Кирил Домусчиев: Вложил съм 10 млн. лева в "Лудогорец"

За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, влезте в профила си.
Коментари (60)
  1. Подредба: Сортирай
  1. 1 Профил на Daj Ribu
    Daj Ribu
    Рейтинг: 1059 Весело

    10 млн в Лудогорец, а колко млн в съдиите ?

    Рибу, рибу - дай рибу, рибу, рибу - дай
  2. 2 Профил на takeshi303
    takeshi303
    Рейтинг: 782 Неутрално

    Не е толкова много при условие, че стадиона е глътнал доста.

  3. 3 Профил на 442
    442
    Рейтинг: 1569 Неутрално

    Баща ти щъ ти счупи ръцете. Толкова пари зян.

  4. 4 Профил на Анди
    Анди
    Рейтинг: 893 Неутрално

    Имал - дал.

  5. 5 Профил на RED MAFIA
    RED MAFIA
    Рейтинг: 672 Любопитно

    Р.Овч. и Р. Пиклев пита ли ги ? Газ ще пикаят с 6.7% увеличение .

    Когато стоиш достатъчно дълго до брега на реката и гледаш, ще видиш как пред теб по водата преминава трупът на врага ти
  6. 6 Профил на ijj
    ijj
    Рейтинг: 1059 Неутрално

    Все пак така е по-патриотично и по-добре за България отколкото ако купи някой отбор в чужбина например.

  7. 7 Профил на ЗаНиЗа
    ЗаНиЗа
    Рейтинг: 2487 Любопитно

    "полезно и социално отговорно" - зрелищата най-паче, а хлябътси е вреден! Социално отговорно е на "Арената" - ТЯ възпитава - зрелища и пак зрелища, и легенди...

    Направи съд от глината, празнината вътре в него го прави полезен.
  8. 8 Профил на Дедо Либен
    Дедо Либен
    Рейтинг: 1280 Любопитно

    От къде ги взе бе пич?
    Ще ги връщаш ли????

  9. 9 Профил на Тъмносин вирусоносител
    Тъмносин вирусоносител
    Рейтинг: 782 Гневно

    Домус, а що вони така в Пещера ???

    Да беше вложил и там някой лев в пречиствателни съоражения...

    Иво Инджев - вербуван на 8.07.83г. от ст.л-т Иван Димовски. Регистриран на 12.11.83г.
  10. 10 Профил на Само Левски
    Само Левски
    Рейтинг: 948 Неутрално

    Като си прост и тъп ще вложиш и 20 милиона.Това е пример за безсмилена и невъзвращаема инвестиция.

  11. 11 Профил на valkiry
    valkiry
    Рейтинг: 450 Неутрално

    ЕЙ ТАКА СЕ ПЕРЪТ ПАРИ !!!

  12. 12 Профил на Atanas Sabahtyanov
    Atanas Sabahtyanov
    Рейтинг: 450 Неутрално

    До коментар [#9] от "conas_62":

    Напълно съм съгласен с теб.

  13. 13 Профил на az.sum
    az.sum
    Рейтинг: 395 Разстроено

    Това не са случайни синове.На много хора им се подариха много неща в България.На случайни хора нищо не се даде.Партията-майка и за това сме по-зле и от бананова държава.Може да не вярваме в конспирации, но такива като тоя доказват, че сякаш е имало наистина списъци (както искайте ги наричайте) със свои хора.

  14. 14 Профил на kilgore
    kilgore
    Рейтинг: 503 Весело

    До коментар [#10] от "Само Левски":

    Не казвам, че бих вложил 10 млн. в Лудогорец, но ако се замислиш 1 играч да продаде на Челси и ще си избие парите.

    Муааааа, представяш ли си Челси да даде 10 млн. за играч на Лудогорец. ХАХАХАХА.
    То дет се вика и от тотото шестица има вероятност да спечели човек, но е 1:14000000 или там някъде...

    'It's not wise to violate rules until you know how to observe them' - T.S. Eliot, interview with The Paris Review (Issue 21, 1959)
  15. 15 Профил на theanalyser
    theanalyser
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    Имал си - дал си, лошо няма.
    Въпросът е, че няма как да се излезе на печалба в нашата А група.
    А за класиране аз евротурнирите, откъдето могат да се избият средства ще трябват още пари.
    Накрая май ще стане като Литекс и Гриша Ганчев - големи имена, модерен стадион и почти празни трибуни.
    Иначе поздравления - все пак много малко хора инвестират чисти пари във футбола - особено в България!

