Роналдо се разписа в 12-и пореден мач при разгром над "Гранада"

Още в третата минута Роналдо даде тон за 11-ата поредна победа на белите

Кристиано Роналдо се разписа в 12-и пореден мач при разгромната победа на "Реал" (Мадрид) с 4:0 при гостуването на "Гранада" в мач от десетия кръг на Ла Лига.

С успеха възпитаниците на Карло Анчелоти събраха 24 точки и поне временно поведоха в класирането с 2 аванс пред "Барселона", който от 21.00 часа в събота приема "Селта".

Хамес Родригес вкара две попадения и изигра най-силния си мач за столичани след привличането му от "Монако" през лятото. Карим Бензема също записа името си сред голмайсторите.

Роналдо откри резултата още във втората минута след подаване на френския му съотборник, а това бе неговото 17-о попадение в първенството от началото на сезона.

В 31-ата минута Хамес Родригес удвои със страхотен удар от въздуха след нова асистенция на Бензема.
Френският нападател ознаменува отличната си игра със собствено попадение и направи резултата класически в 54-ата минута след извеждащ пас с пета на Роналдо.

Вратарят на гостите Икер Касияс трябваше да прави първо спасяване в мача чак в 80-ата минута, когато Хави Маркес отправи точен изстрел. Малко преди края на срещата Родригес оформи окончателния успех с 4:0, след като засече отблизо неуспешен опит за удар на Роналдо.

Така "Реал" удължи впечатляващата си серия на 11 поредни победи с голова разлика 46:7.