялата програма >>

Какво следва

С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П С Н П В С Ч П
20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Този сайт използва бисквитки (cookies). Ако желаете можете да научите повече тук. Разбрах