  16. 16 Профил на Wizard
    Wizard
    Рейтинг: 672 Весело

    И този като Бойко "лично бил вложил парите"....ОТ КЪДЕ ГИ ВЗЕ, ГОСПОДИНЧО?!? Как ги изкара, с какъв бизнес, и т. н. и т. н. В тая държава е пълно с шутове, клоуни и смешници.....вложил бил перача.....егати цирка!

    Never underestimate the power of stupid people in large groups!
  17. 17 Профил на eekandelmo
    eekandelmo
    Рейтинг: 443 Неутрално

    До коментар [#6] от "ijj":

    Щурак Че кой отбор ще купи в чужбина? Челси или Барцелона? Най-много някой закъсал селски отбор от Македония или Албания. За Сърбия надали ще го пуснат освен ако не налее един тон пари. В Босна пък е опасно и мафията там урежда яко - не е за наш мафиот. Те са за тука, да си играят далаверите и да перат пари в среда, която вече познават идеално. Всеки бизнесмен все пак търси някаква сигурност

  18. 18 Профил на Virgin
    Virgin
    Рейтинг: 727 Неутрално

    А какво ще стане с леката атлетика в Разград?
    Стадиона имаше писта, сега вече няма. Или и това е "полезно и социално отговорно" за Разград.

  19. 19 Профил на Scorpi_4404
    Scorpi_4404
    Рейтинг: 594 Любопитно

    Аз поне дочух,че пере "мръсните" пари на Бойко Борисов...От там идват тия големи суми.Не случайно премиерът беше на откриването на стадиона!

    Опознай себе си...Нищо излишно.
  20. 20 Профил на Scorpi_4404
    Scorpi_4404
    Рейтинг: 594 Весело

    Резна лентичка...

    Опознай себе си...Нищо излишно.
  21. 21 Профил на Милен
    Милен
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    мазен фукльо!

    "Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит."
  22. 22 Профил на totilas
    totilas
    Рейтинг: 838 Неутрално

    А бълг. художествени гиманстички (световни шампьонки) мизерстват с литъл мъни.... а тез дет имат мъди... ги пилеят за селски отбори играещи селски футбол.... дет извън Бълхария ги бият кат маче у дирек... веврвайте ми...

  23. 23 Профил на voxy
    voxy
    Рейтинг: 785 Неутрално

    10 милиона за да се види в медиите

    twitter.com/voxybg
  24. 24 Профил на Deepdish
    Deepdish
    Рейтинг: 1396 Неутрално

    Кирил Домусчиев показва как се прави футбол у нас! Факт! Отделен факт, е че парите му вонят на комунистическо пране. Бизнесът с лекарства у нас е много много тъмен. Което дава гаден привкус на успехите му във футбола. Това е положението в България, към днешна дата.

  25. 25 Профил на Митев
    Митев
    Рейтинг: 616 Неутрално

    До коментар [#16] от "Wizard":

    Правителството на Костов му подари пазара Илиянци навремето - ето откъде ги взе!

  26. 26 Профил на Wizard
    Wizard
    Рейтинг: 672 Разстроено

    До коментар [#25] от "Митев":

    Ясно е, че е някаква схема....та "лично бил инвестирал той".....бати капу*тите! Ограбиха всичко, изтресоха джанката некоко пъти да са сигурни, че няма една сливка останала и сега се явяват на бели кончета и инвестират....гадно ми е..

    Never underestimate the power of stupid people in large groups!
  27. 27 Профил на bat_plamen
    bat_plamen
    Рейтинг: 4956 Неутрално

    Да не забравяме ,че твоята майка е била дългогодишен директор на заводите Балкан в Ловеч/няма смисъл да се казва ,че е била сериозен партиен кадър на БКП-то/!Така ,че това състояние днес след 20 години бандитски преход не трябва да ни учудва и е време за изпиране на пари и правене на имидж!

