Божинов донесе равенство на "Партизан" с петия си гол (видео)

Божинов отговори на критиците си с гол

Валери Божинов отбеляза петото си попадение за сезона в сръбското първенство, след като не се бе разписвал в три поредни срещи.

Българинът донесе равенството 1:1 на своя "Партизан" срещу градския съперник "Рад" в отложен мач от местния шампионат.

Нападателят започна ударно сезона в Сърбия и вкара четири гола в два мача на старта на първенството, но постепенно формата му падна. В края на миналия месец той получи и контузия в глезена, която го извади от игра за няколко седмици.

Днес той обаче бе точен в 22-ата минута, след като се озова непокрит в наказателното поле и с плътен шут остави безпомощен вратаря на гостите.

Те бяха открили резултата само минута по-рано, а точен с глава бе Видич, който се възползва от груба грешка на Живкович.