Некартотекираният ЦСКА победи "Спартак" (Плевен) с 1:0 в контрола

Проблемите на Стойчо Младенов продължават

© Юлия Лазарова

Състав на ЦСКА от предимно некартотекирани футболисти победи втородивизионния "Спартак" (Плевен) с 1:0 в контролна среща в София.

Единственото попадение за водения от Стойчо Младенов тим отбеляза Бернардо Тенгариня, който се възползва от елементарна грешка в отбраната на "Спартак" в 36-ата минута.

Юношата на "Литекс" и вратар на плевенчани Васил Тодоров не успя да улови топката при центриране в наказателното поле, където Мишел Платини се пребори и се опита да стреля, но не успя. Топката все пак стигна до Тенгариня, който я търкулна в мрежата за 1:0.

Проблемите за Стойчо Младенов не отсъстваха и през този мач. Още в шестата минута беше заменен защитникът Костадин Стоянов, който почувства болки и доказа, че все още не е напълно възстановен от контузия.

Съставът на ЦСКА: Макенджиев, Стоянов (7-Стоичков), Родригес (73-Ботев), Бенжелюн, Венков, Пакурар, Кириакидис, Тенгариня, Сержиньо (62-Нюанджи), Скиорили (25-Тасио) и Платини (85-Ненов).