  28. 28 Профил на marquis
    marquis
    Рейтинг: 1114 Неутрално

    Братя Домусчиеви (Свинарски по турски) са много кадърни строители на фармацефтични предприятия по схемата имали една ябълка и т.н. докато един ден ги назначили за милионери и се събудили с активи от соца - Хювефарма, Биовет. Доколкото ми е известно и двамата нямат нищо общо с фармацията, както и известния назначен милиардер Донев.

    http://www.youtube.com/watch?v=x7dtCJwRIDg&feature=related
  29. 29 Профил на prokopi
    prokopi
    Рейтинг: 395 Неутрално

    и каква възвръщаемост очакват тези тъи наречени бизнесмени, кога ще стане това е ясно-на куково лято. Тия тарикати дори не са осъзнали що е то бизнес. Няма как бизнеса да е социално отговорен Държавата е социално отговорна, ако и те са социално отговорни няма кои да прави пари, двете неща не вървят заедно. Ама то е ясно, че крали, крали , та сега трябва някъде да напъхат откраднатото.

  30. 30 Профил на Trayan
    Trayan
    Рейтинг: 827 Неутрално

    [quote#16:"Wizard"]И този като Бойко "лично бил вложил парите"....ОТ КЪДЕ ГИ ВЗЕ, ГОСПОДИНЧО?!? Как ги изкара, с какъв бизнес, и т. н. и т. н. В тая държава е пълно с шутове, клоуни и смешници.....вложил бил перача.....егати цирка! [/quote]

    Чакай, чакай! Има голяма разлика с Бойко!
    Бойко разполага с нашите пари, а този с неговите си! Бойко никога не е припарвал до големия бизнес (нищо, че му поверихме държавата, ама то и на Сергейчо я бяхме поверили), а Домусчиев притежава и води доста сериозни предприятия - БМФ, Балкан, Биовет. Не един и двама "добре облечени бизнесмени" придобиха заводи за да ги изтъргуват или се провалиха в опит да развият "подарен" бизнес. Дет' се вика - едни пари колкото и да са, те винаги свършват, ако не се управляват. Домусчиев в момента има реномете на успешен бизнесмен. Много съм против прибързано да го плюем. Разбира се, въпросът с произхода на богатството му е много важен, но начинът по който развива бизнеса си и отбора на мен ми допада в по-голямата си част. Харесва ми, че е взел млад, български треньор (почти неизвестно име). Мисля, че ако беше мутра щеше да наеме някой от големите имена, които лежат на лаврите си и нямаше да има успеха, който има сега. Аз лично ще продължавам да наблюдавам отбора му с интерес - бъдещето със сигурност ще покаже повече.
    Нещо положително трябва да се случва в тази държава. Трябва да се радваме на инвестиции и положителни резултати. Вече би трябвало да сме свикнали с факта, че разпределението на богатствата не винаги е справедливо и не винаги ще имаме обяснения как точно се е случило. Така или иначе, нещата в крайна сметка ще си дойдат на мястото. Шило в торба не стои.

  31. 31 Профил на mdaa
    mdaa
    Рейтинг: 616 Неутрално

    До коментар [#30] от "b_d_s":

    И как притежава БМФ? Може ли да ми кажеш? Купи го за 300 милиона евро. Парите са от кредит като заложи това което ще купува.
    Купил го е, за да продаде корабите за скраб. Моряците се уволняват. А другото имущество на БМФ(което не е никак малко)се продава с печалба.
    Да те светна, че само административната сграда направо ще бъде лапната като топъл хляб ако се предложи за хотел.
    А за почивната станция какво да кажем?
    Така че , тоя не е бизнесмен а е най-обикновен крадлю. Целта му не е морския бизнес а неговото загробване.

  32. 32 Профил на Wizard
    Wizard
    Рейтинг: 672 Любопитно

    Изобщо не ми пука за "успешния селски отбор Лудогорец"...аз се интересувам откъде има пари този елемент за да твърди пред ЦЯЛОТО ОБЩЕСТВО, ЧЕ ЛИЧНО ИНВЕСТИРАЛ МИЛИОНИ ЛЕВА......един по-горе беше написал нещо за "чисти пари".....

    Аз не се интересувам от ритнитопковци, а търся пътя на откраднатите от моите родители и мои пари? Сещаме ли се или вече забравяме "схемите" и този бизнесмен, "кадърен" бил, можещ бил, инвестирал бил......вие луди ли сте бе? Първия въпрос: От къде има тези пари? Втори: Защо не е в затвора?

