Димитър Рангелов вкара два гола за победа на "Люцерн"

Димитър Рангелов беше най-деен на терена за "Люцерн"

Нападателят Димитър Рангелов отбеляза два гола и направи една асистенция за победата на "Люцерн" над четвъртодивизионния "Тер Сент" с 4:1 като гост.

Двубоят беше част от 1/16-финалите от турнира за Купата на Швейцария, а българският национал започна като титуляр и остана на терена през цялото време.

Рангелов откри резултата още в петата минута, а само две по-късно Яхмир Хика вкара втори гол в полза на гостите. В последните секунди на първото полувреме отново българинът се разписа, този път от дузпа за 3:1 в полза на "Люцерн".

Малко преди това домакините върнаха едно попадение чрез Голай. В средата на второто полувреме Оливер Бозанич оформи крайното 4:1 след асистенция на Рангелов.