ЦСКА отново не стигна до победа в нов мач с 6 гола

Миодраг Йешич все още няма успех в ЦСКА, бил той и в контрола

© Анелия Николова

Футболистите на ЦСКА не успяха да постигнат победа и в третата си контролна среща от подготвителния лагер в Турция.

Червените във втори пореден мач завършиха 3:3, този път срещу руския втородивизионен УФА, а двубоя пропуснаха Иван Бандаловски, Костадин Стоянов, Абел Анисе, Марсиньо и Илиас Кириакидис.

ЦСКА откри срещу УФА още в 6-ата минута, когато Лукас Саша центрира от фаул и футболистът на руснаците Аликин си отбеляза автогол. Червените продължиха отличното си начало и в 19-ата минута Мартин Камбуров удвои преднината им след асистенция на Михаил Венков.

Играчите на УФА отвърнаха с удар в гредата, дошъл след намеса на "армейския" вратар Томаш Черни. Руснаците успяха да намалят в 31-ата минута чрез Засеев, а малко преди края на първото полувреме стигнаха до 2:2 с гол на Михеев.

ЦСКА отново излезе напред в резултата с попадение с глава на Ангел Грънчов, отиграл по отличен начин центриране на Себастиян Скиорили. Радостта в българския лагер продължи само три минути, след като Поткоритов излъга Черни с удар от фаул за крайното 3:3.

Във вторник "армейците" записаха същия резултат и в двубоя си с вицешампиона на Азербайджан "Симурк". В своята първа проверка в Турция те завършиха при 1:1 с швейцарския "Сервет".