    Never underestimate the power of stupid people in large groups!
  33. 33 Профил на DareDebil
    DareDebil
    Рейтинг: 744 Неутрално

    До коментар [#15] от "theanalyser":

    парите са чисти, прани са без накисване, с белина аче сигурно... откъде се насади мнението че това били изведнъж чисти пари?

    Конкурсно начало не означава конкурсен край, другарки и другари.
  34. 34 Профил на mechopuh
    mechopuh
    Рейтинг: 782 Неутрално

    [quote#32:"Wizard"]Първия въпрос: От къде има тези пари? Втори: Защо не е в затвора?[/quote]

    Не че има сравнение, но те и Буров са го 'питали' така.
    И са отговаряли вместо него.

  35. 35 Профил на dearblue
    dearblue
    Рейтинг: 554 Неутрално

    турците от делиормана плащат това са пари на доган

  36. 36 Профил на diegos
    diegos
    Рейтинг: 661 Неутрално

    Ало, Дневник-а, що сте пропуснали най култовото...

    [quote]"Нямам спомен как точно спечелих първия си милион. В началото с брат ми Георги продавахме бермуди, шлифери и обувки на една сергия, като постоянно инвестирахме спечеленото. Купуваш-продаваш, купуваш-продаваш и се развиваш. Бизнесът стана като една игра. Във футбола е като в бизнеса - много е важно клубът да бъде добре структуриран. Ние в Лудогорец искаме да даваме пример на останалите как се работи", заяви Кирил Домусчиев в предаването "Нека говорят" по bTV.

    [/quote]

    И този като видните ни милионери от прехода. Никой не беше чувал за Домусчиев до преди година и половина. Появи се от нищото- както Кюлев, както Ковачки, както Доктора... нищо не казвам като изброявам тези имена ... съвпадения

  37. 37 Профил на mechopuh
    mechopuh
    Рейтинг: 782 Неутрално

    [quote#36:"diegos"]Ало, Дневник-а, що сте пропуснали най култовото... [/quote]

    Намекваш за журналистическа политкоректност ли
    Тамън се разграничиха от платени статии

  38. 38 Профил на mitote
    mitote
    Рейтинг: 616 Неутрално

    До коментар [#20] от "scorpi_4404":
    Относно лентичките:
    http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash/298125_2267366958037_1064455826_32567316_1702851921_n.jpg

    Доказано е, че сит народ е патриот. Гладният заминава надалече и оттам обича родината…
  39. 39 Профил на Свинчуга
    Свинчуга
    Рейтинг: 1620 Неутрално

    Още един селски отбор, който ще мачка Цецка и Уески

    Обичам да грухтя и плюскам.
  40. 40 Профил на Тsonkooo
    Тsonkooo
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    Засега парите вършат работа.

  41. 41 Профил на Varnalis
    Varnalis
    Рейтинг: 554 Неутрално

    Мазен Мафиоз какъв бизнесмен е тоя разсипа БМФ.Чевен Корлеоне.

  42. 42 Профил на само букви
    само букви
    Рейтинг: 561 Весело

    Мен пък ме кефи това, да налива пари там и да бие и Левски и ЦСКА, ето това ще ме изкефи! Искал да купи един от двата "гранда" на българския футбол и му отказали, сега ще Ви гази мечка за това Интересно ще е да видим, дали ще изпълни всичко за което говори, дали ще стане голям отбор това, както направиха с Челси, става дума за по-малък бюджет де (значително), но все пак ..

  43. 43 Профил на Ченкете
    Ченкете
    Рейтинг: 450 Неутрално

    До коментар [#11] от "valkiry":


    До коментар [#17] от "eekandelmo":


    До коментар [#27] от "bat_plamen":

    Винаги съм се кефил на неграмотията! Неграмотност е да твърдиш, че някой пере пари В България. Парите направо се изкарват и си заминават от България другари. Хората с пари не са луди да се занимават с глупости в жалната България вместо да си имат бели пари и имоти за черни дни някъде по света. Да твърдиш обратното си е незнание, а вашето е незнание по две.

    По две е защото трябва да се радваме ако някой вади и показва пари в България и ги влага някъде видно за нещо, било то и спорт.

    От къде са парите ли? Хич не ме и интересува, важно е че създават работни места и радост за хората. Аз затова свалям шапка и на Ганчев и на Домусчиеви, колкото и да не ги харесват вечно недоволните контра пичове.

