Ал. Александров: Имаме шанс да отстраним ПСВ

Александър Александров-Алекс вярва във възможността &quot;Черно море&quot; да отстрани холандския гранд ПСВ<br />

© Асен Тонев, foton.bg

Александър Александров-Алекс вярва във възможността "Черно море" да отстрани холандския гранд ПСВ

Капитанът на "Черно море" Александър Александров-Алекс е оптимист за реванша срещу ПСВ (Айндховен) въпреки загубата с 0:1 на "Филипс стейдиъм". Според него варненци имат сили да постигнат добър резултат при домакинството си и да отстранят бившия европейски клубен шампион.

"Този противник не е страшен, биха ни с нелеп гол в 94-ата минута. Винаги съм бил оптимист и вярвам в шансоете ни на реванша. Ще излезем с нагласата да ги отстраним, въпреки че теренът в Бургас е много лош", заяви Александров.

Ответният двубой в Бургас е следващия четвъртък от 20.00 часа. Той ще бъде излъчван пряко по Pro.bg. По всяка вероятност в него наставникът на варненци Никола Спасов ще може да разчита на контузените за този мач Георги Какалов и Николай Домакинов. За ПСВ пък може да дебютира българският национал Станислав Манолев.