"Реал" (Мадрид) победи минимално "Еспаньол" и се доближи до "Барса" и "Атлетико"

Кристиано Роналдо направи доста пропуски пред вратата на "Еспаньол"

Реал" (Мадрид) спечели ценна победа след 1:0 срещу "Еспаньол" като гост. Белите се наложиха с попадението на Пепе в 55-ата минута.

След успеха си "Реал" събра 47 точки и вече е само на три от водачите "Барселона" и "Атлетико".

Мадридчани стигнаха гола в началото на втората част. След центриране на Лука Модрич отдясно Пепе стреля силно с глава и преодоля Кико Касия.

В първите минути на срещата имаше атаки към двете врати, но постепенно белите наложиха своя ритъм. Те имаха и много сериозно превъзходство в притежанието на топката.

В останалата част от мача "Реал" създаде доста положения пред вратата на съперника, но много пропуски направи Кристиано Роналдо.