    И майка Тереза да отвори фабрика тук такива като вас ще е окалпазянят и нея горката. То и Бербатов си тръгна заради такива като вас.

    Доста по- богати хора в България не си мърдат и пръста тук!

    Де го тоя УЖ пребитият на Магистрала Тракия Пауновски? Ако всички журналисти на КАПИTAЛ са такива измамници - мерси ви за форума!
  44. 44 Профил на Косьо
    Косьо
    Рейтинг: 937 Любопитно

    Поредния местен феодал с неясен произход на парите.

  45. 45 Профил на onufrij
    onufrij
    Рейтинг: 672 Неутрално

    У нас приватизация, рсеформи започнаха късно. Държ. предприятия се контролираха от червените. Няма човек забогатял, без да се е облажил посредством дър. поръчки. Има де, ама те за 20 г непрекъснат бач, стгнаха до максимум 2-3 милиона.
    Тъй че какво му ядете цървулите на тоя? Щом му са много парите, ясно от къде идват.
    От всички успешни футболни президенти, изградили отбори за по 10 години, имаше само един, без друга собствена дейност. За да си подържа отбора обаче, за да плаща заплати на добри играчи, му се налагаше да продава мачовете на отборите от първата шестица и да бие наред втората. За себе си осигуряваше 7-8 място и Интертото. Като спряха да купуват, бизнесът му изчезна.
    За публиката също файда никаква, да гледа уговорените му мачове. Що да гледаш отбор, който може да бие всеки, но наместо туй, полягва? Така че и без мръсни пари не става.
    За Ишков говоря.

  46. 46 Профил на vankata1
    vankata1
    Рейтинг: 1112 Весело

    Ха-ха-ха-ха... В началото продавали с брат си бермуди и шлифери на една сергия! Да ви кажа какво сподели едно 18 годишно момче, като го пита един чичо в Пещера: Абе момче, как така караш тая скъпа кола, откъде имаш пари за нея? "Ами аз чиче ... контролирам едни сергии на Илиянци" Та, в бизнеса със сергиите въпроса е кой ги "контролира"!

  47. 47 Профил на skrita_sila_m
    skrita_sila_m
    Рейтинг: 450 Неутрално

    Ейии пак с тая злоба, човека е вкарал пари и направи читав отбор дето бие наред така наречените "големи" БГ отбори и пак бучене. Що не питате Батков или Титаните откъде са взели парите и дали, ще ги връщат. Евала на типчето, много хора откраднаха ама малко правят нещо смислено с откраднатото. И стига с тая завист и жлъч бе хора, така със сигурност няма да прокопсаме!

  48. 48 Профил на diegos
    diegos
    Рейтинг: 661 Неутрално

    До коментар [#47] от "skrita_sila_m":

    Така де, хората се блъскат в заводите му сред смрад и отрови за мижави заплати, той дава на 15 ритнитопковци заплати колкото за три завода. Хвърлил 10 милиона за стадион, а няма кой да му сложи филтри за обгазяванията. Типичен партийно мутро контрагент. Но пък нали Мухобойко му откри стадиончето, чадъра е над него- ето ти местен феодал...

  49. 49 Профил на debil
    debil
    Рейтинг: 450 Весело

    Да му се присъди Нобелова награда за: Мир, Хуманизъм, човеколюбие и т.н. И да му се даде държавна помощ (20-30 млн. - поне) от еврофондовете на този виден инвеститор.... и да му се даде орден Стара Планина от аг. Гоце. Този "колос" на българската икономика трябва да бъде увековечен със : статуя ( от Вежди) , бюст-паметник ( поне 6 броя) , портрети в различен мащаб, турист. картички, диплянки , значки, знаменца, дъвки, фланелки и т.н. .....а забравих - тоалетна хартия. Да стане посланник на мира към ООН и да ни представлява навсякъде по света.

  50. 50 Профил на nikola karaivanski
    nikola karaivanski
    Рейтинг: 838 Неутрално

    ЛУДОГОРЕЦ 6АМПИОН

  51. 51 Профил на Цветомир Гинков Вълков
    Цветомир Гинков Вълков
    Рейтинг: 450 Любопитно

    Да твърдиш, че вложените във футболисти пари е социално отговорно???, не го разбирам!?

