
© LAP.bg
Нападателят Юнес Хамза е привлякъл интереса на "Стяуа"
Ботев" ще опита да извлече максимума от напускащите чужденци. Пловдивчани искат да продадат скъпоплатените си състезатели, пишат румънските медии.
Шампионът "Стяуа" се интересува от нападателя Юнес Хамза. Румънците Сърджан Лукин, Алесандру Бенга и Алесандру Куртеан, както и конгоанецът Феребори Доре вероятно ще напуснат клуба от Пловдив.
Те дойдоха в "Ботев" миналия сезон. Изброените обаче отказали да подпишат новите договори заради предложените им по-ниски заплати.
"Астра" има интерес към Бенга, но президентът на клуба Дину Георге обяснил, че в настоящата ситуация няма вариант защитникът да бъде привлечен без пари.
"На играчите (на "Ботев") не им е позволено да напуснат като свободни агенти. Ситуацията е сложна и може да отнеме три-четири месеца, за да се разреши", каза Георге, цитиран от БТА.
za1221
Рейтинг: 396 НеутралноБотев Пловдив влиза в груповата фаза на лига Европа тази година , много добьр отбор е и има вьзможности за добро представяне вьв турнира. Успех канари!
dedo pepo
Рейтинг: 1250 НеутралноТрябва да се съхрани този отбор.
И да побеждава!
tequila_sunrise
Рейтинг: 388 НеутралноБотев" ще опита да продаде скъпоплатените чужденци "
)
" Ботев сега да си ги чука у главата, скъпоплатените чужденци
Кон за кокошка !
Ама важното е да са в играта !
tequila_sunrise
Рейтинг: 388 НеутралноКораво отборче са, ама откакто Мъри ги заеба, нещата хич, ама хич не са розови там...
(
Май тоя клуб върви на закриване..?
Което ще е много жалко