    Социално отговорно е да вложиш 10 мил. в "Пристанище Бургас", защото от това вложение ще има пряка полза за работниците и възможности за устойчиво развитие на дейността на фирмата. Което в дългосрочен план е още веднъж, социално отговорно!

    Поздрави

  52. 52 Профил на Настрадин Ходжа
    Настрадин Ходжа
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    в интерес на точността думата "вложил" е по-добре да се чете като "изпрал"

    #ДАНСwithme до #ОСТАВКА
  53. 53 Профил на kamski
    kamski
    Рейтинг: 616 Неутрално

    До коментар [#43] от "novohodonosor":

    Та те това твойто е неграмотност!Да казваш,че в България не се перат пари е вопиюща неграмотност,а думата"другари"издава цвета на твоята неграмотност

  54. 54 Профил на Ченкете
    Ченкете
    Рейтинг: 450 Неутрално

    До коментар [#53] от "kamski":

    Другарю Камски, знам че не си шахматистът, то това е видно от писмото ти. Шахът е игра за съвсем друг вид хора.

    Относно цвета ми, виж долу под коментара ми има нещо написано с малки ръкописни букви, виждам че и това нищо не ти говори, за което не се учудвам, но попитай гъгъл, той знае всичко!

    А с това, че си мислиш, че някой още пере пари в България виждам че и общата / не икономическата/ ти култура не е на ниво.

    Пак трябва да ограмотявам- пари в България отдавна не се перат, то и затова се вдигна безработицата.

    Крадените пари в България отдавна се ИЗНАСЯТ по руски образец! Знам, че пак няма да ме разбереш и това ще продължава "навсегда" /ето, че пак няма да ме разбереш/!

    Де го тоя УЖ пребитият на Магистрала Тракия Пауновски? Ако всички журналисти на КАПИTAЛ са такива измамници - мерси ви за форума!
  55. 55 Профил на buran
    buran
    Рейтинг: 506 Неутрално

    Стойността на кебапчетата, с които премиерът черпи феновете на стадиона, включена ли е в тези 10 млн.?

  56. 56 Профил на ventsy
    ventsy
    Рейтинг: 522 Неутрално

    Супер. Но да видим къде ще бъде Лудогорец след 2 - 3 години. Защото е лесно да се налеят 10 милиона, а е трудно да се изгради отбор който да се издържа сам и да фактор в първенството 10, 20 години подред.

  57. 57 Профил на Тsonkooo
    Тsonkooo
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    До коментар [#56] от "ventsy":

    Дано не свърши като Сливен.

  58. 58 Профил на Trayan
    Trayan
    Рейтинг: 827 Неутрално

    До коментар [#56] от "ventsy":
    Да видим, ама той Лудогорец не е от вчера. Мина време докато стигне до тук - да направи отбор за Б-група и да излезе начело и да влезе в А-група, да направи отбор и за А-група, да си оправи стадиона. Може би малко рано дойде успехът, че влезе като трън в очите на повечето хора. И аз ще гледам с интерес какво ще стане с отбора, но и с надежда. Защото бих гледал мачовете на такива отбори, които искат с играта си да се борят за купата.
    Дразня се на коментари - защо не бил вложил в заводите, а бил вложил във футболен отбор! То е ясно, че винаги ще има недоволни, а и комунизмът си отиде - където иска там ще влага. Не се знае кое по-угодно за обществото. Играчите са едно, но покрай тях има и много други хора, а и не е малко това, че се заговаря за някакъв град в провинцията и нещо се случва, хората се чувстват горди.

  59. 59 Профил на ventsy
    ventsy
    Рейтинг: 522 Неутрално

    До коментар [#57] от "tsonkooo":

    Проблема е че има един единствен човек който налива парите. Този човек като му писне или фалира и отбора се разпада. За мен стабилен отбор е отбор който има достатъчно фенове за да се издържа сам - от билети, ТВ права, артикули и прочее. Такъв отбор в България в момента няма.

  60. 60 Профил на Тsonkooo
    Тsonkooo
    Рейтинг: 1391 Неутрално

    До коментар [#59] от "ventsy":

    Да, така стана с "Беласица", "Сливен", "Калиакра" не знам докога ще издържи. Единствено Гриша Ганчев успява, оказа се, е не е само каприз или хоби.





За да коментирате, да оценявате или да докладвате коментар, трябва да влезете в профила си или да се регистрирате. Вход | Регистрация
С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. ОK